• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Farmi, koukám, že je to všude stejný :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba něco najdeš tady:
http://www.fnhk.cz/cze/index.php?dir=42

ať si připravená a moc se nevyptáváte.

To nevadí :dizzy_face:
17. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně celou dobu vypadal, že to bere tak jako v klídku a pohodě,..ještě jsme si toho dělali legraci...
ale včera večer, když jsem mu ukázala nádobku a začli jsme se bavit, že už za pár dní, tak najednou z toho začal bejt takovej nešťastnej a říkal at už o tom raději nemluvím, že je pod tlakem a je z toho nějakej vedle a že už se o tom nebudeme bavit :sweat_smile: :sweat_smile: ale pak se zase ptal co a když "to" nedá... :zipper_mouth:
no vůbec mne nenapadlo, že ho to takhle vezme :fearful:
17. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci díky, fakultku jsem si uložila a odpoledne ukážu manželoj, ať si to apamatuje a má v hlavě taky něco jinýho než obavy z honidby :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
17. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj manža je poslední dobou taky "kouzelnej" už asi 14 dní každý den se mě ptá, co budeme dělat, až se Tadeášek narodí, a jestli to budu zvládat atd. A já mu jen na to odpovídám, že teď už to vážně zastavit nejde a ať se nechá překvapit :grinning:
Farmi :grinning: :grinning: :grinning:
Farmi já myslím že kdyby se měl manža udělat doma je u nás většíproblém,protože by ho ta nádobka vystresovala ještě víc. Takhle fakt můžu říct že to zvládl v poho, hlavně jsme jeli hned ráno v 7 hodin kdy tam ještě nikdo nebyl jen 2 sestry a taky jsme jeli přímo do gyncentra protože já se bála chodit někde po nemocnici v Ostravě a ptát se lidí kde může manža odevzdat sperma :grinning:

kači tak to je krásný jak se stará, můj mi zase včera řekl že se nejvíc těší jak bude vozit kočár a vždycky se zastaví někde na zahrádce na pivčo akorát mu pak došlo že budu rodit v březnu a že min. do června si do zahrádky nesedne :grinning:
17. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo jsou to strašpitlíci ti chlapi :grinning: navenek drsňáci a uvnitř chlapečci :sunglasses:
ten můj se mne tudle taky zeptal, co budeme jako dělat, když budu třeba hodně nemocná a nebudu se moc o mimi starat
:grinning: :grinning:
no tak jsem mu řekla, že se holt bude starat on :grinning: a on byl spokojenej že mám řešení, odkejvl a byl klid :grinning: :grinning: :grinning:
a to prosím už jednoho rošťaka máme! :grinning: :grinning: ale je pravda, že už jsme jaksi pozapoměli na malá miminka, bo tomu našemu příští měsíc už bude deset :sunglasses:
17. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
farmi tak to já se úplně nejvíc těším až bude mimi na manžovu reakci. jsem divná ale nejvíc se těším jak bude dojatý u porodu, jak bude každému ukazovat prcka, jak se bude o něho bát atd. a že se bát bude, stačí teď náš oliver manža je fakt z něho hotovej, mám pocit že jak přijde monitor dechu poštou dostane ho kocour. už několikrát totiž kocour chrápal a on u něho seděl a kontroloval jestli dýchá,minule jsme doma řešili jakto že kocourovi se zlomili 2 fousky jestli mu nechybí vitamíny aj. když jsem řekla manžovi že oliverovi podrůstají zuby tak jsem myslela že manžu odveze pohotovost :grinning:
17. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a stejně mi holkly přijde, že ted co jsme starší, to všechno bereme nějak vážnějc, odpovědnějc, asi jsme i starostlivější, nebo spíš ustaranější :sweat_smile: páč dřív by jsme takový různý věci vůbec neřešili..a ted už dumáme, co kdyby a co jak..
jinak sarlot hlásím zvoneček mám nadedveřma :wink:
17. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš farmi to mi neříkej že až mi bude třeba 30 nebo 35 že to bude horší :confused: já jsem stresík už ve 26 letech :grinning:
17. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by když jsme na spg jeli, tak tam polovinu sestřiček přítel znal ještě z dřívějších let, kdy mu žádná akce nikde neutekla - takže se divím, že neutekl, když jim tu nádobku dával :grinning: Posílali nás tam s tím od čerta k ďáblu, že už to štvalo i mě.. Ale myslím, že než tam tak by to asi fakt radši řešil někde v lese po cestě..
A Farmi - tuším, že jsem někde četla o nějaké masáži prostaty, při které to sperma dostanou, ale nevím jestli by to pro něj nebylo horší.. Brácha když měl plicní chlamydie a furt se jich nemohl zbavit, tak mu tím hrozili a byl fakt v psychu - obzvlášť když to mohl dělat urolog :confounded:
17. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
strouží tvůj manžel je pašák :sunglasses: už přemejšlí jak spojit příjemné s užitečným :grinning: jen se s tím ročním obdobím trošku přepočítal :grinning: v březnu to ještě na moc dlouhý vysedávání nebude, by mu mohly nastydnout kulky :grinning: :zipper_mouth:
17. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
strouží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sem se natlemila, při čtení o vašem kocorovi! :grinning: :grinning: :grinning: monitor dechu pro kočky, to tu ještě nebylo :grinning: :grinning: at si to dá manža patentovat! :grinning: :grinning: :grinning: prej lomený dva vousky!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspi no to by můj teda nedal potkat tam nějakou známou , hned by utekl. my kvůli toho jeli 50 km od bydliště aby tohleto nehrozilo. můj brácha byl na spermiu v nemocnici v opavě a prej děs. odběry jsou v takovém kumbálu od uklízečky a ještě na psychiatrickém oddělení takže mazec. na výsledky čekali přes týden takže k tomu i nervy, přitom za 200,- kč to dělají v ostravě v poho a hned ví člověk výsledek do 30 min.
17. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši jaspi to mu snad ani nebudu říkat :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: no hlavně že jsem v klidu já, že vím, že kdyby něco, tak mu tam ty koule prostě uměj vyšťavnit :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :sweat_smile:
17. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Kačko jako zákon schválnosti je pošta pěkná brzda :angry: a na fotečkách ti to sluší a bříško teda fakt nenápadný,na tý jedný s manžou jsem nejdřív váhala jestli jsi to ty :grinning:

Naty mi dneska spala od 22h do 8 do rána..včera spala jen 2 hodinky přes den,tak byla unavená a už třetí den je fakt hodná,tak ťuk,ťuk :slight_smile:
Dneska jsem už vyluxovala,pěkně si hověla v novém lehátku

Holky potřebuju inspiraci na rychlé jídlo :grinning: ,hlavně na něco,na co mám maso v mrazáku :grinning:
17. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
farmi :grinning: :grinning: dle manži už můžou být jeho kulky odstraněny neboť splněno má tak co :grinning: stejné pravidlo zavedl i na sex, člověk aby mu dal pokaždé prášek na nervy a znásilnil ho protože on se teď hrozně bojí aby mimču neublížil tak při sexíku máte vidět ten vyplašený obličej a vždycky když je po všem jak si oddechne :grinning: dle něho bychom měli být jako zvířátka ti totiž jak mají splněno tak pak už sex nemusí takže on to chce zavést i doma :rolling_eyes:
jinak jako s Oliverem to je fakt masakr, celá rodina z nás má záchvaty smíchu, manža třeba v létě hrozně řešil jestli není Olinovi v košichu vedro a stál s ním u lednice aby se trošku ochladil :grinning: :grinning: už se hrozím co bude vyvádět s mimčem
17. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mar no jestli můžu radit tak nudle s vajíčkem :grinning: rychlé levné a já na to mám dneska neskutečnou chuť :grinning:
17. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
strouží jen aby vám přes léto nezavřel mimi v mrazáku! to by nemuselo rozdejchat! na to pozor! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásný den vlaštovičky,
martinko,
to je super, jak řemínkypomáhají, snad se brzy budou moci sundat :wink: :slight_smile:
kači,
srazík krásnej, mocc vám to tam sluší :wink:
mimina,
ach jo....
farmi, my jsme na spermio vezli z domu, tak se zkušenostma neporadím
jinak no vidíš natálka dostala rozum to náš kocour teda v noci otravoval víc :rolling_eyes: začal být extrémně čistotný a když se vyčurá do záchodku sedí u toho a ječí že to chce vyměnit a já mu nemůžu vysvětlit že do toho drahýho kočkolitu se čůrá vícekrát
farmi no vidíš to to mě nenapadlo :fearful: budu muset dát zámek na lednici :grinning: manža je v tom těšení na mimi roztomilej ale často na zabití. v práci místo aby makal čumí na babyweb aj. a pak mi doma denně vykládá co zase vyčetl za chytrosti co bych měla a neměla a já si pak chodím potají kupovat párky v rohlíku abych neměla doma peklo. :grinning:

ahoj evičko to jsme ale diskuze co? vyměňujeme si tu skušenosti se spermiogramem :zipper_mouth:
17. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
strouži,
no, manžel byl z toho kelímku hooodně hotovej, ono je asi jedno jestli doma nebo tam, stres je to tak jako tak...
17. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to mě ta pošta pěkně štve :angry: A zrovna s takovou zásilkou. Posílala jsem ještě jeden balíček ve stejný den a ten už dorazil včera, nechápu to :frowning2:
Jsem ráda, že je Natálka takové zlatíčko.
O víkendu jsem vařila ze zbytků a manžovi moc chutnalo: kuřecí prsíčka jsem dala do trouby, až se zatáhly, tak jsem je posypala cibulí a rajčatem nakrájeným na kolečka, ke konci strouhaným sýrem a podlila smetanou na vaření a bylo :wink:

Ahojky Evi :dizzy_face:
17. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
strouží no u vás doma musí bejt teda veselo! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se tu řežu smíchy při představě manžela sedíciho u netu a kocoura dožadujícího se čisté podestýlky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

si mi zase náádherně zlepšila náladu! :grinning:

mar a co špagety s něčím, s čímkoli :wink:
já dnes budu vařit játra s rýří
tak už musím jít, nebo tu prokrqfu celej den :sweat_smile:
17. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo evi ale můj by asi nezvládl mít doma třeba pár dnů nachystaný kelímek a vědět že právě do tohoto se musí udělat. takhle byl v poho nevěděl co ho čeká , nacpali ho do kabinky a tam věděl že musí jako voják na povel aby splnil rozkaz a tak splnil a jak říkám za ani ne 10 minut byl zpět v autě. a já na něho jestli chce pomoct nebo co zapoměl a on že nic že už to tam mají že si zajdem na snídani a za 30 minut si pro to máme přijet. takže paráda. spíš to manžovi došlo až odpoledne kde to vlastně byl a říkal že si na zbytek dne bere volno že se cítí jak zneužitá ženská
17. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
my někdy děláme jen kuřecí prsa, pepř, sůl, olivový olej a rajčata... zapéct v troubě + těstoviny a také lehká dobrůtka
17. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, taky to zní zajímavě :dizzy_face:
17. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
farmi to se nesměj to je vážná věc jako :rolling_eyes: :grinning: zabít ho, třeba včera večer sedím koukám na telku a kocour sedí u záchodku a ječí, tak jsem tam šla co chce a vidím že má jen načuráno v jednom rohu tak mu říkám že ať jde čůrat že má ještě čisto ale ne, seděl tam jak dlouho otravoval tak jsem to nevydržela a vyměnila mu to a co myslíš?? okamžitě se šel vyčůrat a zase pak seděl a řval že to chce zase vyměnit, i když teď mě napadlo jestli nechce abych to šla nehtama zahrabat, protože přestal zahrabávat, já totiž pokaždý když šel tak jsem letěla a vytahovala jsem ho ze záchodu aby si v tom bordelu (hlavně hovínkách) nemáchal packy takže on teď nezahrabává ale zase řve že to chce uklidit.
17. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek