Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
14. črc 2009

Mimi, víš že to vypadá moc hezky. Řekla bych, že to vypadá na implantační pokles 😉 🙂 😵

mimina321
14. črc 2009

kači ten pokles tam má byť? 😲 😅 je to môj prvý graf,bola som presvedčená,že to má stúpať a klesnúť až pri ms 😕

sarlotta
14. črc 2009

Ahojky holčinky.
Mao... ono je to doktor od doktora... některý je hrrr a provádí tzv. léčbu šokem... šup šup do dalšího, na nic nečekat. Jiný bere ohled na psychiku a osobní přístup a radí počkat. Ale myslím, že v obou případech se snaží udělat maximum co jde.

kackark
14. črc 2009

Mimi, implantační pokles by znamenal případné zahnízďování miminka a je v grafu naprosto v pořádku 😉

Ahojky sarlott 😵

kackark
14. črc 2009

Jaspi, IP 😵

kackark
14. črc 2009

Holky, pozor, mám velikánskou novinu 😎 😎 😎

sarlotta
14. črc 2009

Ahoj kačíííí tak co máš novéhoooooooo🙂))))

kackark
14. črc 2009

Všechny vás moc prosím o pěstičky, píše Monča (ba):

Ahoj Káťo. Tak už jsem v porodnici. Bolesti zacaly v 10 večer. Pořád se stupňují a jsou k nevydržení. Čekám na epidurál, bez něj bych to nedala. Všichni kolem už porodili, jen já se neotevírám. Bolesti tlumí epidurál. CTG ukazuje stahy jedny za druhymi.

sarlotta
14. črc 2009

Jůůůů ba bude mít miminko🙂))) držíme palečky, aby to už netrvalo moc dlouho... ale stojí to za to, za všechno. Tak vydržte!! 😉

mimina321
14. črc 2009

jéé moc držím palce nech ba a oliverka dlho netrápia 😵 budeme mať dalšie lastovičiatko 🙂 🙂

mimina321
14. črc 2009

kači a ja som už myslela,že sa chystám na ms 😎 no tak mám ešte volajakú nadej 🙂

kackark
14. črc 2009

Holky, nevíte, jestli Monča nechodila někam jinam do tématu, abych dala vědět i tam?

Všechny vás moc pozdravuje 😵

kackark
14. črc 2009

Mimi, naděje umírá poslední neboj a věštila jsem přeci, že příjde letní těhu vlna, však víš 😉 😎 😵

farmarska
14. črc 2009

jééé holky kouknu k vám a takováhle náááádherná zpráva!!!! 😵 😵 😵
uplně mne to zahřálo u srdíčka 😵
ba holka drž se, není to med, ale ty jsi šikulinka, zvládneš to!!! 😵 Moc tady na tebe všechny myslíme a už se těšíme na nové informace 😵 klik prďolka váží, měří a tak 😵
všechno dobře dopadne!!! 😵 😵 😵

jaspina
14. črc 2009

Jé další vlaštovčátko bude 😉 Držím palce!
Mimi já chtěla jen radu, jestli si to sestříhat k ramenům asi.. no prostě na kratší nebo jen konečky a nechat růst - mám je te´d někam pod lopatky asi. Barvu tam asi zase hvízdnu tu rezavou do červena a do ní možná hnědý melír, protože ta rezavá se hned vymyje a vypadá do blbě, tak aby tam něco zbylo.. Ale furt se nemůžu rozhodnout, jestli stříhat nebo ne..

kackark
14. črc 2009

Jaspi: jdi do změny, pomůže Ti to, a kdyby to náhodou nebylo úplně ono, tak to rychle doroste, neboj 😉 A je dobře, že dárky zabraly 😵

jaspina
14. črc 2009

Kači, já už jsem měla dlouhé i kratší a barvy skoro všechny.. takže právě už to většinou změna není.. Dlouhé vlasy se mi líbí, ale na druhou stranu ty sestříhané vypadají tak nějak vzdušněj.. Nevím

kackark
14. črc 2009

Jaspi a hlavně jsou na léto pohodlnější 😵 Já bych je hned dala zkrátit, kdyby to šlo, ale nechci chodit do kadeřnictví, kde to smrdí barvami, i netěhu mi to nedělá moc dobře. A nemám nikoho, kdo by mi si to troufnul mi zkrátit jen tak doma.

evanek77
autor
14. črc 2009

krásné úterý vlaštovičky,
jů, oliverek bude dneska na světě, moničko, držím palce všechny co máme i s tomáškem dohromady 😉 🙂 😀
marti,
úspěšnou kontrolu, koukám pan doktor už jse zpět, tak natálko šup šup šup, dívej, jak je oliverek šikovnej 😉 😀
mao,
tak jsem si četla vaše včerejší povídání s martinkou a chci ti říct jedno, mám kolegyni cca 55let, už je několikanásobná babička a já si s ní hodně povídám o takových těch věcech, co c mámou nemůžu. No a říkala jsem jí o tobě, co někteří lidé musí projíít, aby se dočkali a ona mi na o řekla, že je první živě narozené miminko své maminky z osmi. Prostě dřív neuměli doktoři to, co dnes a dokazuje to tu sílu touhy nevzdat se a miminka se dočkat 😉 😉 😉 🙂 Jinak říkala, že maminka nečekala, že se to tenkrát neřešilo, prostě to patřilo k životu ☹
Já vím, že je to vlastně smutné, ale mně to dalo hrozně moc naděje, že když se povedlo před tolika lety po takových černých letech, tak se určitě podaří tě v podolí pohlídat, jsem přesvědčená, že jsou tam špičky špiček 🙂 🙂 🙂 Je mi jasné, že je neskutečně těžké sbírat v sobě pokaždé novou naději, ale asi ne nadarmo se říká, že naděje umírá poslední a vyhrává ten, kdo vytrvá. Takhle to zní jako budovatelské kecy, ale ty určitě víš, jak to myslím. Moc moc se opatruj, jsem moc ráda, že k nám nakukuješ, pořád na tebe moc myslím... 😉 😉 😉

evanek77
autor
14. črc 2009

jaspi, na léto bych stříhala, lepší kratší upravené než dlouhé unavenné 🙂 🙂 🙂
což mi připomíná se konečně objednat 😀 😀 😀

evanek77
autor
14. črc 2009

mimina,
graf je krásný, na implementační pokles mi jeden stupínek přijde málo, ale stejně je graf ukázkový 🙂 🙂 🙂

mimina321
14. črc 2009

jaspi tak to skús 😵 ved ked sa ti to nebude páčiť tak dorastú,ja sa idem dať trochu skrátiť tiež.teraz cez leto mi je teplo tak šup na zostrih,mne to dosť rýchlo rastie
kačka spolieham na tvoje veštby 🙂 😉

mimina321
14. črc 2009

evi v grafoch sa moc nevyznám zato som to hodila sem 😅 ale aspoň ovulku som zaznamenala 🙂 😅
uvidím ako to dopadne 😕
zdá sa mi že mám dosť nízke teploty,ale u nás sa spi pri otvorenom okne a meriam ráno pred 4-vtedy je vraj teploty najnižšia

kackark
14. črc 2009

Ahojky Evi 😵
Já myslela, že to kleslo o dvě desetinky a kdyby to zítra vylétlo, tak že by to implantační pokles mohl být.
Ale mimi, ať to je jakkoli, tak hlavně nic nevzdávej, vítězné mohou být i grafy bez implantačního poklesu 😵

evanek77
autor
14. črc 2009

kači,
tak to pak jo 🙂
a hlavně já jsem ukázka, že vítězné jsou i grafy, kde teplota klesá v termínu menzes 😀 😀 😀
mimina,
každopádně s kačkou držíme palce, ať to co nejdřív dopadne 😉 🙂

murynka
14. črc 2009

mimi moc držím palečky!!!! 🙂 😵

jéé a monička rodí moc na ní myslím 😉 😉

evi děkuji za trpělivost semnou 😀 😀

http://murynka.rajce.idnes.cz/Foceni-jen_pro_ra...

kdo chcete jukněte ranní focení venku 😉

evanek77
autor
14. črc 2009

mury,
ta máš ale foťák, nádhera 😉
já se loučím, jdu si na endokrinologii pro žádanku na zítřejší krev a pak odnést nějáké papíry na úřad, nakouknu odpoledne 🙂

jaspina
14. črc 2009

Mury hezké fotky, jsi šikulka 🙂
Ty vlasy pořeším v pátek s kadeřnicí, ale něco asi šmiknu 😉
Já jdu za týden na folikulometrii, jestli Clostil funguje a už jsem napnutá a taky se trošku bojím..

mimina321
14. črc 2009

dakujem za palčeky 🙂 🙂 🙂 moje zlatíčka 😵
idem sa ospršiť a najesť a prášim do práce,inak v práci mi chýba koníkovanie až večer budem vedieť či sa moničkin oliverko už narodil 😔

mimina321
14. črc 2009

mury fotky sú krásne 🤐

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru