Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
10. zář 2009

Kači určitě to je blbé, když musíš být na lačno a ještě pít tu hnusnou šťávu, ale zas je to další krok k miminku, který budeš mít splněný 😉
Strouži s ním už to prostě nešlo - byl nenapravitelný a i přítel už ho nesnášel - nešlo to. A ještě jsem chytla alergii..

strouzek
10. zář 2009

ty jo jak čtu popisy z té cukrovky tak už se začínám bát, ale je fakt že kdomě zná ví že já vypiju i petrolej když musím 😀

strouzek
10. zář 2009

Jaspi tak to jo, my ho naštěstí milujeme a alergii nemáme, manža ho miluje šíleně stačí když kocour spí a manža u něho sedí a kouká na něho jak na svatý obrázek, furt ho pusinkuje, hladí …. Se pak můžem divit že je rozmazlený když to ta potvora ví že ho bezmezně milujeme

mar26
10. zář 2009

Ahoj holky,
tak na to,že Naty vstávala ve 20h,tak usnula ve 22:15 a od 21:45 byla sama v postýlce...manža nahazoval dudel a já šla spát 🙂 a už druhý den po sobě tam sama usnula 🙂 a kojo až v půl 4 a ve 3:45 už byla zase v postýlce a vzbudila se až v 7,tak že paráda 😵 ...manža jel do práce teď,tak že jsme se společně nasnídali a pohlídal,než jsem se daka do kupy 🙂
Naty je sice opět ubulánek a dle zpráv to mělo být jen 9.9.2009 😀 ,ale nějak to nefunguje 😀

teď teda hopsám na míči a ona chruká v náručí...jak ji dám na deku je hned vzhůru 😅 ...potvůrka malinká

stroužku co já bych dala za to kdyby spinkala třeba 2h dopoledne a třeba 3h odpoledne,ale to nééé

jaspina
10. zář 2009

Tak to přítel kočky fakt nemusí - jako možná ven na chytání myšek, ale jinak k nim nemá žádný vztah - nebo aspoň né kladný 😀 On by nesnesl doma ani malého psa - nesnáší to. Toho našeho má rád a pes na něm úplně visí - ho respektuje a ze mě má srandu. Ale když jsem kdysi chtěla malého pejska naháče, tak to fakt neprošlo.

kackark
10. zář 2009

Marti, věřím, že se Natynka umodří, alespoň že ti manža takhle pomáhá 😵

Já mám na kočky šílenou alergii, a to musím trpět, že nám venku běhají dvě, neočkované a neodčervené 😠 Ale jestli uvidím, že skočí Táďovi na kočár nebo tak něco, tak budu tak nepříčetná, že si to ani neumíte představit.

Já se teď tak vytočila, venku mám dvě pračky prádla a peřiny a oni si vymysleli, že zrovna potřebují hnojit pole 😠 😠 😠 Proč??????

strouzek
10. zář 2009

mar ahoj tak třeba se umoudří a nebo se vám to vrátí u druhého mimča. můj brácha měl malou strašnou , nespala, řvala snad půlroku v kuse, švagrová na psychinu ale druhé měli zase tak klidné že ho furt kontrolovali jestli žije že vůbec neřve 😀

strouzek
10. zář 2009

kači tak to já jsem smířená že oliver bude nasáčkovaný v kočáru a v postýlce furt ☹ no co už je to čistotný kocour tak snad to nebude vadit 😉
s tím hnojem to je na zabití, nám zase dělají střechu takže u oken je lešení všude ten jemný prach, na balkon dát nic nemůžu jsem z toho nepříčetná taky

mar26
10. zář 2009

stroužku to byla teda odvaha jít do druhého...my teď Naty říkáme,že si může sama za to,že bude jedináček 😀

kačko jo mažna je zlatej ,včera volala,ať si vyberu v naší oblíbené restauraci alespoň dvě jídla,že mi je doveze,abych tu měla co k obědu...je fakt zlatíčko 😵

Jsem to ale matka,jsem Naty pustila Shreka a dala jí k TV do lehátka 😅 a houpu jí

Kačko taky to nemáš chudinko lehké viď? Alespoň že ty léky na tlak brát nemusíš. Kočko ještě musíš vydržet...v těhu se to vše snáší nějak hůř, viď?

strouzek
10. zář 2009

Jo tak jedináčka plánujeme my už teď, těhu je sice krásný ale záhul na tělo ale hlavně na psychiku, neumím si představit prožívat ještě jednou nervíky v 1. trimestru, ještě jednou nervíky ze screeningu atd.

jaspina
10. zář 2009

Strouži tak z kočky v kočáru bych měla strach... I gaučové kočky jsou často přenašeči toxoplazmózy atd. a taky nikdy nevíš, aby si nelehla nějak blbě a nedusila ho nebo taky nejde předvídat co udělá . je to přece jen zvíře, tak bych se bála, že ho třeba podrápe, když se lekne..

mar26
10. zář 2009

stroužku já říkám,že bych šla z fleku znova rodit a to jsem neměla porod nejkratší a křížové bolesti fakt fůůůj,ale ty první dva měsíce ze mě udělali docela trosku..jak fyzicky,tak psychicky....neměnila bych za nic na světě,Natálku miluju,je to fakt dar...ale...je to moooc náročné a těžké...už byly i lepší týdny..ale tenhle zase stojí za to 😢

strouzek
10. zář 2009

ty bláho to mi ani neříkej, já už mám psychiku tak v háji ze snažení, těhu teda není lepší protože stačí blbá kontrola na gyndě a já jsem vynervovaná, pořád se bojím hrozně, před každý utz brečím a pomalu si chystám tašku do nemocnice. a teď představa že porodím a místo hodnýho mimíška budu mít uřvance no potěš koště 😀

jaspina
10. zář 2009

Proto já bych chtěla dvojčata 🙂 Najednou odnošeno, porozeno i odkojeno 😀

jaspina
10. zář 2009

Strouži - nestresuj se matko, pak bude vystresované i dítko 😀
Ale né fatk - známá má syna a s ním opravdu v těhu dodržovala režim - brzo chodila spát atd. a malý když se narodil, tak byl hodňounký a když byla těhotná podruhé, tak ponocovala - pořád seděli s návštěvama dlouho do noci atd a malá jak se narodila, tak absolutně nemohla usnout, v noci furt řvala - musela se nosit.. Asi to nějaký vliv má..

strouzek
10. zář 2009

jaspi no já jsem to taky říkala že chci dvojčata rovnou, Ale teď po minulé kontrole na gyndě jsem si to rozmyslela. Přišla tam holka, byla cca v 16 tt a že chce mluvit s dr. , no byla jsem na řadě já ale tak šla teda předemnou a já čekala v té kabince kde jde ale trošku slyšet co si doktorka povídá v ordinaci, no a pochopila jsem že ta holka čeká dvojčata a že jí nějak hůř vyšla genetika ale to je prý u dvojčat často, spíš se bavili o tom co dál, doktorka jí pak na férovku řekla že dvojčata prostě nejsou pro dělohu stavěná a že se prostě u těch dvojčat může vždy něco stát a že jí může zaručit 1 zdravé narozené dítě, protože je prostě riziko u dvojčat v celém těhu a i při porodu že se něco podělá. Tak jako jsem si hned říkala bože díky za moje jedno zlatíčko, i tak se o něho bojím a ještě mít nervíky dvojnásob to ne.

strouzek
10. zář 2009

Jů tak to my budeme mít hodný dítě páč já chodím spát se slepicema víc prostě nedávám, chodit do práce v těhu a ještě dojíždět je dost záhul 😔

jaspina
10. zář 2009

Určitě budeš mít hodné dítě 😉
No a u dvojčat je fakt těch rizik 2x víc, ale když si zas představím znova ty stimulace, snažení, zklamání..
Jo a včera jsem viděla ženskou, která vezla trojčata! Jako koár tak metr..

strouzek
10. zář 2009

Jj trojčata to je sice krásný ale zase ten porod, celý těhu ležet, hrozně moc rizik a pak i ta péče o ně, 3x víc peněz, nestíháš nic no jako trojčata bych asi nechtěla i když kdybych je čekala tak bych byla nakonec ráda

strouzek
10. zář 2009

holky poraďte co budete vařit o víkendu? já si říkám že když mi je konečně po těch týdnech blití dobře že bych něco uvařila ale vůbec nevím co

evanek77
autor
10. zář 2009

krásné ráno vlaštovičky,
kači,
jsem moc moc ráda, že tě prášky minou, i když je to tabulkově natěsno 😉 🙂 🙂
ale už to do porodu uteče 😉
marti,
vidíš, že natálka občas umí zabrat, určo je to jen blbé období a bude líp 🙂 🙂 🙂
strouži,
ty skeptiku, ty máš nejmíń týden slavit, že vyšlo Ntčko a né tu hudrovat 😀
ale vaši kočičku bych chytila za ocásek a .... no, jsem na kočky alergická, tak je zrovna nemiluju 😝

jaspina
10. zář 2009

Ten kočát byl fakt přes celou šíři přechodu - nikdy jsem takový neviděla.Nikde se nevlezou a nevím jak ho převáží - to se nevleze ani do auta ani do autobusu.. No podle mě to bylo po IVF - zlínská klinika má na svědomí většinu okolních Xčat..

sarlotta
10. zář 2009

Ahojík holčinky🙂

stroužku já peču pro malého kuřecí steak s oliv.olejem,mrkví, petrželí a celerem a bramborama- vše v jednom pekáči🙂)

A ze zbytku kuř.steaku udělám omáčku ala svíčková- zelenina+maso udusit, pomixovat zeleninu a přepasírovat přes sítko a dochutit citronem.

strouzek
10. zář 2009

Evi no jo však mě znáš, já jsem věčná depkařka a skeptička

Šarlot to zní dobře akorát bych tam nedala kuřecí protože kuřecí v těhu nemůžu ani cítit

mar26
10. zář 2009

jaspi tak za hlášku typu pohodové těhu= pohodové mimi by manža vraždil 😀
já byla v klidu,pohodě,nic mi nechybělo,relax...a podívej co se nám narodilo 😀 ...malá protivka a duracelka 😀 ...ale vše s láskou 😵
Manža byl extra spací mimi,tchýně ho musela budit i na kojo,já taky byla celkem hodná...no a nic z toho Naty nepodědila 😀

stroužku v plánu mám rajskou a špagety s kuř.masem,špenátem a smetanouvou omáčkou

ááá madam je už vzhůru a pláče...ale to bude hlad 😅

sarlotta
10. zář 2009

mar26 určitě je to náročné🙂)) znám to. Ale pak když usne tak je to anděl 😎 😀 Brzo začne žvatlat a převalovat se... bude víc srandy, neboj. Ze začátku je to jen nakojit, přebalit, uspat. Musím říct, že já jsem si malého jako miminko moc neužívala...byl to spíš denodenní boj a nakonec to zachránili dlooooouhé procházky s kočárem... i 5hodin odpoledne ... jinak to prostě nešlo, nespal.

jaspina
10. zář 2009

Mar - určitě se to změní jak malinko povyroste. Kamarádka měla fakt šíleného uplakánka - ale fakt 😖 Jsem měla pokaždé uši v háji i když jsem s ní jen telefonovala - tehdy jsem si sama říkala, že takové dítě bych asi opravdu psychicky nezvládla.. No a teď je to sluníčko. Jako má už přes půl roku, ale myslím, že tak od 3 měsíců se to změnilo. Začal si malinko hrát, zajímá ho víc věcí.. A samozřejmě se umí líp dožadovat maminčiny pozornosti 🙂

mar26
10. zář 2009

jaspi já si pořád říkám...že ten zlom určitě přijde..vím,že to chce jen a jen moře trpělivosti 🙂
alespoň že je to úplný zlatíčko v noci 😵

jaspina
10. zář 2009

Aspoň se můžeš vyspat a nabrat nové síly na náročný den 😉 Kdyby plakala i v noci, tak to by bylo fakt těžké 😒

mar26
10. zář 2009

ale když se na mě usměje,tak to je ta nej odměna 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru