Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

matysikovad
10. lis 2012

@mb85 aha, tak to jo....já mám doma tři kastrované kocoury uplně od koťátek jsme si je s manželem vychovali, budou mít 3 roky, tak už přemýšlím i nad tím, že by mi to mohli způsobit i ony....

mb85
10. lis 2012

@matysikovad no oni jsou nositelé te toxoplazmozy nebo něčeho podobného ,ale i tak si nemyslím,že by byli svým způsobem vyníci, dělali ti genetický odběr z plodu?

matysikovad
10. lis 2012

@mb85 a to sice nevím, co je, ale krev na toxo mi nebrali a kočky jsem na to taky nikdy nevyšetřovala. ale covím, tak za týden nebo dva už by měli dojít mojí gyndařce výsledky co posílali na vyšetření matroš z té kyretáže...tak doufám, že tam nebude nic hrozného a prsotě jen vadný plod.... ☹

mb85
10. lis 2012

@matysikovad já na výsledky čekala 4 týdny a když jsem přišla že se něco dozvím,tak mi doktor oznámil,ýe si jen chtěli potvrdit,že jsem nebyla mimoděložně těhotná ,ale já tomu nevěřím ve třetím měsíci jde krásně vidět ,že je mimčo na správném místě, myslím si ,že mi něco zatajili,a navíc proč by primář,který mě přijímal chtěl tohle vyšetření,když tzv. na zjištění že to bylo nebo nebylo mimoděložní ,když sám viděl kde ten plod je, já si myslím,že za to mohla i ta doktorka,když jsem k ní šla že jsem těhotná a že mám asi zánět tak mio řekla ,že mi nic nenapíše at si koupím lactobacili,což je nesmysl měla udělat kultivaci a pak ppřemýšlet co mi dá za léky a jestli by neohrozili plod. a když jsme šla k ní po revizi na kopntrolu a já ji řekla co se stalo tak se mě zeptala proč jsem přišla jestli mě něco bolí, tak to jsem byla k.o sem se tam rozbrečela jak malá

aurinko
10. lis 2012

Jak dlouho po vysazení HA jste otěhotněly?

matysikovad
10. lis 2012

@mb85 tyjo, to je teda příběh...takže se vlastně vubec nedozvědělas, co a jak. to mimoděložní se stjeně zjišťuje UTZ ne? mně ho zjišťovali hned 3 týden po otěhotnění, protože jsem pojančená sestra a otravovala jsem je v nemocnici, žE to určitě mám...no neměla jsem,že..ale i tak - solidarita kolegů myslíš jo? ☹
@aurinko já jsem nebrala skoro 2 roky HA a pak nám půl roku trvalo snažení

mb85
10. lis 2012

@aurinko ahoj já vždy druhý až třetí měsíc ,teda dokud jsem neměla problémy, a moje mamka vždy po půl roce

mb85
10. lis 2012

@matysikovad nedozvěděla, myslém si že to byla výmluva,ale co zrobíš,já stejjně těm lékařskej púojmům moc nerozumím,takže i kdybych měla možnost nahlédnout do zprávy stejně se bez vysvětlení lékaře nebo sestry nic nedovím

mb85
10. lis 2012

@matysikovad navíc co vím mimoděložní se projevuje kolem 6 týdne bolestmi a krvácením a já měla už těhotenskou průkazku ,takže je to nesmysl

matysikovad
10. lis 2012

@mb85 jasně, je to blbost... no tak to jsemzvědavá, čím přespějou mně příští týden v té zprávě. pak to můžeme porovnat...

mb85
10. lis 2012

@matysikovad jj tak mi pak napiš jj jsem taky zvědavá

matysikovad
10. lis 2012

@mb85 no to já jsem taky zvwdavá, ale spíš se i trochu bojím, že tam bude něco špatně - ale pořád si musím pozitvně říkat, že bude všechno v pořádku a my za 2 měsíce po dvou porevizních MS začneme s manželem znovu...ale to víš, člověku se do palice vkrádá všelicos ☹

hayete
10. lis 2012

Ahoj babáči 🙂 jaká byla sobota? Doufám že jsou všechny splíny tytam! My ráno přezuli pneu a pak frčeli do kina. Dejvice narvaný k prasknutí, nebylo kde zaparkovat. Až se povedlo, tak nám ujelo metro před nosem, naštěstí jsme promeškali jen 10 min filmu. Samsara super, ale předchůdce BARAKA stále bezkonkurenční. Doporučuju si stáhnout a večer se na to kouknout. Fakt se člověk zamyslí nad světem.

hayete
10. lis 2012

@matysikovad kamarádka má 2 kočky odjakživa a má zdravého chlapečka 🙂

matysikovad
10. lis 2012

@hayete jéé, a má je v domečku nebo v bytě? já mám ty rarachy moc ráda, nedala bych je pryč, ale tak víš jak...

matysikovad
10. lis 2012

@hayete tak já řeknu mojému a vážně to stáhneme, píšu si to na papír - ale pokud je to ještě v kině, tak to nepujde stahnout, co....

hayete
10. lis 2012

@matysikovad v bytě je má. A doktorka jí ani nic neřekla.

matysikovad
10. lis 2012

@hayete no stejně je nechám přešetřit a ještě i sebe na toxoplazmozu ☹ dneska jsem byla u našich na hodách a pořád jsou z toho špatní. mamka furt dokola omílá, proč že se to stalo...a tak aspoň střádáme plány na nové, ale už jsem zahlásila, že dřív jak na jaro do toho nejdu.... strach, že si to zažiju ( potrat) znovu je prostě hrozný ☹ no takže depku jsem měla asi do jedné hodiny
s hruzou zjišťuju, že se mi nic nechce, a nic mě nebaví...našla jsem cédéčko se Cindy Crowfort - je tam nějaké cvičení pro ženy po porodu v šestinedělí, tak jsem si říkal, že to zkusím, abych trochu zkrátia dlouhou chvíli....a co myslíš - ani jsem se neobtěžovala to CD umýt od prachu... 😠 😎

hayete
10. lis 2012

@matysikovad stáhněte si BARAKA, ta je lepší ;)

mb85
11. lis 2012

@matysikovad ahojky, včera jsem už nepsala jeli jsme do toho kina,jinak mě všichni doktoři řekli,že se příčina ani zjistit nemusí, takže na to moc nespoléhej mám kamarádku a té se to stalo pokaždé před donošeným těhotenstvím to znamená že vždy měla potrat a pak porod a má dvě zdravé děti,ale znám i takové co se to u nich opakovalo víckrát,ale tam už se to řeší i genetikou co vím, takže nezoufej,vůbec nikde není napsané že u tebe to bude to samé 😉

matysikovad
11. lis 2012

Dobré ránko a už dopoledne, kočka mi ted právě likviduje naprosto kvítečko na parapetu, musím ju jít zabit!!!
@mb85 já vím ☹ potřebuju jít do té práce 🙂 doma je moc času na přemýšlení... 😉 😠
@hayete no tak to jsem zvědavá, jaké to bude... 🙂

mb85
11. lis 2012

@matysikovad víš jak píšeš o mamce , to mě celkem, mrzí protože by ti naopak ona měla spíš dělat oporu,bohužel ty sis to nevybrala,a ani jiné co se jim to stalo,můj lékář mi řekl,že je to smutné a že bohužel přirodě neporučíme, ale že takové děti prostě nejsou zdravé, a nemá smysl, se kvůli tomu trápit protože nikdo z nás přece nechce na svět přivést nemocné děti je fakt,že jsem mu to trochu zazlívala,že mě nechápe ,ale setkává se stím dnes a denně a já si myslím ,už ted po takové době ,že má pravdu.JInak tu štítnou mi budou taky vyšetřovat,a možná se zadaří a obě si tu na jaře napíšeme že máme dvě čárky a že je všechno v pořádku, jen pro mě je to už moc dlouhá doba a čím dál víc mě děsí představa že už to nepůjde

mb85
11. lis 2012

@matysikovad já v práci to měla šílené protože se mě přes tři měsíce lidé ptali kde mám bříško ,že vůbec nepřibírám atd. takže já se moc netěšila,ale zase tím,že jsem o tom mluvila s cizími lidmi jsem zjistila,že nejsem jediná a že setjné problémy má skoro každá druhá teda aspon v mém okolí,navíc já měla problémy v té době s manželem ,takže pro mě to bylo nejhorší období v životě,proptože jsem na to zůstala sama, a ty sama nejsi a když už nic máš nás těch splínu bude ještě spoustu,tak je teřba proti nim začit něco dělat 😉

anabella_lee
11. lis 2012

Omlouvám se omylem jsem napsala sem 🙂 Ale i tak přeji pěkný den 🙂

mb85
11. lis 2012

@hayete ten film si zkusím stáhnou a ve zkratce o čem to je?

mb85
11. lis 2012

@anabella_lee ahoj já zrovna peču perník a čekám až se děti vrátí od sestry,jinak tady taky svítí sluníčko,takže je z čeho čerpat energii 😉

anabella_lee
11. lis 2012

@mb85 Tak to přeji at se perník vydaří 🙂 ten já mám fakt ráda 🙂

mb85
11. lis 2012

@anabella_lee no púočítám,že do večera nebude:D

anabella_lee
11. lis 2012

@mb85 To úplně chápu 😀

mb85
11. lis 2012

@anabella_lee naposled jsem dělala závin a můj muž celý snědl bez mrknutí oka, u nás to je se sladkým fakt ,problém 🙂