• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Farmi zkus priesniztze... obklad na krk... ten pomáhá od bolení v krku perfektně.
21. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju za palečky.. trochu se bojím, ale na revizi jsem musela 2x a bude to podobné... ta narkoza.... kdybych nešla tak se budu rozčilovat každý den a jednou bych stejně musela.
21. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mar - četla jsem to jedním dechem!
Farmi - to je silnější Alpa - a myslím že v lékárně bude, někdy i v drogerii. Jo a ty čepy tahám taky seřízlou špilkou - kdysi jsem si ji nechca málem probodla, to bylo krve :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevěděla jsem, že mandle tak krvácí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem to zhltala jedním dechem jako jaspi. hlavně že je vše v pořádku a nebyli větší komplikace

šarlot těch 15-30 minut to jde, budu na tebe myslet, já byla na sále přes 4 hodiny, nebylo to jako při revizi , dali mě na dýchač který za mě dýchal ale přežila jsem to a dneska se tomu směju jak jsem byla vyjukaná.
21. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tercie děkuji, je fakt,že porod asi sám o sobě těžký nebyl, ty křížovky byly fakt peklo...ale šla bych do toho hned znovu za ten poklad v postýlce :dizzy_face:

Evi tý jo už 23tt...vám to holky letí :dizzy_face: a už se těším na další //

už jsem dostala propouštěcí zprávu atd. a Natálka měla APGAR 10,10,10 :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím co to je apgar?? :sweat_smile: to víte jedinec bez dětí
21. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar je to šikulka... takové skóre jsme taky měli:slight_smile:)) Je opravdu moc krásná... dívala jsem se na fotky :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
stroužku to je hodnocení stavu dítěte po porodu..hodnotí se barva, dýchání atd a je to po narození, pak myslím po pěti minutách a po deseti a nejvíc je 10 bodů za jedno hodnocení

šarotko taky byl Kryštof šikula a má šikovnou mamku :wink:
21. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mar
tak ted jsem to dočetla :dizzy_face: uplně mi šlo na pláč při tom čtení :sweat_smile:
a ted jsem si doprohlídla i ty fotky tvojí maličké a brečím už uplně :dizzy_face:

jsi moc statečná ženská a moc hezky jste to všichni tři zvládli! :dizzy_face: a tvoje princeznička je prostě překrásná!! :dizzy_face: :dizzy_face:
holky stejně je to zázrak, když se v bříšku vytvoří, utvoří něco pak takhle krásného :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
farmi :dizzy_face: ...já jsem z ní taky pořád dojatá, ty hormony jsou fakt záhul :sweat_smile: ,ale zatím v dobrém! :dizzy_face:

tohle jsme říkali taky s manželem, že jak vlastně ze spermie a vajíčka dokáže být něco tak neskutečného,udělat se všechny orgány a tak...prostě zázrak,přesně jak píšeš! :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že se hodnotí dýchání, srdeční činnost a barva kůže, svalové napětí... atd a dávají se body, které se sčítají.
http://www.emimino.cz/pages/story/824
21. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mar malinká je podle těch fotek fakt krásná . nikde není vidět žádné otlačení a tak.. a taky si myslím, že ti bude strašně moc podobná. Nenapadlo by mě, že to u tak malinkého mimča jde, ale ona už je podobná teď! :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A až já ho budu mít v pupíku, a všechny ostatní snažilky tady, to bude teprve zázrak :grinning:, co, holky? :wink:
21. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to nádhera:slight_smile:))) hele nedojímejte mě, joooooooooo.....Mar nejlepší je, že jsi jí dala život, kterým ji těch prvních pár let povedeš a budeš jí ukazovat jaký ten svět je... ty rozzářené oči a otázky a smích..... Mar to všechno teprve přijde... a bude toho moc.
21. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej nedojímejte, šarlot ty dojímáš nás :wink:
21. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak už jsem chytřejší :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tercie, to bude realita... :slight_smile:)) brzo:slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
šarlot už aby to bylo, a mohly jsme řešit s holkama ultrazvuky, hračky, a kočárkyx, a výbavičku a poměřovat pupíky... viď? Já už se na to hrozně těším.
21. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj :dizzy_face: , já mizím do školky:slight_smile: tak se tu zatím mějte.
21. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola, hola, tak jsem pořád v celku. Dnešní kontrola - moč, tlak, monitor - ok. Dr. mě vyřadil z evidence a případně za týden (to mám termín), mám jet už do porodky, kde mě vyšetří i vnitřně + monitor.
Taky se nudím, tak jdu dělat bramboráky - manžel má na ně chuť.
Jo a když tak koukám na tu naší tabulku a jak jsem na řadě, tak mě to trochu děsí :sweat_smile:
21. črc 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dadu,
tak za týden bude Tadeášek na světě? :wink: :slight_smile:
už se moc těším...
21. črc 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

v poradně ok.dostala jsme vynadáno že nepřibírám
máme 2 kg nahoře......tlak moč v pořádku čípek také.....
pak jsem byla u zubaře kde mi dal jen razítko protože jsme tam na začátku těhu byla a neměla průkazku tak mi to jen potvrdil

zase jsme koupila něco malé v tescu

ale nejlepší zpráva dne zapoměla jsem že v 18 letech jsme se s tatínkem vsadili on že budu mít první dítě kluka já tvrdila holku a kdyby vyhrál no dostane flašku a pusu jenže jsme vyhrála já takže mi dá celý svůj důchod ož je asi 7 tis. já na tu sázku úplně zapoměla až mamka to dnes vytáhla jak jsme to tenkrát sepsali
21. črc 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mury,
takhle vydělávat na důchodcích :grinning: :grinning: :grinning:
ale 2kila, tý jo, já mám nahoře sedm
21. črc 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar tak vám to obom sluší,všetko som prečítala :slight_smile: :zipper_mouth:
dadu ochvílu budeme okukávať tvoje drobčiatko :dizzy_face:
sarlottka budem držať palce
jaspi :frowning2: tak pri večších dávkach to už výde :dizzy_face:
farmi ja som už bez mandlí,zatial mám pokoj-uvidíme či to je lepšie
mury komodka je krásna
kačka niekedy taký vílet dokáže zázraky
terci na nákupi pre mimi sa mooooc teším aj ja
21. črc 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury :grinning: :grinning:
evi fakt na dôchdcoch :grinning: :grinning: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi si hodná:slight_smile:

Mury blahopřeju ke kontrola:slight_smile: to je fajn a k vyhrané sázce:slight_smile:)))

Dadu :slight_smile: užívej si nicnedělání:slight_smile:)) ještě si vzpomeneš:slight_smile:))) musíš to brát hurrrrá jsem na řadě:slight_smile:))
21. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
on není důchodce :grinning: :grinning: dostává rentu od zaměstnavatele byl to bachař :sunglasses: normálně dělá ale měsíčně dostává tutuo rentičku :slight_smile: jako kapesné :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi já jsme z toho na nervy jen 2 kg :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY NEVÍTE JAKÝ JE ROZDÍL KDYŽ SE POČÍTÁ HCG NA mIU/ml A IU/L ?
21. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury psala jsem ti na prosinec,přeci nemůžeš za to že nepřibíráš,já nepřibrala nic,mám dole 6kg.Bříško mi neroste ale co můžeme dělat :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jitu o tom jsem neslyšela :unamused:
21. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek