Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
9. zář 2009

jo jo, ale pak to oplačete štěstím, uvidíš 🙂

jaspina
9. zář 2009

Nemáme nic nového o Murynce? 😕

strouzek
9. zář 2009

no snad jo i když já mám pocit že jsem neustále v pozoru a snažím se k mimi nevázat protože se furt bojím

a co je mury??

sarlotta
9. zář 2009

Ahojík holčinky.
Stroužíííí blahopřeju🙂 to NT je parádní 😉 a krev bude taky. 🙂

evanek77
autor
9. zář 2009

já nic nového nevím, ještě do prosincovek dnešní zprávičky neposlala

jaspina
9. zář 2009

Strouži ona je od včerejška v nemocnici. Měla bolesti a tvrdlo jí břicho - ale snad je to v pořádku, prý skříplý nerv..

strouzek
9. zář 2009

šarlot díky už aby volali mám nervy v kýblu čím víc se to blíží tím víc se klepu

jaspi aha notak ať je hlavně v pořádku

jaspina
9. zář 2009

Strouži už se těším na tvou zprávu, že krev dopadne o.k!

strouzek
9. zář 2009

holky furt nevolají já mám šílený nervy ☹ ach jo

strouzek
9. zář 2009

holkýýýýý krev je okej a screening negativní 😀 😀 😀 já su tak šťastná

jaspina
9. zář 2009

Strouží vidím, že stihnu první gratulaci 😉 Takže je obrovskáááááááá! 🙂

strouzek
9. zář 2009

díky jaspi měla jsem takový nervy že jsem položila telefon a letěla se na záchod vyblít fakt se mi udělalo hrozně blbě z nervů. chudák mimčo ale když já to jinak neumím, každým dnem ho miluju víc a neumím sipředstavit kdyby to vyšlo blbě co bych dělala.

jaspina
9. zář 2009

Strouži tentokrát nic kvůli čemu bys musela mít nervy nebude a dopadne to dobře, uvidíš! 😉

papua
9. zář 2009

Strouzi: gratulujeeeeeeeeeeeeeem!!!!! super spravy holka, neboj vsetko bude ok!!!!!!! tesim sa s tebou!

papua
9. zář 2009

inac ahoj holky 🙂!

mimina321
9. zář 2009

ahoj papu 🙂
stouži gratulujééém a božtek na čelo 🤐 🤐 🤐 tá kontrola dopadla na 1
kačka tak ako ten tlak?
a čo tá murynka?je lepšie,neviete nič?
kočky moje dneska mi je úplne blbo ,bolí ma podbrušok ako na ms 😝 😝 ale na ms je to skoro 😕 idem si na chvílu lahnúť možno to perejde
ešte som zabudla pozdraviť jaspi,evinku a sarlottku 😵

evanek77
autor
9. zář 2009

stroužííííí, nááádhernýýýý, moooc mooooc mooooc ti gratuluju 😀 🙂 😉

evanek77
autor
9. zář 2009

tak jedna kočenka v prosincovkách píše:
ahojik holky tak info o MURYNCE......

ted mi volala...velky UTZ uplne v poradku, ale musi prijit na to od ceho jsou ty bolesti zad a na konecnik, takze si tam jeste pobyde. Jedna z moznosti je i zanet mocaku, nebo ledvin. Cipek ma kolem 37mm(snad si to dobre pamatuju co mi rekla) miminko odpovida 28tt a vazi kolem 1080g. ale chvili jeste pobyde v nemocnici, mozny i tyden aby vedeli ze je vse ok. urcite mi da dalsi info🙂 papa jooo a jeste muzou ty bolesti byt i tim jak je murynka mala a hubena, tak ty zada to moc nezvladaji...

farmarska
9. zář 2009

strožííí mooooooc gratuluju 😵 😵 😵 ted si snad už můžeš na nějaký čas oddychnout 😉 -do porodu 😀 😀
evi díky za zprávy o mury, hned dám vědět i knám na zamlklinky.
Tak snad jí bude líp a nebude dlouho zkoušet 😨

strouzek
9. zář 2009

baf už jsem doma 😉
díky holky za gratulace ani mi to nějak nedochází zatím, mě to vždycky dlouho trvá než mi to docvakne. zato manža byl dneska tak nervní že zapoměl doma věci a tak se musel vracet autem 40 km zpět, do toho píchnul kolo atd. no den blbec

to je dobře že je mury v pořádku a hlavně mimi. asi to fakt bude tím že je mury hubená, myslím že mi manža před časem říkal že žena od jeho bratrance měla podobné problémy je hrozně hubená a tak taky byla v nemocnici.

mar26
9. zář 2009

Ahoj holky, zdravím v letu

stroužku moooc gratuluji 😵

murynka bude se Sofinkou ok,to je moc dobře...ale fakt to bude asi postavou..hlavně i výškou,malé ženy hodně špatně rodí i nosí miminko..mají většinou potíže...ale oni si jí pohlídají

mě dává Naty dneska strašný záhul...nevyhly se mi ani slzičky 😔 ...až se za to stydím,ale nervíky a hormony asi fungují i po šestinedělí...ach jo 😔

strouzek
9. zář 2009

mar to je mi líto no já budu to samé nervíky to se neboj,k tomu ty hormony už se fakt bojím, jako já zrovna dneska říkala mamce do telefonu jak jsem jí volala o tý genetice že fakt nevím jak přežiju mimčo, nervy před těhu, v těhu po porodu ještě větší, stačí teď naše kotě a už máme nervy,bojíme se o něho ale taky jak zlobí tak to nezvládáme, my ho hrozně rozmazlujeme takže je pěkný hajzlík kolikrát jsem z něho fakt na psychinu. třeba včera, kocour si skočil na záclonu, vytrhl ze zdi garnýž, jak ta garnýž padala tak rozmlátila vázu, všude voda, záclonu vymáchal v misce se žrádlem, všude po bytě kočkolit. do toho mi bylo včera hrozně migréna jak blázen jsem to viděla a už jsem bulela.

farmarska
9. zář 2009

strouží klídek, já nemám těhu hormony a taky bych z tý spouště řvala 😅 😀 a ty jak jsi těhu tak si všechno připouštíš mnohonásobně víc, to je jasná věc 😎 😉

mar to mi neříkej že ten tvůj andílek umí i zlobit 😀 😀
broučku vydrž bude zase líp 😉 asi jste neměly ani jedna sv§j den 😉 každý dítko občas zlobí 😉

strouzek
9. zář 2009

jj mě stačí trocha a už to jede, ale bývalo to i před těhu, před těhu hormony a nervy v háji ze snažení, teď jswem sice těhule ale hormony jsou zase a nervíky jsou taky furt takže mě stačí fakt trocha. u zpráv bulím pravidelně jako třebakdyž je tam fakt něco dojemnýho tak nic ale pak ořvu každou blbost třeba mě minule dojalo jak nastupovali fotbalisti na hřiště 😀

farmarska
9. zář 2009

strouží tak tomu se říká asi těhudemence 😀 a tamto byla snažilkovská demence 😀 vím o čem mluvím, zrovna si tím taky procházím 😀 😀

strouzek
9. zář 2009

😀 😀 jj to víš musíme si tím projít každá aspoň že chlapy to chápou teda aspoŇ ten můj. a co u vás jinak jseš před nebo po orgiích?? kolik si dc?

farmarska
9. zář 2009

dnes myslím 21dc a už bych měla bejt po orgiích, ale ty se jaksi moc nekonaly 😢
ovulku jsem měla o víkendu, mám ted delší C 😝 ale bylo jen jedno rychlý šup a ještě nešla celá dávka do mne a pak jsem hned musela vyskočit na nohy a lítat po baráku,.. 😖 takže tomu tendle měsíc moc nevěřím 😢
to minulej jsme to dělali mnohem víc a nic z toho. 🙄
no ale jak psaly holky, stačí i jedna kapka.. 😅 takže to víš že jiskřička naděje ve mně doutná 😀
no však ona zhasne, jen co přijde mrcha 😠 😝 😀

mar26
9. zář 2009

farmi kdyby občas 😀 ...máme doma Duracelku,co když se nechová tak řve a řve 😀
uspala jsem jí nakonec v 16h na balkoně v kočárku a to spala jen ráno hodinku v kočárku venku...

stroužku no to se těš na šestinedělí 😀 ...s miminkem a kocourkem 😅

strouzek
9. zář 2009

farmi hele já každý měsíc orgie dennodenní, v posteli jsem se točila jak holub na báni, nohy nahoru ležela jsem jak blbá a nic nic nic. no a teď? sex byl jen 2x , a z toho jsem zrovna v ten den otěhu neležela vůbec a lítala jsem po baráku.

duracelku to je dobrý 😀 no musí to být na nervy to ti věřím já už vidím sebe jak jsem na nervy. na šestinedělí se s těma dvěma těším to bude něco, kocour na zácloně, mimi řve v postýlce no paráda 😀

farmarska
9. zář 2009

duracelku 😀 😀
jé strouží chystej kameru, ten blázinec nám pak musíš natočit ať se taky zasmějeme 😀 😀 😀 uplně to vidím!! 😀 kocour v postýlce, malá na gauči ty se smičkou kolem krku na židli u sropu 😀 😀 😀 🤐

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru