Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
23. srp 2009

Já jsem myslela, že by mě třeba bolelo břicho, byly citlivé prsa nebo nějaký výtok? 😕
Ale za přání moc děkuju! 😉

murynka
23. srp 2009

jaspi krásné album máte retrívra že 😕 😵 ??
a ten ježeček je boží 😵 😵 😵 😵 😵
tobě to moc sluší 🙂

a ovu test je nádherný takže za 14 dní se těšíme na ty // 😎

evanek77
autor
23. srp 2009

jaspi, ovu testík je ukázkovej, těším se na //, podle mého příznaky mít vůbec nemusíš 😉 🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
23. srp 2009

terci,
ještě že se kočárek zachránil, jinak bych pár let poslouchala, proč jsem ho chtěla tak brzy, proč jsme ho neodvezli k rodičům, proč tolik otvírám okna... manžel by si mne vychutnal 😀 😀 😀 😀
teď nám sice celej byt smrdí jak ..., ale všechny ty potvory doufám chcíply... chodíme co pulhodiny na průzkum a nikde nic 😀

jaspina
23. srp 2009

Holky moc děkuju - kdyby byly // tak bych se radostí snad zbláznila! Ale nevím ani, jestli byla dostatečná sliznice.. No jsem každopádně ráda i za to, že narostly folíky 🙂
Mury my máme howavarda - ono je to podobné, jen je asi krapet mohutnější a víc hlídá - je to v překladu přímo Hlídač dvora - a fakt to v sobě má.

evanek77
autor
23. srp 2009

kači,
k těm otokům je pravda, že mi ně doktorka také doporučila magnezium 3x/den, i když mi rovnou řekla, že u mě je to asi od krční páteře. Mně totiž dělá to, že mi v noci mrtví ruce od zápěstí k prstům a mám i přes den prsty jakoby namožené, jemná motorika u mne nehrozí, vylévám skleničky a tak 😝
Ale u tebe to si dělají ty léky na tlak, že? Mají to psané v příbaláku, že to může být? Ach jo...

evanek77
autor
23. srp 2009

jaspi, miminko je šikovné a chytí se 😉

mimina321
23. srp 2009

jaspi ovulka ako vyšitá to bude napäté tých 14 dalších dní 😵 každopádne držím palce.... 😵
ten ježurko je rozkošný 😀 😀 😀

farmarska
23. srp 2009

jaspi koukala jsem ti do albíčka, máš moc pěkný fotky a ty dvě čárky, radost pohledět 😵

tercíku zítra na tebe budu kolem desáté moc moc moc myslet!!! 🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
24. srp 2009

krásné ráno vlaštovičky,
terci, já také 🙂 😉

jaspina
24. srp 2009

Krásné ránko holky 🙂
Mě se dnes po týdnu volna tak hrozně nechtělo vstávat do práce 😝
Äle jsem moc zvědavá, co Papua - ta nás teda napíná 😉

strouzek
24. srp 2009

ahoj holky jsem tu na skok, hlavně kouknout jak dopadla papua. u mě vše okej, o víkendu jsme byli na svatbě byl to záhul 😀

jaspina
24. srp 2009

Nevíte náhodou, když mi někam zmizela ta lišta na netu - nahoře, jak je tam domeček, šipka zpět..jak ji tam dát zpátky? Nějak ten panel nemůžu najít..

tercie
24. srp 2009

Ahoj holky moje 😵 Já dneska nemůžu dospat, hlavně teda mě manža vzbudil a já už v posteli nemůžu nervozitou vydržet, tak jsem tu 🙂

Papuuuuuuuuuu nástup!!!!!! 😀 😀 😀

kackark
24. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Tercie.........našla // KO 24.8.
Papua......................32DC
Jaspina.....................18DC
Strouzek...................18DC
Sarlotta.....................14DC
Mimina.......................6DC
Farmi.........................5DC

evanek77
autor
24. srp 2009

terci,
neboj, budou samé pěkné zprávičky 😉 🙂
jaspi,
a když najedeš nahru napravo na takové dvě osré malé závorečky a klikneš, respektive je podržíš a popojedeš?
papu nás napíná 😉 🙂

kackark
24. srp 2009

Krásné dobré ránko všem 😵

Terci, držím pěstičky na KO 😵

Papu, kdepak jseš? Jsme napnuté 😉 🙂

Jinak, Evi, si to správně odhadla, že mi není špatně z tlaku, ale z těch prášků a dnes noc byla kritická, tak se chystám k praktické dr. neumím si představit, že bych takhle měla prožít tři měsíce, hrozné brnění rukou i nohou a otékání a ta hlava bolet vůbec nepřestala, tak jsem zvědavá co se mnou vymyslí. A taky mám ještě rehabku a musím se stavit v práci s lístkem na peníze, takže poměrně nabitý den.

jaspina
24. srp 2009

Evi - ne, nejde to ☹

jaspina
24. srp 2009

Už jsem to našla 🙂 Bylo to zobrazit- nástrojové lišty a pak lišta navigace. Hurááá, už se můžu vracet 😀

kackark
24. srp 2009

Jaspi, nevím 😖

kackark
24. srp 2009

Jaspi, gratuluji 😵

evanek77
autor
24. srp 2009

jaspi,
super, aha, tak já to mám doma jinak... také mi to občas zmizí (to nevím, jak si vyrobím), ale pak mi tam stačí najet a je zpět...
kači,
zítra 26tt 🙂 😉

jaspina
24. srp 2009

Já jak mám tady nový monitor- LCD, tak s ním zatím ještě bojuju 🙂
Včera jsem četla, že u zdravého páru, když spolu spí ve správnou dobu, tak pravděpodobnost těhotenství je jen 16%. Takže zhruba 1x za půl roku. Nic moc teda.. 😒

tercie
24. srp 2009

Holky děkuju, jsem fakt na nervy, ale mimískovi věřím, že se ukáže 🙂

Jaspi klikni do lišty pravým myšítkem a tam zi zaškrtni který lišty chceš zobrazovat... to je u exploreru, nevím, comáš za prohlížeč...

Kači tak a´t ti dr pomůže, to je trápení tyjo, jako by sis toho nezakusila už dost... držím palce beruško!!!

Evi a co ty taky, taky se necítíš těhotná? 😀 😀

mimina321
24. srp 2009

ahoj 🙂
terci držím palce na kontrolu 😵 o kolkej ideš?

tercie
24. srp 2009

Ahoj mimi, děkuju, jdu v 10:10 🙂

evanek77
autor
24. srp 2009

kači,
moc držím palečky, ať ti paní doktorka nějak pomůže, nejde třeba zkusit jiný preparát? ono jich asi moc v těhu nepůjde, že? 😢 Mně brní jen ruce a je to hnus, musí ti být příšerně. Si to nějak celé vyžíráš, nejdřív ty nevolnosti, pak tě straší s ledvinami, a teď zas tohle, ach jo ☹ ☹ ☹
jaspi,
no, nám to trvalo 2x 9 měsíců, jednou 4
terci,
já vím, že jsem těhu celý den i noc, malej kope jak fotbalista, pálí mne žáha, v noci mi mrtví ruce, přes den mám prsty jak kdybych den předtím lezla po strmých skalách bez rukavic, jak dýl stojím nebo sedím tak mě ukrutně bolí pánev a nohy od kolen dolů, když jdu ven do toho vedra tak mi otečou nohy i ruce... prostě těhule 😀
jo a přestaly mne tak ukrutně bolet prsa, takže manžel už se sice může dotknout, ale pro změnu se zadýchám už při slovu sex, takže koho by to bavilo s ležící funící mrtvolou, že?.... né, jsem fakt šťastná těhulka a vím, že to prostě k miminku patří, to není stěžování, jen jsi se ptala 😀 😀 😀

evanek77
autor
24. srp 2009

terci,
to uvidíš poprvé srdíčko viď? to je nádhernej pocit 😉 😉 😉 snad už bude...

kackark
24. srp 2009

Evi, tohle jsou jediné tabletky co se v těhu mohou a jsou již přes dvacet let staré, tak asi proto takové příznaky. Já chci, aby mi řekli, že ten tlak je vážně pořád špatný a neobejdu se bez nich, tak to ty tři měsíce vydržím, hlavně, že bude malý v pořádku. Nebo, ať se zamyslí nad tím, zda jsou opravdu nutné. Zkusím si vydupat UTZ srdce a holtra /24 hodin/ by mi měřil tlak, tak jsem zvědavá, jak dopadnu.

evanek77
autor
24. srp 2009

jinak já si o lístek na peníze zapomněla říct, tak zas až 18. září a vzhledem k tomu, že 10. října mám nastupovat mateřskou, tak si to asi nechám napsat až k tomu 10.10... a pěkně mne sere podnájemnice, ještě mi nezaplatila srpen, dneska fakt je radost něco pronajímat, takhle už jsme stěhovali jedny neplatiče. Mě se byťák také neptá, jestli mám na nájem 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru