Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
26. srp 2009

Píšu zase jak myšlenky přicházejí, myslela jsem, že ty trouby u okna by ti braly světlo 😉

kackark
26. srp 2009

Evi, přesně, jsem ochotná vydržet pro malého cokoli 😵 Ale taky jsem s jemnou motorikou na štíru, špatně se mi píše i na PC, ale věřím, že se to po porodu srovná. Mohlo by to být i z karpálních tunelů, mamka to taky měla a těhotenstvím se jí to zhoršovalo, ale snad ne. I když je pravda, že šla na dvě mini operace a má po problémech.

jaspina
26. srp 2009

Kači myslíš? Já jsem si říkala, že kdyby to bylo vedle.. Ale ono by se to tam asi stejně nevlezlo.. Já teď v kuchyni žádné vyklápěcí skříňky nemám, tak k nim mám nějakou averzi nebo co. A ty šuplíky jsem si říkala, jestli nebude ta modrá moc splývat.. A ještě si techám dát asi úzkou modrou lištu za linku - aby se do ní pak navrtala nerez lišta..

kackark
26. srp 2009

Jaspi, kolem okna bych to opravdu nechala volné, v kuchyni potřebuješ hodně světla. A co to vyměnit za myčku. Měla by si odkládací prostor jak z ledničky, tak z trouby, ale nevím, jak by to vypadalo, musela bych to vidět namalované.

evanek77
autor
26. srp 2009

jaspi,
my máme ty závěsné skříňky vyklopné obě, jedna na hrnky a druhá na sklenice a super, doporučuju. Akorát nám se vyklápí nahoru a jsou prosklené takovým tím vroubkovaným sklem, dá se tušit, co je venitř, ale zároveň to nepoutá pozornost 😉

kackark
26. srp 2009

Ale teď na to koukám a vypadalo by to blbě, musela by si tam dát jednu vysokou skříň a přišla by si o kus pracovní plochy, a to je škoda.

kackark
26. srp 2009

Evi, taky máme takové sklo a je to mnohem lepší, než kdyby bylo průhledné. Ale štve mě, že dva šuplíky jsou se sklem (jinak je prý nedělají) a pak když tam mám různé dózy, tak nemám dobrý pocit z toho, když do toho skla narážejí a v tom druhém mám utěrky, ručníky atd., a vadí mi, že to je vidět, ale jinam prostě dát nejdou.

evanek77
autor
26. srp 2009

kači,
my takhle máme i dveře v selém bytě, nejdřív my to vadilo, že když se otevřou dveře od bytu, tak ten, kdo stojí venku vidí přes to sklo postel v ložnici, ale už jsem si zvykla, stejně zastýlám přehozem 😉

jaspina
26. srp 2009

Já jsem řekla Markovi, že jestli do nich bude vidět, tak je nechci - nemíním to tam denně čančat. Takže budou skleněné, ale vidět do nich nepůjde. S tou troubou to ještě musíme nějak pořešit..
Dnes jsem podepsala smlouvu na okna - hurá! 🙂 Do dvou měsíců budou, musíme čekat na delší výrobu kvůli barvě, ale pak už budou i vchodové dveře a konečně ty na terasu 😵

imiska24
26. srp 2009

Ahojky všem,
tak jsem po tom odběru tý plodovky.Nevíte,jak dlouho trvá než se ta ranka po
vpichu zacelí?
A jak se máte?

evanek77
autor
26. srp 2009

imisko, tři dny ležet a týden se šetřit 😉

evanek77
autor
26. srp 2009

držím palce, ať se cítíš dobře, mně v tom první dva dny dost škubalo, tak fakt se opatruj 😉

jaspina
26. srp 2009

Viděli jste tu reklamu -tuším na Panadol, jak tam jsou ti mimísci v kostýmech? To je bomba, já jsem z ní včera byla úplně hotová! 😵

imiska24
26. srp 2009

A nevíš Evi,kdy se to zacelí?
Samozřejmě jsem se zapomněla zeptat.
Nechala jsem si napsat magnesko v šumáku.A co Ty,jak se cítíš?Už nádhernej 28tt.......hmm to je nádhera.
Nevíte co Dráček?

kackark
26. srp 2009

Jaspi, viděla jsem tu reklama a je nádherná 😵
Imis: taky na dráčka myslím, ale nevím, jak se má.
Pojedu za mamkou, ať nám to s Bessou rychleji utíká, mám zadělané těsto na langoše, tak si je tam dodělám, nechtělo se mi s ničím jiným patlat. Mějte se tu hezky a zase odpolko se budu těšít 😵

jaspina
26. srp 2009

Kači užij si hezky odpoledne! 🙂

mimina321
26. srp 2009

imiska oddychuj držím palce aby všetko bolo ok 😵
evinka nech magnézko zaberie 😵
jaspi moc ti neporadím o chvílu vyrážam do práce 😝 zajtra tú tvoju kuchynku velmi rada pozriem 😵

jaspina
26. srp 2009

Mimi - tak když pak budeš chtít, tak mi prosím pošli mailovku o.k?

tercie
26. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem teď rozepsala příspěvek, o těch našich chlapských bebíčkách... jenže se mi zasekl comp a smazal se mi...
Tak jen ve zkratce, Kači, že můj manža je taky cíťa, ale na to co se děje přímo jemu, jako ten tvůj, jenže se mu osmívali, že je bábovka, a on nějak sebral odvahua už druhým rokem chodídarovat krev a je na to hrozně pyšnej 🙂 jak píš Evička, taky bych ho od účasti u porodu nezrazovala, však kdyby se necítil, odejde... nech to na něm, on se s tím nějak vypořádá.

Papu je mi líto že to tentokát nevyšlo, ale zas je větší jistota, že se to povede příště, když teď víš, že hormony fungujou 😉

Kači ještě jsem tě chtěla poprosit, až budeš dělat tabulku, jestli mi tam dáš 24.9. odběry a průkazku, a 5.10. kontrolu, děkuju 🙂

kackark
26. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Jaspina.....................20DC
Strouzek...................20DC
Sarlotta.....................16DC
Mimina.......................8DC
Farmi.........................7DC
Papua........................1DC

maova
26. srp 2009

Ahoj vlaštovičky, kdo se chcete podívat, tak tady je pár fotek z naší dovolené 🙂
http://maova.galerie.cz/3698040-kreta#

kackark
27. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Jaspina.....................21DC
Strouzek...................21DC
Sarlotta.....................17DC
Mimina.......................9DC
Farmi.........................8DC
Papua........................2DC

kackark
27. srp 2009

Krásné dobré ráno 😵
Nám dneska nemá jít elektrika, takže budu i bez netu 😖 Tak se o mě nebojte 😉
Marti, jdu v rychlosti mrknout ještě na tvoje fotky, než mě odpojí 😉

kackark
27. srp 2009

Marti, fotečky jsou úžasné, úplně jsem se u nich zasnila. Popíjela jsem kafíčko a užívala si to, jako bych tam byla s vámí 😵

evanek77
autor
27. srp 2009

krásné ráno,
marti,
fotečky jsou nádherné, ta bleděmodrá ti ohromně sluší 😉 🙂
kači,
tak snad vám to brzy opraví 😉

jaspina
27. srp 2009

Dobré ráno,
Mao fotečky moc krásné - úplně super barvy! Co máte za foťák?
Nevíte někdo nějakou radu když bolí v uších? Já od včera cítila, že na mě něco leze, večer už jsem měla trochu tepotu a asi je to od uší . trochu mě v nich bolí..

murynka
27. srp 2009

ahojky holky 🙂

mao martinko právě snídám a to byla slast pro oči 😵 😵 nádherná dovolená nedherné fotky 😵 😵
jaspi myslím že mají zrvadlovku 😉 to je vidět že to fotí jinak 😎
ty jo řecko je fakt nádhernéééé 😵 😵 😵

v pátek se nám tam odtud vrací tchýně tak jsme zvědavá na její reference 🙂

jaspina
27. srp 2009

Mury ty máš taky digi zrcadlovku že? Kolik stála jestli se můžu zeptat? Ty fotky jsou z toho fakt nádherné!

mimina321
27. srp 2009

ahoj bambulky 🙂
mao tie fotky sú krásne..... 🤐

jaspina
27. srp 2009

Holky já mám normálně strach, že jak mi dělají test na ty chlamydie, tak že budou pozitívní výsledky ☹ Hledala jsem si o tom info - nikdy jsem se o to nezajímala, protože jsem měla za to, že je to jen pohlavní choroba. Z toho omylu mě vyvedl brácha, který měl jejich plicní formu a letos začátkem roku se z toho nemohl dostat skoro 3 měsíce. No a já jsem četla, že z toho se můžou dělat čepy na mandlích (mám fakt často), záněty v oku (taky furt dokola), záněty uší (bolí mě už dlouho, ale jen trochu), cukání ve svalech (poslední dobou mám i po blbé procházce takové maličké rychlé cukání nad kolenama v tom svalu a právě jsem si říkala, co to je..) no a jako poslední záněty močáku a jeho bolesti - tak to je kapitola sama pro sebe.. Já se fakt těch výsledků bojím a na druhou stranu už hrozně chci aby byly a já věděla na čem jsem.. Snad příští týden. Ale štve mě, že se to léčí dlouho a já bych musela odložit snažení ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru