Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
21. črc 2009

Mury, to se pak vrhnu na to vybírání kočárku a nájezdy na obchody, to teprve bude sranda 😉 A dr. řeknu, že chci slyšet jen samé dobré zprávy 🙂

kackark
21. črc 2009

Mury, pa, pá.

Holky, neviděly jste včera ve víkendu ten porod? Já si u toho hezky pobulela 😔

jaspina
21. črc 2009

Mar ahoj maminko 😉 Máš nádhernou pronceznu - je jak andílek 🙂
Kači viděla - úplně jsem zírala, jak byla ta holka statečná.

kackark
21. črc 2009

Jaspi, to já taky 😵 Ale dost to se mnou zacvičilo, vzpomněla jsem si na naší Natálku a pláč nešel zastavit 😔

jaspina
21. črc 2009

Kači tak to se nedivím.. ☹ 😔 Ale neboj se, tentokrát to bude úplně jiné - po porodu nepřijde smutek, ale ta největší radost, protože přijde krásné a zdravé miminko! 😉

kackark
21. črc 2009

Jaspi, taky tomu tentokrát věřím 😉
V kolik máš jít na ten utz?

jaspina
21. črc 2009

Já tam můžu v 9-12 a 13-14, ale asi půjdu už teď, protože jinak prasknu od nervů 😉

kackark
21. črc 2009

Tak jdi na devátou a budeš vědět na čem seš a za chvilku se tu budeme spolu radovat 😉

strouzek
21. črc 2009

čau ženy jsem tu na skok jen vám říct že dneska je kráááásnej den 😀 ovulace jako vyšitá 😵 😵 😵 😀 😀

kackark
21. črc 2009

Strouzi ahojky, ty se ale máš, skoro až závidím 😀 😀 😀

strouzek
21. črc 2009

viď? 😀 😀

dracekmracek
21. črc 2009

Dobré ráno,jdu jenom pozdravit,volal taťka že je na tom ammka špatně tak jdu za ní,jdu jí koupit nějaké ovoce a budu u ní.včera jsem nakoupila pár věcí pro miminko,kdyby mě nevyhodila ta paní z obchodu tak jich mám víc 😝
Kačenko taky se nemůžeš dočkat pátku?Já očekávám holčičku 😀
jaspi moc držím palce na folíky 😉

kackark
21. črc 2009

Ahojky Kači, nechápu co to bylo za obchodnici, když tě vyhazovala z obchodu 😠
Hlavně, ať je mamince zase brzy líp 😵

Strouži 😵 😵 😵

kackark
21. črc 2009

Hodila jsem do alba další věcičky pro Tádínka, tak se můžete mrknout 😉 🙂

kackark
21. črc 2009

Nikde, nikdo, tak jdu uklízet 😖

dracekmracek
21. črc 2009

Kačenko prostě se mi koukla na břicho řekla:Vždyť vy máte času dost není to na vás vidět,přijďte v listopadu 😝 ale to budu v nemocnici tak má smolíka kráva 😀
věcičky jsou krásné 😵
já je dám do alba večer,koupila jsem 2 osušky,borduru,povlečení,soupravičku a kosmetiku 🙂

kackark
21. črc 2009

Kači, tak to ty jedeš ve velkým 😵

kackark
21. črc 2009

Monču možná dneska pustí domů. Hurá!!!! 😵 😵 😵

evanek77
autor
21. črc 2009

krásné úterý vlaštovičky moje,
martinko,
vy jste s natálkou tááák krásné, vím, že miminko má být vždycky po tatínkovi, aby měl radost, ale jste si hrozně podobné. Už aby tatínek kupoval vzduchovku na střílení nápadníků 🙂 🙂 🙂
jakpak se dělají tak krásné holčičky? U druhého miminka budu chtít odbornou radu 😀
jaspi,
ať je příteli brzy líp, tlak není žádná sranda 😔
dráčku,
že na tvoji maminku všichni moc myslíme, drží se statečně a určo to zvládne a na lukáškově svatbě bude pyšná babička 😉 😉 😉
a prodavačku bych sprdla, co jí je do toho, jaký máš pupík?
kači,
doufám, že dnes už nikdo neprudí a vlastní rodinka ti to včera vynahradila 🙂
mně dnes došel z aukra kolotoč nad postýlku a plyšová autíčka a kostky pro tomáška, tak začínám mít pocit, že už mám těch hraček nakoupeno nějak moc 😀 😀 😀 ale když jsou tááák krásné....
a moc se těším, až napíše i monča a ukáže oliverka 😉

strouzek
21. črc 2009

Jů já bych taky nakupovala jak divá, jak budu v 5. měs. tak už mě nikdo a nic nezastaví 😀

Jo holky to jsem vám neřekla, naštvala mě prodavačka v globusu, kupovala jsem si 2 krabičky testů a ona dostala hysterický záchvat smíchu.snažila se uklidnit ale furt se řechtala nad těma testama a pak řekla „jj to je pro všechny“, neustále se pošklebovala, tak jsem sbalila testy a vypadla jsem bo bych jí musela zabít. Připadala jsem si jak puberťačka co jde kupovat kondomy 🙄

strouzek
21. črc 2009

holky některý prodavačky jsou fakt na zabití 🙄

kackark
21. črc 2009

Ahojky Evičko 😵
A kde máš fotečky, já jsem zvědavka zvědavá 😉 🙂

Dneska po obědě jedeme zase na nějaký výlet, ale je to prý tajné. Naši jsou na mě hodní a snaží se mě zabavit, aby to do pátku uteklo a já na tu KO tak nemyslela.

Strouzi: tu prodavačku absolutně nechápu 😠

mar26
21. črc 2009

Kačko na pátek na tebe budu moc myslet,ale určitě bude vše v pořádku 😵
Ten porod jsem taky viděla....

Monča je ještě v porodnici? Moc jí pozdravuj!

Evi 😵 , tak příště poradím 😉 jak si udělat takové zlatíčko...ona třeba naposledy plakala včera v noci...přes den nic, v noci nic...dneska nic,ani když jí sundavali náplast co měla po pupečníku.Je strašně hodňoučká.

My jdeme dnes po obědě domů 😵 , Natynka po včerejší váze 3009g má dneska 3150g a vůbec nemá žádné problémy, žloutenku už prý nedostane,tak máme propustku 🙂

laada
21. črc 2009

Martí íííííí ahoj 😵 😵 😵 😵 😵 Nataálka je přenádherná ještě jednou gratuluju 😵 😵 😵 😵

laada
21. črc 2009

Jinak zdravím taky holky 😉 koukám že týdny krásně naskakují tak se opatrujte 😉

kackark
21. črc 2009

Marti, tak to je príma, že budete doma a ještě si stihnete i chvilku užít s tatínkem, tak to nakonec vyšlo docela dobře 😉 🙂

Monča, snad dnes půjde taky a dočkáme se foteček Oliverka, už se moc a moc těším 🙂

A na radu pro krásnou a hodnou holčičku si časem příjdu taky 😉 😵

jaspina
21. črc 2009

Tak je to na prd ☹ Folíky jsou, ale malé. Max. 10mm. To jsem měla i před léčbou, takže nereaguju.. asi mi zvedne dávky, nevím. Už teď jsem samý beďar a bolí mě břicho 😖

evanek77
autor
21. črc 2009

martinko,
my takovou hodnou holčičku barunku zažili u kamarádů o víkendu, je jí skoro rok a neuslyšíš ji plakat nebo se vzteknout. Sen každého rodiče 😉 🙂
to je krása, že odpoledne budete doma, to je určitě i tím, že jsi nakonec stihla svého pana doktora 🙂
kači,
já výbavičku nefotím, to bych nad ní seděla celý den, jsem malý křeček, co se po třech letech těšení na miminko utrhl z řetězu a vyplenil obchody 😀 😀 😀 😀 😀
kontrola bude na jedničku, neboooj 😉 🙂 🙂

kackark
21. črc 2009

Ladi ahojky, gratuluji k chlapákovi 😉

Jaspi, to mi je tak líto, držela jsem palečky. Snad se příjde brzy na to, co ti zabere a budeš těhulka 😉

Evi: ale mě se pak těžko vysvětluje manželovi, že nejsem jediný blázen, víš?? 😀 😀 😀

strouzek
21. črc 2009

jé ahoj mamino , natálka je jak obrázek 😵 jo a změň si popis v pasu, máš tam pořád týdny 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru