Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
4. črc 2009

Ahoj ba, my si říkaly,že se asi stěhujete,tak nemáš čas a v den kotroly tě vyhlížely 😉
Pročpak se budete dohadovat na vyvolání porodu? Nebudete čekat na termín?

Taky mám kontroly co týden,ale ve čtvrtek to na porod nevypadalo..uvidíme

Náz z koupaliště vyhnala pěkná bouřka,tak jsme už doma. Dala jsem si nealko mojito a odpočívám.
Zítra chceme jít na houby,tak snad taky porostou jako u vás mimi. 🙂

mimina321
5. črc 2009

ahoj 🙂
ba tak si už v novom domčeku 😉 aj sme si mysleli,že máš kopec práce so sťahovaním
ešte spinkáte bambulky?

kackark
5. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................49DC
Tercie....................25DC
Jaspina...................24DC
Strouzek.................24DC
Papua.....................16DC
Mimina....................14DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

kackark
5. črc 2009

Krásné dobré ráno 😵

Mimi, já ještě spala, přiznávám se 😀

Marti, nealko mojito, mňam 😵

Mončo, jsem tak ráda, že Tě vidím 🙂 Já se včera už na net nedostala. Tak už komplet bydlíte?

mar26
5. črc 2009

Dobré ráno holky,
jsme ráno s mm nemohli spát,tak jsme šli brzo do lesa a už se vrátili s půl košíkem 🙂 ,tak mám radost, očistíme je a já si nějaké obalím a zbytek asi na smaženici nebo do mrazáku. Manžovi není dobře od žaludku, už od pátku,tak si asi nedá, včera už jedl normálně,ale v noci se mu zase udělalo blbě 😒
A to jsem mu v pátek pro radost dělala ten br.salát,ale měl ho jen včera a trošinku,tak asi poletí do koše nebo ho dneska vemu švagrovi.

Jinak v noci u nás pěkně lilo,ale teď už svítí sluníčko a je zase pařák.

evanek77
autor
5. črc 2009

krásnou neděli vlaštovičky,
ba,
tak hlavně, že se přestěhování povedlo bez karambolů 😉
mar,
to mne mrzí, že vám včera lilo, u nás bylo krásně, tedy až na to tropické vlhké dusno 😀

ba111
5. črc 2009

Stěhování bylo docela v pohodě - ale na rovinu jsem ráda, že to máme za sebou. Přestěhovaní jsme komplet, z bytu jsme již k 30.6. odhlášeni 😵 😵 😵 ... Teď ještě nějaký čas budeme bydlet s krabicema 😵 😵 😵 - musíme ještě došetřit penízky na šatnu.
Jinak jmi včera otekly ruce a nohy a pořád se mně to drží a mám neblahý pocit, že se mně to jen tak nepustí 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ...
A taky jsem strašně ráda, že se všem daří tak dobře a že se nic zlého nestalo za celičkou dobu co jsem tady nebyla 😵 😵 . Strašně jste mi už chyběly 🤐 🤐 🤐 .
Mar, porod budeme vyvolávat proto, protože můj dr pak odjíždí na delší dobu pryč a říkal, že mně chce odrodit sám a pořádně si mně ohlídat. Bude se mnou i mimo službu, takže nebude ani odskakovat k jiným porodům. Jsem strašně ráda, že jsem v tak dobrých rukách a moc si toho vážím. Budu se cítit díky tomu hodně v bezpečí a to je pro mně vždycky to nejdůležitější. A tak po poslední kontrole je zřejmé, že miminko je již hodně velké a k porodu nachystané, takže všechno hraje pro nás. Já osobně si myslím, že ani nebude potřeba vyvolávat... že to půjde samo dříve 😵 😵 😵 to by bylo idaální. Už si pořád vozím v kufru auta výbavu do porodnice a ta mi zabírá skoro celý kufr. Moje autíčko má docela malej kufřík... takže nákupy vozím na sedadle spolujezdce 😵

mimina321
6. črc 2009

ahoj
dnes som skoro bola som u dr.,inak hned ráno je poriadne teplúčko dnes sa budem slniť 🙂

mar26
6. črc 2009

Dobré ráno,

ba tak to je fajn. Můj doktor je pryč tenhle týden,tak mám zákaz rodit a pak už je tady pořád,tak že musím do 13. do rána vydržet a pak už je to jedno. Taky rodím se svým gynekologem (teda doufám 😅 ),jinak mi domluvil porod se svým kolegou, kamarádem,tak že to jsem taky ráda. Stejně tak by přijel na zavolání. A oba budou jen u mého porodu,protože pracují jako externisté,tak že je nikdo nemůže využít 😀 . Můj manža i já jsme za tohle moc rádi,protože ta důvěra je tam znát a on zná mě a já jeho...je to takové lepší 😵 .
Taky s sebou už 14dní vozíme věci do porodnice 🙂 ,protože přeci z chaty, kde mám porodnici asi 15km nepojedu 60 km domů pro tašku a zase zpátky, že? 😀 .
Tak jsem na tebe zvědavá,jestli ti vyjde ten samo rozjetý porod nebo nakonec vyvolání.

mimi u nás je taky hezky 😵

kackark
6. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................50DC
Tercie....................26DC
Jaspina...................25DC
Strouzek.................25DC
Papua.....................17DC
Mimina....................15DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

kackark
6. črc 2009

Krásný den vlaštovky 😵

Koukám, že se blíží vlna testování, holky, já vám tak moc držím pěstičky 😵

Mimi tady je taky pěkně 🙂 A u nás je svátek, tak mám manžu doma 😉

mimina321
6. črc 2009

u nás bol sviatok včera 🙂
dnes je tu nejako prázdno asi výletujete ked je volno 😉

mar26
6. črc 2009

mimi u nás máme oba dva dny svátek,taky mám manžu doma,ale teprve snídá,tak ještě nevím,co dneska podnikneme.

Včera jsme byli se švagrovou,švagrem a neteří od 16h do půl 8 na zahrádce v hospůdce,dala jsem si dva vinný střiky a bylo to fajn 🙂

mimina321
6. črc 2009

mar to máte predlžený víkend 😵
ja som dorazila od dr. výsledky mám o moc lepšie tááááák som vytešenáááá 😀 😀
možno už pojdem do práce budúci týždeň

ba111
6. črc 2009

Krásný den přeji. U nás je počasí děsné, je strašně dusno a tak moje otoky jen tak asi nezmizí. Dneska vařím jen bramboračku, protože jsem zapomněla koupit maso a když je dneska ten st. svátek, tak je u nás všechno zavřené - no jo prdelákov 😠 😠 ... . Taky mi tady soused kosí louku, tak jsem strašně ráda 😵 že to už bude hotové.... než se vydám roditi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
6. črc 2009

ahoj holky, přeju hezký den 😵

teda Ba máš můj obdiv, v takovém to týdnu se stěhovat...to musel bejt záhul 😝 Jinak je teda supr, ten doktor co ho máš, že na tebe takhle myslí! 🙂
mar, už 14dnů 😀 to budeš mít ty věci už ale pěkně pomačkaný 😀 😀
holky to je krása jak jste už pěkně přichytaný na porod 😵 a takový krásný týdny už máte 😵
já chci takýýý!!! 😅

papua
6. črc 2009

Ahooj holky! ja vas teraz trosku zanedbavam, nehnevajte sa....mam toho vela, v stredu cestujeme a nic nestiham.... Navyse mam strasne trapeni es tym mojim cyklom...Si predstavte ze mi 27.juna skoncila ms po siedmych dnoch a 29.juna mi zacala zase dalsia a ta trva dodnes!!! Uz naozaj neviem co mam robit, aj u dr. som bola, vraj hormony, ale ved to uz neni normalne!!!!!!!!
A vy ako?
Ba: teda tiez ta obdivujem , klobuk dole...

papua
6. črc 2009

Evicka: teraz som si to precitala, je to uzasne!!!!!!!!!! strasne moc ti gratulujem a zelam vam to s manzelom velmi!!!!!

mar26
6. črc 2009

farmi no to sice možná jo,ale on člověk nikdy neví, kdy to může přijít že? 😀 a vzheldem k tomu,že ve středu budu už 40tt,tak jsem klidně před těmi 14 dny rodit mohla 😀 a už mám alespoň klid,že to mám zabalené.

papua
6. črc 2009

Mar ahoj! a ty stale nic holka??? no uz aby to bolo, drzim palceky, asi tu nebudem ked porodis, takze drz saaaaaaaaaaaaa!!!!!

mar26
6. črc 2009

papu děkuju 🙂 , ještě nic no ☹ ,Natálce se u mě asi líbí 😀

mimina321
6. črc 2009

papua ahoj,už som ťa tááák dávno nevidela 🙂 s týmy rozhádzaným ciklom to je škoda 😔 dr by to mala riešiť
kam cestuješ?

papua
6. črc 2009

Mimi ahoj, no neviem co s tym mam uz robit, moj dr to riesi len tak, ze mi da nejake hormony buduci cyklus a teraz musim jest ten norethisteron...Ideme na dovolenku do grecka...A ty ako sa mas?

mimina321
6. črc 2009

jéé grécko milujéééém,nechceš ma ako batožinu 😀 😀 😀
ja dobre,konečne mám také prijatelné výsledky a netrpezlivo čakám na ovu a snažíme sa o 106 😀 😀 😀 to je info tak v kocke

mimina321
6. črc 2009

papu robili ti aj HP?

papua
6. črc 2009

Jasne🙂
Tak to je supeeeer! tak hups na to, nech citam, ked sa vratim, ze mame dalsiu tehulku 🙂

papua
6. črc 2009

mimi robili uz velakrat a aj to vyslo, ze mam nejaky ten faktor vyssi, ako ma byt a nizky progesteron.....Ten vyssi faktor vraj sposobuje, ze neprebieha ovu, ale mne prebieha pekne.....Tak neviem....Mozno ze tento mesiac som neovulovala, preto som zase zacala krvacat, netusim....Ale nic mi s tym aj tak nerobil moj dr. Ked som bola na iui, tak som jedla aj dufaston, ale nepomohlo....Uvidim, co ten norethisteron mi urobi zase

mimina321
6. črc 2009

rada by som keby to // už vyšlo 😵 ale nejako na tom už tak nelipnem,ked sa nezadarí pomôže car
mne sa tiež nejak dovrzal ciklus od toho zápalu podbrušnice 😝 ale snád sa to dá ako tak doporiadku
budem držať palce možno sa na dovolenke zadarí aj vám,to vieš iné prostrdie 😵 😵

ba111
6. črc 2009

Holky, u nás je vedro k zalknutí... 😒
Mar, teda ty to máš opravdu za pár 😵 😵 😵 myslím si, že stačí jedna bouřka a pojedete 😵 😵 😵 každopádně na tebe moc myslím!! A otékají ti nohy a ruce tak jako mně?

mar26
6. črc 2009

Ba právě že ne, otoky žádné, prostě pohoda 🙂 , včera jsme si byly sednou se švagrovou,má TP začátkem října a chudák už pěkně otéká..minule taky pěkně otékala a o rodila až v prosinci,ale od léta si to už užívala.
Právě už nás bouří,ale nevidím to nadějně 😅 , ve čtvrtek na KO to na porod vůbec nevypadalo,tak spíš tipuju,že budu přenášet.
Na tebe taky myslím,aby ti to vyšlo a všechno se pěkně rozjelo samo 😵...asi budou od nás nejbližší valštovčí miminka 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru