• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Miury, on se mě zeptal, jestli vím, co to je a já suveréně, že si myslím, že to je holčička, a on že má jiný názor, ať se podívám na pindíka. Takže ani malinkatou pochybnost nevyslovil. Tvrdil, že v této době mají i holčičky pindíka, ale že záleží na jeho zatočení (zakřivení) - tak nějak to říkal.
30. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači aj u nás sa to platí,3D sa tiež platí-ale za to by som peniaze dala :wink:
30. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc zdravím všechny vlaštovičky, jenom nakukuju, abych poreferovala, protože mám nervy na pochodu. Včera jsem byla na kontrole, pokud do úterka neporodíme, tak v úterý nastupujeme na indukci, nelíbí se jim můj tlak a otoky a Tibošek prý je velký, porodní cesty krásně nachystané, tak prý není na co čekat. Včera jsem se kvůli tomu chytla s manželem, kterej tomu rozumí jako koza petrželi, ale kamarád mu řekl, že prý s tou indukcí před termínem nemáme souhlasit, jeho manželka taky šla na indukci, ale z důvodu přenášení, nakonec se to nepovedlo a musela jít na císař. Tak nevím, co si představoval, že se tam budu hádat s doktorkou, oni snad vědí co dělají. Blb jeden, pak se omlouval. :angry: Pošlete mi někdo telefonní číslo do IP, ať vám můžu dát vědět, jak jsme dopadli. Moc se všechny opatrujte.
30. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlaštovko moc držím palečky...každý porod je jiný,ničeho se neboj. Manža je určitě taky moc nervózní-tak to tak ber. :wink:
30. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mury to červené a modré je okysličená a neokysličená krev ...ta co jde do srdíčka a ze srdčíka..to nám doktor taky pouští :slight_smile:

vlastovko manže to určitě nemyslel zle...jen prostě na to mají ty chlapi jiný pohled. Držím palce,aby si to Tibošek rozmyslel a do úterka byl už s tebou v náručí :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emu
Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla //
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 2.6.
Dracek........čeká chlapečka,KO 23.6.
Kačka..........čeká chlapečka KO 24.6.
Jaspina..................20DC
Tercie...................18DC
Strouzek................16DC
Nella......................14DC
Mimina...................13DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS
31. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli vlaštovky :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se vpři neděli odpočívá... to je dobře. Počasí nic moc, tak jsou vlaštovky zalezlé ve svých hnízdech :wink: .
Koukám, že zatím převládají chlapečci... . No, já si stejně myslím, že se z těch chlapečků stejně vyvrbí nějaká ta holčička :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: . Mně čeká kontrola za dva týdny a pak už nejspíš budou kontroly vždy po týdnu. Docela mi kleslo bříško, tak uvidíme. Budu muset nasbírat nějakej ten maliník a ještě si obstarám lněné semínko - pro snadný porod. Už je taky na něj nejvyžší čas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Od včerejška jsem v osmém měsíci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: huráááááááááááááááááááááá
31. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky se mi podařilo domluvit na příští týden focení... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak ja byla vcera v nemocnici. po 7 hodinach kontrakci,ktere byli silne a pravidelne,ale nemeinli cipek(je porad dlouhy a zavreny,ale mekky)me dali injekci a poslali domu. nedali mi prasky,co jsem mela minule,kdyz jsem mela kontrakce s Abinkou, tak uz zase nejake mam...tak uvidime,jak to pujde dal... prej jsem jedna z tech,co od ted budou mit kontrakce a jde jen o to,kdy zacnou neco opravdu delat...
31. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj vlaštovičky,
vlaštovko,kristy,
držím palečky, ať miminko přijde na svět jak má :wink: :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mě včera a hlavně dneska začalo pěkně tvrdnout břicho :frowning2: ,ach jo...do teď to byla fakt krása a dneska jen ležím a stejně to moc nepomáhá. Snad to přejde.

kristy -snad to ještě chvilku budou jen ty přípravné kontrakce,ale za chvílli už bude Izabell připravená a bude moct na tenhle svět :wink:
31. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,oni me rekli,ze tohle nejsou ti poslicci,ty pripravny,ale pravy,intenzita, pravidelnost...ale zatim nedelaji nic s cipkem,takze nemuzou moc delat. no v cr uz bych byla na magneziu a asi v nemocnici s nohama nahore...no uvidime :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
kristy mar -nech miminka v brušku ešt chvílku vydržia :dizzy_face:
31. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokúšala so sa vložiť fotky ale nejde mi to vraj mám večší formát :frowning2:
sama to nezvládnem budem musieť volakoho poprosiť
31. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno vlaštovičky!
Přeju všem krásný, i když málo slunečný den! Já tu dnes moc nebudu - musím si nahnat práci, když budu chodit na ty všechny odběry atd..
1. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

mimi pokud mi je pošleš ráda ti je zmenším :slight_smile:

kristy to je mi líto,tak ať malinká vydrží :wink:

a co Janička a Ema?

nám se víkend nevydařil,bylo hnusně,a navíc mi bylo zle tak jsme jeli včera domů....hrozně rychle mi chvílema bušelo srdce :unamused:
1. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
katuška ničo som poslala tercii :dizzy_face: ale budm sa musieť naučiť takéto veci :dizzy_face:
škoda,že ten víkend sa nevydaril
1. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: ,tak jsem doma z porodnice :unamused:
1. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Janičko!!!! Už jsi doma?? A Emička je ještě v inkubátorku, že?
Janičko strašně moc ti gratuluji k Emičce!!! :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, jak ti je a co Emička? Jak se jí daří?
1. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj janinka :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:

Jani, ahojky. Taky moc gratuluji k Emičce :slight_smile: Kdypak jí budeš moc mít u sebe?
1. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emu
Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla //
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 2.6.
Dracek........čeká chlapečka,KO 23.6.
Kačka..........čeká chlapečka KO 24.6.
Jaspina..................21DC
Tercie...................19DC
Strouzek................17DC
Nella......................15DC
Mimina...................14DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS
1. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani moc držím Emičce palečky :dizzy_face: neboj za chvíli ji máš u sebe!
1. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mám hormony v kýblu....chce se mě hrozně brečer,nemám moc náladu zatím psát.Emička je v pořádku jen musela zůstat v inkubátoru.Pustí ji zhruba za měsíc,když bude šikovná..........hodím sem její fotky
1. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janičko, moc na vás myslíme... měsíc uteče jako voda. A nenabídli ti, že bys mohla v nemocnici zůstat s ní? Nebo chceš být raději doma?
1. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

jani ahoj, neboj bude to dobrý a emička to všechno dožene. měla 2 kila viď? to je pěkná váha, moje známá rodila v termínu a měla malou jen o trošinku větší :wink: ale že máš nervíky to je jasný, každopádně všichni tu držímě pěsti a to věř to pomáhá,to by bylo aby se při takovém držení pěstí od tet vlaštovek z toho emička nedostala superrychle :dizzy_face:
1. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani,
také se připojiji s gratulací :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a že ti lítaj hormony, to určitě všichni okolo chápou, neboj, to se časem srovná a už se budeš z Eminky jen radovat :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
1. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek