• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
ahoj holky,
tak vy už všechno víte...co dodat.
děkuju vám všem za podporu! :slight_smile:
bylo to hrozné, ty poslední týdny :frowning2:
ted cítím nejvíc ze všeho ulevu, že už je to za mnou :pensive:
10. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači už jsem tu tak nikam nechoď :wink: Taky jsem teď v práci fofrem pošudlila zem, aby se neřeklo a mop je mokrý, kdyby měl šéf cestu kolem.. :grinning: Jinak jsem koupila ten v sáčkách - nejaký silnější, že 1 sáček je na půl litru. V jedné lékárně ho neměli vůbec a v druhé jen tento. Ale lékárnice mi tvrdila, že v tom není rozdíl.
10. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, že tys šla uklízet! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
10. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Mončo :dizzy_face:

Farmi, ještě jednou, je mi to moc líto, ale věřím, že i na Tebe se štěstíčko brzy usměje.

Jaspi: už jsem zase tu. Vyžehlila jsem a všude vytřela, teď počkám, až mi to uschne a půjdu Táďovi udělat něco dobrého k obědu :wink:

Mimi: dědu tu začíná taky vykopávat brambory, ale ty všechny rozdá a já si je draho kupuji v krámě, stejně jako vajíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackark i já v to doufám :sweat_smile: tak do třetice všeho dobrého :sweat_smile:
ted si jen přeju, aby všechno mělo dobrej průběh. Abych nemusela znovu na revizi
:pensive:
10. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Farmi a jaký je další postup. Co říkal dr.?
10. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
doktor říkal že se to příště už nebude opakovat, že todle byla hodně hodně blbá náhoda :frowning2: :frowning2:

taky říkal, že ted mám nárok na nějaké genet. testy,ale myslí si že v tomto případě je to dost zbytečný a navíc že je tedka přes prázdniny stejně nedělají.
Ted mám vysadit ten dup. a prý by to mohlo samo odejít, jako běžnou menstruací, což by bylo dobře, to se prej můžeme začít snažit hned a jet normálně dál.
kdyby se ale nic nedělo, tak musím přijít za 14dní a museli by mi udělat revizi což bych pak mměla zase dva měsíce počkat.
10. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Farmi, tak ti přeji, ať se to rychle vyřeší a nemusíš na revizi. A vy se hned budete moci vrhnout na další a úspěšné snažení :wink:
10. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackar díky!

víš jak, smutná jsem, ale zároven cejtím strašnou ulevu..

poslední dobou to bylo hrozný! U doktora každej tejden jak na houpačce, jednou dobrý jednou zlý..
věděli jsme že je něco španě , ale furt to nebylo definitivní a já byla neustále ve stresu, co bude...
ted už mám klid
nemusím se nervovat, jestli miminku nějak neubližuju, nemusím ležet a bát se pohnout..
po dlouhý době jsem se zhluboka nadechla, nebo jak to popsat

to víte že bych dala skoro všechno na světě aby mimi bylo a bylo ok. , ale už jsem šílela z týhle nejistoty

poslední mrchu jsem měla 1.května, měla jsem bejt v 10tt a ono nic.. :frowning2: nebylo srdíčko, ručičky, neviděla jsem ho mrskat se :confounded: :confounded:

u toho prvního potratu to byla jak rána z čistýho nebe , neříkám, že ted to nebolí, ale poslední tejdny jsem měla hoooodně času o tom přemejšlet a připravit se na to( i když člověk doufal až do konce) a hlavně včera jak jsem začla špinit, jsem si říkala, že to už je až příliš špatných znamení a že se konec asi blíži

asi to tak mělo být

prý je to jen náhoda a veliká smůla, říkal doktor
10. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak asi tak no :pensive:
mějte se krásně a já si jdu ven postěžovat taky mým zvířátkům :sweat_smile:
10. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Farmi, úplně tvému pocitu rozumím a chápu, že svým způsobem se ti ulevilo. Protože máš nějakou jistotu, ikdyž bolestivou :pensive:
A jak píšeš, že si to vycítila, tak tomu věřím, že to možné je. Vnitřní pocit je asi ten nejlepší ukazatel.
Teď víš, že se můžeš s malým koupat a trošku si užít léto, než na tebe zaťuká nové, zdravé miminko s // :dizzy_face:

Snaž se dr. věřit, když to říkal a bude dobře.
10. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Farmi běž, uleví se ti :wink:
10. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu zase pracovat, no :frowning2:
10. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky.
Farminko psala jsem Ti už do zamlklinek :frowning2:

Kači..ERIK je nádherná papulka:slight_smile: Taky budeš mít takového broučka:slight_smile:)))
10. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
farmi je mi to moc lúto :frowning2:
júúúú foto inezkinho erička :zipper_mouth:
v pondelok už nastupujem do práce,konečne budem môcť behať ale budem mať menej času na koníkovanie :pensive:
10. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarot ahoj :wink:
10. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj šarlot.
Kači my se dnes nějak míjíme :fearful: Já jsem dnes úplně šíleně unavená a vůbec nevím proč, Utroš už nemám, tak jsem myslela, že to bude lepší a přitom jsem ráno sotva vstala a teď bych usnula ve stoje. Jak přijedu domů, asi to dospím.
10. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaspi, já jsem byla dát prádlo do pračky a vařit květák. Dnes mě šíleně berou záda, tak už radši nebudu nic moc dělat.

Sarlott, nestraš. Tak veliký ne. To bych nedala. Inneska má můj obdiv :dizzy_face:
10. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík Jaspi:slight_smile:
10. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ale že by mi ten kontryhel nějak extra chutnal.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na mě moc bylinkové.. :grinning:
10. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaspi, já si na něj potom tak zvykla, že mi teď docela chybí :wink:
10. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poraďte prosím. Mám na ruce takovou vyřážku připomínající AE, možná to i je. Dr. mi na to dala mastičku, ale s kortykoidama a ta se mi mazat nechce, tvrdila, že se dává i 4 měsíčním miminkům. Ale přeci jen jsem těhotná a mám strach. Na druhou stranu se to pořád zhoršuje a normální promazávání nezabírá vůbec :confounded:
10. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaspi, a já to mám ještě zbytek sypaného, tak jestli chceš, stačí písnout adresu a pošlu ti ho. Mně se tu jen válí a budu ráda, když ti pomůže :wink: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Kači to jsi hodná, ale já jsem si koupila právě víc balení, ať na něj nemusím pak znova :slight_smile: Tak uvídíme, třeba pak už nebude potřeba :wink: To by bylo nejlepší..
10. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači zkus indulonu modrou a mazat 20x denně. nebo excipial je výborný..ale nevím jak se může v těhu.
Já bych se kortikoidů bála i když v 19tt je už miminko hotové a jen roste.
Kdyby se Ti to horšilo nebo rozlézalo tak to tím natři, jinak zkus vydržet. Studené obklady a neškrábat :wink:
10. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaspi, to určitě, ale když budeš chtít, stačí písnout a ráda vypomůžu. Škoda, že mě to nenapadlo dřív.
Sarlot: právě, že ani excipial nezabírá. Přes den to vydržím neškrábat, ale v noci si myslím, že je to neukontrolovatelné :frowning2:
10. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, tak žádné hrabání se v hlině ani umývání nádobí ju !!!! Večer to natři a chrupat. Jinak chlazení taky pomáhá.
10. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako malá jsem AE měla, tak se bojím, že se v těhu vrátil :unamused: Tu hlínu řeším rukavicema, i vytírání. Ale s nádobím je to horší, to v rukavicích nezvládám, ale asi budu dávat do myčky vše, ať je to, co je to. Zdraví je přednější :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mohla sis to rozjet nějakým jarem Ty šiško.. nebo mi to udělal blbý vlhčený ubrousek...pak sem měla celé dlaně červené. Na nic nesahat..ono se to nepos..... :wink: promazávej a uvidíš že to bude lepší.
10. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek