Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
27. črc 2009

moničko,
ty jsi živoucí reklama na mateřství 😉 🙂

mar26
27. črc 2009

Holky,tak problém vyřešen...malá opravdu plakala hlady ...asi od té soboty, jak manžel onemocněl a já měla i strach o něj,když jel se 40cítkou teplotou pryč a byl pak sám a ty blbý hormony...tak se mi asi nedělá moc mlíka....byla jsem u doktorky,vážila jí před kojením a po a nevytáhla vůbec nic ...přijde mi,že mlíčko i teče,ale asi už na to neměla prostě sílu. Teď mi teda přijde,že se prsa zase nalévaj....taťka mi jede koupit digi kojeneckou váhu, abych věděla kolik si vezme z prsu a případně dokrmila...ale věřím, že když budu v pohodě,že se to zase zlepší a na umělým nebudeme. Dostala nutrilon HA 60ml a spokojeně spinká

evanek77
autor
27. črc 2009

marti,
mám velkou radost, že už víte, čím to je... zas budete mít andílka jako v porodnici 🙂 😉 😉 😉
a ty si alespoň konečně trochu odpočineš 🙂

mar26
27. črc 2009

Evi děkuju moc, já jsem hned mnohem klidnější a věřím,že se to ještě může zlepšit a můžeme Nutrilon odbourat nebo to budu prostě kombinovat. Hlavní je spokojenost Natálky,to ostatní je vedlejší, i když vím,že mlíčko je důležité,ale když to nepůjde,tak to nepůjde...nechci se tím stresovat...dělám pro to teď maximum 😵

evanek77
autor
27. črc 2009

marti,
ale malá si bere i z prsu, ne? Ono se to mléko možná upraví, vem si, jak ti po porodu musely vyletět/sletět hormony.... až se tělo stabilizuje, tak třeba na nutrilon ani nedojde 🙂 😉

mar26
27. črc 2009

Evi dneska u doktorky z něj nevytáhla nic,ale to už si myslím,že byla fakt hrozně vyčerpaná...jinak jí tohle kojení dám jen z prsu-z obou třeba po 10-15 minutách z každého a zítra až bude váha, tak zvážím před kojením,po kojení a zbytek dokrmím UM a věřím,že se to urovná. A do zítra to budu střída UM-prso.

evanek77
autor
27. črc 2009

ještě že už dneska dělají takové savičky, že si mimča umí vzít oboje, dřív jak se dala flaška, tak mimčo prs už nechtělo, protože to je větší dřina.....

mar26
27. črc 2009

mě Dr. říkala ať to dávám ze lžičky nebo stříkačky,ale ještě jsem se radila a je lepší lahvička..aby neztratila sací reflex a ze stříkačky nebo lžičky by to měla ještě snažší...to je i podle mého laického rozumu lahvička lepší varianta.

evanek77
autor
27. črc 2009

marti,
však uvidíš 🙂 já myslím, že dnes už jsou ty savičky vymakané

farmarska
27. črc 2009

ahoj těhulinky i snažilky 🙂 jak se máte? 😉

já měla pěknej víkend, byli jsme oba dny v kempu na Rozkoši. Bylo celkem hezký počasí, zahráli jsme si minigolf, ozkoušeli v kterým stánku je nejlepší hambáč, .. 😀
zato dnes byl náročný den, skoro celej den sem sekala, s přestávkama a pořád ještě nemám posekanou celou zahradu 😝 a to to si to budu moct za pár dnů zopáknout 😝 ta hnusná tráva tááák rychle roste 🙄 a to se na ní vždycky v zimě ták těším 😀 😀

farmarska
27. črc 2009

a já vás jdu ted trošku zkusit dočíst, ať jsem v obraze 😎
doufám, že jste toho moc nenakecaly 😉

farmarska
27. črc 2009

uf tak sem vás kooonečně dočetla a můžu jít dohajan 🙂

mar supr, že se přišlo na příčinu pláče 😉 ona si malá ještě párkrát popláče, ale přeju, aby jsi už vždycky věděla proč a uměla jí utišit 🙂 jsi supr mamina, ty to zvládneš šikulíndo 😵 😵

kackark
28. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....čeká chlapečka
Evanek........čeká chlapečka - KO 31.7.
Murynka......čeká holčičku - KO 11.8., 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Nella......................??DC
Tercie.....................20DC
Jaspina....................19DC
Strouzek..................19DC
Farmi.......................15DC
Mimina.....................10DC
Papua.......................5DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
28. črc 2009

Krásné dobré ránko 😵

Marti, jsem moc ráda, že jsem tu našla tak pěknou zprávu a ty jsi přišla na důvod Natálčina pláče. Věřím, že už se teď vše urovná 😉 A jakou jste měly noc? 😉 😵

jaspina
28. črc 2009

Ahoj holky,
dnes jsem volala té doktorce, tak prý teď mám zkusit si ten Clostil brát 3-5DC 2x, jenže všechny ho berou 3-7DC buď tabletu nebo 2. Napadlo mě, že bych si vzala prostě víc, ale stejně mám jen 7 tablet - tak leda o 1. Ach jo. Navíc má zas ještě 14 dní dovču, tak zas budu muset na folikulometrii do nemocnice - i když to mám blíž. Kdyby to aspoň zabralo, ale podle mě už budu mít beďary fakt všude a pro nic..

kackark
28. črc 2009

Jaspi, věřím tomu, že to zabere, neboj 😉

mimina321
28. črc 2009

ahoj bambulky 🙂
mar tak ste prišli na príčinu palču....no budem držať palce nech sa mliečko zase rozteče a nemusíš dokrmovať 😵
ba tú precházku si viem predstaviť 😵 Oliverko je zlatíčko 🤐
ahoj kači

mimina321
28. črc 2009

jaspi nezúfaj možno práve tento ciklus bude víťazný 😵 🙂 🤐
a mne sa tiež blíži ovu 🙂 🙂 🙂

kackark
28. črc 2009

Mimi, tak víš jak 😉 Zalézte do postele a snažit se, snažit se, snažit se 😵 Ať můžu za 14 dní přepisovat tabulku 🙂

mimina321
28. črc 2009

kači snažíme o 106 😀 mm si robí srandu že ho zoderem 😀 😀 😀 a ja chcem veriť,že sa to toto leto podarí 😵

kackark
28. črc 2009

Neboj, on to manža vydrží, a až budeš těhu, tak mu budou tyhle maratony chybět 😀 😀 😀

jaspina
28. črc 2009

No musím to podpořit čím se dá.. Takže piju kontryhel správně od 1DC do OVU a drmek taky tak? Nebo ten pořád? Myslíte, že si tu 1 tabletu 7mý den mám vzít navíc?

kackark
28. črc 2009

Jaspi, tak v tomhle ti vážně neporadím 😖 Jen vím, že piješ správně ten kontryhel 😵

murynka
28. črc 2009

ahojky holky

martinko super že se našla příčina 😵 😵 ted bude už jako andílek 😉 😉 a hodná.....

jaspi v tom také neporadím 😒

mimi jen se snažte snažte trochu závidím 😅

my včéra objednali kočárek 😵 😵 😵

mimina321
28. črc 2009

kači aj ja mu to hovorím 😀 😀 😀
jaspi neviem poradiť

kackark
28. črc 2009

Mury, tak to je moc dobře, kdy má dorazit? 😵

Mimi, vyřiď mu, že to víš i ze zkušenosti jedný těhulky 😉

murynka
28. črc 2009

kači příští pondělí začínají vozit tak bud ten týden nebo další 😉
docela rychlost 😀 😀

kackark
28. črc 2009

Tak to tedy ano 😉

murynka
28. črc 2009

alespoň jedna věc za námi 😅 😅

trochu s enám komplikuje bydlení 😒 tento víkend měli dělat sádrokarton koupelnu....babičce a ta by s etam mohla hned nastěhovat a začít se dělat naše patro ale 😕 😕 není okno do té koupelny prý čekací doby i 3 týdny 🤐
což se trochu protáhne a já mám pocit že to rpostě nestihneme nedej bože kdyby se malé chtělo na svět dřív....

jana.jaro
28. črc 2009

ahoj 🙂

Marti,tak ti držím palce at se to mlíčko nepřestane dělat Šarlotta ti bezvadně poradila,určitě se toho drž i v předporodním kurzu nám takto porodní asistentka radila.Bohužel já mám problém opačný mlýka mám až moc,tak je malá často přepitá blinká štiká topí se v mlíku při kojení,všude je mokrá od mlíka a prsa mě hrozně bolí.Nejraději bych ti mlíko poslala kdyby to šlo 😉

Mončo male budulínek je krásnej se nedivím,že se na prochajdě hrdě neseš 😀

jinak na snažilky strašně myslím aby ty dvě // zasloužené se konečně objevily

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru