• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
kačí já už to zkoušela, sem si říkala, že abych nedepkovala, tak si jí tam normálně namaluju a budu se na ní koukat a hned bude nálada lepčí :sweat_smile: :grinning: jenže ono to tam nejde domalovat :fearful: teda alspon s propiskou ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jestli ke mně pojedeš, vem si sebou fixky ju? :wink: :grinning:
a já jdu hledat ten vzteky rozcupovanej test v koši :sweat_smile: :grinning:
ale nejdřív musím jít podojit takže prosím tě moc nespěchej, at to stihnu :grinning: :sunglasses:
16. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám fixek dost, tak neboj :wink: :dizzy_face:
JJ, já počkám, dám kozičkám přednost :grinning:
16. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači to jsi hodná, oni už maj určo plný vemínka :grinning: tak jen aby se ten testík zatím nerozložil než ty ke mně jenou dorazíš :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že než dorazím, tak tam budou // jak vyšité, bez jakéhokoli malování :wink: :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kéž by jsi měla pravdu :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám, neboj :dizzy_face:
16. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčinky:slight_smile:

Mimi já furt věřím:slight_smile:)) dokud nebude mrša, tak držím palečky,jooooo :sunglasses:

Farminko kuřátko, Tobě se nechce do práce coooooo :slight_smile: :slight_smile: ... moc Ti přeju čárečky. Ale třeba na Tebe čeká fajn prácička a pak až mimísek, aby ses pak měla kam vrátit.... všechno má svůj smysl i když to tak teď zrovna nevypadá.

Jaspi mám to jako Ty... hlavně aby bylo těhulkování bez problémů... jenže to nejde naplánovat...škoda :unamused:
16. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky normálně jsem tak vzteklá! Kdysi jsem brouzdala v nějaké diskusi - už ani nevím o čem a byli tam nějaké 2 odkazy od lidí, kteří prý umí pomoct od zdr. problémů, tak jsem si říkala, že vyzkouším a napíšu. Jako ta ženská v poho - zabývá se čínskou medicínou, poslala dotazník a že bere peníze až za ty výrobky, ale že si je nikdo nemusí ani kupovat..fakt příjemná. Ale ten chlap - debil! Napsal, že je z Ústí a že je nejslepší os. kontakt, Napsala jsem mu, že jsem z daleka a tím to považovala za vyřízené. I na fotce byl nesympatický.. Jenže on mi začal psát, proč se jako neozývám a že mě může léčit i na dálku, hlavně ať mu zavolám na mobil a takové kecy. A když jsem nereagovala, tak že ať si své problémy užiju.. No fakt vůl. Tak jsem mu napslala ,co si o něm myslím a přišly mi 3 maily. A v tom posledním psal, které dny se mi stane něco blbého, že to je varování a tehdy se ještě můžu ozvat a on mě uzdraví - jinak že budu celý život mrzák. Dobré že? Já ho mít po ruce, tak nevím..
16. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaspi, tak to je teda síla :astonished: :astonished: :astonished:
Léčit by se měl jít on :angry: :angry: :angry:
16. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspi, no brrr... to jsou způsoby... tenhle člověk nemá s léčitelem nic společného... je to kretén.
Všecno smaž a blokni si přijímání mailiků od něho ať Ti neotravuje život. Nic se Ti nestane... hlavně už mu absolutně nic nepiš - naprostá ignorace i kdyby posílal cokoli.
16. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šarlot a jak se to blokuje?
16. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspi tak já nevím co máš za poštu, já mám outlook a tam dáš nahoře na liště nástroje-možnosti-nevyžádaná pošta-blokovaní odesílatelé a napíšeš ten mailik:slight_smile:
16. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásnou středu vlaštovičky,
mimina,
opravdu nemusí být nic ztraceno, ta teplota nepoklesla nějak dramaticky :wink: :slight_smile:
farmi,
tak fixky, jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dej tomu měsíc a budou tam kolejnice, že je fixka neschová :wink: :slight_smile:
jaspi,
to snad ani není možný....
úplně mi to připomnělo, jak jsem si před lety domluvila rande naslepo, došla jsem tam a pochopila během 10ti min, že je to marné, byl to takový upjatý pan inženýr žijíící v 35ti letech s maminkou. Tak jsem se omluvila, zaplatila za oba a šla domů. No a začaly maily, co jem zač, jako že přelétáva, s rychlou spotřebou partnerů a tak (já mu o sobě nestihla nic říct, mluvil on o té matince)... no a do toho, ať mu řeknu, kde dělám a jdu s ním na večeři, posílal oslavné verše a pak zas urážky. No, prostě pak obtěžoval asi 2 měsíce a to naštěstí neznal mé jméno a kde dělám, jinak věřím, že by naběhl. Nevím, jestli jste některá sledovaly Hledá se táta, tam byl takovej úchyl, co hrál na kytaru a pořád urážel ženské, jak on je dokonalý vzdělanec a baby hadí sémě :grinning:
16. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, když někomu přeskočí, tak někomu přeskočí, co? :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
to jooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, evi ten byl hustý.... idiot:slight_smile:))) myslím, že byl aj v superstar teď :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šarlot,
jo jo, zahlídla jsem ho v ukázkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vemte si mít někoho takového doma. Buď vás dostane do blázince, nebo na něj vezmete sekyru....
16. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hrozný slizák.... uuuuuuuáááááá ble :grinning:
16. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, radši si nepředstavovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska Vám budu dělat chutě... vařím hříbkovou polévku, našla sem včera u nás v parku 2 nááádherné hřiby modráky sem na to hleděla... ale mají vespod takovou tu hubku a na řezu modrají, hnědý klobouk... prostě nááádhera ... tak už se vaří polévečka. A další bude pečený pangas se zeleninkou- mňam mňam.
16. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarlott: můžu zaskočit? :dizzy_face: Vážně mi ty chutě děláš, hlavně kyselou hobovou polévkou :wink:
16. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejku, vypadlo mi písmenko, houbovou :wink: :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zase vás zdravím...v rámci možností je dobře...a nad problémy se snažím povznášet...i když jsem včera probrečela půl dne....

strouzi: byla jsem na kontrole a je to lepší, snížila mi medikaci na polovinu a za 3 týdny si budu ubírat ještě...tělo začlo dobře reagovat :wink:
16. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Heli :dizzy_face:
Moc Ti přeji, ať Ti sluníčkové dny převažují nad těmi brečícími :dizzy_face:
16. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači dojdi, je toho plný hrnec:slight_smile:
16. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by mě asi hodně bolely nožičky :sweat_smile:
16. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heli,
připojuju se ke kačce, ať je brzy líp :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
šarlot,
zrovínka včera jsem si říkala, že vytáhnu z mražáku houby, že mám chuť :grinning:
já si dělám fazolačku, bílkoviny prý snižují otoky a já maso moc nemusím, tak teď každý den dělám nějáké luštěniny
16. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to vám závidím, že máte takhle houby k dispozici, my na ně nechodíme, protože je nepoznáme a nechceme se přiotrávit. Tak nemám ani sušené, ani mražené, nic. Ale abych si zase tolik nestěžovala, tak dneska budu mít obalované žampionky, a už se taky docela těším :wink: :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, taky se snažím baštit co nejvíce luštěnin :dizzy_face:
16. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, my sbíráme jen babky, hřiby... to musí poznat každý:slight_smile:)) vespod jsou takové jak hubka na nádobí-žluté,zelené- a nahoře hnědý klobouk:slight_smile:))))
No a nebo žampionky, hlíva- z ní je výborná omáčka s krůtím masinkem třeba:slight_smile:))
16. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek