V září 2016 vysazená HA a teď se snažíme o mimi

anyts
22. říj 2016

Ahoj holky, jmenuji se Týna a 24.9. jsem měla MS a od té doby antikoncepci neberu. Nehlídáme se a dnes jsem měla přijít další MS a taky přišla ☹ přesně na čas. Bohužel. Takže nezbývá nic jiného, než se snažit dál a čekat, jestli se MS zase dostaví příští měsíc, nebo ne. No a co vy? Jak vám jde snažení? 🙂

yerry
22. říj 2016

@anyts je to prvni mesic. Nekdo otehotni hned a nekdo za dlouho. Ale pokud se tom budes takhle trapit uz ted tak to pujde hur.... kasli na to. My jsme se u druheho pokouseli 2 roky... a nic.... az jednou jsem si rikala ze jsme nejak prosvihli ovulaci a ze uz toho mam plne zuby, a ze proste holt budeme mit dite jen jedno... dalsi MS neprislaa nyni jsem ve 32 tt. Vubec nevim jak jsem k tomu prisla 😂
Je to opravdu tak ze vim vic na to budes myslet tim hur to pujde....

anyts
autor
22. říj 2016

@yerry No tak to je krásný, moc gratuluji!!! Ja vim, musím tomu nechat volný průběh, ale moc mi nejde porucit hlavě. Proste se strasne moc tesim... 😂

denni23
22. říj 2016

Já otěhotněla 4 měsíce od doby kdy jsem vysadila prášky. Je to různé. 🙂

yerry
23. říj 2016

@anyts pred tim jsem otehotnela vzdy do jednoho az tri mesicu ( bohuzel 2x to nevyslo) a pak to bylo takhle dlouho tak pritom muzu v klidu rict ze je to hlavne o psychice. Ja jsem tak strasne chtela otehotnet ze to neslo a bacha na to, zpusobovalo to i dusno doma a halvbe ve vztahu s manzelem a to nemyslim to ze bych mu vycitala ze to nejde, jen jsem byla porad nastvana a smutna a hadali jsme se kvuli blbostem a nebo jsme spolu radsi nemluvili...

kikitt
23. říj 2016

Ahoj, je to opravdu individuální. Kamarádka hned po vysazení, sestra po 2 letech, ostatní kamarádky 1-2 roky. Takže je to úplně individuální.. Já nebrala rok a půl, pak jsme se začali snažit a mimi přišlo po 5. Měsících...