Jdeme na to
majjka24
2. únor 2011

Snažíme se a ono se to povede!

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂
lenik_25
8. únor 2011
Jinak já se zhruba na 10-14 dní loučím. Stěhujeme se z bytu kvůli rekonstrukci koupelny. Budeme u rodičů, tam PC je, ale strašně pomalej. Než se nastartuje, stihnu si dojít na wc, udělat čaj a i ho vypít, takže těžko říct, jestli nakouknu.
Mějte se tu hezky... už se těším, až budu zpátky u vás.
nikissek28
8. únor 2011
Ahojky holky
medvik
8. únor 2011
Holky, kyselina listová je rozpustná ve vodě, k předávkování nemůže dojít (nadbytek se vyloučí močí). Věřte mi, je to i v informacích Státního ústavu pro kontrolu léčiv. Víc škodí její nedostatek.
medvik
8. únor 2011
@lenik_25 to je super, že budete mít novou koupelnu x-) Závidím 😉
lenik_25
8. únor 2011
@medvik Je to potřeba, protože paní, co bydlí pod náma, tam teče právě odněkud z naší koupelny. Bude to krááása, pak to vyfotím a ukážu, až to bude hotové 🙂
A jinak o kyselině listové mám právě stejné info, proto jsem se nebála ji brát k femibionu.
lucija
8. únor 2011
Ahoj holky, můžu za váma? Jste tady tak hezky optimistické 🙂 My už se snažíme od srpna, takže už půl roku. Na Šímu jsem si počkala osm let, tak teď to snad bude rychlejší, doufáááám!
nikissek28
8. únor 2011
@lucija já myslím, že sem může každá co se snaží a věří že se povede 🙂
petula5
8. únor 2011
Ahojky snažilky,
můžu se taky přidat?
My se snažíme od dubna....v prosinci jsem otěhotněla, ale bohužel to bylo mimoděložní 22.12. jsem šla na laparoskopii a teď by jsme se už zase chtěli pustit do snažilkování tak snad už bude úspěšné...
Doma už máme 2,5 letého Samíka a snad mu brzy pořídíme i sourozence 🙂
jajinka27
8. únor 2011
@petula5 ahoj 🙂) občas sem k holkám nakouknu, některé znám 😉 moc držím palečky ať se brzo zadaří 😉
adenka84
8. únor 2011
Ahoj holky,
hlásím ranní pozitivní tstík...těhotenství potvrzeno i z krve HCG 188,4....podle Mudra. je tam jen jeden bobánek...
jsme šťastný jako blechy....
po 4 letech snažení se na nás usmálo štěstí...4.pokus umělého oplodnění vyšel....sláva, lsáva, lsáva....teď už snad bude jen dobře...
vysocanka
8. únor 2011
@adenka84 No fantazie hrozne moc ti to preju!!!!
lucija
8. únor 2011
@adenka84 moc Ti gratuluji, tak ať jde všechno tak jak máš. Je to nádherný pocit x-)
petula5
8. únor 2011
@jajinka27 ahojky díky moc 🙂 i tobě držím pěsti, aby bylo všecno tak jak má 😉

@adenka84 tak to moc gratuluju to je úžasný a po 4 letech trápení si to opravdu moc zaloužíte 🙂 Držím pěstičky ať je všechno ok 🙂
adrous
8. únor 2011
@adenka84 tak nakukuju a velká gratulace x-) x-) x-) ke // 🙂 tak ať se mrška zuby nehty drží 🙂 😉
adenka84
8. únor 2011
holky, děkuji je to krásný pocit...už jsem ani nedoufal, že se ho také jednou dočkám....
Jsem strašně moc šťastnááááááá.....
adrous
8. únor 2011
@adenka84 to bych byla i já x-) x-) x-)
adrous
8. únor 2011
@lenik_25 ty máš o měsíc mladšího chlapečka 🙂 😉
adenka84
8. únor 2011
Holky jukněte mi do albíčka, dala jsem tam ranní testík..
kamcatkakoc
8. únor 2011
Ahojte holky, nebude vám vadit, když se k vám přidám? Jmenuji se Kamila a s manželem se snažíme o mimčo od června 2009 :-| ,příští týden nás čeká první IUI. Nevím, jestli jste toto téma založili jen pro ty, co se snaží otěhotnět přirozenou cestou nebo se můž přidat....stačí říct a já zmizím 😉
Jinak moc gratuluji - adenka84 😃 😃 😃 Musí to být nádherný pocit !!!
Mějte se holky!
adrous
8. únor 2011
@kamcatkakoc neboj je to i pro holky co jdou na IVF tak v klidu mužeš chodit za námi 🙂 😞
adrous
8. únor 2011
@kamcatkakoc jé ten druhý smailík mi ujel :-N :-N
kamcatkakoc
8. únor 2011
@adrous Tak to jsem ráda 🙂 Čím víc lidiček, tím líp.
adrous
8. únor 2011
@kamcatkakoc no jasan můžem se podporovat 🙂 😉
saminomimino
8. únor 2011
@adenka84 jůůůů,gratulace,a ať bobíšek roste a drží se,máte kus před sebou ale určitě to zmáknete x-) x-) x-) x-) x-)
majjka24autor
8. únor 2011
@adenka84 jsem ty palečkydržela dobře 😉 A moc ti to přeju !!!. OBROVSKÁ GRATULACE !!!!! 😃 😃 😃 😃
@kamcatkakoc Ahojki, to víš, že se můžeš přidat, všichni jsou tu vítáni 😉
@lucija Ahojki a vítej 🙂
@petula5 Ahojki, tebe taky vítáme 😉
majjka24autor
8. únor 2011
@lucija Koukám že Karviná 😉 😃 přímo Karviná nebo okres Karviná??
medvik
8. únor 2011
@adrous gratuluju ke // 😉
adrous
8. únor 2011
@medvik ahoj no já zatím neslavím nemám // čekám na výsledky z genetiky a snad nato houpnem 😃 😃 😃
tygrisek09
8. únor 2011
ahoj, kočky, tak jsem vás taky našla, ale chvilku to trvalo 🙂
adrous
8. únor 2011
@tygrisek09 no konečně mě známá osůbka x-) x-) hele já ty výsledky nemám mě z nich trefí 😃 😃