• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Potřebovala bych utřít všude prach a vytřít, ale s tím bolavým krkem se mi moc nechce. Nadruhou stranu to za mě nikdo neudělá a není skoro nic krásnějšího, než pocit z dobře vykonané práce :dizzy_face: Když se do toho pustím, tak to pak snad půjde.
23. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
ale fakt opatrně, zrovna dneska u snídaně jsem manželovi říkala, že si myslím, jak teď začnou chřipky, chladné noci a horké dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, když to nepůjde, tak to nepůjde, neboj. Mám se ráda, a hlavně Tádíka :wink: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak já gruntovala včera, průvan mi převrhl 2m fíkus na světlý koberec, tak jsem těhule netěhule lezla po židlích a všechny velké kytky doma přivazovala ke garnýžím a oknům, + vysávání a podlahy, víš jak, sáhneš na kytku a můžeš vytírat...
23. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
tomík se včera nějak zapřel hlavičkou o čípek a nekopal, ale tlačil nohou do žěber takovou silou, že jsme s manželem nechápali, asi objevil novou hru :slight_smile: manžel mu to dlaní oplácel, ale malej měl fakt sílu :grinning:
23. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ani mě nezlob, lézt někde po židlích, co to čtu :astonished:
Já mám prcka narvaného jednou nohou na žebru už asi tři týdny a pořád to tak tlačí a on se né a né hnout, tak vím o čem mluvíš, asi se tam zašprajcl :sweat_smile:
23. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
a také ten tvůj nesnáší, když si sedneš? Já musím sedět v pololežer, jinak kope a kope, dokud mu ta žebra neuhnou :grinning:
tak mi po ránu kazí náladu:
http://www.novinky.cz/ekonomika/179726-ceske-domacnosti-prijdou-s-janotovym-balickem-o-tisice.html
23. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, dala jsem ti do alba fotečky jako důkaz, že patřím na psychiatrii :grinning: :grinning: Většina těch věcí co jsou vyfocené je vel. 56 max. 64 :wink:

A ta poslední fotka je speciálně pro Martinku, až bude mít zase pocit, že nemám žádné bříško :grinning: :grinning: Omlouvám se za ten binec v pozadí.
23. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, už jsem to četla a ani jsem pro jistotu nedávala odkaz, abych vás hned po ránu nenaštvala :frowning2:
23. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holčinky:slight_smile:
23. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Sarlottko :dizzy_face:
23. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
máš bříško krásné :wink: :slight_smile: a je super nápad hodit tu výbavičku na ramínka, to mne nenapadlo :wink:
ahoj šarlotko :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, krásné věcičky:slight_smile:)) ale oni ty miminka rostou vážně dost rychle :astonished: :grinning: :sunglasses: Budeš mít určo některé kousky rovnou na další mímo:slight_smile:))))
Náš malý měl 3800 a 52cm když se narodil :slight_smile:)) některá bodyčka jsem mu přes plenku nedopla :wink:
23. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, bylo mi líto ty kombinézky mačkat, a když je prostor, tak jsem to dala na ty ramínka od bodýček, ale potřebovala bych jich ještě víc.
Sarlottko: já vím, proto jsem psala, že jsem zralá na psychiatrii. Asi mám nějaký syndrom - strach z nedostatku :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, to nevadí... nebudeš muset tolik prát... některý den je mimi blinkací a vytaháš i 4-5 bodyček a jindy stačí 2 :wink: ale já jsem převlékala i když se malý trošku zapotil, nebo když jsme šli ven :sunglasses:
23. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
neboooj, také jsem křeček :grinning:
23. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
i když u mne to hoodně bylo i tím, že nakupovala zároveň i ségra, mají u nich levnější sekáče :slight_smile:
23. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já to měla zase tak, že jsem strašně dlouho neotevřela skříňku, kde byly Natálčiny věci a úplně jsem zapomněla, co všechno jsem nakoupila.
23. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem jak přejetá parním válcem. Jako bych vůbec nespala :confounded:
23. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsme dvě :pensive:
23. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to bude asi nějaký divný tlak, jsem totálně bez energie, potřebovala bych Duracell :grinning:
23. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
já ráno kňučela jak pes, když mne manžel přišel přitulit. Nebýt toho, že jsem včera koupila croasánky a manžel už je rozpíkal v troubě, tak bych nevylezla :grinning:
23. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a duracelláčky budeme mít za dva měsíce, vem si martinku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to říká manžel, když brblu, jak jsem pořád unavená, že malej teď hodně roste a aby měl sílu tak kopat, bere si ji ode mne... takže za únavu vlastně nemůžem :wink:
23. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, máme stejné myšlenky, chtěla jsem napsat, že jednu Duracelku v sobě mám, ale ta mě místo nabíjení prozatím úspěšně vybíjí. Zkusila jsem si dát sprchu, ale myslím, že to nezabralo :unamused:
23. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky už jsem zpět byl tu šéf ale už vypadnul tak můžu koníkovat. koukám dneska se tu grutuje :confused: nechcete holky ke mě na brigádu? já přijdu každý den z práce ve 4,než se najím, osprchuju, obstarám kocoura, trošku poklidím, dám vyprat prádlo atd. je večer , vyžehleno nemám ani nepamatuju, my už nosíme jen věci co se nemusí žehlit :sweat_smile:

jinak tu veselou novinku s janotovým balíčkem jsem četla ráno, fakt nádhera :angry: a to vy ještě máte štěstí že rodíte letos takže porodné a mateřskou budete mít letošní ale co já ? :frowning2:
23. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
strouži,
manžel nosí košile, ty nejde nežehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonce i ty nežehlivé to potřebují a ty stejně moc nenosí, protože mají tvrdé límečky...
jo jo, porodné stihneme, z mateřské už moc ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jj, košile to je dar z nebes :angry: Když žehlím věcičky malého, tak si to krásně užívám :dizzy_face:

Strouzi, asi se potkáme někde na pastvě :confounded:
23. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, chtěla jsem si zkopírovat ten odkaz, co s sebou do porodnice a vystisknout a nejde mi to do Wordu vložit, nevíš, v čem by mohl být problém?
23. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
já v pc nemám word, ale co to zkusit celé označit a na práznou stránku wordu to vložit?
já musím tisknout přes manželův pc
23. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mi právě nešlo, prostě jakoby se to zkopíruje do schránky, ale ve Wordu, když dám vložit, se to neukáže :frowning2:
23. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek