Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
4. zář 2009

naděje tu je 🙂

murynka
4. zář 2009

ahojky holky

mé dny pokračují na ho... ☹ 😠 😠

dnes jsem měla jít na plavčo volalo PPL že vezou postýlku během dopoleden je odpoledne a ještě nepřijeli 😠
manža odjel a já nevím jak odtáhu balík přes 15kg 😕 🙄 🙄 fakt mě se... 😒 😒

ale to není to enjhorší.... holky 3týdny!!!!!!!!!!!!!!!!čekáme na zedníka měl přijít ve středu volal omlouval se že přijde ve čtvrtek myslíte že přijel 😔 😔 a od včéra nezvedá telefony....já to nechápu ☹ tak jsme dnes volali přes net někomu jinému přijde se zítra podívat..tady už nejde o nás a naše stěhování ale o babičku která musí za měsíc topit!!!a jakmile nebude ta koupelna neudělá se voda a tím se nespustí ani topení
no fakt jsme jako nasra.... 😔 😔 😔

evanek77
autor
4. zář 2009

mury,
ppl ka ti to odnese, kam si řekneš, alespoń já mám s nimi jen dobrou zkušenost...
a zedník by zasloužil 😝

jaspina
4. zář 2009

No já s nima dík dennímu styku v práci až tak dobrou zkušenost nemám, ale můžu poradit jediné - nic jim nepodepisuj dokud ti to nepředají. A oni ti to musí přinést za první uzamykatelné dveře. Ostaní - třeba do patra atd je už za příplatek nebo na domluvě.

maova
4. zář 2009

Ahoj holky, všem děkuju.
Evi, tobě děkuju za názor, jak bys to udělala ty. Já myslela, že se nějak vyspím a budu mít jasněj, ale nějak ne, nějak nevím a zdá se mi, že to rozhodnutí nebude lehké. Ale zatím to nechám a prostě se uvidí, jak se co ještě dozvíme, pak bude třeba víc jasno 🙂 A ještě na mě dneska něco leze, tak jsme byli jen v Hornbachu pro nějaké věci k sádrokartonu na schodiště a nakoupit a teď už budu jen odpočívat. Přítel teď vaří oběd, je to zlatíčko 🙂

evanek77
autor
4. zář 2009

marti,
však se nemusíte rozhodovat hned a ono to nějak vykrystalizuje a pak se probudíte a budete vědět 😉 😉 😉

tercie
4. zář 2009

Ahoj holky, přišla jsem juknout, dneska nestíhám, manža je pryč a já se chystám na zítřejší návštěvu ségry s rodinkou 🙂

Jaspinko držím moc palce, vypadá to nadějně tak ať to tak zůstane a zítra testni, budu moooooc držet palce!!!

Mao taky věřím, že se rozhodnete správně, však se nemusíte rozhodnout hned, promyslete to a uvidíš, na co se budeš cítit 🙂

Kačenko nebuď smutná...já vím, ono se to řekne, taky na maličkou často myslím, musíme to brát, že nám ty naše zlatíčka v bříšku naši andílci hlídají... 😉

evanek77
autor
4. zář 2009

určo nám je hlídají 😉 😉 🙂

strouzek
5. zář 2009

ahoj holky jsem tu na skok, nějak jsem dneska nemohla spát tak jsem v tichosti vlezla na koně abych manžu neprobudila a koukám do albíček a taky už mě chytaj nákupy tak koukám na povlečení, přebalováky aj. 😀

jaspi a šarlot držím palečky na testíky 😵

kackark
5. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Strouzek......našla//
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Jaspina................ .....30DC
Sarlotta.....................26DC
Mimina.......................18DC
Farmi.........................17DC
Papua........................11DC

kackark
5. zář 2009

Krásné dobré ráno 😵
Jaspinko, moc na tebe myslíme 🙂 😵

strouzek
5. zář 2009

ahoj kači napiš tam u mě že jdu 8.9. na NT screening 😉 díkes

kackark
5. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Strouzek......našla// 8.9. NT screening
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Jaspina................ .....30DC
Sarlotta.....................26DC
Mimina.......................18DC
Farmi.........................17DC
Papua........................11DC

kackark
5. zář 2009

Jaspi, ty nás napínáš 😕 Manža se chce za chvíli pustit do přeinstalovávání PC, a já mám strach, že to jen tak brzo nerozjede a já zvědavostí asi umřu 🤐

jaspina
5. zář 2009

Kači tak na testu nic, ale MS taky nikde.. ☹ Něco mi ji muselo oddálit nebo nereaguju na Utroš..

kackark
5. zář 2009

Jaspi, a ani stíneček tam nevidíš? A kdy přesně byla ovu?

jaspina
5. zář 2009

Ani ministíneček.. Na ovutestu jsem měla// 15DC (14 mi píchli Pregnyl) Hlavně mě štve, že mi ty hormony nepůsobí jak mají. Vždy jsem to dostala 2 dny po vysazení Utroše.. 😒

kackark
5. zář 2009

Jaspi, já pořád tak doufám, že se z toho vyklubou //. Manža jde na to přeinstalovávání, tak pá, nevím na jak dlouho ☹

murynka
5. zář 2009

ahojky holky

dobrá nálada je zpět byl tu zedník amůže ve čtvrtek 🙂 hurááááááááááá 😵 😵 😵

a ted další věc postýlka složená je v albíčku je nádherná úplně mi tekly slzy když jsme jí nazdobili 😵 😵 😵

murynka
5. zář 2009

jaspi tedy to je divný 😕 držíme palce!!!! 😉 😉

mimina321
5. zář 2009

ahoj bambulky 😉
jaspi možno ešte //budú 😵
mao prečítala som,no naozaj sú to ťažké rozhodnutia
stroži tie nákupi lákajú,ja sa tak teším ked budem môcť nakupovať...
mury želám šťasnú ruku pri výbere majstrov my sme našli schpného po dlhom hladaní a takých babrákov sme museli poslať preč 😠

mimina321
5. zář 2009

mury tá je nádherná...... 🤐 🤐 🤐

jaspina
5. zář 2009

Tak holky záhada vyřešena - MS dorazila. Jsem sice na jednu stranu smutná, ale na druhou jsem měla i strach - protože poslední 3 dny mě hodně bolela hlava (jak jsem asi vysadila Utroš a klesla mi ta hladina hormonu) no a říkala jsem si, že kdyby mě to takhle mělo bolet a já byla těhu, tak si to fakt neumím bez léků představit. Když si je nevezmu, tak to jde až do zvracení od té bolesti. Já tak nějak doufám, že až jednou miminko budu čekat, tak hlava bolet nebude - prý se to stává - a nebo je to ještě horší. No tak mi pořád zbývá ještě aspoň ta šance, že až to jednou klapne, tak bez migrén 🙂 Prostě musím být trpělivá.

jaspina
5. zář 2009

Takže hlásím 1DC..

mimina321
5. zář 2009

jaspi to je škoda.....

jaspina
5. zář 2009

Mimi je, ale aspoň že ta MS dorazila bez agolutinu nebo něčeho podobného.. Byl to první měsíc, kdy jsem měla ovulku,tak nemůžu čekat zázraky.. Ještě jsem se tě chtěla zeptat - psalas že sis něco už posílala s holkama do ČR - nevíš jak je to s poštovným? Ptám se kvůli tomu povlečení víš. Říkala jsem si, že bych ho koupila pro kamarádku - je v 7mém měsíci, tak už pro ni musím pomalu začít chystat balíček 🙂 Jo a jak to je s penězma? Třeba když se převádí s účtu, tak u mě se to normálně odečte a tobě by se to připsalo v Eurech? Nemám s tím vůbec zkušenost.. Ale zjistila bych to. Jestli ta možnost pořád je, mohla bys mi třeba poslat na mail možnosti jaké jsou (vzory) a cenu?

evanek77
autor
5. zář 2009

ahoj vlaštovičky,
ráno jsem stihla jen v rychlosti nakouknout, co jaspi a vidím, že v poledne už bylo všechno jasný, ach jo 😔
tak jaspi další měsíc fandíme znova, to by bylo, aby se nepovedlo 😉 🙂
jsme tu měli pěké dráááma, o půl osmé ráno tady začal pán pod okny dost namol velmi sprostě nadávat, jak jsme pak pochopili manželce někde v patrech nad námi, hulákal a hulákal, pak ho někdo pustil do baráku, tak šel až za ní, to už přijeli policajiti, rval se, dostal pouta, načež dojela sanitka asi jakože záchytka, pán celou dobu paní nazýval jednotlivými částmi pohlavního ústrojí velmi perně a nahlas, do toho začal i na policajty, takže dostal... do toho předstíral, že omdlel, tak mu odemkli pouta, on vyskočil ze země, kde ležel a začal utíkat, tak dostal zase ale hooodně, tak tam bulil jak malej, na a pak si ho víc jak třech hodinách scén odvezli. Chudák ta paní, vzít si takové hovado sprosté...

evanek77
autor
5. zář 2009

jinak jsem dnes byli v ikei a už mám i vaničku, tak asi až na drobnůstky mám všechno a prcek může na svět 😉

murynka
5. zář 2009

evi tedy to byla scénka 😲 😝 to jste si užili....

jaspi to mě mrzí ☹ ale držíme palce dál 🙂

tak mamina dnes chtěla nakupovat tak jsme jeli nakoupit kosmetiku já koupila plenky lovelu že začnu prát 🙄 😀
sobě ty chrániče na bradavky malé punčošky 🙂 no a jsme skoro v cíli ... 😵 😵

ta postýlka jak tu je pořád jí chodím okukovat 😎 a nejraději už bych jí měla u sebe 😵 😵

kosmetiku jsem vzala HIPP

evanek77
autor
5. zář 2009

mury,
ty chrániče, já na ně dnes koukala od aventu, ale dost mě vyděsila délka toho čudlíku na bradavku, v tom se nedá nikam jít 😀 😀 😀 😀 😀 tak nevím... pořád je zvažuju, bradavky mám děsně bolavé celé tohle těhotenství, no ale... od koho jsi je koupila? Jako značku?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru