Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
1. říj 2009

Za chvilku jedu na rehabku, po týdnu se konečně zkulturním a dostanu mezi lidi, tak jsem zvědavá jak to s tím svým nachlazením ustojím.

strouzek
1. říj 2009

jaspi jj ty skřínky do koupelny se mi líbí akorát je fakt že ceny mi přijde velká když si vemu že přebalovák člověk potřebuje rok dva. u mě bohužel nehrozí ani tato možnost, ten regál do koupelny máme ani ne 2 roky, nechala jsem si ho udělat na zakázku stál dost peněz takže by mě bylo líto ho vyhodit a kupovat nový kvůli přebalováku. proto jsem se dívala v ikei na komody, líbila se mi tam jedna má prostorné šuplíky akorát ten nádstavec jsem jaksi nevymyslela. v ikei měli i takový výklopný jakoby sedátko to vypadá ale je to přebalovák ale ten se mi moc nelíbí

jaspina
1. říj 2009

Holky neslyšely jste někdy o postelích Ceragem? Mě o tom včera vyprávěla známá, že tam teď bude chodit s bolestí kostrče.. prý to zabírá snad na všecko a je to zdarma. Aspoň tady u nás jo. To je jakoby masážní postel a každý může jít 1x denně zdarma - po dobu jakkoli dlouhou. Je to v rámci podpory prodeje - oni doufají, že si to pak lidi koupí domů.. Myslela jsem na ty problémy Kačky a Evičky.. ale ted mě napadlo, že to asi není pro těhulky, tak leda po porodu..

strouzek
1. říj 2009

Jaspi já jsem o tom slyšela asi před 14 dny, teda jestli je to ono, ukazovali to v telce, že je to dobrý,že tě to tak nějak namasíruje či co, že to dokonce zvyšuje i plodnost. Nevím odkud jsi ale u nás to mají v lázních Hrabině že tam chodí lidi se natřásat i normální lidi ne jen pacienti a že pokaždé se cítí líp. Ale s cenou jak to je to nevím, možná že když to napíše doktorka tak se to zaplatí přes pojišťovnu

jaspina
1. říj 2009

Strouži já jsem ze Zlína a je to tady zadara.. Prostě přijdeš a počkáš až bude volno.. Nedá se objednat dopředu. Myslím, že do těch co tam čekají, tak hustí ty výhody, aby něco prodali.. Možná to vyzkouším taky.. Jestli to zvýší plodnost, tak ať se mnou třepou klidně hlavou dolů 😀

strouzek
1. říj 2009

jaspi 😀 😀

papua
1. říj 2009

zlaticka moje, no tu som konecne!!!
tak si predstavte ze nam vcera v praci vypadol net na cely den a ja som sem nemohla 😠
Ale uz som tu 🙂

papua
1. říj 2009

Teraz tu ziadna z vas urcite neni 🙂

Mimi: mrzi ma to, ze som nemohla vcera, ale uz si mozme pisat!!!

Dracku -zlaticko drzkaj sa nam!

murynka
1. říj 2009

ahojky holky

děkuju za rady 🙂

tercíku chceme krb ale pokud nepůjdeme s cenou dolů asi to budou krbové kamna 😅 dnes jdeme do jednoho kameniství tak jsme zvědavá 😨 vím že ta vložka je drahé 😒 kolem 20 tis.no manžel šikovný je ale asi by to neobezdil 🙄 🙄 na to by si asi netroufl......ale chápu jak to myslíš....prostě sehnat zedníka a ne přímo ty lidi od toho krbu
jinak děkuji za pochvalu kuchyně 😵 😵 uvidíme až bude stát 😨 😀 😀

strouzek já mám přebalovák komplet chtěla jsme i s komodou na věcičky 😀 😀 a navíc tam je i ta vanička a cena asi kolem 3 tis.kdybych to kupovala zvášt vyšlo by to více....a mě se to líbílo buud to mít v ložnici a vanička jde vyndat tak budu asi koupat v koupelně 😉

kači tak to hezky zvládni 😉 a už je trochu lépe??? 😕 😕

jaspina
1. říj 2009

Přemýšlím, že si půjdu zacvičit. V úterý jsem to flákla, tak mám co dohánět.. A poukazy do doby, než šéf přiveze další mám zpracované, tak se nudím. Ještě uvidím, ale možná tam zaběhnu..

jaspina
1. říj 2009

Jé sem úplně zapomněla, že mi volal chlápek, že v pondělí ráno k nám naběhnou na okna! Se těšííím! Hlavně jak se ten dům změní a na dveře na terasu. Doufám, že to při tom vybourávání nespadne 😅

mar26
1. říj 2009

Ahoj holky, jdu jen pozdravit...náladu mám pod psa...půjčovali jsme bráchovi víc peněz a min. týden je vracel...ale nedošly...zjistili jsme,že bu´d já mu dala blbě číslo účtu nebo on ho blbě vyplnil...no každopádně teď čekáme,až se k tomu vyjádří majitel účtu...ale co vím,tak ty peníze už vidět nemusíme 😢

evanek77
autor
1. říj 2009

krásný den vlaštovičky,
koukám se tu řeší přestavby v plném rpoudu, budu k vám za rok chodit pro inspiraci 😉 🙂
marti,
jejda, snad se neztratí ☹

murynka
1. říj 2009

marti tedy 😨 😨 to je mi líto..ale myslím že se to řešit dá pokud ny to nemá právo a poslali mu to omylem musí to vrátit....vím že jedný známý poslali omylem místo 12tis.platu 120tis.a musela to vrátit....dnes už je to tak vše ověřený že to dopátráte a oni to z něj vytlučou......

papua
1. říj 2009

Mar: MUSITE ich vidiet urcite!!!!!!!!!!!!!!! Ten dotycny ich musi vratit!!!! Vsade je uvedeny odosielatel, ktory samozrejme vie ku komu tie peniaze mali ist - je to trestny cin ak ich nevrati....

strouzek
1. říj 2009

jé ahoj papu jsem ráda že jsi tady těhulko tak co jak se cítíš??

mury mě se ta vaše komoda moc líbí, ta komoda na věcičky no tak to chci i já, vaničku bych aninepotřebovala koupila jsem takové to lehátko a vaničku mám u našich, stejně od ložnice ke koupelně to mám asi 2 metry. jinak ale koukám na tu cenu já koukala na podobné jakou máte vy na netu a ceny od 5 tis. nahoru, kde jste jí sehnali??

ahoj mar jejda tak to je nemilé, no já to znám mě se nestalo to samé ale loni na dovolené jsem se snažila vybrat peníze v bankomatu a prostě mi to peníze nedalo, tak jsem volala do česka na infolinku a nebyli mi schopní nic říct, vrátila jsem se na hotel a koukám že peníze mi to ale z účtu vzalo. bylo to sice "jenom" 8 tis. nebo kolik ale měla jsem zkaženou celou dovolenou. a co chcete řešit na krétě v bance že když ani jazyk neumíte, jediné co pomohlo že jsem si ten bankomat vyfotila vč. té adresy a nějakého evid. čísla, dojeli jsme do česka a hned jsem jela na centrálu v Ostravě a zhádala jsem se tam s nima, oni by vůbec nebyli schopní nic říct, že to prověří a že můžu čekat i měsíc dva a nikde není záruka že ty peníze zpět dostanu.
bohužel u tebe je to jiné, bohužel o tom bylo několik reportáží v občanském judu no a ze zákona bohužel ten majitel účtu nic vracet nemusí ☹

jana.jaro
1. říj 2009

Ahoj holky 🙂 ,tak nakukuju do tabulkly a co nevidííííím 😉
papua vvvvvvvvaaaaaauuuuuuuu 😀 GRATULUJU k // a drřím pěsti

strouzek
1. říj 2009

jé ahoj jani tebe jsem neviděa ani nepamatuju, co emička jakse má?

jana.jaro
1. říj 2009

Ahoj strouži,cvičíme a cvičíme 4x za den 3cviky vojtovku.Emička se mě stáčí trochu doprava je to tím,že se brzo narodila.

murynka
1. říj 2009

strouzi kupovali jsme jí v Kice 😉

strouzek
1. říj 2009

jani tak snad to brzo dožene, vojtovka je moc dobrá a Emička šikovná to by bylo aby nebylo 😉

mury dík za tip 😉

jana.jaro
1. říj 2009

holky ,ale Vááám to naskakuje 😕 😕 😕 ,myslím ty týdny.Valím oči murynka kačka evča máte zasebou 30tt,to už je zapár a budou další fotky miminek,jáááááááááá je těšíííííííííím 😀

strouzek
1. říj 2009

holky nevíte co dráček jak to vypadá?

papua
1. říj 2009

Jani: dakujem moc moja 🙂!!! dufam...
Strouzi: citim sa trosku ako chora, trosku mi bolo rano cudne uz od zaludku, ale inac ok....V utorok rano idem na utz, ci je uz nieco vidiet, tak drz palce!!!! Vcera este nebolo, len hcg mi brali z krvi........

murynka
1. říj 2009

jani a co vy??co emička??? 😵 😵 😵 😵

strouzek
1. říj 2009

papu to si piš že budu držet pěsti co to půjde. včera bylo na mimčo ještě brzo ale v úterý to už bude pěkný flíček na monitoru 😵

papua
1. říj 2009

Jani: ano vcera som bola 4+6tt , vraj to je velmi skoro.tak uvidim, modlim sa kazdy den aby bolo vsetko ok...

papua
1. říj 2009

Pardon: strouzi: 🙂

strouzek
1. říj 2009

Holky zapomněla jsem vám říct že jsem dneska dala řeč se šéfem. Přišel do práce a říká mi tak už tu máme říjen a já jj máme a on a vy co, v kolikátém jste měsíci?? Tak mu říkám že budu začínat 5. a on no toto letí. Tak mu říkám jj letí ale zřejmě jsou tu všichni v klidu a on jakto?

No tak jsem mu řekla že jsem ochotná zůstat v práci ještě měsíc dva ale to by se museli chovat jinak. Koukal na mě jak na blázna o čem to mluvím tak jsem mu vlepila ty doktory a ty kecy kolem a to topení, balíky aj. no tak mi řekl že si nemyslel že mě to urazí, že on prostě blbě kecá vždycky ale že normálně k doktorům chodit můžu, že topení je záležitost jen teď pak už se stejně bude topit normálně a zatím si prostě mám pouštět přímotop a ty balíky že ať řeknu kolegyním jestli by mi s tím vždycky na tu poštu nepomohli. Pak jsem se ho znovu ptala co a jak plánuje dál, že jestli tu mojí práci rozdělí mezi lidi nebo někoho přijme a to mě jakože trošku dožral protože mi řekl že o tom ještě neuvažoval a hned tak uvažovat nehodlá prej jsem tady tak co, super no, se může stát že přijdu ze dne na den s PN a hotovo, pak už na to kašlu, nejsem povinná někoho zaučovat a jeho věc že se pak z toho pose.. přijde mi to že oni to furt berou jako srandu že jsem těhule a utíkají mi týdny, myslím že šéfovi to docvakne asi až půjdu do porodnice 🙄

strouzek
1. říj 2009

jejda papu to je ještě brzo, já šla loni na utz v 5+4 a doktor mi říkal že jdu brzo že ještě není jistý že vůbec bude něco vidět. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru