• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Evi jsi šikula,moc krásné fotky
13. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes mám super den :dizzy_face: Dorazila ta úžesná kombinézka pro Táďu z nextu. Koupili jsme Bessince pelíšek, hračky, mlsotky, manža si koupil dvoje boty a pořídili jsme si nové elektrické kartáčky. Prostě se dnešní den vydařil. A zítra jedeme i s Bessou na výlet, tak se moc těším :dizzy_face:
Marti, já vím čím to je, to je tou modelkou :dizzy_face:
autor
kači,
no jo, ukecala jsem manžela, sice na jednu fotku, ale co, pupík je zatím malý :grinning: :grinning: :grinning:
Evi, neboj, on se poddá a foteček bude víc :wink:
13. črc 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jo Kačko to je tím

Je fajn,že jste měli hezký den. :dizzy_face:
13. črc 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mar,
dík :wink:
kači,
i ta slunečnice je nádherná... dnes jsem šla kolem končící promoce a ty pugéty, co si exstudenti nosili, to byla nádhera :wink: :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kači,
s malým asi ano, to věřím, že se ukecat nechá :grinning: :grinning: :grinning:, protože ty fotky mohutných chlapů a drobného miminka, to je nádhera všech nádher :slight_smile: takhle jsme hledali úhel, jak mne vůbec chytit, abych vypadala těhotně :grinning:
13. črc 2009 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
evinko staršně moc vám to tam sluší bříško máš krásné
13. črc 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si dnes říkala, jak jsem strašně šťastná a jak mi ke štěstí stačí zmrzlina a ledová tříšť :wink: Nechci nic zakřiknout, ale myslím, že toho špatného už nás všechny potkalo dost a vše se začíná tak hezky otáčet. Za chvíli i všechny naše snažilky budou určitě těhulinky :dizzy_face:
13. črc 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Vypadáte báječně :dizzy_face: A na fotky velkého Toma s Tomáškem se už taky moc těším :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kači,
já zmrzlinková nejsem, ale když si za ni dosadím nějáke ovoce, tak mi muvíš z duše :wink: :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kači,
a jak já :grinning: :grinning: :grinning: tedy aby na ně byla energie :grinning:
jinak jsem v rámci úpravy fotek zjistila, co mi naskákalo těhotenských pigmentových skvrn, vždycky se na mne pihy lepily, ale letos mám kolem očí, na lícních kostech a ve výstřihu vyloženě fleky. Ale od čeho je makeup, že? :grinning:
13. črc 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, já si dávám zmrzku, jen když vyjedeme s manžou do města. Je to takový náš rituálek, jinak jí taky až tak moc neholduji :wink:
13. črc 2009 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, kdyby si viděla dneska mě, vypadám, jak kdybych měla nějakou strašnou kožní chorobu a ona to je zatím barva z natírání plotu :grinning: , ale jde strašně špatně dolů :confounded:
13. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kači,
my máme takhle fidirku ke kafíčku, tj. já teď k manželovu kafíčku fidorku s ním :wink:
13. črc 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je dobrý :dizzy_face: Jak jsem ty první tři měsíce téměř nejedla, tak teď slupnu všechno co vidím :grinning:
13. črc 2009 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kači,
my loni malovali, takže to mám v paměti, manžel je zlatíčko, ale to padala slova :grinning: :grinning: :grinning: malovat už v životě nechce, když mi pak v bytě měnili plastová okna a bylo třeba vymalovat na nový pronájem, vzal si radši služebku :grinning: :grinning: :grinning: ale zas když člověk vidí za sebou hotové dílo, je to krása :wink: :slight_smile:
13. črc 2009 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kači,...
mne dnes pobavilo, že mi dva lidé nezávisle na sobě řekli, že jsem zhubla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: há há, nabírám kilo týdně
13. črc 2009 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit. Měla jsem dnes volno a byly jsme na výletě v Luhačovicích - tak jsem měla hezký den. Koupila jsem tam hračku pro psa, sobě rifle a naprosto suprovou noční košily - je na ní myška a a takové ty namalované díry jak na ementálu (je žlutá) a nápis - najdi si svou dírku :slight_smile: Tak to se bude Jarkovi líbit.. jo a ještě je k ní taková ta dlouhá spací čepička se střapečkem na konci. Tak ho v tom budu večer čekat :grinning:
A pro něj jsem koupila tričko a polštář - velký z jemného růžového plyše a na něm jsou našitá velká plastická prsa i s bradavkama :wink: Parádně se na něm leží u telky - dáte hlavu mezi prsa a ona tam pěkně drží - je to jak ten cestovní polštář..
13. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jaspi, :grinning: :wink:
13. črc 2009 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi vypadá to fakt perfektně, tak jsem to tam nemohla nechat. Jarek bude zírat :grinning:
13. črc 2009 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jaspi,
každopádně máte o pěkný večer postaráno :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Nedalao mi to, a šla jsem zase chvilku ven se zacákat :grinning: :grinning:
Jaspi, jsem moc ráda, že i ty si měla prima den.

Evi, nás čeká v dohledné době malování předsíně a to taky budou lítat slova, jsou tam dva kotle, spousta trubek, hrůza děs. Loni jsme jí sice malovali, ale z hnědé se vyklubala šílená růžovo-fialová a usoudili jsme, že ta by se Táďovi nelíbila, tak bude klasika, bílá :wink:
13. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kači,
táďovi to bude jedno :wink: :slight_smile:
hlavně se těch barev pak moc nenadýchej :wink:
13. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
kači mi máme oranžovou předsíň a je to hrozně příjemná barvička:slight_smile:)) taková meruňková teploučká.
13. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jaspi, ta košilka bude určo hit:slight_smile:))))) počkej polštář bude mít Tvůj drahý a pak ho zbafne mimísek a už ho nedá... pak budete jezdit k babičkám s prsatým polštářem :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my máme sytě červenou s býlími dveřmi a rámy zrcadel a červenobílý skleněný botník, také moc fajn :wink:
13. črc 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás je ten problém, že ta chodba je dost tmavá a chce to rozsvětlit a ta hnědá nebyla nejlepší nápad. Takže zkusíme raději bílou. Je škoda, že jí nemůžeme užívat jako normální předsíň, kvůli těm kotlům :unamused:
13. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kočky

já měla pohádkový den...nákup obídek pak tu byla tchýně dostala jsme plno dárků největší radost mám z tankinů ty plavky pro těhule jsou krásné,pak něco na prcka a tričko,od našich penízky do obálky a 2 trička tuniky mám jich ted mraky pak jsme jeli na letadla lítali nad námi super a pak největší překvapení jeli jsme pro bazén ted ho nafukujeme a zítra se budeme koupat je to ten 3m,hloubka 75 cm ale stačí....
měla jsme na výběr bud statif nebo bazen tak jsme řekla bazen ale statif koupím z peněz od našich
a na závěr jsem našla pole se slunečnicemi chci tam udělat fotečky

no prostě bomba den hezký svátek jsme měla....
13. črc 2009 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek