• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
evi a v jakém programu ty fotky upravuješ? Máš nějaký placený?
11. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar:slight_smile:)) je to opruz co...... ještě si celááááááá ???? :slight_smile:)))))))))))))))))))) To je věta co. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Holky mohly bysme si tipnout kdy se Natalí narodí.... já si myslím, že to bude 17.7. mar promiň...ale hezké datum neeee :wink:

Evičko, jestli můžeš chod plavat... zpevníš všechny svaly a ulevíš kloubům.
11. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šarlot,
plavat mám trochu strach, měla jsem léta atopický exzém a chlor mi ho pokadé vrátí zpět, tak nechci riskovat. Dala bych si nějáké plavání v lomu nebo v moři, ale ty ve městě nenajdu :grinning:
jasně, ať se natálka narodí mamince k svátku :wink:
jaspi,
mám na to zoner photo studio 10, dá se stáhnout, ale neptej se mne jak, mám ho už tři roky, tedy původně to byla verze 9 :wink: a teď už je 11, dá se koupit, ale jestli máš v okolí někoho šikovného na pc, tak ti ho stáhne...
11. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - nevím jestli toto léto přijede švagr se šumavy.. Kdyby jo, tak to je heckr, ten čmajzne cokoli.. :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
šarlotko :grinning: :grinning: joo jsem celá, prostě kindervajíčko. A 17. je krásný datum, na můj svátek,bylo by to hezké a ty dva dny po TP bych jí odpustila :grinning:

Tu hematologii si určitě vydupej,za konzultaci nic nedáš. A časem ty léky určitě nebudeš potřebovat a budeš v klidu i bez nich,ale nejde to hned,to je jasný. :wink:
11. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, to jsem ani nezkoumala:slight_smile: ten svátek... ale tak mi to blesklo hlavou.. tak uvidíme:slight_smile:))) Drž se matko a odpočívej, spinkej, sbírej síly už to bude brzo :wink:

Evičko, no jooo. vlastně to jsi psala, že máš... u nás jsou štěrková jezera:slight_smile:)
11. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké:slight_smile: malinká princeznička.... taky bych brala :wink:
11. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda, ta je krásná :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
holky, loučím se, dorazil manžel a maliny :grinning:
11. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinko opravdu krásná fotka,já mám bříško taky takhle do špičky a zhruba stejně velké,taky se chci někde nechat vyfotit ale nevím jestli to u nás v zapadákově někdo dělá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kristy holčička je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo evinko dneska jsem viděla paní s kočárkem co máte,koukám na něj a říkám si že je super,a že jsem ho u někoho viděla no a je to ten váš :grinning:

já už mám třetí večeři :grinning: tak papa zlatíčka
11. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčinky! hezké ráno všem! :dizzy_face:

co dnes máte v plánu?
my asi pojedeme do multikina do Hradce, páč venku jde furt hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: alspon u nás zima a prší :unamused:
12. črc 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
izabelka je moc pekná pusinka :slight_smile: :slight_smile:
u nás je slniečko,dnes asi pôjdeme niekde na vílet,trochu sa rozdýchať včera som mala ťažký deň :frowning2:
12. črc 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky slniečko! a nebo klidně i sluníčko :grinning: to je fuk, hlavně ať to svítí a hřeje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vypadá to, že bude krásná neděle :slight_smile: ... sluníčková :sunglasses: ... tak nasadit brejle a jedem!!! :zipper_mouth:
Včera jsme měli návštěvní den, zvládli jsme až 3 návštěvy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... dneska budu nakládat višně do cukru, protože každý rok dělám griotku. Je to pochoutka :wink: .
U mně nic nového, noc byla celkem klidná... žádné bolesti.
12. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Evi, já mám taky Jané 2007 - to byl Jané asi nejhezčí. Akorát já jej mám v modrém a jen autosedačku mám z kolekce 2009 v černé barvě. Taky jsem velmi spokojená.
12. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Mar........... čeká holčičku - kontrola 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská
Dadunka.....čeká chlapečka
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,24.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Papua.....................23DC
Mimina....................21DC
Tercie......................4DC
Jaspina.....................3DC
Strouzek...................3DC
Sarlotta...................čeká na 2. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku
12. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zlatíčka moje,

netrap te mi tu mojí Martinku, přeci čeká na svého dr. a myslím, že už to ten jeden den vydrží :wink:

Evi, fotečka je úžasná, nemůžu se vynadívat, si hotová modelka :dizzy_face:

Mimi, proč si měla těžký den? Doufám, že dnes bude líp. Blíží se ti testování a já budu držet všechny palečky co mám, to mi věř :dizzy_face:
12. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejku, jsem to ale telátko, když píšu slova odděleně :grinning: :grinning: :grinning: To už je pokročilá těhu demence :dizzy_face: "Netrapte"
12. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky můžu i já k vám do tabulky??? :confused:
jsem sice už v zamlklinkách, ale to víte víc tabulek, víc rozumu :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, že můžeš, a co chceš abych tam napsala, farmi?
12. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackar jasný a dík ! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
hned se tu cítím zase víc jako doma :wink:
12. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Mar........... čeká holčičku - kontrola 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská
Dadunka.....čeká chlapečka
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,24.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Papua.....................23DC
Mimina....................21DC
Tercie......................4DC
Jaspina.....................3DC
Strouzek...................3DC
Sarlotta...................čeká na 2. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku
Farmi.......................čeká na MS a další snaženíčko
12. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Farmi, šlo by to tak?
12. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci tak to je přesný :dizzy_face:
děkuju :dizzy_face:
12. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ted zjistila, že ty máš za sebou taky už dvě nepodařené těhu :pensive:
přiznám se trošku mne to uklidnilo :sweat_smile: moc se totiž bojím, že se mnou musí být něco špatně, když i napodruhý to nevyšlo :pensive: , ale když ted vidím, že to jde .. :dizzy_face: hned je nálada o 100%lepší :dizzy_face:
kací takže do třetice všeho dobrého :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Farmi, jasně. Hlavně nic nevzdávat :wink: :dizzy_face:
12. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ne, vzát se, to ani nejde :sweat_smile: jen mne poslední dobou čím dál tím víc napadalo, že jsem asi nějaká závadná, když ani podruhý... :confounded: a to doktor říkal, když se mi to stalo prvně, že už skoro není šance , že by se to znovu opakovalo :unamused: no a ono jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak sem si říkala, že to není asi normální..., ale poslední dobou zase vidím, že to normální je :sweat_smile: dvakrát neuspět a napotřetí, zdravé mimi v bříšku :slight_smile: třeba jako u tebe :dizzy_face:
tak mám z vás holky, kterejm se to daří, takovou radost! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Farmi, Evička je taky po třetí těhotná. Neboj, prostě se to stává. Sice mé dvě těhotenství byli neúspěšné z naprosto jiných důvodů, ale věřím tomu, že už se to opakovat nebude a konečně se po třech letech dočkáme :dizzy_face:
12. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci určitě jo!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak já jdu rychle poklidit a pak frčíme do kina, tak ahoj a díky za podporu a tabulkuuu!!! :wink:
12. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek