• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Mimi, musíš si ho lépe vychovat :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

jaspi nebude...fakt se jí nechce,ale bouřku jsme neměli,to až teď ráno,mě vzbudila v krásných půl 9...poo dvou nocích na nic,zase jedna co stála za to :slight_smile:

Marti jsem zvědavá, jak se ti bude cvičení líbit :slight_smile:

Kačko, hm smažený sýr je ňamka, ten fakt můžu..já tu mám ještě lečo a taky ještě palačinky ze včerejška...ohřáté jsou taky ještě dobré :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to si taky pochutnáš :dizzy_face: Pořád na Tebe moc myslím a přeji Ti, ať se Natalinka umoudří. Kdy máš jít zase na kontrolu? Jinak Tě naprosto chápu, že Tě rozhodilo, že nebudeš se svým dr. rodit. A i to s manželem a jeho dovolenou, moc mě to mrzí. Snad Ti to Natálka vynahradí rychlým porodem :wink:
15. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko na kontrolu jdu v pátek a domluvíme se co dál. Jsi hodná, dneska už je mi líp, i když to s manžou mě pořád mrzí...s doktorem trošinku taky,ale říkal,že za dva roky to určitě vyjde :grinning:
No a když se neumoudří,tak s tím taky nic neudělám....prostě ta příroda si to zařídí vždycky podle sebe a jen my hlupáci si myslíme,že můžeme řídit jí :grinning:
15. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééé, Ba už má Olivera! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Móóóc gratuluji a hlavně hodně zdravíčka oboum. :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jsem ráda, že to dneska vidíš v lepším světle :dizzy_face:
Ahojky dadu, jakpak se cítíš ty? A co Tadeášek, už se k nám nechystá? :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar ja moc držím palce,aby si mala ten pôrod do piatku :dizzy_face:
baby ten moj graf bt je o ničom,zase z toho nič nebude :unamused: čo už
a na obed spravím cestovinkoví šalát a zajtra bude čína :dizzy_face:
15. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi, hoď sem odkaz a neházej flintu do žita :wink:
15. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
daduka ahoj už si dávno nepísala ako sa máte?
15. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi, už jsem si to našla a nevypadá to špatně. Neboj, všechny ti moc přejeme //, tak to musí konečně dopadnout :wink:
15. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou nízké, protože měříš velmi brzy, ale oproti těm předovulačním jsou krásně vysoké. A jestli jste se snažili kolem ovulky, tak hlavně nic nevzdávej :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači ste moc zlaté :zipper_mouth: :slight_smile: ale asi skôr nabudúce.....
15. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači no vkútiku srdca nevzdávam :sweat_smile: :dizzy_face:
15. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím si, že tvoje těhotenské teploty ani nemůžou přesahovat 37, když měříš tak brzy a hlavně dokud nedorazí MS není nic ztraceno :wink:
15. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, Mimi, ahoj :slight_smile: Cítím se dobře a nezdá se mi, že by se Táda někam chystal, jinak jsem už druhý týden z nemocnice doma a čekám a čekám... :slight_smile:

Mimi, opravdu to nevzdávej, viděla jsem tolik krásných // z cyklů, které se zdály naprosto neovulační a nemožné k otěhotnění.

Kačko, tak už máš půlku za sebou viď, koukám, že jste taky vybrali Tadeáška :dizzy_face:

Nevíte, jestli Ba začala rodit spontánně nebo jí to vyvolávali? Ovulovali jsme tenkrát v listopadu úplně ve stejný den. :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi opravdu grafík zatím vypadá krásně, vůbec na výšku teplot nekoukej,ale na graf jako takový. Já měla předovu tak 36.4 a moje těhu teplota 36.9.....tak že oproti tobě žádný rozdíl, v podstatě to máš stejně :wink:
Moc držím palečky,aby ty teploty takhle krásně vydržely!! A brzy byly // :dizzy_face:

dadu myslím,že Ba se to rozjelo samo :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásný den vlaštovičky,
mar,
přesně jak psala jaspi, u nás byla mega bouřka, tak jsem si říkala, že dnes budeš v porodnici, ale ráno mne z toho vyvedl manžel, kdy se s pohledem na vymetenou oblohu oblíkl do bíle košile i kalhot a pak mi nešťastně volal z prahy, že tam vypadá uprostřed deště jako idiot :grinning: :grinning: :grinning: U vás je holt to počasíčko posonuté...
tak snad se natálka do pátku rozmyslí sama, už se na ni všichni moc moc těšíme :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
moničko,
moc moc gratuluji k oliverkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mimina,
grafík pořád může překvapit :wink:
15. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu: z toho, co mi Monča psala, jsem chápala, že rodila spontánně :wink:
Tadáška v podstatě vybral manža, nelíbilo se mu, co jsem chtěla já (Vojtíšek, Matýsek) a teď jsem si tak zvykla, že bych vůbec neměnila. A ani žádného Táďu v okolí nemáme, tak to bude snad v pohodě :slight_smile:

Evi, ahojky :dizzy_face: Chudák manža.
15. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem bambulky moje :dizzy_face: no uvidíme ako sa to ukáže...
mám poumývané dlážky,ešte riad a už len oddychujem :slight_smile: s vami :wink: v práci je teraz fajn,ale koníkovať nemôžem a to mi chýba závisláčke :grinning: :grinning: tak si vás trochu užijem aspoň teraz
15. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, včera jsem nechodila asi 10km, tak teď bolí nožičky, ale Táďovi se to strašně líbilo, pořád kopal. A Bessinka ta byla v sedmém nebi, skály, voda, prostě ráj pro ní.

http://www.turistik.cz/cz/kraje/pardubicky-kraj/okres-chrudim/prosec-okres-chrudim/toulovcovy-mastale/galerie/

Takhle krásně tam bylo :dizzy_face:
15. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi, je dobře, že to máš v práci v pohodě, kdyby si tam chodila s odporem, bylo by to horší.
15. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačka no bolo to všeliaké už som aj chcela odísť,teraz ked sa to utriaslo je tam fajn
kači mali ste nádhernú túru :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tady dnes nemůžu být - přijel šéf.. čeká na poukazy, ale jakmile si je vezme a odjede, jsem tu jak na koni :grinning:
15. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to moc dobře. Myslím si, že je to základ, když si v pohodě v práci, že se pak líp těhotní. Přece jen tam člověk tráví víc než dost času :wink:
Jaspi, už se těšíme :dizzy_face:
autor
kači,
krása :wink:
15. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko tak to musel být krásný den s takovou procházkou :dizzy_face:

Evi no jo,máme tu dnes bouřku za bouřkou
15. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to u nás je zatím krásně, ale určitě to taky dorazí :frowning2:

Bylo tam vážně moc hezky a ten chládeček :wink:
15. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás je bez mráčku úplně tropicky, už o půl sedmé ráno mi bylo v tričku venku vedro :slight_smile:
15. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek