Velmi by som chcela dieťa, lenže nemám priateľa

hesloveslo
21. bře 2014

Ahojte dievčence. Založila som si tento nick kvôli anonimite. Chcela yb som počuť Váš nazor na moje rozhodnutie. Viem že mnohe ma za to odsúdite a určite poviete že som k....a a p.....a ale co už.
Velmi by som chcela dieťaťko, lenže nemám niekoľko rokov priateľa pretože nájsť v dnešnej dobe normálneho chlapa je problém. Mala som 3 ročný vzťah a keď som si už konečne myslela, že je čas na svadbu a založenie dieťaťa ma on poslal doriti. Bola som zufala. Verila som, že konečne budem mať dieťatko a moje biologické hodiny už dotikavaju. Som zúfala. Preto som sa rozhodla mať dieťa. A teraz môje rozhodnutie. Rozmyšlala som ako mať dieťa aby som nemusela riešiť take veci ako alimenty a aby som nemusela mať problémy s otcom dieťaťa. Rozhodla som sa loviť vhodného muža na dieťaťko. Asi si myslíte že som hlúpa ale bohužial som v takej situácii, že muží o ktorých ja mam záujem nemaju záujem o mňa a muži ktorý sa zaujímaju o mňa su úplni zufalci a debili a to fakt nemusím. Kedže nechcem skakať s postele do postele a skušať však sa možno zadari som sa rozhodla vytypovať si pár mužov ktorý by boli ako tak vhodny materiál na dieťa. Väčšinou soms a zamerala na uspešných, príťažlivých a inteligentných mužov o ktorých som si zistila či sú zadany. Samozrejme, že ženatých som okamžite vylučila. Momentálne mám vytypovaných dvoch. A teraz ide o to, že ich musím nejak dotiahnuť do postele 😀 lenže ako keď ja pre nich nie som vysoká štíhla a zaujímava to netuším asi použijem alkohol.
Zrejme ma mnohe odsúdite a povete prečo nejdem do spermobanky (preto lebo sa tam hanbím ísť a ani netuším kde to je) a adoptovať si v dnešnej dobe je ťažke papierovačky atd. bleeee. Ja len chcem že to dieťa bude zabezpečene po všetkých smeroch a otec dieťaťa sa to nikdy nedozvie, že ma dieťa. Proste sa chcem sústrediť len na to dieťa. Nič viac.
Tak a teraz do mňa
Som len zúfala a veľmi chcem dieťa

mike33
21. zář 2014

mike33@azet.sk ak by si mala seriozny záujem dohodli by sme sa ja 35/176/72 vysokoškolák, zodpovedný, so zmyslom pre humor ozvi sa!
Mike

@hesloveslo

78marcela
21. zář 2014

@hesloveslo ja tě vůbec neodsuzují. Klidně přiznám, že jsem jednu dobu říkala to samé, a kdyby to u mě přicházelo v úvahu, možná bych to už dávno udelala. Chápu naprosto touhu po dítěti. Jsem učitelka, děti miluju, vždy jsem chtěla mít aspoň tři. Bohužel jsem dlouho nemohla najít správného partnera. Měla jsem šestiletý vztah, který skončil když mi bylo 28, a v tomto věku najít správného chlapa bylo téměř nemožné. Bohužel u mě ze zdravotních problémů není možné normální otěhotneni. Jinak bych do toho asi taky šla a bylo by mi jedno že to zní sobecky. Nemyslím si to. Chce to opravdu dobře rozmyslet, zda to zvládneš, zda ho dokážeš finančně zajistit a byt tou správnou mámou. Pokud je v rodině děda, který zastoupí mužský vzor, tak bych se vůbec ničeho nebála. Z mé pedagogické praxe sama vidím co to dělá s dětmi, když se rodiče rozvádí a jeden před druhým si nadávají, spini jeden druhého, o děti se přetahují nebo naopak nemají vůbec zájem.. To sobecké není? Myslím že to je mnohem horší než byt svobodná dmatka. Moje kamarádka má také dítě sama, otec dítěte se s ní rozešel týden po porodu. A klukovi je deset, je naprosto pohodový, mají spolu hezký vztah. Určitě s tím nepočítala, co se stane ale stalo se. Nikdo přece neví co se dopředu stane a bohužel se rozvádí každé druhé manželství. Takže já bych určitě nekritizovala tvoji touhu po dítěti. Chápu ji. I třeba proto, že já osobně mám za sebou pátý transfer po IVF. Jsem ráda že mám přítele který to se mnou všechno podstoupil. Jinak u mě by nebyla ani taková šance jakou máš ty. Netvrdím že to je ideální model, ale pro mě určitě není odsouzeníhodný.

nina36512
2. říj 2014

Myslim ze to nie je ziadny zlocin ani kradez..ked uz ma na to vek je to ok a predca len je tento sposob istejsi ako niaka spermobanka ,pripada mi to prirodzenejsie..a na co adopcia ked moze mat vlastne? v dnesnej dobe je problem si najst muza co by vyhovoval .myslim si ze to dieta bude stastne aj vtedy ked bude vyrastat len s matkou .Ja som tak vyrastala a detstvo som mala perfektne.Nic mi nechybalo mala som starych rodicov ,sesternice ..A NIKDE NIEJE NAPISANE ze by sa patner raz nezbalil a neodisiel by za milenkou.dieta by v tom pripade bolo omnoho viac nestastne ako ked vyrasta len s matkou.Nie je v poriadku ked zena dieta opusti,ked muz opusti zenu s dietatom alebo ked cigani si narobia 8 deti a ani s jedneho nic nieje.ked dietatu zena poskytne zivot plny lasky ,nehy a financneho zabezpecenia je to dobre vec.bude stastna aj ona aj dieta.

gitnak
8. zář 2017

@hesloveslo ak môžem, tak mňa by zaujímalo, že ako si to nakoniec vyriešila? Máš bábo sama?

joshua1965
26. zář 2017

Je to uplne normalne proste materska potreba