• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Mar, Tetes už?????????? :confused: :confused: :confused: a já to prošvihla, jdu na srpen, díky za zprávu! :slight_smile:
9. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu pekná izbička aj kočiarik :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby po tom kopci krásnych správ idem spať :dizzy_face:
dobrú noc
9. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi, díky moc za pochvalu. Dobrou noc. :slight_smile:
9. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné páteční ráno :wink:
Já hlasím buď první nebo druhý DC - ale teda fakt nevím jak to počítat. Včera jen špinění tak od 16 hod a víc se to rozjelo až dnes. Tak je 1 nebo 2? Musím podle toho začít brát ten Clostilbegyt - je na 3-5DC :confused:
Tak poraďte..
10. črc 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspi podla mňa 1DC počíta sa až ked začneš krvácať :wink:
10. črc 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaspi, jsi 1den, špinění se nepočítá :wink: :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko:slight_smile:)

Jaspi taky myslím, že 1DC.
10. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Mar........... čeká holčičku - kontrola 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská
Dadunka.....čeká chlapečka
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Tercie....................30DC
Strouzek.................29DC
Papua.....................21DC
Mimina....................19DC
Jaspina.....................1DC
Sarlotta...................čeká na 2. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku
10. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :dizzy_face:

ta tabulka je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: nějak se nám to rozrodilo :grinning: jen tak dál
a snažilky brzo // a jsme kompletní :wink: :wink: :wink:
10. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno :dizzy_face:
10. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, taky jsem si to tak myslela, ale nebyla jsem si jistá.. :wink:
Normálně víte na co já se těším? Až přijde to období, kdy budete rodit vy - Kačky, Murynka a Evička. Mám teď radost z každé nové maminky, ale nejvíc znám vás a taky do toho počítám Mar a Mao + snažilky samozřejmě :wink: Tak to se fakt těším, až budu pokaždé nakukovat na koníka s napětím, jestli už? :dizzy_face:
10. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspi tak hurá do snažení 1 DC za chvíli je ovu :wink: :wink:

věříš mi že já s ena to moc netěším :grinning: :sweat_smile: :grinning:
10. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Kačenko až budeš mít prosím čas změň mi kontrolu na 24.7. :slight_smile: nějak mi to nejde zkopírovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: zdálo se mi o tobě :grinning: že mi pícháš injekce na druhé IVF :grinning: :grinning: :grinning: normálně já mám teď sny jak magor,a chodím 3x za noc na záchod,dokonce jsem šla po půl hodině a už to bylo jen tak tak :sweat_smile:
10. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Mar........... čeká holčičku - kontrola 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská
Dadunka.....čeká chlapečka
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,24.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Tercie....................30DC
Strouzek.................29DC
Papua.....................21DC
Mimina....................19DC
Jaspina.....................1DC
Sarlotta...................čeká na 2. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku
10. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaspi, jseš zlaťoučká. Já se zase moc těším, až se ze snažilek stanou těhulky a my "zkušenější" vám budeme moc radit :grinning:

Kači, to by ti je píchala ta práva :grinning: :grinning: :grinning: Kdyby murynka, tak neřeknu :wink: Jdeme na kontrolu ve stejný den :dizzy_face:

Dneska myslím na Evičku a její kontrolu.

Mury, uvědomuješ si, až odrodí Mar, Monča a dadunka, které to mají za pár, tak je ta odpovědnost na nás? :astonished: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo evinka má genetický ultrazvuk,tak moc držím palečky :dizzy_face:

Kačí náhodou od tebe ty injekce nebolely,i když si mi je píchala na 3x a hluboko :grinning:
10. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když mamka ležela v nemocnici, tak jsem byla taková posera, že jsem jí ani neodpojila kapačku, aby se jí tam nedostal vzduch. To sis vybrala vážně špatnou pečovatelku :wink:
10. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :dizzy_face: ,
mě se dneska spalo krásně oproti včerejšku a vzbudila se před chvílí, paráda :grinning:

Dráčku máš moc hezké sny :grinning: ,ale Kačka by to určitě zvládla :slight_smile:

jaspi věř,že mi těhulky, se zase mooooc těšíme, až ta naše tabulka bude samé našla // a nejlépe porodila..... :dizzy_face: . Když vždycky někdo // najde,tak to snad prožívám,jako by byly moje :dizzy_face:
Věřím,že se tabulka zase hezky brzy změní z těch DC na ty //
No a jsem zvědavá, kdo další bude rodit,ale viděla bych to na Dadunku,Monču a pak až mě :sweat_smile:
Ale s porodem se nás nezbavíte :grinning: , pak to budeme znova prožívat v listopadu/prosinci s holkama a pak s další vlnou :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači myslíš že bych to píchla :astonished: :confused: :grinning: :grinning: přeci jenom už jsme dlouho doma :grinning: :grinning:

jinak dracku ze snů si nic nedělej já je mám také a fakt magořím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
volali mi z gennetu že velký UZ je v poho a že to je kluk ale já tam nebyla :sweat_smile: :grinning: :grinning:

kači to si tedy neuvědomuji ani zatím nechci :grinning: :grinning:

na evičku také myslím :wink: se má já až za týden :frowning2:
10. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ahojky. Ne, ne, teď si hezky na řadě ty :wink: Už se tak moc těším :dizzy_face:

Jinak, to je dneska hezký den, že jo? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: Mám takovou radost :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, vidíš, tak je to jasný, že to bude kluk, když se ti o tom i zdá :dizzy_face:
A o Katušku by ses určitě postarala, věřím ti :wink:
10. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači už asi 4 krás se mi zdálo o klukovi :sunglasses: takže bych zašla pro tu modrou kombinézku :grinning: :grinning: ?? :dizzy_face: :dizzy_face:
jméno jsme konečně domluvili tak mám radost kluk pořád vuisel ve vzduchu :zipper_mouth:
10. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Evičce držím palečky,ale všechno bude určitě v pořádku, jsem zvědavá kolik Tomášek váží :slight_smile:

Ahoj Kačko, na řadě možná,ale myslím,že Natálka si to nemyslí :grinning:
holky mám špatné zprávy o farmíčkovi :frowning2: :frowning2:

mimi vyrostlo jen o 2mm vypadá to zle...více vám napíše sama :pensive: :pensive:
Marti, tak já jí domluvím :grinning: Kdyžtak Natálku ode mne pozdravuj a vyřiď jí, že teta bude potřebovat ten pás, aby se jí nic nestalo, tak ať je moudrá :grinning: :grinning: :sunglasses: Ale ať počká do pondělí na Tvého dr. :dizzy_face:

Jé mury, tak to mi je moc líto, chuděra :frowning2: :pensive:
10. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, tak to bude Kryštůfek už 100%?? :dizzy_face:
10. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo kači už to tak bude :dizzy_face: :dizzy_face: mám radost ne že by se mi jmnéno manžela nelíbilo :sweat_smile: :grinning: ale 4 jirka v rodině :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:
vy máte krásné jméno také to jsme chtěla dát já..ale u manži neprošlo :angry:
10. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás ho spíše navrhoval manža, je to takový kompromis, ale už jsem se s ním naplno sžila a neměnila bych. Já chtěla Vojtíka, nebo Matýska.
Jinak Jirka a Zdeněk byli vyřazeny hned v prvním kole (Jirků je v rodině habaděj, ale taťka by byl asi pyšný a manželovo jméno se nelíbí ani jednomu z nás).
10. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kryštůfek je moc pěkné jméno a pokud se nepletu, tak má svátek v létě, na manžovi narozky, tak bude moc pařit, až bude větší :grinning: :sunglasses:
10. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek