Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
18. zář 2009

Evi, to je dobře, že jde manža s tebou a v kolik jdete?

mar26
18. zář 2009

jéé farmi moc držím palečky 😵

holky děkuju za pochvalu foteček,Natynce jsou dneska přesně 2 měsíce..moc rychle to utíká.
Zase krásně spinkala, od 21h až do 6:45,pak jsme ještě ležely u mě v posteli hodinku 🙂

Evi to je fajn,že jde i manžel 🙂

evanek77
autor
18. zář 2009

to tááák strašně letí 🙂
já jdu až na 11.40 a pak na obídek, dneska se chystám vyloudit fotečku, poslední mám z 10.7., tak se těším 🙂

kackark
18. zář 2009

Marti, tak to je Natynka opravdu zlatíčko 😵

Evi, taky jsem dloho nedostala fotečku a budu příště loudit 😉 🙂

evanek77
autor
18. zář 2009

kači,
a pak už z porodnice 🙂

kackark
18. zář 2009

Evi, asi tak, letí to strašně 😕 Až se někdy děsím 😲

Kde je ta farminka a co mimi? Těším se na hezké zpávičky, nějak je potřebuji.

vlastovka385
18. zář 2009

Ahojte holky, moc vás všechny zdravím. My se máme fajn, jsem u mamky bez manžela, tak jsem začala s Tiborem odvykací terapii uspávání na rukách, úspěchy jsou střídavé, někdy usne hned, ale včera večer řval 3/4 hodiny a nakonec jsem mu musela strčit prso, aby se ududlal (dudlík odmítá). Jednu chvíli jsem už málem vyměkla a zvedla ho, ale vydržela jsem. Fakt je mi ho líto, ale už ho nemůžu před spaním hodinu nosit, má 7 kilo a mě neskutečně bolí záda.

Mar, náhderné fotky. Prosím Tě, kde jsi koupila takovou tu gumu ve tvaru puzzle na zem? Budu muse Tiborovi taky něco takovýho pořídit.

murynka
18. zář 2009

ahojky holky

opět jen pozdravím že žiju a že na vás myslím 😵 😵
nestíhám ☹

marti krásné fotečky 😵 😵
dracek držím pěstičky.. 😉

kaci a evi co vy těhulky??už se nám to nebezpečně krátí co 😨 😨 😀 ??

jinak musím říct že máme hotovou tu horní koupelnu a babička se za chvíli přesune nahoru a my začínáme na našem patře 🙂 včéra jsme ve scontu vybrali sedačku červenou 😀 😀 a krásnou obývací stěnu 😵
tak mám radost 😎

mar26
18. zář 2009

vlastovko ahoj, Tiborek se už pronese viď? Mě stačí 5 kilo Natálky. Taky většinou usne už sama v postýlce,ale poslední dny jsem uhoupávala na míči...sice při přenosu do postýlky vždycky otevřela oči,ale pak hned zabrala.
Dudlík se u nás taky nechytá, fakt jen výjimečně,ale na večerní usínání nikdy.
puzzlíky jsem objednávala tady:
http://matysek.mimishop.cz/katalog.php?kategori...
a děkuju za pochvalu foteček 😵

Evi fakt už rodíš za chviličku a Kačka, murynka... tý jo 😵

evanek77
autor
18. zář 2009

mury,
už jsem ti ji ošmírovala v prosincovkách 🙂 🙂 🙂
a šetři se osůbko, ju? 🙂

evanek77
autor
18. zář 2009

hele holky,
vajíčko se do auta poutá proti směru jízdy?

sarlotta
18. zář 2009

Dobré ránko🙂

Evičko, jojo v protisměru je to bezpečnější🙂

mar26
18. zář 2009

evi ano proti směru jízdy

evanek77
autor
18. zář 2009

díky 🙂 budem to muset natrénovat, až bude zase auto 😀

murynka
18. zář 2009

evi to mi povídej s tou sedačkou 😀 😀 jsme zvadavá jak to půjde 😕 také to musíme natrénovat abychom pak věděli až pojedem z porodky 😅

mar26
18. zář 2009

evi hlavně doufej,že vám bude stačit pás...já to mám u sebe v autě jen tak tak a fakt se s tím morduju 😒 a manžel by to nezapl,ale on má základnu,tak že se tam sedačka jen nacvakne,tak to je ok

murynka
18. zář 2009

holky dotaz můžu vyprat bílé pleny s plenkami s potiskem dohromady 😕 😕 😕 nebo raději zvlášt 😕 😕

murynka
18. zář 2009

a nesmějte se mi 😀 😀 fakt nevím 😀 😀

sarlotta
18. zář 2009

vlastovko nechci Ti nějak extra radit, jen přidám svůj názor.

Na vyřvání je Tibor myslím dost maličký. Určitě nepláče cíleně, aby jsi ho nosila. Pláče, protože jinak své pocity najevo dát neumí. Děti se nechávají vybrečet až kolem roku, kdy už je jasné, že je to divadýlko... chvilku pláčou a chvilku poslouchají jestli k nim někdo jde.
Taky jsem uspávala u kojení i do 11 do večera a dnes mám doma samostatného, nebojácného kluka. Je to právě naopak než to vypadá - čím víc budeš chovat a nosit, tím víc bude dítko spokojené a vyrovnané.
Nejhorší je když ho necháš půlhodiny brečet a pak ho stejně pochováš - tím mu jen ukážeš že si to vyřve a že mu to za to stojí... takže příště bude brečet třeba hodinu.
Zkusila bych šátek, balon, masáže před spaním, koupání v kýblíku,třeba i povozit v kočárku doma, kojit dokud neusne... prostě něco co Tě nejmíň vyčerpá ... ale aby nemusel brečet. Důležité je zachovat stejnou dobu ukládání ke spánku a stejné rituály.
Když usne u kojení tak pomáhá přiložit plenku k bradiččce,aby měl pocit, že tam jsi🙂

Já nechávala malého vybrečet až v 18měs, kdy jsem zrušila noční kojení- a chodila k němu po 5ti-10minutách, nechala jsem otevřené dveře a šla třeba umýt nádobí, pustila vedle televizi, nahlas jsme se bavili a sem tam jsem na něho zavolala aby spinkal, že jsme tady, že se nemá čeho bát... za týden byl klid.

evanek77
autor
18. zář 2009

marti,
no nestraš mne pásama, to mne ani nenapadlo, že by to nebylo nějak homologované ve všech autech... manžel bude mít buď oktávku nebo superba, tam by to sedět asi mělo. Ale stejně je to tedy bordel, když to není uniformní...

evanek77
autor
18. zář 2009

naše sousedka má v dubnu narozeného kloučka, ten řve a řve a řve... takže vyřvat nepomáhá, většinou se utiší, jen když na něj mluví. U nás je všechno slyšet, tak mám přehled. Podle mne ho nenosí, ale nechává řvát v postýlce. Ale malej fakt vydrží hodiny...

mar26
18. zář 2009

Evi vůbe tě nechci strašit,ale nejsem jediná, kdo s tím má starost
Já mám opela astru n kombiku a manža Ford Mondeo z 2004...no vím, že do Fabie je to ok...ale možná máte to vejce menší, zrovna to naše je jedno z větších.

vyřvat nenechávám,max.když potřebuju na záchod,jinak chovám a chovám 😅

evanek77
autor
18. zář 2009

já si jen pamatuju, jak máma vykládala, že když se ségra v 67.roce narodila, tak se razil trend nechovat. A že s ní ve finále bylo mnohem víc problému se spaním a s režimem, než když bráchu dva roky nato už z postýlky vytahovala... sice svoji mámu neberu za bernou minci ve výchově, ale tomuhle věřím....

evanek77
autor
18. zář 2009

ono by asi v přírodě všechna ta mláďátka nebyla chycená u maminek v kožíšku, kdyby to nebylo potřeba

sarlotta
18. zář 2009

evi🙂

Murynko tak to neporadím ... plenky s potiskem jsem neměla... mě manža donesl ty obyčejné z práce ... oni je tam fasují na nějaké leštění něčeho🙂)))))))))))))))) ale pssssst.
Myslím, že by to ale nemělo nijak pouštět- to nejsou ostré barvy ne ?

evanek77
autor
18. zář 2009

nepouští, prala jsem je dohromady a drží pěkně 🙂 😉 proto asi také stojí 2x tolik než bílé

mar26
18. zář 2009

mury určitě nepouští,prala jsem dohromady 😉

farmarska
18. zář 2009

ahoj holky! 🙂 díky že jste na mne myslely!! 😵 😵
tak jsem ráno testila a po dlouhém opravdu dlouhém koukání na testík jsem tam uviděla pididucha 😀 ale je opravdu pidi a člověk se musí chvilku soustředit aby ho viděl 😅 😅 manžel by řekl, že tam nic není, ale já ho prostě vidím a hotovo 😎 😀 no nevím možná jsem už opravdu takovej magor, že mám fatamorgány 😅
tak se bojím ted abych se zbytečně neradovala a pak nebyla moc moc sklamaná 😔 a abych nesklamala vás 😅
takže dělejme jakože pššt 😉 a uvidíme co bude dál 😅 😅 😅
ted už mne nic nezastaví v testění denně! 😀 😀 😀

farmarska
18. zář 2009

holky dají se někde omrknout na netu ty plínky s potiskem? to vůbec neznám 😨

evanek77
autor
18. zář 2009

farmi, ta my nepoštíme palce a moooc moooc doufáme s tebou, pšššt 😉 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru