Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

maova
9. srp 2009

mury, to jo, jsme si to focení užívali 🙂 Ještě teda nemáme všechno vychytané, takže se učíme, ale baví nás to oba 🙂
A zrovna se snažím najít nějaké Řecko 🙂, jen nevím, jestli bude moc přítel už tenhle týden, musel by s někým vyměnit směny a to je v době dovolených dost těžké. Tak teď někomu volá, ale ten to zase nebere, takže ještě uvidíme.

murynka
9. srp 2009

marti to jo to focení je o ničem jiném sama bych nevěřila kdybych to nevyzkoušela 😉
jéé a na jaké letoviska koukáš?
tak držím palečky aby to manžovi vyšlo a vy mohli odletět co nejdříve 😵 😉

maova
9. srp 2009

mury, teď koukáme na Krétu, ale jinak je nám to celkem jedno. Hlavně něco klidného a odpočinout si 🙂 A moc děkuju 🙂

murynka
9. srp 2009

marti a chcete s jídlem nebo bez?

andara
9. srp 2009

Ahojky Vlastovicky, jdu vas pozdravit. Ted jsem koukala jedny holcine do alba a ma tam krasny citat:
"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější. je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone) 😵

No a jinak mam tip pro tehulky, kupovala jsem si tyhle plinky a jsou moc krasny, takze kdo cekate holcicku nebo chlapecka nevahejte 😉 kazdej je obdivuje.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11438890&tab=4

jaspina
9. srp 2009

Ahoj holky, jen nakukuju- přes víkend nějak nestíhám.. Mao, fotky moc hezké!
Jinak MS mi už fakt skončila - takže byla 2 dny, no paráda 😝 Jo a jak jsem si dávala inzerát na ty ovutesty - že koupím, tak už jsem nějaké objednala, ale normálně mi napsala nějaká holka, že ona už mimčo čeká, tak že mi ty co jí zbyly pošle- jen tak.. Chtěla jsem, ať mi dá čú, že jí pošlu aspoň poštovné a nechce ani to. Úplně mi to udělalo radost - že takový lidi ještě jsou 🙂

evanek77
autor
9. srp 2009

andara,
díky za tip, já si nakonec objednala s barevnými rybičkami, ale na tyhle jsem také tehdy koukala 😉
jaspi,
a je dobře, že jsou 🙂 🙂 🙂

mar26
9. srp 2009

Ahoj holky,konečně jsem se dostala k PC, v pátek tu byla návštěva a včera jsme byli celý den pryč, od 11 a vrátili se v sedm a dneska jsme dopolko jeli na větší nákup a pak se stavili na zahrádce na obídek.

V šest odpolko jsme byli u paní doktorky v poradně,malá má 3820g a 54cm ...jsem se divila, že jí už 50-tkové bodýčka nejsou 😀

A prý s takovým přírůstkem rozhodně dokrm 30 nebo 60ml nutrilonu nepotřebuje ,nemám ho už dávat. Asi mám teda mlíčka dost a včera i dneska mi ublinkla..asi se trošku přejídá ...je fakt, že i po kojení když si prso zmáčknu,tak mlíčko ještě teče. Tak mám radost

mimina321
9. srp 2009

mar obdivujem teba aj ba,že ste to po tých problémoch s kojením nevzdali 🙂 a som rada,že nakoniec sa vám to rozkojilo 😅 drobčekovia dostávajú to najlepšie 🙂
pobede som posadila v záhradke krušpán,som zvedavá kolko z nich sa chytí-dufam ,že všetky 😅 to by ma potešilo najviac
jaspi ja som zvedavá akú budem mať ms zatial som nemala ovu,aj ked hlienu bolo teploty sú ako u ladovej medvedice 😀 😀

andara
9. srp 2009

Mar-vidis, ze se to upravilo a krasne pribirate 😉 Jste holky sikovny, moje Majdulka uz vazi 5,8kg -uz je co nosit, porad vzpominam jake byla male miminecko 😵

Evicko-ja jsem ulitla na ty obrazkovy plinky, mam doma snad vsechny vzory 😀 (no vsechny nee,ale hoodne jich mam) 😉

sarlotta
9. srp 2009

Mar, krásné zprávičky🙂)) tak jen tak dál a pozor na 6týden a pak 4měsíc.. může být růstový spurt, dítko roste najednou rychleji a častěji pije, takže to vypadá že není mlíčko, ale za týden se to zase upraví.. je to dost podobné tomu začátku , taková ubrečená doba a nejistota🙂 ale vy jste šikulky a zmáknete to.

😉 😉 😉 😉 😉

mar26
9. srp 2009

mimi ty pořád zavařuješ, zahrádkaříš...to je moc hezké 🙂 . A ovu snad taky dorazí 🙂
Když ono kojení je takové jednak nejlepší pro mimčo i nejpohodlnější pro mě 😅..tak že vzdát to se mi nechtělo...snad to vydrží 😵

andaro to věřím,že se už malá pronese, mě přijde po hodině chování,že už taky nosím cvaldu 😀
Teď je malá zase pěkně uplakaná...asi bříško ☹

sarlotko děkuji za upozornění, někde píší,že ten spurt může být už ve 3.týdnu...tak s tím počítám.

Jsem za to kojení fakt ráda, že se to upravilo...i když někdy bradavky pěkně trpí,ale purelan, hydrogel...docela pomáhají a mezi kojením se dají docela do kupy.

jaspina
10. srp 2009

Dobré ránko holky! 🙂

farmarska
10. srp 2009

ahoj holky 🙂
tak ´jsem testila a tendle měsíc jsem opravdu ostrouhala na testíku krom té jedné bílo a to nám to snažení tentokráde šlo tak pěkně od ruky no nic, zkusím nepropadat depce..a zkusím to brát tak jako, že alspon si stihnu dodělat věci a práci, který bych jako těhu nemohla a na Rozkoši si budu moct dávat klidně dál pivečka
no ale pěkně mne to sere, to víte že jo 🙄

farmarska
10. srp 2009

ba ne beru to zpět, už ted depkuju a jsem pěkně nas... na celej svět 😠 😝

farmarska
10. srp 2009

když si vzpomenu, že za měsíc bych měla jinak rodit 😔 , ale ted nejsem ani těhu 😢

jaspina
10. srp 2009

Farmi nesmutni - aspoň víš, že otěhotnět můžeš 😉 Vím, že to je teď asi slabá útěcha.. ale člověk prostě tomu stresu nezabrání.. Já když vidím, že mi ty hormony taky nezabírají, tak už se vidím na umělém a nebo že vůbec nebudu moct mít děti a co bych pak dělala dál.. No prostě si vždycky maluju ty nejhorší scénáře 😝

farmarska
10. srp 2009

jaspi to já si to vždycky moaluju hezky a pak jsem moc překvapená, že to tak nevyšlo 😅

jdu si obstarat tu naši zoo, alspon přijdu na jiný myšlenky, bo ted je u mne depka už jak vyšitá 😎

jaspina
10. srp 2009

Farmi já si to jednou maluju tak, že už nás vidím jako spokojenou rodinku v opraveném domečku a všechko je krásné a podruhé se topím v tom, že tam budem sami bez dětí a nebudem mít ani chuť cokoli opravovat, že nebude pro koho.. Jsem pako.

kackark
10. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka 17.8. krev. 21.8. UTZ
Murynka......čeká holčičku - KO 11.8., 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Tercie.........našla // 1. KO 10.8.
Farmi.......................28DC
Mimina.....................23DC
Papua......................18DC
Jaspina......................4DC
Strouzek....................4DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
10. srp 2009

Krásné dobré ráno 😵

Farmi, kolikátý den po ovu jsi? Je mi to líto ☹

Andar: díky za tip 😵

Jaspi, pexeso už hrajeme, díky 😵

murynka
10. srp 2009

dobré ráno 😵 😵 😵

murynka
10. srp 2009

adajar • 27tt • Dnes v 05:44
Tak sem se akorát vrátil z nemocnice. Po 9 hodinách čekání na porodnim sále už je venku. 880gr a 33 cm.
Máma je OK, jen v placentě byla nějaká infekce a proto šel ven. Teď už svůj boj proti infekci musí vybojovat s lékama sám, kritických 48 hodin. Další boj bude o svoje samostatný nadechnutí
D

JARUSKA PORODILA CHLAPEČKA MOC DRŽÍME PALCE SE SOFINKOU I JIRKOU MÁM TĚ RÁDA DRŽTE SE!!!!!!!!

mimina321
10. srp 2009

ahoj lastovičky 🙂
farmi nesmutni raz sa na nás šťatie usmeje 😵 😀
no dnes mi dosť vyskočila teplota uvidíme zajtra,možno sa uráčila ovu s poriadnym meškaním 🙄

kackark
10. srp 2009

Jaruško, moc na vás myslím a věřím, že si s Danečkem svůj boj vybojujete!!!!!!!!

Mury, díky za zprávu 😵

mimina321
10. srp 2009

jaruške a Dankovi moc držím palce

sarlotta
10. srp 2009

Dobré ránko holčinky🙂

Adajar držíme palečky... brouček je maličký, ale určitě bude bojovat a dopadne to dobře. Kamošky holčička měla stejnou váhu a je z ní krásná princezna. Držte se. 😉

murynka
10. srp 2009

kači byla bych raději poslem lepších zpráv ale oni to zvládnou musí!!!
je to lev 😉 😉

kackark
10. srp 2009

Mury, přesně tak, lev se jen tak nedá 😵 Mám v těsné blízkosti dva a někdy mi to dá pořádně zabrat 😀

sarlotta
10. srp 2009

Farmuleeeeee... neštvííííí..... aspoň si užijite s manžou další kolo 😎 😎 neříkej, že se Vám neoživil vztah- možná by to chtělo i nějaký samostatný víkendík někde na chatě 😀 😀 navíc mrcha ještě nepřišla neee ?

jaspinko, na umělé dnes chodí tolik párů a není to nic zvláštního...navíc už jsi těhulka byla....to se zase spraví, tělíčko se umoudří.... všechno chce svůj čas... radši později a pořádně 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru