• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Ahoj ba, my si říkaly,že se asi stěhujete,tak nemáš čas a v den kotroly tě vyhlížely :wink:
Pročpak se budete dohadovat na vyvolání porodu? Nebudete čekat na termín?

Taky mám kontroly co týden,ale ve čtvrtek to na porod nevypadalo..uvidíme

Náz z koupaliště vyhnala pěkná bouřka,tak jsme už doma. Dala jsem si nealko mojito a odpočívám.
Zítra chceme jít na houby,tak snad taky porostou jako u vás mimi. :slight_smile:
4. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
ba tak si už v novom domčeku :wink: aj sme si mysleli,že máš kopec práce so sťahovaním
ešte spinkáte bambulky?
5. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................49DC
Tercie....................25DC
Jaspina...................24DC
Strouzek.................24DC
Papua.....................16DC
Mimina....................14DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů
5. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno :dizzy_face:

Mimi, já ještě spala, přiznávám se :grinning:

Marti, nealko mojito, mňam :dizzy_face:

Mončo, jsem tak ráda, že Tě vidím :slight_smile: Já se včera už na net nedostala. Tak už komplet bydlíte?
5. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
jsme ráno s mm nemohli spát,tak jsme šli brzo do lesa a už se vrátili s půl košíkem :slight_smile: ,tak mám radost, očistíme je a já si nějaké obalím a zbytek asi na smaženici nebo do mrazáku. Manžovi není dobře od žaludku, už od pátku,tak si asi nedá, včera už jedl normálně,ale v noci se mu zase udělalo blbě :unamused:
A to jsem mu v pátek pro radost dělala ten br.salát,ale měl ho jen včera a trošinku,tak asi poletí do koše nebo ho dneska vemu švagrovi.

Jinak v noci u nás pěkně lilo,ale teď už svítí sluníčko a je zase pařák.
5. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásnou neděli vlaštovičky,
ba,
tak hlavně, že se přestěhování povedlo bez karambolů :wink:
mar,
to mne mrzí, že vám včera lilo, u nás bylo krásně, tedy až na to tropické vlhké dusno :grinning:
5. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stěhování bylo docela v pohodě - ale na rovinu jsem ráda, že to máme za sebou. Přestěhovaní jsme komplet, z bytu jsme již k 30.6. odhlášeni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Teď ještě nějaký čas budeme bydlet s krabicema :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - musíme ještě došetřit penízky na šatnu.
Jinak jmi včera otekly ruce a nohy a pořád se mně to drží a mám neblahý pocit, že se mně to jen tak nepustí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...
A taky jsem strašně ráda, že se všem daří tak dobře a že se nic zlého nestalo za celičkou dobu co jsem tady nebyla :dizzy_face: :dizzy_face: . Strašně jste mi už chyběly :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: .
Mar, porod budeme vyvolávat proto, protože můj dr pak odjíždí na delší dobu pryč a říkal, že mně chce odrodit sám a pořádně si mně ohlídat. Bude se mnou i mimo službu, takže nebude ani odskakovat k jiným porodům. Jsem strašně ráda, že jsem v tak dobrých rukách a moc si toho vážím. Budu se cítit díky tomu hodně v bezpečí a to je pro mně vždycky to nejdůležitější. A tak po poslední kontrole je zřejmé, že miminko je již hodně velké a k porodu nachystané, takže všechno hraje pro nás. Já osobně si myslím, že ani nebude potřeba vyvolávat... že to půjde samo dříve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to by bylo idaální. Už si pořád vozím v kufru auta výbavu do porodnice a ta mi zabírá skoro celý kufr. Moje autíčko má docela malej kufřík... takže nákupy vozím na sedadle spolujezdce :dizzy_face:
5. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
dnes som skoro bola som u dr.,inak hned ráno je poriadne teplúčko dnes sa budem slniť :slight_smile:
6. črc 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

ba tak to je fajn. Můj doktor je pryč tenhle týden,tak mám zákaz rodit a pak už je tady pořád,tak že musím do 13. do rána vydržet a pak už je to jedno. Taky rodím se svým gynekologem (teda doufám :sweat_smile: ),jinak mi domluvil porod se svým kolegou, kamarádem,tak že to jsem taky ráda. Stejně tak by přijel na zavolání. A oba budou jen u mého porodu,protože pracují jako externisté,tak že je nikdo nemůže využít :grinning: . Můj manža i já jsme za tohle moc rádi,protože ta důvěra je tam znát a on zná mě a já jeho...je to takové lepší :dizzy_face: .
Taky s sebou už 14dní vozíme věci do porodnice :slight_smile: ,protože přeci z chaty, kde mám porodnici asi 15km nepojedu 60 km domů pro tašku a zase zpátky, že? :grinning: .
Tak jsem na tebe zvědavá,jestli ti vyjde ten samo rozjetý porod nebo nakonec vyvolání.

mimi u nás je taky hezky :dizzy_face:
6. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................50DC
Tercie....................26DC
Jaspina...................25DC
Strouzek.................25DC
Papua.....................17DC
Mimina....................15DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů
6. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den vlaštovky :dizzy_face:

Koukám, že se blíží vlna testování, holky, já vám tak moc držím pěstičky :dizzy_face:

Mimi tady je taky pěkně :slight_smile: A u nás je svátek, tak mám manžu doma :wink:
6. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás bol sviatok včera :slight_smile:
dnes je tu nejako prázdno asi výletujete ked je volno :wink:
6. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi u nás máme oba dva dny svátek,taky mám manžu doma,ale teprve snídá,tak ještě nevím,co dneska podnikneme.

Včera jsme byli se švagrovou,švagrem a neteří od 16h do půl 8 na zahrádce v hospůdce,dala jsem si dva vinný střiky a bylo to fajn :slight_smile:
6. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar to máte predlžený víkend :dizzy_face:
ja som dorazila od dr. výsledky mám o moc lepšie tááááák som vytešenáááá :grinning: :grinning:
možno už pojdem do práce budúci týždeň
6. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den přeji. U nás je počasí děsné, je strašně dusno a tak moje otoky jen tak asi nezmizí. Dneska vařím jen bramboračku, protože jsem zapomněla koupit maso a když je dneska ten st. svátek, tak je u nás všechno zavřené - no jo prdelákov :angry: :angry: ... . Taky mi tady soused kosí louku, tak jsem strašně ráda :dizzy_face: že to už bude hotové.... než se vydám roditi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeju hezký den :dizzy_face:

teda Ba máš můj obdiv, v takovém to týdnu se stěhovat...to musel bejt záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak je teda supr, ten doktor co ho máš, že na tebe takhle myslí! :slight_smile:
mar, už 14dnů :grinning: to budeš mít ty věci už ale pěkně pomačkaný :grinning: :grinning:
holky to je krása jak jste už pěkně přichytaný na porod :dizzy_face: a takový krásný týdny už máte :dizzy_face:
já chci takýýý!!! :sweat_smile:
6. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky! ja vas teraz trosku zanedbavam, nehnevajte sa....mam toho vela, v stredu cestujeme a nic nestiham.... Navyse mam strasne trapeni es tym mojim cyklom...Si predstavte ze mi 27.juna skoncila ms po siedmych dnoch a 29.juna mi zacala zase dalsia a ta trva dodnes!!! Uz naozaj neviem co mam robit, aj u dr. som bola, vraj hormony, ale ved to uz neni normalne!!!!!!!!
A vy ako?
Ba: teda tiez ta obdivujem , klobuk dole...
6. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicka: teraz som si to precitala, je to uzasne!!!!!!!!!! strasne moc ti gratulujem a zelam vam to s manzelom velmi!!!!!
6. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
farmi no to sice možná jo,ale on člověk nikdy neví, kdy to může přijít že? :grinning: a vzheldem k tomu,že ve středu budu už 40tt,tak jsem klidně před těmi 14 dny rodit mohla :grinning: a už mám alespoň klid,že to mám zabalené.
6. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mar ahoj! a ty stale nic holka??? no uz aby to bolo, drzim palceky, asi tu nebudem ked porodis, takze drz saaaaaaaaaaaaa!!!!!
6. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
papu děkuju :slight_smile: , ještě nic no :frowning2: ,Natálce se u mě asi líbí :grinning:
6. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
papua ahoj,už som ťa tááák dávno nevidela :slight_smile: s týmy rozhádzaným ciklom to je škoda :pensive: dr by to mala riešiť
kam cestuješ?
6. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi ahoj, no neviem co s tym mam uz robit, moj dr to riesi len tak, ze mi da nejake hormony buduci cyklus a teraz musim jest ten norethisteron...Ideme na dovolenku do grecka...A ty ako sa mas?
6. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé grécko milujéééém,nechceš ma ako batožinu :grinning: :grinning: :grinning:
ja dobre,konečne mám také prijatelné výsledky a netrpezlivo čakám na ovu a snažíme sa o 106 :grinning: :grinning: :grinning: to je info tak v kocke
6. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
papu robili ti aj HP?
6. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne:slight_smile:
Tak to je supeeeer! tak hups na to, nech citam, ked sa vratim, ze mame dalsiu tehulku :slight_smile:
6. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi robili uz velakrat a aj to vyslo, ze mam nejaky ten faktor vyssi, ako ma byt a nizky progesteron.....Ten vyssi faktor vraj sposobuje, ze neprebieha ovu, ale mne prebieha pekne.....Tak neviem....Mozno ze tento mesiac som neovulovala, preto som zase zacala krvacat, netusim....Ale nic mi s tym aj tak nerobil moj dr. Ked som bola na iui, tak som jedla aj dufaston, ale nepomohlo....Uvidim, co ten norethisteron mi urobi zase
6. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
rada by som keby to // už vyšlo :dizzy_face: ale nejako na tom už tak nelipnem,ked sa nezadarí pomôže car
mne sa tiež nejak dovrzal ciklus od toho zápalu podbrušnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snád sa to dá ako tak doporiadku
budem držať palce možno sa na dovolenke zadarí aj vám,to vieš iné prostrdie :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, u nás je vedro k zalknutí... :unamused:
Mar, teda ty to máš opravdu za pár :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: myslím si, že stačí jedna bouřka a pojedete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: každopádně na tebe moc myslím!! A otékají ti nohy a ruce tak jako mně?
6. črc 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ba právě že ne, otoky žádné, prostě pohoda :slight_smile: , včera jsme si byly sednou se švagrovou,má TP začátkem října a chudák už pěkně otéká..minule taky pěkně otékala a o rodila až v prosinci,ale od léta si to už užívala.
Právě už nás bouří,ale nevidím to nadějně :sweat_smile: , ve čtvrtek na KO to na porod vůbec nevypadalo,tak spíš tipuju,že budu přenášet.
Na tebe taky myslím,aby ti to vyšlo a všechno se pěkně rozjelo samo :dizzy_face:...asi budou od nás nejbližší valštovčí miminka :dizzy_face:
6. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek