Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
24. zář 2009

ahooooj holky 😵 tak hlásím vše okej, mimi prý krásně roste, NT dopadl výborně, na tripli už prý nemusím a řekla jsem si o velký utz, ten mi prý zaplatí pojišťovna doktorka to prý uhraje na štítku a potrat 😉 takže 9.11. jdu na velký utz do olmíka
jinak hádejte co? 😅 my už možná víme co to bude 😀 😀

kackark
24. zář 2009

Je strouzi, já jsem zvědavá, co to je. Dlouho tu nebyla holčička, tak že by 😉
A jinak gratuluji k super výsledkům.

Sarlottko, já si z toho nic nedělám, protože si prosadím svojí 😉

strouzek
24. zář 2009

no možná že teď už tu holka přibude 😀

kackark
24. zář 2009

Já si to myslela 😵 😵 😵
Takže ještě jednou moc gratuluji 🙂 A s jakou jistotou vám to řekli? 😉

sarlotta
24. zář 2009

stroužíííííííííííííííí, jupííííííííííííí... takže děvčátko jooooooo 😉 😎 😀

kackark
24. zář 2009

Chceš to připsat do tabulky? 😉

jaspina
24. zář 2009

Strouži já jsem taky moc zvědavááááá! 🙂
A jinak si myslím, že ta starší generace za to často ani nemůže..prostě vyrostli v době, kdy bylo všeho málo, se vším se muselo šetřit.. Jsme se shodly s kámoškou, že skoro všichni z těch starších, když třeba dostanou nový župan - ručník...tak si ho schovají do skříně a nosí ten starý. CHtějí si to nechat na "někdy" My si ty věci chceme prostě užít, ale oni to kolikrát ani neumí.. Vím, že až jednou budu těhule, tak si někteří taky budou klepat na čelo, že jsem se zbláznila a proč kupuju zbytečnosti - ale já to budu kupovat protože to bude vysněné miminko a já už teď omrkávám ty věci a těším se, až je jednou budu moct nakupovat.. 😵

jaspina
24. zář 2009

Jé už jsem to přečetla-gratulace obrovská k princezně! 🙂

strouzek
24. zář 2009

jejda to já nevím s jakou jistotou, já to ani vedět nechtěla ale manža mě od včera upozorňoval že se musím dr. zeptat tak jsem se zeptala a ona okej mrknem na to tak dělala snad půlhodiny utz, udělala 2d pak to dala do 3d, viděla jsem mimíše v plné kráse, máme prej velkou placentu, mimi sebou šilo o sto šest, nešlo moc udělat ani fotku ale prý za ten půlhodinový utz pindíka ani jednou nezahlídla ale zatím to beru vše z rezervou, mě je to stejně fuk, já stejně nakupuju vše neutrál 😵

strouzek
24. zář 2009

kači ještě ne, až kdyžtak po dalším utz, spíš mi tam napiš že další kontrola 27.10 a 10.11 velký utz 😉

kackark
24. zář 2009

Jaspi, já jsem taky ten tip, když něco dostanu a nebo si to koupím, tak si to chci max. užít, takže tě naprosto chápu 😉

kackark
24. zář 2009

Dobře 😵

kackark
24. zář 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.10.
Murynka......čeká holčičku - 6.10. KO a velký ultrazvuk, vypsání mateřské
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Papua........................30DC
Jaspina.......................20DC
Sarlotta......................17DC
Mimina........................7DC
Farmi..........................4DC

strouzek
24. zář 2009

jaspi s tím županem a ručníkama máš pravdu, naprostou pravdu. si pamatuju můj děda a teď to dělá i moje mamka pořád používá některé věci ty staré a ty nové jsou už několik let ve skříni. s tímnakupováním pro mimi mám stejnou teorii, neříkám že musí být vše poseto diamanty ale když jsme si na mimi tak dlouho počkali a po tolika trápeních tak si říkám že v určitých věcech si prostě dopřeju , viz kočár, jako jo mohla bych si vybral levnější ale když o jane sním už několik let tak ho chci i kdyby na chleba nebylo 😀

kackark
24. zář 2009

Papu a MS stále nikde? To vypadá velmi nadějně 😵 Tak moc bych ti to přála 😉 🙂

sarlotta
24. zář 2009

strouži a jak to koresponduje s tou Tvou věšteckou tabulkou ? to děvčátko ?

kackark
24. zář 2009

Sarlott, vidíš, to mě ani nenapadlo 😀 😉

strouzek
24. zář 2009

já tu tabulku nezkoušela protože tam je napsaný že když má ženská po operaci tak to nesedí protože se naruší organizmus a krev či co.

strouzek
24. zář 2009

kdyžtak na tu tabulku mrknu ale až v úterý protože jí mám v počítači v práci a mám teď volno až do úterka

strouzek
24. zář 2009

jo jinak jsem se holky fakt pobavila, na gyndě mi řekli že málo jím a málo piju 🤐 no piju asi jo ale málo jím?? jámám 90 kilo a mluví o mě jako o hubeňourovi 😀 navíc by se doktoři měli dohodnout, na štítce minulý týden mě váhu hlídá abych nepřibrala a zvedá prst a teď na gyndě mi řekli "no vidíte konečně jste něco přibrala"

kackark
24. zář 2009

Strouzi: tak to je dobrý 😀 Já do toho cca 15tt jen schazovala, ale od té doby to jde rychlostí blesku, tak se neboj, že by si nepřibrala 😉 🙂

strouzek
24. zář 2009

kači já se právě nebojím, spíš se třepu abych neměla při porodu 2 tuny, stačilo že jsem díky štítce nabrala 15 kilo z toho 10 za měsíc a něco po operaci.

jaspina
24. zář 2009

Strouži já nepotřebuju nějaké extra drahé věci, ale spíš prostě budu chtít i věci, které nejsou vyložené nutné - ale taky si představuju tu houpajdu od FP, kolotoč s méďama FP.. postýlku s nebesama..
Ještě si mi připomněla, že i když mají něco nového a používají to, tak nedokážou vyhodit to staré. A to platí v podstatě na cokoli - co kdyby se to ještě někdy mohlo hodit že? 😠 Jako 10 let schovávat nějakou kravinu za 10 kč, to mi fakt hlava nebere.. Jsem to viděla, jak jsme dělali střechu a tím pádem vyklízeli půdu. Takových blbostí! A všecko jsme vyházeli. Třeba ty 100leté postýlky 😝 Jarek to pořezal motorovkou a když se mamka divila,tak jsem jí jasně řekla, že do postýlky který se tam válí pod prachem X let bych svoje dítě nikdy nedala - tak pochopila, že dnes už si člověk lecos koupí, než by nechal děcko létat v punčochách 10x zašívaných - že mu je někdo dal, tak nemusí kupovat další.. 😒

kackark
24. zář 2009

Myslím, že dvě tuny ti nehrozí a vím, že to s tou štítkou nemáš určitě jednoduché. Ale věřím, že když budeš jíst jako doposud a sem tam něco málo navíc, tak se určitě nic nestane 😉 🙂

strouzek
24. zář 2009

jj jaspi přesně tak to říkám i já, některé věci vemu klidně obnošené, třeba věci na mimi ale to neznamená že nechci mít i nové krásné oblečení pro mimi na návštěvy ale třeba postýlky a jiné věci rozhodně 100 let staré neuznávám. já třeba normálně nakupuju pro mimi u vietnamců kupuju i v tescu HM , C&A atd. než bych si brala starý hadry snad ještě po mě tak to radši dám pár stovek a budu mít nové pěkné věcičky.

jaspina
24. zář 2009

Strouži - taky bych to klidně koupila u vietnamců, kde to vyjde nové jak v sekáči staré.. Bude to bez fleků atd.
Jako někteří lidi se pohoršují nad hadrama od vietnamců, ale kdyby si zjistili, kde se to jejich oblečení šije.. Jako dnes už třeba i Lonsdayle (nevím, jestli to dobře píšu) což byla typicky anglická značka, tak mají továrny přestěhované , tak že je to Made in China 😉

sarlotta
24. zář 2009

Holky akorát věci od vietnamců je třeba vícekrát vyprat- většinou to barví v barvivech která obsahují kde co... pak jsou alergie a to za to nestojí. Když už něco od vietnamců tak něco co není přímo na tělo pro mimíska🙂

jaspina
24. zář 2009

Jak je ale možné, že kolikrát se u ťamanů prodává ta samá věc jak v obchodě? Nemyslím nějaké napodobeniny drogérie atd. Ale oblečení - a fakt totožné. Oni asi taky do těch obchodů to nakoupí tam někde od nich že?

strouzek
24. zář 2009

souhlasím s jaspi, stejně je vše i značkové věci z kamenných obchodů made in china a vozí se to v kontejnerech špinavých kdoví odkud akorát tomu pak dají cenu 8x větší než u vietnamců. viz příklad z dneška, šla jsem kolem vietnamců a viděla jsem čepičku tak jsem si jí prohlížela ale řekla jsem si že čepiček mám zatím dost tak jsem šla pryč. no a šla jsem do přímo babyobchodu kamenného a koupila jsem mimčovi takové to lehátko do vany a žínky a hned vedle pokladny měli vystavené čepičky a hádejte co? lautr ty samé, dokonce ty samé barvy a vyšitý obrázek akorát že tu čepku měli u vietnamců za 39 a v tom kamenném obchodě za 140,-!!! to samé se mi stalo u spousty věcí. já prostě nakupuju tam kde se mi líbí cena ale i se mi líbí ta věc a je mi fuk odkud to je.
jediný co nekoupím mimčovi na tržáku jsou hračky hlavně plastové a boty jinak klidně cokoliv.
jako sadu do porodky mám značkovou z tesca ale to jen kvůli toho že se mi líbila , kdyby měli tu samou na tržnici koupím jí klidně tam.

jaspina
24. zář 2009

Strouži přesně - nokoupila bych tam děcku botičky a hračky. Protože hračky žužlá a nechtěla bych mu zkazit nohy. Pro sebe klidně, ale u dětí se nožička formuje.. A taky ne ty jejich přísady do jídel, hrnce... a drogerii. I když možná by se našla vyjímka - ale třeba hrnek nebo tak, to ne..
A s tím oblečením - stalo se mi to taky mockrát - i u oblečení pro dospělé a ty rozdíly cen jsou fakt mazec. Jako mě fascinuje jak si třeba maminky říkají, že by nekoupili pro děti ty levné skákací zvířata - jak na tom hopsají a že radši někde ve zdr. potřebách.. No mi je prodáváme a kde se asi tak vyrábí že.. Klasika.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru