Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

ba111
31. srp 2009

Ahoj vlaštovky a vlaštovčátka... nevím kam dřív ruce vrazit a tak na net vůbec nezbývá čas 😅 a děsně se mi po vás stýská. Pořád mám v hlavě ten náš sraz... a doufám, že jej opravdu jednou uskutečníme - třeba na jaře? To už budeme mít všechny dostatečně velké sviště a svišťata 😵 😵 😵 😵 .
Můj Oliverek je pořád tak senzační a kouzelnej. Nafotila jsem spoustu fotek ale nevšimla jsem si, že fotím ve velkém rozlišení a tak se tady žádná z fotek nevejde. Bohužel nenám program na zmenšování a úpravu fotek. Manžel je teď v Itálii, tak když se vrátí, nafotím fotečky nové. On si totiž vzal foťák sebou 😒 😒 .
Dneska jsem byla domlouvat profi fotograku - tentokrát už na fotečkách nebudu sama... ale s Oliverkem 🤐 😵 .
Strašně se na fotečky těším. Mám i fotky s bříškem - ale to jsou spíš akty a tak je sem nechci dávat. Ale ukážu vám je na srazíku 😵 .
Letos se mi urodilo hodně rajčat a tak je suším a pak je budu nakládat do oliv. oleje. Dělám to prvně, tak držte paluchy 😵 .
Jinak my už úspěšně látkujeme. Oliverek má po látkovkach krásnej zadeček, je ještě klidnější a ještě lépe spinká. Jsem s látkovkama děsně spokojená. Ještě mi sice nedorazily všechny látkovky - ale my si vystačíme i s tím málem. Snad ten zbytek brzy dorazí 🙂 🙂 ...

sarlotta
31. srp 2009

stroužku jsem moc moc ráda🙂)) držela jsem palečky- všechny🙂)) 😎 😀

ba111
31. srp 2009

Stroužku, gratulujuuuuuuuuu 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

evanek77
autor
31. srp 2009

srouži,
ty máš nervy ze železa, že to neví celej svět 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moc gratuluju 😉

imiska24
31. srp 2009

Ahoj vlaštovičky,moje holky zkušený......... 😅
může se týden po amniu řídit auto?Denně ujedu cca 100km........

strouzek
31. srp 2009

díky holky 😀 😀 lidi na ulici si museli myslet že jsem zdrogovaná, smála jsem se jak blbá na každého a chtělo se mi skákat radostí.

evanek77
autor
31. srp 2009

strouži,
však máš plné právo 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
31. srp 2009

imisko,
jestli se cítíš fajn, tak proč ne...

imiska24
31. srp 2009

To jo,řekla bych že je to celkem dobrý.
Až na ten přetrvávající strach z toho rizika.Nevíš jak dlouho trvá to riziko po AMC.
Máš můj velkej obdiv,že jsi to tak zvládla.Vlastně všeobecně mi příjde,že jsem největší posera pod sluncem.
Zatím si užívám jen těhu obavy.
A jak se jinak máš?

murynka
31. srp 2009

strouzek obrovská gratulace 😵 😵
a ty etsty v albu mazec 😀 😀 😀 😀

mimina321
31. srp 2009

ahoj 🙂
stouži myslela som na teba,vidím že všetko ja ok 😵 😵
dnes sme boli na hrade Beckov a na čachtickom hrade,som unavená 😝 ale bolo to moc fajn 🤐

imiska24
31. srp 2009

strouži,gratulace veliká....
krásná sbírka testíků 😀

kackark
31. srp 2009

Strouzi, tak konečně je to oficiální, moc gratuluji a jdu s radostí přepsat tabulku 😵

Jinak já měla dneska doktorský den, tak jsem celkem unavená, ráno rehabka, pak kardio a teď navečer ortopedie.

kackark
31. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Strouzek......našla//
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Jaspina.....................25DC
Sarlotta.....................21DC
Mimina.......................13DC
Farmi.........................12DC
Papua........................6DC

evanek77
autor
31. srp 2009

stroužíku,
ty testíky, to je teda mazec 😀 😀 😀

farmarska
31. srp 2009

stroužííííííí gratuluju !!!!! 😵 😵 😵 a už jsi ofi 😉
a jak to v práci zvládáš? neplánuješ PN?
Olík je pěknej rarášek, kouká mu to z očí 😉

strouzek
1. zář 2009

baf ženy dneska jsem první?? no jo to jsme my pracovité těhule co chodíme do práce a vstáváme v 5 ráno abychom se stihli vyblít a namazat obličej na ksicht 😀
ještě jednou díky za gratulace, koukám testománie každýho zaujala 😀 😀 a to jsem ve skutečnosti ještě asi 10 testů vyhodila 😅
jinak PN neplánuju, když jsem přežila bez nemocenský ty kritický 3 měsíce tak teď to snad ještě chvíli zvládnu taky. musím se domluvit se šéfem co a jak plánuje ale s manžou jsme domluvení tak že dokud bude slušné počasí a já to budu zvládat budu chodit do práce. jak ale začne sníh a náledí tak už bych byla doma.

kackark
1. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Strouzek......našla//
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Jaspina.....................26DC
Sarlotta.....................22DC
Mimina.......................14DC
Farmi.........................13DC
Papua........................7DC

kackark
1. zář 2009

Ahojky 😵

Strouzi, obdivuji tě, já v prvních třech měsících nebyla schopná naprosto ničeho. A v práci si to už oznámila? A jaká byla reakce doma? Tak moc Ti to přeji, že si to kritické období zažehnala a teď už bude jen a jen dobře 😵

strouzek
1. zář 2009

jinak holky včera jsem roztočila prašule a poprvé jsem nakupovala na mimi. dotáhla jsem dom plné tašky(deku do kočárku, žínku na mytí ve tvaru hrošíka, 5 čepiček, ponožečky, lacláčky, bodýčka , řetízek na dudlík, tepláčky.....) bylo to úžasnýýý, zase mě to nakupování chytlo 😵 tak jsem otevřela krabice z loňska kde mám zavinovačky, povlečení a kupu hadříků co jsem kupovala prvnímu broučkovi, vč. jeho fotečky a těhudeníčku a snad poprvé jsem nebulela ale byla jsem šťastná a smířená že to tak mělo být. seděli jsme u těch krabic s manžou a vzpomínali jak jsme kupovali loni v Praze zavinku do autosedačky a nebo v ostravě povlečení, bylo to krásný dojemný jak manža vytahoval ty věcičky a všechno si prohlížel a mazlil se s tou dekou.

strouzek
1. zář 2009

kači ahoj no však já jsem taky jak zdechlina, v práci to jde ale přijdu dom, no spíš se doplazím a lehnu a spím, doma už 3. měsíce binec , manža se snaží, vysává, vytírá, chodí na nákupy ale je fakt že vždycky aspoň ten 1 až 2 dny v týdnu se musím překonat a doma uklidit sama protože je to už neúnosné. jediný co nezvládám nejvíc je vaření, v neděli jsem při vaření čočkové polívky šla 4x blít takže to musel dovařit manža. naštěstí moje mamka nás občas pozásobí jídlem a tak aspoň jíme normálně. včera jsem konečně žehlila, uklidila lednici, umyla koupelnu atd. a padla v 7 večer únavou. Dneska mám plán jít na velký nákup protože doma není ani kousek chleba. Denně si musím udělat plán protože jinak fakt nic nezvládám.

kackark
1. zář 2009

Strouži, to je tak moc dobře, že si to konečně užíváte takhle naplno 😵

jaspina
1. zář 2009

Dobré ránko všem 🙂
Strouži ty jsi ďábel - tolik testů jsem v životě neviděla 😉 Ale hlavně, že jste v pořádku! 😵
Jinak mám zas zánět v očích - i když mám dojem, že je to pořád ten 1 nedoléčený. Zítra ráno mám přijít na ten stěr - nesmím si umýt oči a namalovat se - Prej musím přijít zakysaná a hnusná.
Jo a díval se na ty moje výsledky a prý jsem ty chlamydie prodělala - že mám protilátky. Jenže jak z toho poznám které? Nevyznáte se v tom někdo?

strouzek
1. zář 2009

jaspi 😀 no jo však mě znáte bez testů ani ránu. teď jsem ve 12 tt a řeknu vám včera jsem šla do lékárny pro magnesko co mi napsala doktorka a ruka mě svrběla koupit si mamatestík 😀

jaspi to je blbý s tím okem, bez líčení bych nevyšla z domu 😕 já mívala záněty očí a kolem očí po střední, pořád jsem to mazala a proplachovala vším možným a pak dr. napadlo jestli to nemám z odličovače na oči a taky že jo, od tý doby si oči odličuju vodičkou z lékárny (jarišův obklad nebo tak nějak se to jmenuje) a ťuk ťuk oko 7 let bez zánětu.
jinak s těma chlamydiema nevím v tom se vůbec nevyznám.

jaspina
1. zář 2009

Strouži já taky ráno půjdu se slunečníma brýlema a pak se tam namaluju 🙂 Mě už napadlo, jestli ty bacily nemůžou přetrvávat na šminkách? Musím se zeptat Evičky nebo Murynky - ony do toho dělají.. 😉
Normálně teď jsem volala jednomu majiteli autoškoly ohledně kondičních jízd a přiznala jsem se mu, že už jsem mu volala před 2 lety a nedokopala jsem se 😀

strouzek
1. zář 2009

no ve šminkách můžou být, já třeba šminky nepůjčuju nikomu ani nej kámošce jako třeba makeup atd to jo ale štětce a štětečky to v žádným případě. já si nosila svoje i ke kosmetičce když mě malovala protože vždycky jsem měla z těch jejích štětců uhry a oči jak angorák

ba111
1. zář 2009

No teeeda, a já jsem si myslela, že jsem testovala přespříliš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...
Stroužku, na tebe se vůbec nechytám 😀

strouzek
1. zář 2009

Ba 😀 no to víš, magor 😀 ale zase mě je jasný že se nikdo nediví protože mě všichni znají 😀

evanek77
autor
1. zář 2009

krásný den vlaštovičky,
strouži, máte s manželem můj obdiv, ty že zvládáš práci a on že domácnost 😉 🙂
jaspi,
tak midlinkovou vodu a šup šup štětce a nanášecí houbičky přeprat, vydrží to, neboj 😉 😉 😉

evanek77
autor
1. zář 2009

holky, já jak mám pořád nateklé bolavé prsty, tak jsem si včera pustila na nohu květináč, celou noc mne to budilo, pěkně jsem si to dorasovala. Jestli budu mít takhle šikovné ruce do porodu, tak se za chvíli ani neučešu, natož se namalovat 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru