Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
11. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Mao, přeju krásnou dovolenou. Pořádně tam relaxuj a odpočiň si a hlavně si to užííííj! 😉
Terci - držím palce na dnešní výsledky!
Jinak jsem holky netestila. Jak jsem nad tím přemýšlela, tak mi to přišlo zbytečné a já strašně nerada dělám ty testy zbytečně - páč mám pak blbý pocit, že tam zas nic není... Tak na to kašlu.
Včera jsem měla doma stolaře s návrhem na kzchyň - zatím jen tak nahrubo. No barpultík co jsem chtěla se nevleze - ale on by stejně byl na prd, mě se jen líbí. Tak nakonec to bude takové velké L - akorát si tam nejsem jistá jednou věcí - když se vejde dveřma čelně do kuchyně, tak vlevo bude linka - s lednicí, myčkou, dřez, trouba.. a v rohu sporák a bude to pokračovat směrem do prava (to je naproti dveří a tam je i okno) no takže by byly skříňky jen spodní - pod oknem a on říkal, ať se nenecháváme dělat parapet, že ta pracovní deska by byla zároveň parapet - až po okno. Jak myslíte, že to bude vypadat? že vlastně vzadu na desce už by byl začátek okna.. a taky nevím, jak bych měla řešit závěs - chtěla bych ho i když tam budou žaluzky. Aspoň nějaký dekorační. Ale takhle by musel být kratší, aby na té desce neležel. Tak si to moc nedovedu představit, aby to nevypadalo blbě - co vy myslíte?

murynka
11. srp 2009

ahojky

mao krááááásnouuu dovolenkou přeju 😵 😵 😵 to bude super už s etěším na fotky 😀 😵 😵

evi ano malý daneček je v pořádku šikulka 😉 😉

já za chvíli jdu do poradny jsem zvědavá na svoji váhu 😕 😀 jiank se asi nic nedozvím 😀 😀
dostanu žádanku na tu cukrovku fuj 😝 😝 😝

murynka
11. srp 2009

http://uloz.to/2268180/mvi-1560.av

malý bobeček od jarusky 😵 😵 😵 😵

murynka
11. srp 2009

holkýýýýýý jsem objednaná na ten 4D na příští čtvrtek!!!!
takže manžel semnou může 😵 😵 😵 😵

to je super!! v gennetu to zruším to se nedá nic dělat 🙂

mimina321
11. srp 2009

ahoj bambulky 🙂
tak som myslela,že tento mesiac ovu nebude a je....tak sa vytešujem,síce neskoro ale je.........
nejak sa mi to posunulo,ani som nebola chorá 😕 no čo už
podla teploty bola v nedelu a je správne poistená 😵 😀 len aby vajko nebolo prezreté 😀 😀

mimina321
11. srp 2009

mury tak to je super manža o ten super zážitok nepríde 🙂
Danuškovi moc držím palce

evanek77
autor
11. srp 2009

krásné úterý vlaštovičky,
marti,
nádhernou dovču, pěkně si odpočiňte a naberte síly 😉 🙂 🙂
mury,
je bezva, že bude moci i manžel, no a úspěšnou dnešní kontrolu, já dnes jdu po 8mi měsících k zubaři 😀
daneček je krásná prdelka, vypadá jak normální miminko, žádnej staženej králíček 😉
mimina,
to je bezva, tak za dva týdny //, držím palce 🙂
jaspi,
ach jo, doufala jsem, že zkusíš testík a bude překvápko 😉

murynka
11. srp 2009

evi je moc krásný 😵 😵

když si uvědomím že něco takového už mám pod srdíčkem skoro brečím 😅 😅
tak hodně štěstí u zubaře to už mám za sebou 😀 😀

mimi těším s ena tvoje // 😵 😵 😵

jaspina
11. srp 2009

Evi když mě ty testy akorát stresují - stačí mi ty ovulační s / 😝
Holky mrkly jste na tu kuchyň? Psala jsem to nahoře - dnes ráno.. Poraďteee ☹

kackark
11. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka 17.8. krev. 21.8. UTZ
Murynka......čeká holčičku - KO 11.8., 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Tercie.........našla // 1. KO 10.8.
Farmi.......................29DC
Mimina.....................24DC
Papua......................19DC
Jaspina......................5DC
Strouzek....................5DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

jaspina
11. srp 2009

A taky jsem bezradná z digestoře - dívala jsem se na ceny rohových komínových a teda.. 😠

murynka
11. srp 2009

tak zítra jde adajar domů 😉 😉 maminka jedna 😵 😵

jinak za ten 4D jsme ráda přeci jen to stojí dost a kdyby nešel manžel tak asi nejdu ani já ☹ a to by mi bylo líto...
ale je to super volala jsme dnes a objednali mě na 20.8 v gennetu mají ted až na září 😕 😕 😕
je to někde v Parze na kraji takže pohoda uvidíme jak malá bude spolupracovat 😀 😀 😀

kackark
11. srp 2009

Krásné dobré ráno všem 😵

Marti, dovolenou si užívej plnými doušky, zasloužíš si jí 😵

Jarušce a Danečkovi (je nádherný) přeji z celého srdíčka, ať štěstíčko stojí na jejich straně 🙂

Mimi, těším se, jak zahlásíš za pár dní // 😵

Jaspi, škoda, že si ten test nezkusila, třeba by bylo překvápko 😵

Mury, bezproblémovou kontrolu 😉

Evi, ať tě u zubaře moc netrápí 😵

murynka
11. srp 2009

jaspi já tom mám podobně pod oknem budou skřínky a deska ale parapat tam máme neumím si to asi bez toho představit 😕 😕 ale kuchyn hotová není ale prostě mi to bez toho nejde nevím 😒

kackark
11. srp 2009

Jaspi, my jsme komínovou digestoř kvůli ceně vzdali a máme obyč vysouvací.
No a linku pod oknem přímo závidím, byl to vždycky můj sen. Myslím si, že to není špatný nápad, když bude zasahovat až pod okno 😉

Mury, gratulace ke 4D 😵

murynka
11. srp 2009

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag...

tady je návrh 😉 mě s etam zase nelíbí ta lednice ale jinam jí prostě nedáme ☹ ☹ 😠 😠 😝 😝

murynka
11. srp 2009

a bude to zároven s oknem???

mimina321
11. srp 2009

dakujem za držanie palcov 😵 🤐 už som vajku dohovárala nech sa pekne potom zavrta bude tam mať all inclusive 😀 😀 😀
jaspi v tomto ti neviem poradiť,neviem si to totiž predstaviť 😕
mury to bude krásny zážitok vidieť drobca úplne na detail 😵

kackark
11. srp 2009

Mury, budete mít moc pěknou kuchyň 😵

sarlotta
11. srp 2009

Dobré ránko holčičky🙂

mimina321
11. srp 2009

evi tak nech ťa zubár moc netrápi 😵
mao prejem príjemnú dovolenku 🙂
u nás dnes prší,ale už bolo treba-hlavne aby bolo pekne cez víkend

jaspina
11. srp 2009

Mury kuchyń krásná.. Ta lednice je problém.. My budeme mít horní skříňky o něco vyšší než lednici, takže je nad ní propojí ještě nějakou skříňkou, aby to bylo všecko v jedné lajně. A my by jsme tam ten parapet neměli - ono asi parapet a hned deska by se asi spolu bilo ne? Já nevím - on říkal, ať okno dají malinko výš - o 3 cm, že bude začínat tuším v 85cm a přímo hned tam bude i ta deska. Navíc máme pod oknem radiátor - takový ten hnus litinový žebrový a on by ho tím schoval a jen nahoře by byly mřížky, aby tama mohlo jít teplo.

murynka
11. srp 2009

kači myslíš 😕 😕 mě s etam fak nelíbí ta lednice ale asi nad ní nedám tu skřínku 😕 ještě to musíme opravit....do září máme čas 😀

mimina321
11. srp 2009

ahoj sarlottka 🙂
mury kuchyňa je pekná 🤐 my sme nemohli moc experimentovať máme ju úzku a dlhú a sú tam dvere do špajze

kackark
11. srp 2009

Mury, ono je jasné, že tu lednici, asi jinam nedáte. Jen bych pouvažovala, zda nedat horní skříňky i na tu stěnu proti okno, úložného prostoru je vždycky málo 😉

mimina321
11. srp 2009

no musím behnúť do obchodu,ale zachvílu som tu 😉

murynka
11. srp 2009

jaspi já si vyberu desku jako parapet 😉 mám myslím buk pokud to máet ajk píšeš tak bych ho tam nedávala 😉
my tam také měli radiátor ale ten nám posunuli když předělávali topení koukám že jsme na tom stejně 😀 😀

murynka
11. srp 2009

kači naproti oknu je prázdá stěna tam je ted příčka ale ta se zbourá a bude tam ten bar ☹

kackark
11. srp 2009

Už jsem si prohlédla celé album a chápu, proč tam ty skříňky nejdou 😀 , na té fotce co jsi poslala to nebylo poznat, že tam není zeď.

murynka
11. srp 2009

holky musím letět papa 😵 pak s eozvu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru