• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Mimi? taky sem mimo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarlott, našla jsem to. Měla zamlklé těhotenství :frowning2:
8. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vidím že se to o mě a o mém zamlklém těhotenství doneslo i k vám :frowning2: :cry:. Bohužel je to tak :frowning2: , miminko se přestalo vyvíjet v 5tt a já jsem byla v 9tt . Hold se nám v tomhle lepí smůla na paty :frowning2: . Je pravda, že otěhotnět pokaždé hned napoprvé po IUI je takový malý zázrak, ale k čemu mi to je, když se stejně miminka nedočkám? Revizi mi dělali přímo v CARu. Pokud nebudou nějaké komplikace, tak bych koncem září mohla na další IUI :wink: . Tak že by do třetice všeho dobrého :wink: ? Musíme věřit, protože nic jiného nám nezbývá :wink: .
8. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitulik, prajem ti vela stastia a budem drzat palceky....ja som mala jeden spontanny potrat v 14tt a viem ,aka je to bolest
8. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už to mám za sebou dvakrát poprvé v 21tt a teď, nápor na nervy je to silný, ale musíme bojovat. Děkuji :wink:
8. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitulík... ouvej ouvej to je mi moc líto.... vím dost přesně jak se cítíš... letos jsem si to taky prožila 2x... a přes to máme genetiku v pořádku.... tak je to sázka do loterie... doslova... otěhu není problém... nervy jsou to hrozné.. nesmíš zapomět dýchat a věřit, že bude líp.... určitě se miminek dočkáme.... :wink:
8. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za pochvalu malého :wink:

Jitulík, mrzí mně to, ale do třetice to určitě klapne!

A co těhulky, jak se těhulkuje?????

Snažilkám držím palce a přeju pevné nervy! :slight_smile:
8. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásnou sobotu vlaštoviičky,
dadu,
četla jsem to manželovi a jsme dojatí oba, to byl tedy frkec. Hlavně že to dobře dopadlo, užili jste si koukám pěkných šoků, ale chlapečka máte nádherného :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jitu,
je mi to líto, snad se v září povede na děvět měsíců :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. srp 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! sem tu pár dní nebyla a vy tu máte popsané takové romány, tak jsem to dočítání vzala jen tak na hrubo :wink:
jen příběh porodu dadunky jsem si přečetla pěkně celej, abych si připoměla, co mne jednou snad zase čeká :grinning:
dadun, gratuluju k miminku a k tomu jak jsi to krásně a statečně všechno zvládla :slight_smile:

Jitulíku, co se ti přihodilo mne mrzí. život je někdy pěkná sv... :cry:
i já si to už letos prožila dvakrát ( 13tt a 10tt) , ale ted doufám, že se do třetice všeho dobrého zadaří :dizzy_face:
no co nám taky jiného zbylo, než doufat že :sweat_smile:
jitul však už to znáš, brzy bude zase líp a přeju ti aby jsi se brzy mohla zase radovat ze dvou // :dizzy_face:

holky v pondělí si chci udělat testíka :wink: to už by tam třeba mohlo bejt něco vidět :fearful: alspoň stíneček :sweat_smile: :grinning: jestli ne, to zase bude depka :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
farmi,
doufám, že depka nebude :wink: :slight_smile: :slight_smile: naopak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. srp 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

jitulik sledovala jsem tvé albíčko je mi to moc líto :pensive: :pensive: ale musíte být silní a do třetice se určitě dočkáte zdravého krásného miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jako ostatní tady :wink: :wink:
8. srp 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím návrat z dovolené :slight_smile: Doufám, že tady jste všechny v pořádku a daří se vám dobře. My jsme se měli krásně, jsme docela unavený, ale spokojený :slight_smile:
8. srp 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti,
tak to se těšíme na fotečky :wink: :slight_smile:
8. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, právě stahuju, jenom je jich strašně moc, tak musím vybrat zase jen malý výběr :slight_smile:, tohle by vás nebavilo :grinning:
8. srp 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasan, to tolik nespěchá, pěkně se nejdřív aklimatizujte na návrat :wink: :slight_smile:
8. srp 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky marti kdepak jste byli?v řecku?na fotečky se těším a klidně mi pošli všechny :grinning: :grinning: mě to baví :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, ne ne, do Řecka se teprve chystáme, jestli to vyjde :slight_smile: Teď jsme byli v Českosaském Švýcarsku na cyklodovolené :slight_smile: Ale fotek je přes tisíc, to snad ani nejde poslat :grinning:
8. srp 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti aha :fearful: :dizzy_face: tak to jo to jsme nějak špatně pochopila :sweat_smile:
jejda 1000 fotek to asi také ráda fotíš co?? :grinning: :grinning:
jde na rajce.ale po složkách :wink:
8. srp 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přes tisíc? to by manžel trpěl, nesnáší focení... no a vlastně i kolo, i když jinak hodně sportuje. Ale co jsme spolu, kolo mi stojí ve sklepě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :grinning: :grinning: :grinning: já to chápu my z dominikánské také máme asi 1200 fotek :sweat_smile: :sweat_smile:
ale to kolo chápu manžel také nerad kolo :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme fotili hodně i krajinu, je to tam fakt nádherný. A protože nám v pátek před dovolenou přišel nový foťák, tak jsme si to focení fakt užívali a fotili úplně všechno :grinning: A kolo já prostě miluju, i kopce, i když tady to bylo teda hodně náročný, ještě po tom půlročním ležení, takže jsme jednu etapu vynechali, protože jsem si fakt potřebovala odpočinout. A přítel se teda taky naštěstí pro kolo nadchnul, takže nás to baví oba. A tohle je taková každoroční cyklodovolená, jezdí nás jedenáct a vždycky se na ní těším :slight_smile:
8. srp 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mury,
já kolo dost milovala, s partou jsme toho dost projezdili, moje první láska byla do cyklistiky blázen (a je pořád) a mne to dík němu také chytlo, ještě pamatuju, jaké jsme měla absťáky, když jsme se rozešli a já přestala každý den jezdit minimálně 30km... hodně jsem pak chodila alespoň na spinning, ae od mimoděložního nedělám nic a jsem knedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti já to chápu co máte za fotáček??

evi to muselo být docela hrozný odvykat si na něco co jsi měla ráda vid?....
8. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiank my máme motorku letos tedy mám smůlu :frowning2: ale loni jsme najezdili hrozně moc a mě to chytlo :grinning:
takže vášeň pro něco naprosto chápu :sweat_smile:
8. srp 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám s manželem společnou lásku běhání, ale dík jeho alergii a mým snahám o mimi to už také není něco k chlubení :pensive: ... pak nemám mít tolik kilo nahoře, asi jdu alespoń na crosstrenažer, koupili jsme ho, když jsem po první narkoze měla pohlou krční páteř a děsně mne bolela záda a je to super, fakt ho používám :grinning:
jme dnes byli na grilování a mám tak oteklé kotníky, že jsem se nemohla dostat z bot :frowning2:
8. srp 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mury,
já se vrátila z dědiny do města, celkově to bylo blbé... ale už je to 10let a dnes jsem ráda, že je všechno tak jak je :wink: :wink: :wink:
8. srp 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi prosím tě váhu neřeš :wink: :wink: manžel tě má rád takovou jaká jsi :slight_smile:
ty jo my ani neběháme :sweat_smile: fakt co jsme na vesnici tak jen chodím se psem jinak bez auta ani ránu :sweat_smile:
se mám čim chcubit co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mury,
jak říká kamarád: do 25ti vypadáš, jak ti nadělila příroda a od 25ti jak si zasloužíš :grinning: :grinning: :grinning: to víš, bude mi 33, já už mám jinej metabolizmus
8. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi tak to mám ještě jeden rok a jeden den čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jů mury,
tak to vše nej :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: takže zítra? Splnění všech tvých přání a přáníček :slight_smile:
8. srp 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek