Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
8. zář 2009

šarlot,
nevím nic než co jsem psala, ale to je asi dobře 😉 🙂 to znamená, že je stabilizovaná a bude líp 😉

sarlotta
8. zář 2009

jj, myslím, že jí dají nějaký fyziolog roztok do kapačky🙂) a zítra pofrčí domů ... ale jsou to nervíky 😔 takhle by se těhulky plašit neměly.sakriš.

evanek77
autor
8. zář 2009

no jo, ach jo 😔 😔 😔

farmarska
8. zář 2009

kači ted jsem si vzpoměla, na vysokej tlak jsou dobrý borůvky 🙂 tak šup šup dolesa a denně jeden koktejl a to by bylo, aby nešel dolů 😉 😵
holky nevíte některá co je stím stoužkem?? 😕 😕 😨

mimina321
8. zář 2009

ahoj 🙂
kačka nech sa ten tlak umúdri a ide pekne dole 😉
murynke a drobčekovi sofinke želám ,aby bolesť prešla a pekne to dotehulkovali do konca
papu 14dc no to je čas na snaženie 😵 🤐
evinka a ako sa máte vy?
stouži kde sú dobré správičky z kontroli?

farmarska
8. zář 2009

tak ještě nakukuju, jestli třebaq náhodou stroužek nedal vědět a ono nic! 😨 😕
strouží máš za dnešek neomluveno! 😀 😀 😀

tak dobrou noc a koukejte už některá přijít s dobrejma zprávama, ať je hnedka lepší náladička! 😵 😵

kackark
9. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Strouzek......našla// 8.9. NT screening
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Mimina.......................22DC
Farmi.........................21DC
Papua........................15DC
Jaspina.........................5DC
Sarlotta........................2DC

kackark
9. zář 2009

Berušky, jste moc hodné, děkuji za podporu. Za chvilku jedu na sundání, tak jsem zvědavá co se dozvím. Ale tady budu až odpolko, protože pak mám ještě rehabku a na oběd pojedu k našim a dospím se u nich, protože s tím přístrojkem se vážně spát nedalo.

Mějte se tu zatím hezky a těším se na odpolední dočítání.

strouzek
9. zář 2009

ahoj holky 😵

farmi sorry za včera ale bylo mi vážně blbě, migréna jak blázen, bolelo mě břicho tak jsem šla i z práce dřív domů si lehnout, pak k doktorovi, byl to boj mimi nespolupracovalo, neustále spalo a tak mi dr. skákal po břiše pak skákala já aby se mimčo probralo a mohli ho změřit ze všech stran ale prd.fakt hodinový ultrazvuk a nakonec nějakou hodnotu tak nějak odhadnul od oka protože to fakt nešlo jinak. to NT máme 1,8 což je asi dobrý, ostatní hodnoty taky prej dobrý teď jen čekat na dnešek odpoledne na krev.

jaspina
9. zář 2009

Dobré ránko,
Kači držím palce, ať to dopadne dobře! 😉
Strouži tobě držím palečky na výsledky krve 🙂

strouzek
9. zář 2009

jé kači koukám dali ti holter měřič na tlak? já ho měla snad 3x a byli to nervy, vůbec jsem s tím nemohla spát, smrdělo to cizíma lidma no děs. nakonec zjistili že mám syndrom bílého pláště a vysoký tlak jen u doktora a před doktorem tak jsem na to dostala i papír 😀

farmarska
9. zář 2009

🙂 no strouží hůrá že jsi se ozvala 😀 moc jsem na tebe myslela 😵
je dobře že je vše v pořádku i když byl mimísek šípková růženka 😵 a krev bude určo taky v pohodě 😉 😵

douáfám že ti je dnes už lépe a je po migréně 😖

kači taky držím palce 🙂

holky tak bobi ze zamlklinek včera porodila v 20.10 klučíka , má 51cm a 4.17 kg !!! 😵 😵 😵

strouzek
9. zář 2009

Díky no snad to bude v pořádku, ale je fakt že víc jsem se bála toho utz že to bude špatný že buď mimi nebude mít srdíčko a nebo bude to NT špatný, ale jak jsem viděla že jsou od všeho pěkné hodnoty (říkal to tak dr. ) tak jsem mnohem klidnější. Manža byl z toho v šoku, seděl tam koukal jak tele na nový vrata, celý odpoledne byl jak zaražený prd ale k večeru už mu to docvaklo a byl moc dojatej. Akorát to teda vypadá že budu do porodu bez sexu, neboť nejdřív se bál manža potratu a teď jak viděl mimčo říkal že rozhodně sex nebude protože se bojí ještě víc. 🙄

strouzek
9. zář 2009

Jinak bobince velká gratulace

U mě už je migréna lepší, zato mě zase dneska bolí záda, mě vůbec v poslední době furt něco bolí

farmarska
9. zář 2009

jééé stroužkovci si po svých maratonech dají půst! 😀 😀 😀

a já se musím pochlubit, jakej dnes budu mít pěknej den...
nejdřív jdu vybrat do města dáreček pro kamárádku která mi v pondělí přijela z porodnice se zdravým klučinou, pak jednu k jiný kamarádce, pomuchlat si její půlroční holčičku a odpoledne jedeme s manžou za tou kamarádkou s novorozeňátkem 😵 no to se zase vyřáděj mý mateřský hormóny 😀

tak zatím ahoj a přijdte už některá s dalšíma dobrejma zprávama 😉 🙂 🙂

jaspina
9. zář 2009

Strouži s tou migrénou s tebou fakt cítím ☹ vím jaké to je a když si navíc nemůžeš brát žádný silnější prášek.. Chuďátko! Hlavně ať se to neopakuje. Já ti tu migrénu zaženu jo? 😉 Hůůůůůůš pryč! 😠 😎

strouzek
9. zář 2009

farmi my už půstujeme 3měsíce 😝 co jsem našla // byl sex jen jednou(jako fakt sex) a jednou jsem svépomocí pomohla manžovi. manža říká že jsme jak zvířátka, ti taky sexujou jen na děti a pak šmitec 😀

strouzek
9. zář 2009

farmi ty bláho to si dobrá, já bych takový nával miminek nezvládla ani teď a při snažení už vůbec ne, to jsem se vyhýbala těhulím a hlavně mimčům co to šlo páč jsem pokaždé měla megadepku.

jaspi no jako trpím jak pes, nikdy jsem migrény neměla ale od operace štítky mi to začlo, dr. říkal že to mohlo být dlouhou narkozou(byla jsem v ní přes 4 hodiny) před těhu to šlo, ibuprofen to jistil ale teď se snažím přežívat jen s hadrem na hlavě ale většinou jsemnepoužitelná

strouzek
9. zář 2009

jo holky jinak mimi je neustále starší než má být takže manža začal pochybovat že je to jeho páč dle doktora jsem musela otěhu v době kdy manža šetřil spermoše na spermiogram 😀

jaspina
9. zář 2009

Strouži tak to mě brufen nepomáhá.. Ale zkus hodně pít a když na tebe leze migréna, tak jestli máš chuť na jídlo - tak bacha, kolikrát je fakt hrozná chuť třeba na čokoládu nebo sýr a jakmile si to vezmeš, tak hotovo. Nejlepší je při tom jíst suché věci - různé sušenky atd. No a taky si něčím potřít čelo a vzadu krk. Třeba alpou nebo nějakou fakt pálivou mastičkou a hlavu si klidně stáhni napevno šátkem. Někdy se malinko uleví ve vaně - tělo se uvolní a já si třeba pustím hodně teplou sprchu na čelo..

strouzek
9. zář 2009

jj to všechno dělám, někdy fakt pomůže jídlo a alpu si taky dávám. naštěstí brufen zatím zabírá ale teď ho neberu. s pitím to je ale na štíru, někdy mi příjde že mě bolí hlava tím víc čím piju

jaspina
9. zář 2009

Strouži to už pak nezachráníš. Chce to pít pořád - průběžně.. Ono to kolikrát zaviní změna počasí, režimu - třeba dýl spíš.. změna v hormonech.. A nebo když se dlouho nenajíš nebo nenapiješ. Je toho moc..

strouzek
9. zář 2009

no já jsem zjistila že mě migrénu vyvolá i nabíječka na telefon když sinabíjím přes noc telefon tak mě bezpečně druhý den bude bolet hlava, ale hlavně mě fakt ovlivňuje počasí a tlak, včera jsem koukala byl nějaký vysoký index spavosti a fakt jsem to cítila už od rána

evanek77
autor
9. zář 2009

krásný den vlaštovičky,
strouži,
velká gratulace k srdíčku a pěkným hodnotám na NT, jen ta migréna, to je mi líto, snad brzy přestane zlobit 😉 🙂
kači,
držím palce na výsledky 😉 🙂

strouzek
9. zář 2009

ahoj evi
díky no hlavně mám ale strach aby to že mi bylo včera mizerně neovlivnilo krev, myslíš že to vadí že mě bylo blbě a vzala jsem si ráno kousek paralenu že by to mohlo udělat horší výsledek krve?

evanek77
autor
9. zář 2009

strouži,
určitě nevadí, hledají v krvi metabolity, které jsou u vývojových vad vyšší než normálně, neboooj 🙂

strouzek
9. zář 2009

aha tak to jo
no mám strach
evi a vám u malého předtím vyšel nějak hůř screening?

evanek77
autor
9. zář 2009

strouži,
ano, vyšel nádherně UZ, byli jsme dojatí jak jsi popisovala a pak ten náraz, že nevyšla krev. Měsíc se čekalo na plodovku ale než ji stihli udělat, tak na UZ už bylo vidět, jak je brouček celý oteklý a prosáklý vodou, takže plodovku už dělali jen proto, aby se vědělo pro další miminko... brouček to měl zpečetěné už z UZ 😝 😔

evanek77
autor
9. zář 2009

strouži,
zkus na to moc nemyslet, ono to dobře dopadne, cítím to 😉 😉 😉 😉 😉

strouzek
9. zář 2009

aha no to mě mrzí , ach jo takový nervíky, já je mám ale manža se mi zdá ještě větší od rána mě furt volá jestli už nevolali přitom ví že mají volat až odpoledne

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru