Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

mb85
9. lis 2012

@matysikovad tak nic moc , anovulace na obou stranách, za tři týdny hormonální screening a pak do centra na vyšetření ☹

hayete
9. lis 2012

@mb85 to znamená, že ovulace neprobíhá?

mb85
9. lis 2012

@hayete jo znamená,když není ovulace nejsou ani vajíčka 😒

matysikovad
9. lis 2012

@mb85 takže teď 3 týdny vzduchoprázdno a pak ten screening?

hayete
9. lis 2012

@mb85 a jaké jsou příčiny a možná řešení?

mb85
9. lis 2012

@matysikovad no ten screening se bere 2 až 3 den menstruace,takže musím počkat než ji zas budu mít, na druhý den mě pak objedná do toho centra a i manžela na ten spermiogram

mb85
9. lis 2012

@hayete jsou na to zas nějaké hormony, ale příčinu nevím, to snad zjistí z toho vyšetření, nikdy jsem takopvé problémy neměla po vysazení HA jsem vždy otěhotněla do 2 měsíců a od toho potratu je všechno špatně

matysikovad
9. lis 2012

@mb85 a štítnou žlázu máš přešetřenou?

mb85
9. lis 2012

@matysikovad ne nikdy jsem s tím problémy neměla všechno je tak trochu nové, na tu půjdu asi taky v tom centru,teda myslím si to,vždycky se chci doktora zeptat na tolik věcí ,ale jak tam příjdu půlku zapomenu,vždycky mě odzbrojí nějakou katastrofou

hayete
9. lis 2012

@mb85 jeďte k moři na dovču, klídek, pohoda, užijte si, dělejte to 3x denně a třeba to klapne ;)

mb85
9. lis 2012

tak to už jsme v létě zkoušeli 🙂 ,ale nic navíc já si vzít dovolenou nemůžu,ale představa to je krásná u moře jsem ještě nebyla 🙂

matysikovad
9. lis 2012

tak co holky, jaký jste mělli dneska nakoec den? utíkalo vám to? 🙂
@mb85
@hayete
my jdeme na do pelechu na Dobu edovou 4. 🙂 snad se u toho konečně i zasměju 🙂 příjemný večer

hayete
9. lis 2012

@matysikovad uteklo to dnes jako voda 🙂 užij si filmík, doba ledová je super 😉

matysikovad
9. lis 2012

@hayete dokonce jsem se dneska dokopala i uklízet 🙂 a už jsem si navařila na zítra 🙂 a co jsi dělala 🙂

hayete
9. lis 2012

@matysikovad uvařila na zítra boloňskou směs na špagety, vyzvedla sousedovic holčičku ve škola a měla ji celý den. I jsme si odpo dali 20 na ucho ;)

hayete
9. lis 2012

@matysikovad taky jsem byla v pneuservisu a zítra jdeme přezout, pak půjdem do kina na Samsaru...procházka po Praze, večer na véču s manželovým kolegou a jeho přítelkyní. No a v neděli frčím do Turecka, v pondělí pak otočka v Afgánistánu 😎

matysikovad
9. lis 2012

@hayete tak z tebe je nejen letenka 😉 ale i hodná tetička, tý jo, měli jste holky rozptýlení 🙂
teda nevím, jak to děláš, že zvládáš tolik věci najednou...já bych už po tom hlídání té holčičky padla na hubu a dělejte si co chcete, já jdu spat 😀 a ten zítřek ti poletí teda taky 🙂 my budeme zateplovat, no už se těším. bratr , tchán, otec...celá rodinka a já budu pobíhat kolem nich 🙂 ale aspoň mi ta sobota taky uteče 🙂

matysikovad
9. lis 2012

@hayete stejně, jak jsi se k takovému povolání vlastně dostala?

hayete
9. lis 2012

@matysikovad já začala při vysoké a už mi to zůstalo. Díky tomu jsem taky poznala manžela 🙂 byl to cestujíci 😀 Je to zvláštní životní styl, někdy mě to štve, jindy zase baví. A příjde mi že jsem dnes nic moc neudělala, jindy bývám mnohem aktivnější. Taky se nemůžu dočkat až začnu opět cvičit.

matysikovad
10. lis 2012

@hayete taky chci začat s cvičením i když né tak s temperamentním jako ty 🙂 jen pravidelné ono je to povolání takové na procvičení svalů 🙂 a samořejmě doma 🙂
máš nepravidelné povolání, že - pokaždé je to jinak 🙂 ale jestli tě to baví, myslím, že spoustu holek o tom sní, když jsou malinké ( např. já a moje dvě sousedky 🙂 )

matysikovad
10. lis 2012

jińak dobré ráno, jakou jste měli noc ? 🙂

hayete
10. lis 2012

@matysikovad dobré ráno, jaký byl film? Nasmála jsi se? My hráli s manželem tenis na Playstation a teď nemůžu hýbat pravou rukou :D byl to vážný boj! Jako malé děti 😀

matysikovad
10. lis 2012

@hayete tak playstation, jo? radek jednou stahl nějaké demo do PS3 move a mlátili jsme tam včely, nebo hráli pink ponk, ale tenis musí být taky super, a makačka, že, abys mohla dát pořádnou perdu, tak musíš máchnout i tím movem.... nevím, jaký byl film, na začátku jsme obá usnuli 😀 a já jsem vypínala tv až někdy ve 2 ráno v noci polomrtvá 😀 a dneska se na to asi podívaám odpoledne, protože večer je tam náš zamilovaný Návrh se Sandrou Bulock

hayete
10. lis 2012

@matysikovad já spím večer u filmu pravidelně :D a když nemůžu usnout tak si pustím Letecké katastrofy a Zavadská mě svým hlasem bezpečně uspí. My jdem do kina ted v 11, to snad neusnu 😉

matysikovad
10. lis 2012

@hayete dopoledne? na ten k zamyšlení? pak musíš povyprávět, jaké pocity jsi z toho měla... dneska plán na ceý den, co🙂 mě před chvilkou chytla depka ☹ je mi to s tím mimčem pořád líto, pořád jsem to nějak nevstřebala. občas se prohlížím, jak sem se prohlížela, když mi růstlo břicho. a nejhorší je, že vypadám furt stejně...už by ty příznaky a všechno mohlo vymizet, jen mi to sype sůl do ran... ☹ tak pěkný den ti přeju ... já jdu vařit vepřový řízky 😉

mb85
10. lis 2012

@matysikovad ahoj , tak jak je? co depka ☹ ...... já jsem ted doběhla z práce a čeká mě uklid, no jinak včera jsme koukali s mužem na armagedon, zase jsem si poplakala 🙂 jinak dneska jdu taky do kina na horor, ani nevím proč jdu asi kvůli muže já horory nemusím 😒 ,ale co bych pro něj neudělala.Co doba ledová? 🙂

matysikovad
10. lis 2012

@mb85 ahojky! usnuli jsme hned na začátku 🙂 a nakonec na ni dneska odpoledne prdím, u našich jsou hody, tak se pokusím překecat tu moju důchodkyni doma a veznu ju ven ( snad nebude muset dojít na psych. vydírání 😀 ), depka už mě přešla, ale tak mívám to ráno a večer tady ty stavy jakože takové bezmoci a prázdna.... a to mám doma plný barák ( 3 kočky, pes, navíc barák jak kravinec...nudit bych se nemusela vubec - ale mně prostě nic nebaví )
náhodou horory fajné, trochu se bát 🙂

mb85
10. lis 2012

@matysikovad no to znám taky jsme na baráku, máme psa kočku hada🙂 a dvě děti ,ale stejně se mi nic nechtělo,furt se člověk utápí v tom samém,ale všechno chce čas, i dkyž tohle taky nerada slyším🙂, no jdeme na sinister , je to psycho horor už ted mám depky musím si koupit spoustu nachos a popcornu abych se soustředila na jídlo a né na film 😅 😅 , včera mě taky chytla nějaká ta depka , po té kontrole u doktora, nevím ,tak nějak to nechápu, že jsem třikrát otěhotněla bez problému a najednou ti někdo řekne ,že tě bude léčit na sterilitu,trochu nechápu co se stalo, všeak su ještě mládá:D:D

matysikovad
10. lis 2012

@mb85 mělas doma ten zvěřinec? já mám dost podezření na ty kočky

mb85
10. lis 2012

@matysikovad ne kocourka máme asi měsíc, manžel mi chtěl asi udělat radost🙂 jinak jsme doma kočku neměli