Vidíte tam taky něco?

9. zář 2020

Mám dva dny do MS a jsem dnes 12DPO... Zkoušela jsem ovu i TT test... Ovu byl tak, jako před ovulací - lehce pozit. HCG ukázal lehkou čárku už při vybarvování a po limitu je tam pořád. Byl to ten od Pepina, tuším, in:time.... Nechci zatím slavit, ale co myslíte? 🙂 za dva dny zkusím znovu. Nukazují tyhle testy chybně?😃

jaja01k
9. zář 2020

To vypadá nadějně, držím palce, ať čárka sílí 🙂

kocila
9. zář 2020

a ten ovulační vypadá jak?, máš fotku?

autor
9. zář 2020

@kocila takto👍🏻 Delala jsem oba ted z odpo moci...

nina004
9. zář 2020

Podľa mňa na tehu teste sa čiarka rysuje,ale ovu by som do úvahy vôbec nebrala. Je úplne negatívny.

kocila
9. zář 2020

čekala bych silnější čárku, ale taky jsi teprve 12DPO, držím palce ať se za 2 dny ještě více vybarví 👍

autor
9. zář 2020

@nina004 ovu jsem právě taky nepovažovala s nějakou vypovídající hodnotou. Nedalo mi to a udělala jsem i tt.... tak mě překvapilo, že tam něco vylezlo. V příbaláku psali 99% úspěšnost. Tak snad to bude sílit 🙂

autor
9. zář 2020

@kocila Dekuju 🙂 doufam v to👍🏻

nina004
9. zář 2020

Mne vyšiel tiež takýto duch a bol to pozit test. Skús mamatest ak sa k nemu dostaneš. Má dosť farbiva a čiarku uvidíš pekne. A inak ovu test mi vyšiel pozit. až v deň očakávanej MS. Tak držím ✊

tasimia
9. zář 2020

Vidím! Držím palce!❤️

autor
9. zář 2020

@nina004 Děkuju za naději🤗 u prvního těhu jsem testovala později a ovulační jsem zkoušela (ze srandy), až dávno po // dálnicích na TT. Teď jaksi naopak a výsledek nejistý🙈 nějaké symptomy ale jsou. 😇 Tak dám echo za dva dny 🙂

autor
9. zář 2020

@tasimia děkuju😍

nina004
9. zář 2020

Určite sa ozvi. Pevne verím ,že to vyšlo 🍀

autor
10. zář 2020

@nina004 tak dneska na tom samem stejny vysledek. Nejlip “pro*cane” penize jsou za clearblue😅 tomu uz verim ❤️

nina004
10. zář 2020

Gratulujem 🍀 tak už to je jasné. Nech si ty aj bábätko zdravé a celé tehu nech je v pohode 🙂

autor
13. zář 2020

Holky, zacala jsem vcera rano spinit (hnede, takova drobounce srazena krev, jen po uttreni nebo vubec). Pocitam teda se vsim, uz jsem to i obrecela a rekla si, ze to dopadne, jak ma. Nakonec me ale dusicka porad hryzala a zajela jsem na pohotovost. Byl tam (nevim uplne, jestli k memu stesti), muj Dr. Poslal me domu, ze mi neveme krev, neudela ani utz a nepredepise ani leky. Max si mam koupit ascorutin a ze se uvidime nejdriv za 2 tydny a klidovy rezim. To bych normalne i udelala. Ascorutin doma mam, spinim stale. :/ test je dneska “pozitivni” (dam foto). Ale rikam si, jestli nezkusit jeste jinou nemocnici (pro utrogestan treba). Mam doma 2r prcka a kojim ho pres poledne. Treba mi ten progesteron chybi. 🤷🏼‍♀️ Ale kdyz neudelal ani odber, tak mam ted vsechno poslat do kytek :/ co byste delaly? Cekaly nebo? Nemam ani ten utz, jestli neni nekde treba hematom :( pry by nic nevidel a plodu by to neprispelo. Ale to me tam chteli hned z kraje nechat lezet😡 prikladam foto mamatestu z dneska.... mam porad trochu lehke MS bolesti, jako by mela prijit. Cetla jsem ruzne pribehy, kdy to vyslo a kdy to nevyslo. Nechci byt za hysterku :/ hlavne je mi jasne, co si pak vyslechnu, kdyz pujdu zase jinam. Rozhodne nechci ted nikde lezet, kdyz je vse v otazniku.
Bezely byste teda jeste nekam?

nita1984
13. zář 2020

Bohužel, v tuhle chvíli je to buď/nebo. Zažila jsem to několikrát. Osobně jsem dřív pořád někam běhala, dneska už bych nešla. Stejně nemůžou nic dělat, utrogestan bývá v podobných případech placebo

autor
13. zář 2020

@nita1984 díky za názor a zkušenost. Takže ti ten utrogestan v takovém případně dali a nepomohlo to? Nebo s tím zkušenost nemáš...? Já mám jen pocit, že jsem nevyčerpala všechny možnosti...

nita1984
13. zář 2020

Ano, několikrát jsem v podobné situaci byla, utrogestan 2-2-2 , pak 4-2-4 a na výsledek to vliv nemělo. Brala jsem i ascorutin. Můj dr (který je o pravdu skvělý a vím, že pro moje těhotenství udělá naprosté maximum, u syna jsem mu třeba volala ve 3h ráno na mobil, když jsem začala krvácet) sám řekl, že v téhle fázi, je to, bohužel, na přírodě a moc dělat nelze.

autor
13. zář 2020

@nita1984 Chapu, mas zlateho Dr 🙂 ale porad jsi to mohla zkusit, vis jak 🙂 hodne holkam pomohl.... no nejak to dopadne.

kocila
13. zář 2020

Ono spineni muze byt v terminu MS (telo je tehotne,ale muzes zaspinit)...pristup lekare byl spravny,nemuze delat více a pokud kojis,tak ani ustrogestan nesmis..
Dokud neodchazi sliznice,tak spineni nevadi,zvolni v rezimu a drzim palce🍀

nita1984
13. zář 2020

Je otázka, jestli pomohl nebo ne. Víš jak, člověk neví, nemá srovnání. Ale chápu, že chceš udělat maximum. Také jsem to tak dřív měla. Teď jsem 6+2 A čekám na potvrzení srdíčka. Vím, že kdybych začala spinit nebo krvácet, tak v téhle chvíli nikam nejedu.

nita1984
13. zář 2020

@kocila správný postřeh, to jsem zapomněla napsat, utrogestan pri kojení asi nee

autor
13. zář 2020

@nita1984 teda, tak to moc gratuluju!❤️ A preju o to vic hodne zdravi tobe i fazolce 😍🤗 diky za sdileni zkusenosti👍🏻

nita1984
13. zář 2020

Děkuji, po všem, co mám za sebou se synem to beru dost s rezervou. Ale budu věřit, že všechno bude ok 💖 držím palce u tobě ať je to jen epizoda (u syna jsem krvacela několikrát) a všechno dobře dopadne

autor
13. zář 2020

@kocila Ja to Dr nezazlivam. Jsou to vsechno opodstatnene argumenty. Me spis nastvalo, ze nejdriv me chtel nechat lezet na oddeleni (takze by se mnou delali co?) a pak mi rekne, ze se mnou stejne nic delat nebude 🙈 Jinak po porodu mivam tak slabou MS, ze te sliznice normalne ani moc neodchazi :/
Kazdopadne diky za podporu❤️

autor
13. zář 2020

@nita1984 diky, asi uz jsem klidnejsi 🙂 nejak to dopadne, treba ty dva tydny (az do porodu) prezijeme 🙂

autor
13. zář 2020

@kocila a jak je to teda s tou MS a spinenim v dobe tehu?🤔 Ja u prvniho nezaspinila ani jednou. Kdyz ma telo nastaveno tehotensky mod, tak prece zacina vyplavovat uz hormony, ktere nedovoli MS prijit (uplne laicky receno).

mamio
13. zář 2020

Ahoj, zkus se uklidnit, já jsem těd v 8 týdnu a blbena jsem testovala před termínem MS... V den očekávané menstruace jsem začala spinit a spinila jsem 3 dny hlavně po záchodě! Doktorka řekla že s tím nic neudělá že to je teď necháme osudu. Takže fakt nic nepomůže... Co má být bude.A vidíš, těhotná jsem. A to není my první těhotenství, při žádným jsem tohle neměla.Kdybych věděla co me čeká ty nervy si ušetřím.Kámoška dokonce krvacela 4 dny a byla těhotná. Prostě to tak někdy je.

autor
13. zář 2020

@mamio tak to mame podobne. 👍🏻 I tobe hodne zdravi a at jste oba s mimcem v poradku🤗❤️ Jsem na sebe zvedava, ale uz jsem klidnejsi. Prijde mi, ze ten ascorutin trochu zabira. Davam tomu jeste nejakou sanci, ale uz tak nejak pocitam se vsim.... aspon jsem klidnejsi.👍🏻 Dekuju🍀

mamio
13. zář 2020

Děkujeme, neboj, já se taky modlila, neboť jsem tohle nezažila... Bylo to psycho, chodit na záchod, vlastně do teď to ve mě zůstalo a bojím se pořád. Ale je asi pravda, že co má být to bude aji kdyby jsme leželi s nohama nahoře celých 9 měsíců 😃