Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
20. črc 2009

ahoj vlaštovičky moje,
jsem strávila hodinu na dnetální hygieně, jsem zpocená až ... ☹ dělat na zubech něco bez umrtvení je tedy pikoška 😀 😝
ale kamarádka jde dnes na trhání nervu bez umrtvení, protože má problémy s trombozou a nesmí jí to umrtvovat, tak to teprv musí být 😔 😝
kači,
ach jo, je mi líto, že tě zase sejří ☹ ☹ ☹
moc se těším, až monička a martinka dodají fotěčky miminek 😉 😉 🙂

evanek77
autor
20. črc 2009

jitu,
třeba tě jen straší, někomu roste hcg pomalinku 😉 🙂 držím palečky 😉

jaspina
20. črc 2009

Jak vám to jde? Já se za boha nemůžu dostat přes ten 2hý svět..

jitulik24
20. črc 2009

Nikdo mi nic neříkal, jen se řídím tím, že se má za 2-3 dny zdvojnásobit a mě se zdvojnásobuje za 4 dny.

jaspina
20. črc 2009

Evi - mě taky tahali nerv bez umrtvení - 2x a vydržela jsem to určitě jen proto, že mi o tom zubařka neřekla. Tak já jsem myslela, že tam prostě něco čistí.. 🙂 A taky jsem měla bobky z injekce - až do těch moudráků jsem ji nikdy neměla..

evanek77
autor
20. črc 2009

jaspi,
tak to já injekci ráda, nezapomenu, jakm mi na základce vrtala zubařka zub do nervu a já pak nenáviděla zubaře 😀 😀 😀
dnes ta hygienistka byla zlatíčko, jenže já měla hooodně křivé spodní zuby a když se je po letech podařilo fixním aparátkem srovnat, zůstaly mi obnažené krčky a poškozená sklovina. Takže třeba napít se studené vody tak, že by se mi dostala na spodní zuby, je příšerné, natož ten dnešní ultrazvuk. Nakonec jsme to musely vzdát a ta milá paní mi ty zuby vzala do parády ručně. Sice to hodně krvácelo, ale to už se dalo vydržet 😉 dostala jsem domů nějáké kůry na dásně, tak uvidím 🙂

evanek77
autor
20. črc 2009

jitu,
kdyby bylo zle, už by doktoři plašili, neboj 😉 🙂

jitulik24
20. črc 2009

Nevím jestli by při mimoděložním těhu rostla sliznice předminule jsem jí měla 13mm a minule 16mm, tak snad tam to miminko je ☹

evanek77
autor
20. črc 2009

jitu,
mne u mimoděložního nerostla

jaspina
20. črc 2009

Jitu a doktoři říkali, že by něco mohlo být špatně nebo jen podle té hodnoty?

jitulik24
20. črc 2009

Doktor mi říkal ještě než mi dělal 17.7 utz že nemusí být ještě nic vidět a také nebylo. Já si myslím že je něco špatně podle té hodnoty, má stoupat za 2-3 dny a mě stoupá až za 4 dny.

jaspina
20. črc 2009

Jituli, ale zase spousta holek má některé věci malinko jinak než oni mají v tabulkách a přesto to není špatně.. Kdyby se mu to nezdálo, tak by tě určitě hnal zase brzo na krev, aby viděl jestli HCG stoupá..

dracekmracek
20. črc 2009

ahoj vlaštovičky

jitu já při hcg 700 neměla nic vidět...taky si myslím že kdyby to nebylo ok tak by doktoři něco dělali moc ti držím palce tyhle začátky jsou nejhorší....
maminka dneska byla na druhé chemo,je to hrozný jí takhle vidět 😢 když jsem jí viděla v paruce,tak mi bylo jasné že má vlasy dole a taky že jo...nese to statečně,ale i taťka brečel,je to hrozný 😔 všechen volný čas věnuju jí,cítím to jako svojí povinnost tak se nezlobte že vás zanedbávám...je toho na mě moc,v pátek si jdu domluvit do caru císaře a pak se registruju do Motola,tak snad ještě budou mít místo.mám vás ráda....

jaspina
20. črc 2009

Katuško to je jasné, že ona tě teď potřebuje nejvíc! Za to by se přece nikdo nezlobil. Jsme rády, když občas nakoukneš. Že jsi v pořádku... Posílám ti alespoň na dálku sílu, abys jí měla dostatek a maminka v tobě měla oporu 😔

evanek77
autor
20. črc 2009

dráčku,
připojuju se k jaspi 😉 😉

jaspina
20. črc 2009

Holky že já jsem vám ten odkaz posílala - teď tu nikdo není 😠 😉 Jak jste se dostaly nejdál?

tercie
20. črc 2009

Ahoj holky, přišla sem za vámi juknout a dočíst novinky. Už máme fotku Natálky od Mar?
A koukám, že se bavíte o zubařích, já s nima mám taky jenom špatný zkušenosti. Fuj fuj, bez injekce ani ránu !!

tercie
20. črc 2009

Jitu na tabulky vůbec nekoukej, ty jsou stejně jen orientační a skutečnost může být úplně jiná.

Dráčku teď je to špatný období, ale až bude mít mami po chem. tak bude zas líp, a vlásky zas narostou, a prý pak rostou o hodně lepší než byly ty původní 😉 Držte se, celá rodina!

Jaspi koukám, že jsi holky zabavila a teď nikdo nepovídá 😀 Asi se na to taky podívám, co to je zač 😀

murynka
20. črc 2009

a jinak vas mooooc pozdravuje Mar...psala jsem ji sms, tak psala: Ahojky, mame se moc dobre, Natynka je nase stesticko.Ja uz jsem uplne v pohode a jestli Natynka zacne pribirat, pusti nas zitra nebo ve stredu. Uz 3 kojeni vydrzela sat pres 20minut, tak verim, ze to pujde....

od jedné holky z diskuze abyste věděli 😵 😵 😵

mimina321
20. črc 2009

ahoj moje zlatíčka 🙂 som tu ked tu akurát nikto nieje
katuška moc velké obajtie pre teba a uzdraavenie pre mamičku
jitu držím palčeky nech ste ok
kačka moja niekedy je ťažké prehliadať zákerných ludí,ale je to tak najlepšie,pretože ked ťa rozčúlia majú z toho radosť 🙄
terci ako?
stroužek neboj,žiadne stresy 😵 🤐

evanek77
autor
20. črc 2009

to je krásný... já jsem zas celá dojatá 😵

mimina321
20. črc 2009

jé už sa na ne teším 🙂
evinka za výdrž u zubára máš metál 😵

kristynaw
20. črc 2009

ahoj holky,nestiham docitat, a tak vitam na svete Ericka,Oliverka a Natalku 😵 😵 😵

murynka
20. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tady jsme si hrála tima barvičkami 🙂

evanek77
autor
20. črc 2009

tý jo mury, nádhera 😉 🙂

murynka
20. črc 2009

evi jak je co tomášek? 😕 😕

ta moje divoška kope jak blázen 😀 😀

evanek77
autor
20. črc 2009

tomík také 😉 🙂

murynka
20. črc 2009

viděla je to holčina od nás s diskuze 😉 byla u ní na návštěvě 😉

dracekmracek
20. črc 2009

mury já vím,jen jsem to chtěla ukázat vlaštovkám,jaké jsou holky krásné

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru