Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
7. zář 2009

Evi tak rozkaz 😀 Minule jsem měla vzkázat tuším od Farmi mojí ovulce, že se na ni zlobí a fakt se lekla 🙂
A s těma střelcema.. jak jich mám kolem sebe spoustu, tak pozoruju ty rozdíly.. Řekla bych, že listopadoví jsou víc dominantní a je větší problém s nima vyjít než s prosincovýma. Ti jsou takový bezkonfliktní.. Aspoň já to tak vidím. Já jsem právě v listopadu (23.11) a znám 2 holky a ty jsou 26.11 a nevyjdu ani s jednou.. Fakt jsou si povahově podobné.
A kdysi dávno jsem taky měla co do činění s jedním štírem a před ním fakt holky nebyly v bezpečí ani na stromě 😀

evanek77
autor
7. zář 2009

kači,
včera to bylo fakt bájo, už se těším, až v říjnu dorazí oni k nám. Akorát mají boxera a asi jsem alergická na jeho chlupy nebo něco v srsti, hrozně mě tam pálili oči a nos a doma pak už dobré... ale byl kouzelnej, byla jsem celá doslintaná 😀
poslíšci se několikrát za den slabounko ozývají, není to nic, co by se mnou cloumalo, ale cítím je. Ale koukala jsem na netu a prý se není důvod nějak bát, pokud nesílí a nezkracují se. A podle téhle tabulky:
http://babymed.com/tools/ultrasound/third_trime...
už by byl brouček velkej dost, tak si ty zbylé týdny nebudu kazit srachem. Až jeho čas přijde, tak přijde 😀
já se tááák těším, až nastoupím v říjnu mateřskou a nebudu muset hlídat čas, do těch 16h člověk nic moc nestihne.
Dnes jdu na obídek s kamarádkou, no a už rovnou jsem radši hlásila, ať se sejdem hned po 10h, kdy můžu ven, ať stihnem všechno v klídku 😉

evanek77
autor
7. zář 2009

jaspi,
to jsi narozená stejně jako můj táta a ten je teda úplný podpantoflák 😀
ale je pravda, že manžel a jeho máma jsou prosincoví a jsou to moji miláčci, sice hodně lidí se jich ze začátku bojí, že jsou nečitelní a působí přísně, ale mají zlatá srdíčka 😉 🙂
a štíři? se dvěma jsem chodila 😀 😀 😀 😀 a určitě mají spoustu báječných vlastností a schopností, ale pro život je to hra s ohněm 🙂 Na druhe straně si jeden z nich našel štírku a jsou spolu už 10let a jde jim to 😀

kackark
7. zář 2009

Evi, je to tak, je třeba využívat každé krásné chvilky 😵 Tak si nechte s kamarádkou chutnat 🙂

strouzek
7. zář 2009

brý ránko holky

copak se řeší? znamení zvěrokruhu? no já jsem býk , manža beran, mimi bude nejspíš taky beran to si pak představte tu domácnost 😀 😀 😀

jaspina
7. zář 2009

Já už se těším na fotky těch vašich miminek 🙂
Já shánim nějaký dárek pro kamarádku, co se jí začátkem prosince narodí chlapeček - nemáte nějaký tip? Dívala jsem se i na těch stránkách co jsem na ně vkládala odkaz, ale nevím.. Povlečení sice má, ale říkala jsem si, že náhradní taky využije nebo fusak Emitex a nějaké hračky k tomu.. Dívala jsem se i na tu věc, co se točí a na stěny promítá obrázky.. Poraďte - přece jen jako těhulky spíš máte přehled, co k něčemu bude..

strouzek
7. zář 2009

jaspi no já nevím já bych jako těhulka spíš chtěla aby se mě někdo zeptal co chci. loni mi moje mamka natěšená babička koupila zavinovačku a fakt se mi zrovna moc nelíbí ani moc nehodí, byla drahá a já bych kdyby se mě zeptala tak bych řekla že bych si koupila jinou a levnější. takže teď jsem rodině oznámila že mají kupovat jen věci po domluvě protože kupovat blbosti za velký peníze které pak nevyužijeme je škoda.

jaspina
7. zář 2009

Evi tak to já jsem si kdysi nechávala dělat bilanční diagnostiku a oni říkali, že ještě nikdo to tam neměl tak rychle a tak jednostranné výsledky 😀 Řekli mi tam, že jsem hodně dominantní, nesnesu autoritu a že jak něco není po mém, tak pálím mosty a je to pak docela mela. A že kdybych měla stejného šéfa, tak to nepůjde. Že potřebuju samostatnost a volnost a že pro mě není vhodná práce se starýma lidma nebo dětma. No myslím, že se fakt trefili, když se na sebe podívám kriticky.. I když už jsem to dost utlumila 😉

kackark
7. zář 2009

Strouzi ahojky,
no to teda bude domácnost 😀 😀 😀
Jaspi, já osobně vím, že bych si tu věc na zeď nekoupila a jako dárek by mi udělala radost 😵

jaspina
7. zář 2009

Strouži já se jí právě ptala a ona mi řekla ať něco vyberu. Malé oblečení kupovat nechci, toho má dost. Kolotoč nad postýlku asi taky dostane.. Fakt nevím ☹

evanek77
autor
7. zář 2009

strouži,
jsem také beran, chápu 😀
kači,
dík, to zas ano, jídlo nám s tomíkem chutná 😀
jaspi,
a co plíny s obrázkama 😉 🙂

kackark
7. zář 2009

Evi, taky dobrý nápad 😵

strouzek
7. zář 2009

jaspi aha no a co třeba deku do kočárku nějakou takovou tu španělksou ta se neztratí, buď jí bude mít do kočárku nebo do postýlky nebo pak na hraní.

evanek77
autor
7. zář 2009

jaspi,
z toho je vidět, jak záleží na ascendentu, táta je pravý opak toho, co popisuješ. Když mne moje první známost přerazila nos a vykloubila palec a já za ním došla, aby mi pomohl se odstěhovat, tak můj ustrašený tatík vida to, že by se měl k celé věci jako otec nějak postavit dloooho mlčel a pak říká: no, tak se tam zkus vrátit a promluvit si, víš, ona je obět stejně vinná jako agresor, asi ho něčím provokuješ 😀 😀 😀 😀 No, kamoši mě odstěhovali během chvilky, ale tahle historka krásně demonstruje tátovu povahu. Ona ho doma 25 let mlátila máma a on se fakt nechal. To dobře popisovala sousedka, jak k nám, když jsem ještě ani nebyla na světě, došla a měli jsme vysklené dveře do kuchyně. No a ona se ptala, co se stalo. A máma říká, to ten hajzl (jáko táta, distingovaný pan profesor, sprosté slovo v životě neřekl)... no a sousedka co že jako udělal? A máma: uhnul!

evanek77
autor
7. zář 2009

strouži,
tentvůj 13tt je krásnej 🙂

evanek77
autor
7. zář 2009

a já jsem zamilovaná do svého 30tt, héč 😀 😀 😀 😀 😀 to tááák letí.... za rok mi tu bude za ručičku tomík zkoušet capat 😀

evanek77
autor
7. zář 2009

jsem zabrousila na bulvár a když vidím, co zas vyvádí bartošová, je mi jí fakt líto... už asi žije mimo realitu 😔

kackark
7. zář 2009

Evi, ta nová fotečka s manželem je kouzelná. Moc vám to spolu sluší 😵
Co zase vyvádí Bartošová?

evanek77
autor
7. zář 2009

kači,
dík 😉 je trochu rozmazaná, ale neva 🙂
bartošová nejdřív na slovensku přišla pozdě na svůj koncert, pak tam prohlašovala, jak jí je na zvracení a že má radostnou novinu, pak to svedla na vředy a teď prohlásila, jak na výročí svatby potratila v 7tt....

kackark
7. zář 2009

No jo, má to někdo starosti...

Ale s tím zvracením, představ si, že se mají začínají vracet nevolnosti, zatím jsem nezvracela, ale mám strach, aby to každou chvíli nepřišlo 😝

evanek77
autor
7. zář 2009

kači,
nestraš, vždyť se i ochladilo... ach jo, si to tedy vybíráš 😔

strouzek
7. zář 2009

evi viď? taky tomu nemůžu uvěřit že už 13 tt 😀 už přestávaj i nevolnosti tak aspoň něco. jen únava a strach furt zůstali 😝 zítra jdu na screening tak už mám nervíky ode dneška, ani ne tak z toho že by něco našli ale spíš z toho že třeba doktor na utz řekne že mimi nežije že zase ZP a bude u toho i manža fakt mám nervy.Včera se manža zeptal co koupíme mimču po kontrole a já začla bulet a nebyla jsem k utišení přišlo mi to krásné že se tak ptá ale na druhou stranu mám nervy co když to dopadne blbě.

strouzek
7. zář 2009

o té bartošové nevím kde máte nějaký článek? bartošová je stará schyzofrenička

kackark
7. zář 2009

Evi, já už si na to zvykla, že nemám ukázkové těhu, v noci jsem v kuse nezabrala tři hodiny, Bessa se na něco rozštěkala, vzbudila mně a nemohla jsem zabrat. Do toho začalo brnění rukou a nohou a ráno naměřený tlak taky nic moc. Zítra ráno jdu na nasezení holtra, trošku začínám tušit, že se to bez těch léků nakonec asi neobejde. Tak si prostě na tři měsíce lehnu do postele a vydržím to, co bych pro mého broučka neudělala.

Strouži, ty obavy znám a neuklidním tě, ono to s dalšími stádii těhu neustává. Ale neboj, vše bude dobré, musí 😵 Těším se zítra na hezké zprávy 🙂

evanek77
autor
7. zář 2009

strouži,
dobře vám to tentokrát dopadne 😉 😉 😉
a co mimču koupíte po kontrole, hm? Něco by zasloužilo 😉 🙂
těch článků je víc, třeba tenhle:
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-modni-poli...
musím se jít vypravit, papa odpoledne

murynka
7. zář 2009

ahojky holky jen zdravím tedy vy kecáte 😀 😀

strouzek už 13tt to je super 😵 😵 😵

holky nějak nám to letí 😲 😀

evanek77
autor
7. zář 2009

kači,
tak zítra budu držet palečky, ať holtr neobjeví nic vážného a ty můžeš jen polehávat, né striktně ležet 😉
jinak ty otoky a brnění jsou otrava, dnes jsem pravou ruku také rozcvičovala po ránu ale 20min 😝
ale už to máme za pár 😉 😉 😉

kackark
7. zář 2009

Evi, tak tak, je to za pár a my to pro ty naše bobečky zvládneme.
Hezky si obídek užíjte 😵
Mury, jak to že jen zdravíš?

murynka
7. zář 2009

protože vás nestíhám 😀 😀 😀 😀

murynka
7. zář 2009

kači jen jsem se dočetla že nevolnosti zase ju??to jsme na tom stejně já se málem ráno poto 😝 😝 😝
úplně stejné jak na začátku a ta únava zase jsme včéra prospala odpolko 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru