• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
No a jinak s tou kytičkou máš Marti naprostou pravdu. Udělal mi ohromnou radost a vůbec jsem to nečekala :dizzy_face:
8. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
stroužku :grinning: :grinning: ,tak pěkně hubni,ať to na dovče můžeš zase dohánět :wink:

Kačko děkuji moc :slight_smile:...už jsem si receptík zkopírovala :dizzy_face:
8. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky moje idem čosi robiť,chcem prevliecť
dneska je u nás volajako chladnejšie tak mi to bude horšie schnúť
8. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já z vás mám pokaždý trauma když vidím jak všechny vyvařujete. já mám pocit že dělám těch pár jídel dokola, teď o víkendu jsem to udělala vyčůraně, mamka vařila zelí tak navařila i pro mě, knedlík jsem koupila a maso poslala tchýně :sweat_smile:
8. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strouzi, na tom opravdu nic není. Smícháš droždí s cukrem a troškou mléka. Buď to dáš někde do tepla (já do trouby, mám na to speciální program) a asi po deseti minutách naleješ kvásek na mouku smíchanou se solí a postupně přilejváš mléko a to těsto jde krásně zadělat. Zvládá to i manža. Jak jsem byla první tři měsíce mimo, tak si je dělal asi dvakrát sám :wink:
8. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
stroužku z takových receptíků vždycky nejlíp vykynu já :grinning: :grinning: ,ale těsto taky :grinning: ...ono na tom vlastně nic moc není :wink: ...určitě bys to taky zvládla v pohodě.

mimi taky tu máme chladněji
8. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, není zač :dizzy_face:
Mimi, u nás se taky ochladilo :confounded:
Strouzi, já si nejdřív říkala co to "vyčůraně" je za jídlo, než jsem dočetla :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strouži a nebo existuje ještě jedno řešení, kup si domácí pekárnu a ta ti těsto krásně zadělá :dizzy_face:
8. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fakt to vypadá jednoduše ale já mám spíš problém s tím že půlhodinu vařím a 4 hodiny uklízím. :grinning: Když vařím vypadá to jako po bombardování, vytahané všechno nádobí, v jedné ruce vařečku v druhé kocouraprotože mi pořád lozí na sporák, na zemi mouka no děs. Hrozně obdivuju lidi jak umí uvařit a mít uklizeno pořád a hlavně mají špinavý jeden hrnec

ježiš domácí pekárnu? nestrašte holky já nechápu jak o tom všichni furt básní, mě z toho nechutná nic, tchýně v tom peče chleba, bagety, buchty a vždycky mi to cpe ale mě to teda nechutná absolutně. když chleba tak jedině obyčejnej kmínovej krájenej v sáčku z kauflandu :grinning:
8. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strouži, ale já myslela, že by si tu pekárnu použila jen na výrobu těsta a pak by si pracovala sama a byla bys za borku :dizzy_face: A skoro nic by si u toho nemusela zašpinit :wink: :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači já vím, ale kupovat pekárnu jen na těsto to by byl velkej úlet :grinning:
8. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, to je fakt. Ale ty seš holka šikovná, tak věřím tomu, že to zvládneš :dizzy_face:
8. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to těsto zkusím, ale až po dietě :grinning:
8. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
stroužku mě vaření i pečení baví,tak to je asi tím :wink: , jinak bych to řešila jako ty.
Manžela jsem si tím taky pěkně rozmazlila :slight_smile: ,doma to neměl,tak si toho teď pěkně váží a v kde jaký restauraci to pohaní,protože to prostě dělám líp :grinning: a to mě těší :slight_smile:

já si při vaření to nádobí odmývám,tak že na konci skoro nic není, i když mám myčku,tak prostě při vaření něco umyju,něco šoupnu hned do myčky,tak to vypadá pořád uklizeně :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar tak to ti závidím tu myčku já jí nemám, máme malinkatou kuchyň a nebyla by kam dát. jedině že bych zase zmenšila místo na potraviny a nebo hrnce a to nechci, takže myčka je můj sen ale asi až do dového bydlení jestli někdy nějaké bude. hold jar a houbička to musí zvládnout :wink:
8. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strouži, tak fajn :dizzy_face:

Marti, dělám to stejně jako ty :wink: :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dokopala alespoň převlíct povlečení,zapla pračku se sundaným a už se mi nic nechce :grinning:
8. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme se pohádali s Jirkou tak tu teď řvu :pensive:
8. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dráčku a pročpak?
8. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dráčku pročpak?? no asi budou nějaký skvrny na slunci, my se z manžou zhádali včera, dneska chodí šéf v práci jak buldok, tak nevím není náhodou úplněk??
8. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplněk byl včera
8. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak proto se mi tak blbě spalo, no tak asi tlak. dráčku nic si z toho nedělej, chlapům občas ujedou nervy stejně jako nám
8. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, doufám, že to bude brzy dobrý. My se hádali zase o víkendu :pensive:
8. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je to fakt naprd,a to jsem se snažila být v klidu a v klidu to probrat....
8. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se tedy nehádali,ale v pátek a sobotu ráno jsem měla depku a byla i protivná...pak to ze mě manža vytáhnul proč, probrali jsme to a dobrý.
Ale hádky jsou prostě někdy všude.
8. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenko a nechceš nám napsat co se stalo? Třeba se ti uleví.
Marti, obdivuji Tvého manžela, že má chuť z tebe tahat proč si nešťastná a nebo máš depku, ten můj absolutně nesnáší když brečím a vůbec se nesnaží pátrat po příčině.
8. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí já ti to napsala do Ip,jdu něco uklidit abych na to nemyslela moc vám děkuju.
8. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem ti odpověděla, ale jsem v šoku. Mysli hlavně na Lukáška, ten Tě teď potřebuje nejvíce. Škoda, že nedokáži pomoc :frowning2:
8. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko tak když brečím,tak mu to fakt nedá. V sobotu chtěl jít do garáže,něco dělat na autě,ale když viděl,že brečím,nešel,sedl si ke mě a odpověď,že mu to nechci říkat ho neuspokojila,tak to ze mě vytáhl a do garáže už nešel pak vůbec. No a ještě včera se mě třeba ptal, jestli nemám zase nějaký splín,aby ho zahnal včas. V tomhle je zlatíčko.
8. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to máš doma opravdové zlatíčko :dizzy_face: Já vím kde se u nás stala chyba, jsme spolu přes osm let a začali jsme spolu chodit, když jsme byli oba v pubertě. A když přišli první problémy a manža pak odešel na vysokou a já tu zůstala sama, tak jsem dost často brečela (dnes bych to řešila jinak), ale tím pádem se stal vůči mému pláči imunní, ikdyž teď je podle mě opodstatněný :pensive:
8. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek