Test po limitu. Jaké máte zkušenosti?

26. kvě 2022

Zdravím, holky vim ze se po limitu testy nemají brát ale me uz to udělal druhý mamatest, včera odpo i dneska ráno. Jsem 24 DC vim ze je brzy, ovulace nevím kdy byla. 23 DC jsem měla trochu špinění. Jaké máte zkušenosti? Poboliva me břicho ale jinak nic. Každý měsíc před MS asi 2-3 dny spinim a břicho me boli vzdy první den MS. Děkuji za názory

lencaa11
28. kvě 2022

Telo nekdy reaguje jinak stačí jen málo a hned se cyklus posune chce to úplně vypustit a miminko přijde

autor
28. kvě 2022

@eloana tak to by bylo fajn no uvidíme co nás čeká, fakt na to nespechame. Zatím mě stačí ten malý raubir a čím dyl tím bude starší, ale snažit se člověk musí jak říká pritel kdyby byli líný spermie 😁

autor
28. kvě 2022

@lencaa11 my se snažíme první měsíc, malému je 17 měsíců takze času máme dost do jeho 3 let. Jen prostě když je ti špatně, mas pak špinění v době uhnizdeni a duchy tak člověk na to víc myslí. Ale jedeme dál a ono to někdy přijde. Ted bude svatba za 2 měsíce tak budou myšlenky jinde

vendelinka08
28. kvě 2022

Pokud ne to pořád jen duch, tak to neni prosperující a očekávala bych ms, klidne i se zpožděním. Pokud testy nesílí, neni to v pořádku a ms se pravděpodobně rozjede. Znam to.

autor
28. kvě 2022

@vendelinka08 no právě se ted o 3 dny dřív rozjela a to dneska byl duch na testu v limitu. Asi biochemko