Snažíme se o miminko - kdo taky?

natalia359
17. bře 2019

Dobrý den sem tu nova a snažíme se o miminko a nám nám to nejde :/

sluckynek
18. bře 2019

@natalia359 jak dlouho se snažíte ? My dva roky z toho jeden potrat 22 TT a jedno zamkle těhotenství. Šla bych k doktorovi a poradila se s ním

marketa1218
18. bře 2019

@natalia359 já jsem také otěhotněla po dvouch letech, nejprve špatný manželův spermiogram a potom dlouho si se mnou hrála psychika. Záleží na tom, jak dlouho to nejde, po roce už je dobré řešit u doktora.

marketa1218
18. bře 2019

@sluckynek Ahoj, to je hrozný ten potrat ve 22 týdnu, to mě moc mrzí :( Můžu se zeptat co se stalo? Držím palce!

sluckynek
18. bře 2019

@marketa1218 nikdo neví , z ničeho nic jsem se začala otvírat a začal se mi zkracovat čípek po vyšetření po porodu zjištěn zánět a toxoplazmóza 😭 kdyby nato někdo přišel dřív stačilo přeléčit a mohla vedle mě ležet 4 měsíční holčička 😭

marketa1218
18. bře 2019

@sluckynek To je mi moc líto, tohle už muselo být neuvěřitelně náročné. Já jsem teďka 15 týden a když čtu takovéhle příběhy, je mi hrozně. Moc držím palečky ať brzy přijde miminko nové a všechno je v pořádku ❤

fresshinka
18. bře 2019

My jsme se snažili rok. Bohužel celé ovulaci bránila cysta na vaječníku, kterou gynekoložka neodhalila (to je na dlouhé povídání). Když jsem nastoupila do nemocnice, tak jsem vše konzultovala s primářem a navrhl "profouknutí" vaječníků (nevím jak se tomu říká). Po operaci jsem do měsíce otěhotněla.

kkk612
18. bře 2019

@sluckynek to je mi líto :( ale na toxoplazmózu mi dělali testy hned při těch prvních těhotenských odběrech krve, když jsem doktorce řekla, že mám doma psy.

sluckynek
18. bře 2019

@kkk612 jenže já ji chytla někde během těhotenství a na screeningu jsem ji ještě neměla

snazimese
18. bře 2019

@natalia359 Krasne odpoledne, pridam se 🙂 S manzelem jsme spolu neco malo pres tri roky, od zacatku jsme nic neresili, pac jsme byli oba ve velkem stresu (prace, bydleni atd..). "Snazit" jsme se zacali koncem lonskeho roku, ackoliv tomu nechavame volny prubeh. Hlidala jsem ovu pomoci BT. Tento cyklus jsem nic neresila, necekala jsem ze by se mohlo povest. Vubec nevim, kdy byla ovulace, ale musela probehnout, uz podle hlenu. Dnes jsem 25 DC, ovu jsem mela "bezne" v rozmezi 16-18 DC, ale ted to podle hlenu a bolesti vypadalo na ovu uz 12 DC.. A uz asi 3-4 dny citim silnejsi pnuti v podbrisku s o trochu silnejsim pnutim a bodanim vice na levou stranu, citim se unavenejsi nez obvykle.. Ms mi chodi 27-29 DC..

marselina
18. bře 2019

I my se snažíme cca od konce listopadu a stále se nedaří😢😢

katerina_j
18. bře 2019

I my .... pojedeme teď třetí měsíc “snažení” 😉 dneska 1.DC 🤨

marselina
18. bře 2019

@katerina_j já 2😓😓

natalia359
autor
19. bře 2019

@sluckynek 2 měsíce . to mi je líto 😢

sluckynek
19. bře 2019

@natalia359 tak doufám že další ms už nepřijde a my si náš vánoční dáreček vyzvedneme v porodnici 😍

l1enka
21. bře 2019

Ahojky vsichni,
Mám takovy problém a nevím si s nim rady.
Poradil by mi s tím někdo??
S přítelem se snažíme o miminko už dlouho. Už rok jsem přestala brát antikoncepci a snažíme se o miminko ale nějak mi nejde otěhotnět.
16.3 jsem mela dostat menstruaci a nakonec menstruace nikde. Tak jsem čekala. Zpoždění jsem mela od te soboty az do stredy. Tajze téměř opožděna menstruace 5dnu ale na to ten pátý den jsem to dostala. Test jsem si dělala 3den te opožděné menstruace a nic nebyl pozitivní. Mohla bych byt těhotná? Poradite mi někdo? Prosim vas budu rada za nějaké rady.....

l1enka
22. bře 2019

Mohl by mi prosím někdo poradit?

snazimese
22. bře 2019

@l1enka ahoj. Pokud jsi menstruaci dostala i kdyz se zpozdenim a tt je negativni, tehotna nejspis nejsi.

sarivalda
22. bře 2019

My v květnu 4 roky , ale žádný stres buď nám bude přáno nebo ne , u lékařů sme byli oba problém manžel i já , rovnou nás posílaly na umělé ale takhle děti nechceme , všem snazilkam hodně síly a brzké //

l1enka
22. bře 2019

@snazimese
Ale slyšela jsem od kamarádky ze měla zpoždění a pak začala krvácet prý 4dny a pak az skončila menstruace tak si dělala tehotensky test a prý ho mela pozitivní. Prý je to mozny

snazimese
22. bře 2019

@l1enka to sice mozne je, ale je malo pripadu. Pokud si chces byt jista, zkus dalsi tt

l1enka
22. bře 2019

@snazimese
Zkusim to po menstruaci. Ale naději tomu nedavam.....stále a vždy sem mela negativní tehotensky test.....

snazimese
22. bře 2019

@l1enka taky jsem si nejednou myslela, ze bych mohla byt tehu i pres ms a obzvlast pokud byla ms slabsi, ale rekla bych, ze pokud odchazi i sliznice, tak je opravdu minimalni sance, ze by se vajicko udrzelo..

l1enka
22. bře 2019

@snazimese
Jo to asi ano.... Ale už par kamarádek říkalo ze měli menstruaci normálně a byly těhotné tak mi nejde do hlavy jak mohli menstruovat když byly těhotne. 😉😉

snazimese
22. bře 2019

@l1enka tak telo neni stroj a mnohdy telo udela neco, co bys od nej neocekavala 🙂 se mnou si ted napriklad taky moje telo hraje 😂

l1enka
22. bře 2019

@snazimese
To je pravda..... Tak uvidíme třeba to přijde za rok za dva a nebo taky vubec

snazimese
23. bře 2019

@l1enka ja verim tomu, ze driv ci pozdeji to prijde urcite, vse ma svuj cas 🙂

l1enka
23. bře 2019

To snad ano ..... Ale když už se snažíme dlouhou dobu tak už to psychicky nedávam.

ivetka1986
24. bře 2019

@natalia359 skočte si do gennetu tam vám pomůžou 😘😉

tinkad29
24. bře 2019

@natalia359 my se snažíme od cca září, v listopadu zamlkle těhotenství a teď od ledna se snažíme znovu na novo a zatím nic :( snad brzo vyjde! Držím Vám všem pěsticky!

natalia359
autor
25. bře 2019

@ivetka1986 Do gennetu ? 😘😊