• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Evi, ta je moc krásná :dizzy_face:

Já to nejdřív pochopila tak, že tě manžel zvedal, tak jsem se divila :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
potřebuji nějaké tipy budu fotit ty dvě kámošky....tak jsme ráda za každý nápad :dizzy_face: :dizzy_face:
kači :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já také :grinning: :grinning:

achtěla jsme s ezeptat kde je tedy manžel a jak jí držel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mury, škoda, že tě mám tak daleko :frowning2:
26. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, já nevím, jestli by mne unes :grinning: :grinning: :grinning:
nás to napadlo náhodou a doma jsem čučela, jak je to pěkné....
26. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi takové nápady jsou nejlepší ono to chce i při tom focení nápady a fantazii :wink: :dizzy_face:

kači jak daleko kde vlastně bydlíš?
26. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mury, ještě jsem ti tam dala jednu upravenou...
26. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, opravdu hotová modelka :dizzy_face:
26. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, tak jsem to hledala a je to 183 km a skoro tři hodiny jízdy.
26. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale děti rády spinkaj v sedačce, takže příští rok srazík dáme, že jo? :slight_smile:
26. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jasan. Už se moc těším :dizzy_face:
26. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám jen teď v těhu strach cestovat dál. Řekla jsem si, že se budu do 30tt šetřit, když mě strašil předčasným porodem.
26. črc 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi ty bys byla modelka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

kači to jo to je tedy dálka :frowning2: :frowning2:
26. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
mne nestrašili, ale také beru 15. září a 30tt jako zlom :slight_smile: :wink:
26. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už jsem vymyslela co budeme mít dnes k obědu. Dám vařit kosti z kotlet a zkusím poprvé kvasnicové knedlíčky do polévky a kotlety zapeču s brambůrkama, tím myslím manžu potěším.
Prozatím se mi peče v troubě meruňkový koláč :wink:

Evi, ty už to máš za pár. Teď ti tam naskakuje ten další týden těhu ještě nějak dřív, už včera jsem si všimla, že jsi měla 24tt, posouvali ti termín porodu?
26. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, Evička je modelka :dizzy_face:
26. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači,
podle ovulky mám 23.11., ale na UZ jim to pořád ukazuje 21.11., tak jsem to upravila v pase, ale nechala v metřících... kdyby se malý narodil 23.11, byl by přesně rok od termínu porodu loňského chlapečka a navíc na narozeniny mého otce, loni by to měl k 70tinám, letos k 71. Né, že bych s tímhle dědečkem počítala, ale moje máma by to nevydejchala a tak trochu jí to přeju :grinning: :grinning: :grinning: ale ať se narodí kdy chce, jen ať má nad 2 kila a je zdravý :wink: :slight_smile: A naše druhá hodná babička má hned na začátku prosince 65, a ta to jako dárek k narozeninám dojetím opláče :slight_smile:
26. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky letím na obídek, pa za 2 hodinky :wink:
26. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači ty jooo takovou dobrůtku :dizzy_face: :dizzy_face:

já se cpu lečem :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko-nadherne fotecky, moc ti to slusi :dizzy_face:

Mar-fotky uz jsou na tom profilu smazane.
26. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi fotky sú krásne :slight_smile: :wink:
u nás boli na obed fašírky
26. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi ahojky, tak to jsem mimo co jsou to fašírky :confused:

Mury, lečo já taky ráda :wink:

Evi, aha. Tak to jsem zvědavá jak si Tomášek vybere :wink: Snad si právě pochutnáváš na dobrém obídku :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači pomleté mäsko s cesnakom ,žemlou,ochutené, vypražené -neviem ako sa tomu hovorí u vás :dizzy_face:
a k tomu zavárané uhorky :grinning: :grinning: :grinning: konečne sterilujem poslednú dávku,už mi z nich šibe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi, tak to bude asi něco jako karbanátky, tak trošku jsem si to myslela.

Tak to já zase blázním takhle s meruňkama, zaváříme s mamkou a myslím si, že nebude daleko od sta sklenic, dělaly jsme i marmeládu a dám se do dřeně, ale leze mit o už i krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

To mě manža přemlouvá, ať se dám ještě do okurek, ale to se mi fakt nechce.
26. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači u nás boli marhule tak pred 2 týždňami,ale tie ma obišli mám vela z minulého roku
teraz už budú broskine
tak karbanátky :dizzy_face: to som nevedela preložiť :slight_smile: :wink:
26. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikdyž mě ještě napadlo, jestli z toho masa dělaš takové bochánky, ale asi ano, tak pak to jsou karbanátky :wink:

My máme dva stromy, ale meruněk je, jen je škoda, že je potlouhly kroupy, tak se musí hodně vykrajovat.
26. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás pozdravit...trošku bojujeme s denní nespavostí, od sedmi nespinkala a usnula až teď v jednu....nejlíp je jí u prsa,tak asi budu kojit nonstop.
Doufám,že se zaběhne nějaký režim a nebude tak plakat...je přebalená, nakrmená, bříško si myslím,že nebolí a stejně pláče...a fakt uklidní až prso

Nemám ani sílu dočítat,tak mě omluvte...jen chválím Evičce fotečky a víc jsem nestihla...asi si zdřímnu :slight_smile:
26. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači presne tak je to ono :dizzy_face:
u nás bola taká smršť minulí týždeň :rolling_eyes: našťastie stihli zožať obylie
ešte ma čaká čalamáda,tú musím urobiť je taká kyselkavá a tú zjeme prvú
pobede sa chystáme na tie oslavy tak práca počká :sweat_smile:
včera mi kamoška krásne namalovala nechty a pri dnešnom zaváraní som ich doničila :stuck_out_tongue_closed_eyes: škoda velmi pekne mi to nazdobila
budúci týždeň budem mať hádam viac času pokoníkovať,lebo mi chýbate-tento som to naozaj nestíhala
26. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar jasne oddýchni si a pozdrav pusinku Natálku :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači také máme meruňku ale jen jednu :sweat_smile: ale letos rodí porpvé za 7 let co je vysazená :dizzy_face: :dizzy_face:
si dělají srandu že rodí semnou :grinning: :grinning: nedávno jak byla ta průtrž myslela jsem že je po nich ale vydrželi holky a jsou moc dobré :dizzy_face: :dizzy_face: ale bude to asi jen tak k mlsání zavařovat nebudeme :sweat_smile:

ty jsi šikulka :dizzy_face: já nedělám ani okurky :grinning: :grinning: mě to nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já ted čekám kámošku na kafe :slight_smile:
26. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek