Těhotenské testy. Co si myslíte?

bublinkakocicka
8. bře 2020

Dobrý den už 5 den mám na testu plastovem intimed pěknou čárku bych řekla ale na ostatním papírkovem nic. Zítra mám dostat ms a tak vůbec nevím co si myslet?prvni 3 fotky jsou z dneska a ostatní 2 předevčírem.prsa mě bolí nic jiného.blby komentáře si nechte.jen jsem chtěla vědět jestli jsou tyhle testy špatné.

leniczka23
8. bře 2020

Pekna carka to.opravdu bohuzel neni, spis takovej ten nicnerikajici duch a pokud nesili, tak podle me prijde bohuzel MS. Takovou mam zkusenost..Drzim palce

alilali
8. bře 2020

@bublinkakocicka zatím vidím negativní test, bohužel... testuje po vynechání MS.

jipe
8. bře 2020

Já vidím nějaký náznak jen na poslední fotce, ale rozhodně bych to neoznačila za pozitivní test, uvidíš za 2 - 3 dny, ale spíš tam jen prosvítá ta barva

jaja01k
8. bře 2020

Pěknou čárku teda nevidím. Žádný z těch testů není pozitivní.

bublinkakocicka
autor
8. bře 2020

Aha děkuji já nechci aby přišla MS.

llluckaaa
8. bře 2020

Nevidím nic ☹

bublinkakocicka
autor
8. bře 2020

@llluckaaa nevadí

clo1
8. bře 2020

@bublinkakocicka ducha vidím, ale pokud už je to 5 dnů pořád stejné, tipuji to na ms. ☹

lolira1989
9. bře 2020

@bublinkakocicka náznak vidím,ale tyto testy jsou hrozný,ja už kdyz idem jinde mela poradne dalnice,na techto nebylo pomalu videt,skuste jiny test

astyna88
9. bře 2020

Bohuzel klasicke negativni testy.

balogis
9. bře 2020

Spíš to nevidím dobře, je to ryska

krupka3
9. bře 2020

Ducha vidim, ale nezda se, ze sili. Kup si GS Mamatest.

bublinkakocicka
autor
9. bře 2020

MS přišla ☹️

magda001
10. bře 2020

@bublinkakocicka Nic bych si z toho nedělala a zkusila ještě po MS test, moje maminka když čekala mne tak to vůbec nevěděla protože první měsíc měla normálně menstruaci sice to vůbec nechápu ale stalo se jí to 😏