• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se a ono se to povede!

5. září 2016 
@majjka24 Těhotná jsem, ale protože doktorka nemá ultrazvuk, tak musím v pátek do nemocnice na Karláku. No a podle toho pak dostanu těhu řidičák :wink: :grinning:
12. pro 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ka_cenka87 Jupííííí, gratulka !!! Tak držím moooc ,mooooc palečky aby bylo všechno ok, :slight_smile:
13. pro 2011 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majjka24 a ty dej prosím tě potom vědět jak jsi dopadla jasný? :slight_smile:)))
13. pro 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tehulky prisla som vas kuk a co to vidim :slight_smile:
@ka_cenka87 jeeeeeej no to je nadhera to budu kraasne vianoce :slight_smile: a rok 2012 plny babetiek :slight_smile:
drzim palceky aby bolo vsetko uz len ok a babetko krasne rastlo
a ako sa mas jak ti je??
@majjka24 a co ty jak sa mas? co drobcek?
13. pro 2011 v 11:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nathali Mně je zatím dobře, spíš mám docela často hlad a zjistila jsem, že nemůžu jezdit v autě vzadu. To je jediné, z čeho mi je zatím špatně... :wink: :grinning: A co ty, jak pak se máš?
13. pro 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ka_cenka87 tak si to pekne uzivaj ja som jest nemohla :grinning: tak mas stastie ,v zadu v aute som ani ja nemohla sediet ale bala som aj autobusom ist predsa je tam kopec ludi a parfemy mi nerobili dobre
ja sa mam dobre babo si krasne kopka a ja som spokojna len dufam ze sa nam vo stvrtok uz ukaze a budeme vediet ze co to je :slight_smile:
13. pro 2011 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nathali Hojki, tak ko dopadla na jedničku, vše je jak má být a mamča má momentálně tááák velké břuško, že ten dvou cm drobek tam musí mít místa a místa :slight_smile: Jinak špatně ráno, jíme, spíme, prostě si to užívám :slight_smile: A jak se máš ty?
13. pro 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majjka24 no tak to je super ze je vsetko ok :slight_smile: a zaciatky su take jest a spat :grinning: len si to uzivat
ja sa mam ako tak ok mimco rastie ako z vody a uz to neni ta mala fazulka s prveho utz :grinning: ale teraz ma zacina trapit bolenie podbruska a obcas je to pekne neprijemne ale klud a pohodicka mi pomaha :wink: akurat zajtra idem na dalsiu KO tak som zvedava na drobceka ake kusky bude vyvadzat
14. pro 2011 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nathali užívám si každodu minutu :slight_smile: na to bolení bacha, nech si předepsat magnesko, mělo by se to ukloidnit a nesmí to být bolest jako při ms :wink:
15. pro 2011 v 05:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali Dej vědět jak dopadla KO :slight_smile:
15. pro 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 užívej si :slight_smile: já jsem si je dnes užívala od 3 ráno do těď jsem unavená, ale usnout mi nejde :-/ a to se mi prcek v bříšku dělal ve tři ráno takové psí kusy že jsem se musela až smát :grinning: a ted jsem uplně KO... ale mám ho nahranýho zase na mobilu :slight_smile:)))
15. pro 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 to je skvele ze to uzivas len tak dalej :slight_smile:
@nikissek28 no KO dopadla skvelee cakame zdravucke babetko a vyzera to ze to bude chlapcek len to neni este na 100% lebo tam zavadzala pupocna snura ale vraj tam nieco ma :grinning: tak ja som si ista ze je to nas Jakubko a uz ma krasnych 403g
15. pro 2011 ve 14:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nathali tak gratulka :slight_smile: a super, taky chlapeček, jsem zvědavá kde seženeme nevěstinky :grinning:
16. pro 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 dakujem a nevesty fuu tych uz je teraz az az v nasej diskusiii su same baby a asi len 4 chalani :grinning:
16. pro 2011 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali teda tak v naší- dubnové je to naopak :grinning: tam jsou jen 4holčičky a zbytek kluci :grinning:
16. pro 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 no to vies kveten je nejaky asi carovny :grinning: som zvedava ze kolko chalanou nakoniec bude
16. pro 2011 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak jsem byla konečně na kontrole a cysta se rozplynula tak aspon něco :slight_smile: tak snad už žádné komplikace nebudou a konečně se zadaří :slight_smile:
JInak už i chodím nějak, sice bez berlí to ještě moc nejde, ale je to lepší tedy:slight_smile:I na koni už jsem jezdila :slight_smile:
19. pro 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24
@ka_cenka87 Ahojky dlouho jsem tu nebyla a koukám samé dobré zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face: . Holky strašně veeeeeelká gratulace. Jsem ráda za vás že to vyšlo, a přeji ať vše probíhá jak má :wink: . Žádné honění na Vánoce koukejte odpočívat jasan :grinning: :grinning:
19. pro 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca1983 Zatím není čemu gratulovat, chodím pořád na kontroly na ultrazvuk a zatím na něm nic nevidí. Takže buď je to malé a nebo je možnost mimoděložního těhotenství... Ve čtvrtek jdu zase na kontrolu, ale už toho tak nějak začínám mít plný zuby a abych pravdu řekla, letos bych Vánoce klidně vypustila! :frowning2:
20. pro 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka_cenka87 ježiš, co to čtu? :angry: No budu držet palečky a věřit, že je miminko tam kde má být a že je ještě maličké :slight_smile: tfuj tfuj pro štěstí :slight_smile:
21. pro 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikissek28 Díky, myslím, že to štěstí se bude hodit!!! :wink: :unamused:
21. pro 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka_cenka87 neboj :slight_smile: držíme všechny ruce co máme :slight_smile:
21. pro 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka_cenka87 pěsti, né ruce :grinning:
21. pro 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka_cenka87 Budu taky držet pěstičky ať ti vše dobře dopadne, pak dej vědít co a jak .
21. pro 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca1983
@nikissek28
Opravdu moc děkuji za podporu, zítra jdu zase na ultrazvuk, tak snad už tam bude něco vidět... :unamused: :slight_smile:
21. pro 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ka_cenka87 Tak co Kačko, jak jsi dopadla? Moc držím palečky !!!!
22. pro 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Zítra jdu pro výsledky kontroly testů HCG, ale dneska se mě pokoušeli připravovat na to, že když na ultrazvuku nic není a HCG nebude dvojnásobné než v úterý, tak je nejpravděpodobnější zamlklé těhotenství... :unamused: :cry:
22. pro 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ka_cenka87 oj bobku, drže se, určo hcg stouplo, tolik ti to přeju !!!!!
22. pro 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka_cenka87 Jakpak jsi dopadla?
Holčinky, tak Vám tady všem přeju krásné vánoční svátky, těhulkám bezproblémové těhotenství, maminkám hodné miminka a snažilkám co nejdříve pořádné // na testíku :slight_smile:
23. pro 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28
@majjka24
Tak dneska nám doktor dal v podstatě Vánoce, o které v téhle chvíli ale nestojíme. HCG vzrostlo jen o 100 i když mělo být dvojnásobné. Navíc na ultrazvuku stále nic není a pokud 27.12. nebude nic na ultrazvuku a pokud nebude další HCG tak jak má, jdu na revizi dělohy, protože jde s největší pravděpodobností buď o mimoděložní a nebo o zamlklé těhotenství. Navíc jsem začala trošku špinit, takže myslím, že je rozhodnuto a pokud se to nezlepší, budu muset zítra do nemocnice. Ale vám holky přeju krásné Vánoce a pěkný nový rok. Snad bude lepší než tenhle...
23. pro 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek