• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
evinko za ty peníze by vám měl říct všechno jako :angry: mně říkal téměř všechno hlavně mi vše ukázal,moc nemluvil,ale pak mi všechno četl co píše do počítače.Vždyť když vás mudr na ten velký ultrazvuk pošle proč platíte :angry: :unamused:
Kačí ty chodíš do arlety?
25. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dracek já v gennetu také neplatila a nechodím tam :wink: tím to není....
25. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj som len na skok ideme na nákupi :slight_smile: a potom ku kamarádke, mala narodky
video je rozkošné pozerali sme aj s mm :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
tie zážitky z utz sú krásne už sa teším ako vám budem niekedy písať moje :zipper_mouth: :dizzy_face:
našla som konečne nového gyn.tak som sa rozhodla,že od dr odchádzam
25. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, jj chodím. Když tam byla paní dr. Musilová, tak jsem byla moc spokojená, ale teď se tam dr. střídají, jak jí zastupují, tak je tam tak trošku zmatek a vždy se musím připomenout čím jsem si prošla. Ten dr. Hodík co mi utz dělal je prý kapacita, ale připadá mi, že opravdu tahá peníze v každé možné situaci.

Mury, já chodím na všechno do toho jednoho centra.

A jinak mě se nelíbilo, když jsme se bavili o pohlaví, tak se ptal co si myslím, že to je, a já mu říkala, že na NT tvrdil, že to je kluk, a on co bych tomu řekla, že to je holčička, a já, že mi to je jedno, hlavně, aby mimi bylo zdravé, a on, že je to kluk, že se to za ty dva měsíce nezměnilo. Myslím, že by takhle napínat neměl.
25. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi určitě budeš písat zážitky z UZ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
pěkný den ti přeji!!!
a správné rozhodnutí snad nový dr.pomůže :wink: :wink:
25. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi ahojky, ne někdy, ale brzy budeš psát svoje zážitky, neboj, už se na ně moc těším :dizzy_face:
25. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí no to by neměl,to jsou trapný vtípky...ptám se na tu Arletu protože jsem slyšela že se tam hodně věcí platí....
25. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, asi to tak bude, ale mám jí cca 5 km od domu a před tím jsem jezdila kvůli všemu do HK, tak zase něco ušetřím na benzínu a hlavně, když si bere manža volno z práce, tak mu to nezabere celý den, když jede se mnou. Teď mu končí dovolená, tak mi bude doma smutno :frowning2:
25. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí zase když to máš tak blízko :unamused: Jirka si nechal celou dovolenou na prosinec,tak není doma vůbec a dneska je taky v práci,je to pech :unamused: vidíme se jen v neděli,v týdnu jezdí tak kolem deváté.
25. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači :frowning2: :frowning2: mému ta dovča teprve začne tak jsme ráda :dizzy_face: :dizzy_face: ted jsme celý víkend sama doma..... :pensive: :pensive:
25. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky omlouvám se, ještě mi píše kamarádka po dovči, tak málo odepisuji :wink: ¨
hele a vás už na cukrovku objednávali? já že máma ji má, takže zatížení v rodině a nikdo mne neobjednával...
25. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi já dostanu žádanku 11.8 na kontrole a můžu si zajít do polikliniky bez objednání....
ale určo by tě nikam měli poslat :confused: :confused:
25. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi mě to řekla paní doktorka ať se objednám že bych bna ní měla jít,už jsem na ní byla před umělým a měla jsem jí zvýšenou ale léčilo se to jen léky,mělo by se na ní jít kolem 25tt
25. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělá s eto mezi 24-28tt máš ještě čas :wink:
25. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a k těm vyšetřením... já bych malého stejně už nedala, takže to tak beru, ale štve mne, že se nevěnují....
25. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mury moc ne, moje doktorka má v srpnu dovolenou, na kontrolu jdu v pátek, tak nevím.... asi zas budu vlezlá a budu se hlásit sama
25. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinko kde ty nakupuješ to oblečení?já bych nejradši nakoupila celý balík ať mám pokoj.máme skoro všechno růžový :grinning: tak to pošlu taky Martince
evi tak ti to dá podle mě v pátek :wink: na to posílají každou těhulku :wink:
Mě o cukrovce zatím nikdo nic neříkal, další kontrolu mám 25tt, tak to předpokládám, že se už ozvou.
A Evi, máme to úplně stejně. Smířila jsem se i s myšlenkou, že je možné, že nepojedu po pěti dnech z porodnice s Táďou domů, ale že ho budou třeba pozorovat atd., ale miluji ho, těším se na něj a zvládnu cokoli. Klidně budu rodit i ve fakultce, hlavně, aby o něho bylo dobře postaráno :wink:
25. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí přesně tak :wink:
25. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
přesně... nikde není záruka, že další miminka by byla na tom jinak, já tomáška miluju a co mne čeká, to mne holt čeká....
drášku,
teď naposledy na mimibazaru asi 20 věcí naráz v albíčku jedné paní, jinak na aukru (to mi je sympatičtější) a hodně i v Brně v takovém bazárku dětských věcí, kde jsou moc šikovní
mury,
doufám...
holky moje,
jdeme ven na zákusek a kafíčko, tak papa odpoledne... jen vám chci říct, že vás mám všechny hrozně ráda :wink: :slight_smile:
25. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a aktuálního Táďu máte v albíčku :grinning: :wink:

Kači, kdy jdeš na další kontrolu?
25. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, my tebe přeci taky :dizzy_face: Hezky si to užij :slight_smile: , u nás je zima a prší :frowning2:
25. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

evi kde máš ty věci vyfocené???? :confused: :confused:
25. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, já nejsem talent na focení, tak je to šíleně rozmazané :astonished: :confused:
25. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači to nevadí :grinning: :grinning: ty chodidla jsou krásně vidět :wink: :wink:

nevíš kde má eviřka ty věci na malého nafocené??
25. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já mám už 2 kšefty na focení :grinning: :grinning: :grinning: kámošky s bříškem :dizzy_face: :dizzy_face:
jsme na to tak pyšná :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že je vyfocené nemá, že to myslela tak, že je měla nějaká paní vyfocené v albu a ona je od ní odkoupila.

Jinak manža počítal u nožiček i ručiček prstíčky s dr. a dopočítali se :wink: :slight_smile:
25. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, však ty si šikula všech šikulek :wink: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači a kde to viděla kačka tedy-dracek?? :confused: :sweat_smile: ty věci myslím :confused: :confused:

my také počítali prstíky :grinning: :grinning:

no uvidíme jak s emi to povede je nafotit :wink: :confused:
25. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek