Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
11. srp 2009

díky holky

mimi katušku jsem viděla myslím včera nebo předevčírem v albu, dávala tam novou fotečku, moc jí to tam slušelo v šatičkách tak asi je vše v pořádku.

strouzek
11. srp 2009

tercie koukám na tvoje testíky, jsem z toho úplně dojatá, je to krása jak sílí a jak se na vás štěstíčko usmálo a tentokráte vydrží, nebude náhoda že budeš mít TP v dubnu, jeden duben byl smutný a ten druhý bude krásný a vynahradí všechnu tu smůlu za poslední roky 😵

papua
11. srp 2009

ahoj mimi, tu som 🙂, mam sa fajn, brala som clostyl, tak foliky boli dva velke, tak uviodime, snad neboli az prilis velke .....A ty ako?
Na katusku som aj ja zvedava ako sa ma.....
Idem kuknut do alba tercie, nech si trosku vlejem nadej a pozitivnu energiu 🙂

tercie
11. srp 2009

strouži dík, dneska jsem testila naposled, testy konečně došly 😀 a už je čára stejná jako kontrolní, snad bude všechno v pohodě, i když čáry moc směrodatný v tomhle nejsou 😀 Odpo budu vědět HCG, to řekne víc. A strouži duben byl 2x smolnej, ten přští rok ale bude radostnej 🙂

Já jsem Kačku zahlídla myslím v diskusi o jménech pro mimi, včera 😉

Vlaštovinky jdu něco dělat, musím vydrbat auto, zítra jedu na technickou tak abych si netrhla ostudu 😀 Zatím papá

strouzek
11. srp 2009

tercie mě nezastavilo před testováním totálně nic, doma očůraných 50 testů vykoupené lékárny ale prostě byla to droga koukat na ty kolejnice. 😵

murynka
11. srp 2009

ahojky tak jsme zpět

kontrola dobrý a POZOR máme nahoře 4kg 😀 😀 😀 už mám 50,5 kg
čípek je O,moč v pořádku tlak také kontrola za 3 týdny.....
malé jsme v tescu koupila bundičku krásnou 😵 😵

a jedu domů a jela jsme asi 53 přiznávám 😅 😅 a staví mě policajt tak stavím sklopím okno a já dobrý den a on na mě ahoj jak s emáš? 😕 😕 vůbec jsme nevěděla kam ho zařadit pak se paleptal jestli chodím s Lukášem můj bývalý a já že ne že už 2 roky jsme s jiným vdaná a čekáme rodinu a on tak to jo a jed 😀 😀 takže bez pokuty a všeho 😎

strouzek
11. srp 2009

mury? 😠 holka 50 kilo jsem měla v 5. třídě na základce 😀 😀 tak mě neštvi 😀 😀
jinak s tím policajtem dobrý, ale pořád nejsi jak můj manža když ho zastavili a měl dýchat, prej já musím domů , žena má ovulaci tak mě zabije jak přijedu pozdě 😀 😀 😀

murynka
11. srp 2009

strouzek 😉 😉 moc gratuluji!!!

kači mi ten bar chceme dobrovolně 😅 😕 mám tam hodně místa víš atk ho potřebuji nějak zalepit jinak jídelna by byla moc obrovská 😀 😀 a manžel prostě bar chce je to přeci jen barman že 😎

evanek77
autor
11. srp 2009

mury,
gratuluju ke kontorle 😉 🙂 4 kila? no, já už mám bez půl kila nahoře deset
😝 jd 😝 u 😝 do 😝... a to jdu teď cukrárny, musím na víkend objednat medovník, jedem k manželovým rodičům na pouť 🙂 😀 😀 takže 10 bude velmi, velmi brzy 🙂

evanek77
autor
11. srp 2009

jinak my bar máme také a je to fajn, sice u něj nesedáváme, protože tam máme před ním něco jiného, ale jako optický předěl a odkladová plocha super... tak papa, já letím, než se zas rozprší

papua
11. srp 2009

Mury gratulujem ku kontrole 🙂
Evi: no a co??? hlavne ze je vsetko v poriadku, kila zhodis jedna radost....

mimina321
11. srp 2009

papu teraz som v čakacej fáze ako dopadne nedelná ovulka 😵 meškala týždeň,ale prišla aj ked som už bola presvedčená o neovulačnom cikle
evi ale každé to kilečko ti moc sluší 😵 🤐
strouzi ako sa máš ? aj pracuješ?

mimina321
11. srp 2009

strouzi vdaka za info o katuške 😵 teraz ked pracujem nemám tolko času snoriť po koníkovi a už som dlho rozmýšlala čo s ňou je.....

maova
11. srp 2009

Ahoj holky, jen tak letmo jsem dočetla a koukám, že řešíte kuchyně 🙂 My když jsme dělali kuchyň, tak jsem byla v různých studiích a nakonec jsme si jí nechali udělat od truhláře a jsem maximálně spokojená. Návrh jsem si teda dělala sama a s nima potom jenom doupravila. A našim se líbila, takže si vloni nechali udělat kuchyň taky od stejného truhláře 🙂

Marti, já bych si s tebou uplakánka za dovolenou klidně vyměnila 😉 🙂, ale myslím, že by sis to brzy rozmyslela 😉

papua
11. srp 2009

Ahoj Mao: to je dobry napad si to dat urobit nejakemu stolarovi, alebo truhlarovi, urcite to vyjde lacnejsie....Uzi si tu dovolenku !Je tam krasne na krete, bola som...

maova
11. srp 2009

papua i všechny ostatní, moc děkuju za přání hezké dovolené 🙂
Já jsem na Krétě nikdy nebyla, vůbec jsem na moc dovolených u moře nebyla, takže se nemůžu dočkat 🙂 Jdu vykoumat, co všechno chceme vidět 🙂

sarlotta
11. srp 2009

Ahojky🙂
stroužku mám radost🙂

a Kači prosím Tě do tabulky mi dej 1DC... děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😎

tercie
11. srp 2009

Ahoj holky, měla jsem odpoledne nabitý, tak jdu až teď, volala jsem na výsledky krve a těhu mám potvrzený HCG mám 285, mám strašnou radost a mějte krásnej večer a hezky se vyspinkejte na zítra 🙂 Papa

A mao užij si krásnou dovolenou 😉

farmarska
11. srp 2009

ahoj holky, nějakej čas jsem tu nebyla..to bylo zase dočítání 😝 😝
chtěla jsem přijít až budou na testu dvě// abych vás jako překvapila a potěšila ty co mi přály 😅 no jenže to by jsme se asi načekaly, bo na testu pořád jen ta jedna mrcha, tak už jsem to nevydržela a jsem stejně tu 😀
ach jo, tolik jsem na tendle měsíc sázela 🙄 manžel byl pěkně povolnej 😀 a tak pěkně a poctivě jsme na tom makali 😎 ale neházím flintu do žita, dokavaď nedorazila paní mrcha, tak pořád ještě malinká jiskřička naděje zůstává 😅
zejtra zase testnu, dokopila jsem si dnes zásobu testíků 😎

jinak gratuluju stroužkoj 🙂 sestře tercince 😵 a murynce k jejímu půlmetráku 😀 😀

jaspina
12. srp 2009

Ahoj holky, já jsem včera zmizela a ani se nerozloučila - přijel mi šéf a přivezl poukazy, takže na dnešek mám o zábavu postaráno.. Vlastně až do pátku, kdy to musím odevzdat, protože příští týden mám volno 🙂
Jo a dnes jsem si vzala ten 1 clostil navíc 🙂 Místo 6 jsem měla 7 - to nic není - jen pro můj lepší pocit. Ani mě břicho nebolí tak jak minule a to tam pak žádná úroda nebyla, takže se k tomu nijak neupínám..
Včera byl šéf dobře naladěný, tak mi tady dal LCDmonitor - konečně! a bezdrát. klávesnici a myš. No já jsem si na ten starý monitor furt stěžovala, jak mě bolí záda atd.. tak jsem na něj včera vybalila, že bych chtěla chodit do Pilatesu - samozřejmě ze zdravotních důvodů.. 😀 ale že tam jsou blbé časy. Buď 11-12 (jsem v práci a končím ty dny v 15:15. Pak je tam 17-18 a 18-19 hodin. A on se ptal, jak často chci chodit, jestli 1x týdně nebo 2x. Tak jsem říkala, že napřed jen 1x a kdyby mě to bavilo tak časem 2x.. a on že teda uděláme kompromis, že 1x týdně můžu chodit od těch 11 a kdybych chtěla častěji, tak až po práci. Supééér že? Můžu tam chodit v pracovní době, aniž bych to musela naddělávat, takže za to ještě budu placená! 😀 😵

mimina321
12. srp 2009

jaspi teda a to sa ešte na šéfa sťažuj 😵 😀
terci tak už si oficialna tehulka 😉

tercie
12. srp 2009

Ahoj holky, jdu pozdravit, jak se máte po ránu?

Mimi jo, už je to oficiální 😀

Jaspi téééda ty máš super šéfa... 😵

mimina321
12. srp 2009

no dneska bude pekne teplúčko,idem rýchlo do obchodu nech to mám z krku 😝
idem variť šošovicu k tej sa bude čerství chlebík hodiť

tercie
12. srp 2009

Mimi to je dobrej tip, čočku bych si taky dala 😉

kackark
12. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka 17.8. krev. 21.8. UTZ
Murynka......čeká holčičku - 20.8. 4D ultrazvuk, 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Tercie.........našla // 1. KO 10.8.
Farmi.......................29DC
Mimina.....................24DC
Papua......................19DC
Jaspina......................5DC
Strouzek....................5DC
Sarlotta......................2DC

kackark
12. srp 2009

Ahoj sluníčka moje 😵

Farmi, dokud není MS, není nic ztraceného a pěstičky ti držíme všechny pořád neboj 😵

Sarlott: moc, moc gratuluji k oficiálnímu stavu snž 😉 😵

Jaspi: tobě gratulace k tolerantnímu šéfovi 😵

Terci: tobě gratulace k oficiálním tt 😵

Mimi: a tobě gratuluji k tomu, že je u vás hezké počasí 😀 , u nás to vypadá na déšť 😝

Já se včera zase zhuntovala, zavářela jsem okurky, a teď se sotva hýbu. Manža slíbil, jak bude pomáhat a přijel z práce pozdě, jsou u nich audity. Tak dnes budu jen odpočívat a taky mám rehabku. Potřebuji jí jako sůl.

kackark
12. srp 2009

Jé, terci, kdy máš vlastně další kontrolu?

murynka
12. srp 2009

ahojky holky

u nás bylo zataženo ale dělá se krásně 😵

tercie
12. srp 2009

Kači děkuju, a další kontrolu mám 24.8. 🙂
Ty bláho takhle se zničit okurkama, to si dnes odpočinek zasloužíš 😉

kackark
12. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka 17.8. krev. 21.8. UTZ
Murynka......čeká holčičku - 20.8. 4D ultrazvuk, 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Tercie.........našla // KO 24.8.
Farmi.......................29DC
Mimina.....................24DC
Papua......................19DC
Jaspina......................5DC
Strouzek....................5DC
Sarlotta......................2DC

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru