• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se a ono se to povede!

5. září 2016 
Jinak já se zhruba na 10-14 dní loučím. Stěhujeme se z bytu kvůli rekonstrukci koupelny. Budeme u rodičů, tam PC je, ale strašně pomalej. Než se nastartuje, stihnu si dojít na wc, udělat čaj a i ho vypít, takže těžko říct, jestli nakouknu.
Mějte se tu hezky... už se těším, až budu zpátky u vás.
8. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
8. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kyselina listová je rozpustná ve vodě, k předávkování nemůže dojít (nadbytek se vyloučí močí). Věřte mi, je to i v informacích Státního ústavu pro kontrolu léčiv. Víc škodí její nedostatek.
8. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 to je super, že budete mít novou koupelnu :dizzy_face: Závidím :wink:
8. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik Je to potřeba, protože paní, co bydlí pod náma, tam teče právě odněkud z naší koupelny. Bude to krááása, pak to vyfotím a ukážu, až to bude hotové :slight_smile:
A jinak o kyselině listové mám právě stejné info, proto jsem se nebála ji brát k femibionu.
8. únor 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu za váma? Jste tady tak hezky optimistické :slight_smile: My už se snažíme od srpna, takže už půl roku. Na Šímu jsem si počkala osm let, tak teď to snad bude rychlejší, doufáááám!
8. únor 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija já myslím, že sem může každá co se snaží a věří že se povede :slight_smile:
8. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky snažilky,
můžu se taky přidat?
My se snažíme od dubna....v prosinci jsem otěhotněla, ale bohužel to bylo mimoděložní 22.12. jsem šla na laparoskopii a teď by jsme se už zase chtěli pustit do snažilkování tak snad už bude úspěšné...
Doma už máme 2,5 letého Samíka a snad mu brzy pořídíme i sourozence :slight_smile:
8. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula5 ahoj :slight_smile:) občas sem k holkám nakouknu, některé znám :wink: moc držím palečky ať se brzo zadaří :wink:
8. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím ranní pozitivní tstík...těhotenství potvrzeno i z krve HCG 188,4....podle Mudra. je tam jen jeden bobánek...
jsme šťastný jako blechy....
po 4 letech snažení se na nás usmálo štěstí...4.pokus umělého oplodnění vyšel....sláva, lsáva, lsáva....teď už snad bude jen dobře...
8. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 No fantazie hrozne moc ti to preju!!!!
8. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 moc Ti gratuluji, tak ať jde všechno tak jak máš. Je to nádherný pocit :dizzy_face:
8. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 ahojky díky moc :slight_smile: i tobě držím pěsti, aby bylo všecno tak jak má :wink:

@adenka84 tak to moc gratuluju to je úžasný a po 4 letech trápení si to opravdu moc zaloužíte :slight_smile: Držím pěstičky ať je všechno ok :slight_smile:
8. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tak nakukuju a velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ke // :slight_smile: tak ať se mrška zuby nehty drží :slight_smile: :wink:
8. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, děkuji je to krásný pocit...už jsem ani nedoufal, že se ho také jednou dočkám....
Jsem strašně moc šťastnááááááá.....
8. únor 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 to bych byla i já :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ty máš o měsíc mladšího chlapečka :slight_smile: :wink:
8. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jukněte mi do albíčka, dala jsem tam ranní testík..
8. únor 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nebude vám vadit, když se k vám přidám? Jmenuji se Kamila a s manželem se snažíme o mimčo od června 2009 :unamused: ,příští týden nás čeká první IUI. Nevím, jestli jste toto téma založili jen pro ty, co se snaží otěhotnět přirozenou cestou nebo se můž přidat....stačí říct a já zmizím :wink:
Jinak moc gratuluji - adenka84 :grinning: :grinning: :grinning: Musí to být nádherný pocit !!!
Mějte se holky!
8. únor 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc neboj je to i pro holky co jdou na IVF tak v klidu mužeš chodit za námi :slight_smile: :frowning2:
8. únor 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc jé ten druhý smailík mi ujel :sweat_smile: :sweat_smile:
8. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous Tak to jsem ráda :slight_smile: Čím víc lidiček, tím líp.
8. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc no jasan můžem se podporovat :slight_smile: :wink:
8. únor 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 jůůůů,gratulace,a ať bobíšek roste a drží se,máte kus před sebou ale určitě to zmáknete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adenka84 jsem ty palečkydržela dobře :wink: A moc ti to přeju !!!. OBROVSKÁ GRATULACE !!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@kamcatkakoc Ahojki, to víš, že se můžeš přidat, všichni jsou tu vítáni :wink:
@lucija Ahojki a vítej :slight_smile:
@petula5 Ahojki, tebe taky vítáme :wink:
8. únor 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucija Koukám že Karviná :wink: :grinning: přímo Karviná nebo okres Karviná??
8. únor 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous gratuluju ke // :wink:
8. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik ahoj no já zatím neslavím nemám // čekám na výsledky z genetiky a snad nato houpnem :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, kočky, tak jsem vás taky našla, ale chvilku to trvalo :slight_smile:
8. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 no konečně mě známá osůbka :dizzy_face: :dizzy_face: hele já ty výsledky nemám mě z nich trefí :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek