Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
28. kvě 2009

no na mě je asi to měření moc složitý, a tak prostě jedem podle toho že najdu // a ten den, a dalších dny následující znásilňuju manžu. zrovna dneska dopoledne jsem mu psala rozpis sexů do smsky 😀

tercie
28. kvě 2009

😀 no to je jak u nás, a nechápu, co na tom ti chlapi maj, já jsem taková nějaká nesvá, když nemám oční kontakt 😀

strouzek
28. kvě 2009

tak to já jsem asi chlap, nesnáším předehry a miluju zezadu a rychle 😀 😀 😀 můj manža je zase opak, miluje misionáře,předehry a romantiku 😀

tercie
28. kvě 2009

strouži to já mu to takhle rozepsat, tak uteče a přijede až bude po 😀 já si to měřím pro sebe, nic mu neříkám, a když je vhodná doba, tak to prostě zavonačím tak aby něco bylo no 😀

strouzek
28. kvě 2009

tercie tak to můj potřebuje rozpis 😀 nekecám, mám pocit že v poslední době je manža ochotný sexit bezkeců jen při ovulce. jindy řekne že ho bolí hlava, nebo že nemá čas ale když řeknu že je ovu a ukážu ovu test kde vidí krásné // tak to máš vidět jak valí do ložnice 😀 😀

tercie
28. kvě 2009

Můj mi někdy přijde, že je mu to úplně jedno jestli dítě mít budem nebo ne... JEnže on má teď hlavně hlavu plnou toho, abysme zkolaudovali barák, třeba to pak bude lepší...

jaspina
28. kvě 2009

Holky tak já kdybych mu to napsala, tak bude rád 😀 On teď vždycky - tak co, ovulujem? a já nasraná, že furt né - tak mi říkal: Nic si z toho nedělej, třeba ovuluju já 😀 😀 😀 Jinak strouži - co se týká té předehry, ty musíš být ztělěsněný sen chlapů 🙂
A co se týká té polohy, tak já vidět do očí nemusím a celkem mi vyhovuje - možná proto, že ta misionářská je pro mě taková nepříjemná a někdy i bolavá.. Možná kvůli té děloze? Nevím, to mě napadlo teď.

strouzek
28. kvě 2009

ťercie určitě taky chce moc mimčo, jenom ti to nedává najevo. můj je to samé, nemusí ale nic říkat, výraz když vidí mimčo v telce mi stačí ☹

jaspi tak to můj zase říká že ovulku mám asi furt, protože furt lítám doma s ovu testama a že prej než se trošku zregeneruje z minulé ovulační orgie už aby sbíral spermoše na novou 😀 a jestli jsem sen chlapů? no možná ale ne toho svýho,mezi všema jsem si vybrala zrovna toho co je pravej opak mě, romantika, předehra, plno keců kolem toho, já mám nejradši zezadu a bez keců 😀 zrovna včera jsem při mazlení říkala manžovi ať už toho nechá a jdeme na věc, protože děti se dělaj ze spermošů a ne z pusinek a jinýho že jo 😀

kristynaw
28. kvě 2009

teda holky,co to tady resite 🙂

ja mam taky zaklonenou delohu,nic specialniho jsme nedelali a jsem tehotna uz po treti 🙂

holky,ono se to blizi!!!!

gratuluji Janicce k holcicce a at pekne roste a sili!

tercie
28. kvě 2009

strouži když ten můj je takhle hotovej ze psů, ale z dětí moc ne 😀 Ale obě naše mrňavý nereře ho zbožňuou 😀 a to je pak celej na měkko 😵

strouzek
28. kvě 2009

kristy to víš, těhule už řešit sex nemusí ale my posedlé snažilky musíme 😀

kristynaw
28. kvě 2009

no,to ja vim 🙂

strouzek
28. kvě 2009

to je jasný, akorát myslím že jak najdu // a někdy se to mimi podaří i narodit, tak už se nedonutíme sexit vůbec. my jsme jak zvířátka, sexujeme jen v době páření a účelně, srandy bylo dost, teď se sexuje jen na rozmnožení druhu 😝

tercie
28. kvě 2009

Holky já to dneska balím, musím vařit, ještě nevím co, ale musím vymyslet něco dobrýho, pak snad třeba bude i ten sex 😀 Tak pa jak bude čas tak jsem tu zas za váma!!!

jaspina
28. kvě 2009

Strouži 😀 😀 Já říct příteli ať nekecá a dělá, tak nevím.. Asi by se z toho vzpamatovával pěkně dlouho. To si možná spíš tajně říká on, ale nahlas si to nedovolí 😀

tercie
28. kvě 2009

Jaspi 😀 😀 😀 Už fakt musím jít!!!

evanek77
autor
28. kvě 2009

tý jo, já nakoukla a tady je to jak na horké lince 😀 😀 😀 😀
chudák manžel, včera po třech dnech přijel, našel mne zbědovanou s teplotou, smutně poznamenal: a neříkalas, že v 2.trimestru už se budem tullit časteji?, uložil mne a zas ráno na dva dny odjel... 😝
jak končí páry, co netulivcům vylepšovali republikovou statistiku 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
28. kvě 2009

Evi - statistika nuda je 😀 Já snad neodejdu 😀

jaspina
28. kvě 2009

holky když ti vaši šli na spermio, šly jste s nima? To nejde vyfasovat tu nádobku domů a přivézt to tam? Ten můj tam chudák bude určitě scvrklý strachy a bude po vzorku 😝

maova
28. kvě 2009

Ahoj holky, jsme doma z kontroly, byli jsme tam dneska dost dlouho. Trochu jsem z toho rozpacita, cipek 30mm, CS1. Kdybych nevedela, že byl před týdnem 44 a o víkendu 38mm, tak by mi to snad přišlo i normální, takhle se dost bojím, že se moc rychle zkracuje. Snad se to zastaví, další kontrola zase za 14 dní.

evanek77
autor
28. kvě 2009

jaspi,
manžel ji tam dovezl z domu 😉 🙂 do 2h při tělesné teplotě je to prý v poho, ale to vám řeknou 😉

jaspina
28. kvě 2009

Mao těmto věcem nerozumím, tak neporadím.. ☹
Dnes byla Katuška v tom CARu ne? Jsem zvědavá jak dopadne!

mimina321
28. kvě 2009

taká horúca téma a ja vylihujem pri telke 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
28. kvě 2009

marti,
snad by ti řekli, kdyby se jim něco nezdálo, ne?...
tak snad bude dobře 😉

evanek77
autor
28. kvě 2009

mimina, holt jsi v rekonvalescenci 🙂

mimina321
28. kvě 2009

mao nič nepovedali?keby to nebolo v poriadku určite by ti niečo povedali
evinka to ano obedujem od rána tak neviem čí sú to raňajky,obed,večera-preglgať je horor 😝

maova
28. kvě 2009

Jo holky, ono je to tak, že u mě to pak postupuje tak rychle, že teď nic povídat nemuseli, protože je to celkem OK. Já se bojím, aby se to nerozjelo. Minule to bylo v sobotu ok, v pondělí tak, že si mě tam nechali, ale kdybych už neměla jeden potrat za sebou, tak by mě pustili domů a v úterý jsem potratila. No nic, snad to ten steh udrží tentokrát ještě dlouho, jenom je mi nějak smutno.

mimina321
28. kvě 2009

mao moc držím palce aby to čípok vydržal čo najdlhšie
nesmutni 😵

evanek77
autor
28. kvě 2009

marti,
máš zlomovej týden, viď? Ale neboj, děláš maximum co můžeš, příroda se určitě umoudří a miminko se udrží 😉 😉 😉 😉 😉
kamoška je slovenka, co se k nám vdala a její dvojče na slovensku dostalo na čípek silikonový kroužek (pak jí ho týden před termínem sundali a porodila načas), je zvláštní, že u nás to stehují a tam zas takhle...

mimina321
28. kvě 2009

dnes som zase ocikala ovulačný test-zatial negatív
asi čaká kým sa trochu dám doporiadku 😉
tak zase o 2 dni

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru