Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
3. říj 2009

Ahoj holky,venku svítí sluníčko,tak je hned lepší nálada 😵
noc pohoda, Naty vstala v 5:15 nasosla se, koukací jsem ji dala do postýlky a za chvíli usnula a spala do teď

murynka
3. říj 2009

jéé to je dobře že je Natynka tak hodná 😵 😵

koukala jsem na fotky mezi těmi dvojčátky 😀 😀 moc jí to sluší 😵

evanek77
autor
3. říj 2009

krásné ráno vlaštovičky,
marti,
prostě máš fakt hodnou holčičku, už ti to neodpářem 😉 🙂 😀

murynka
3. říj 2009

ahojky evi jak jste vyřešili to plátno na focení?? 😕 😕 pošlou jiné....

mar26
3. říj 2009

Evi 😀 ,tak já si zase někdy radši postěžuju 😀
ne třeba v úterý nechtěla vůbec spinkat nebo ze soboty na neděli nespala od 3 skoro vůbec,ale jsou to výjimky,jinak spinká fakt krásně a včera byla úplně vzorná 😵
A je už děsně ukecaná ...i teď tu vykládá o sto šest 😀

mury děkujeme...dvojčátkům jsou 4 měsíce,korigovaně 2 a mají kole 3,5kg 🙂

evanek77
autor
3. říj 2009

mury,
a natynka je proti nim pěknej obřík, viď? Co to mlíčko umí za zázraky 😀
jinak to fotografické pozadí jsem jim poslala celé zpět, tak snad to pošlou vyreklamované než porodím, fakt o fotky malinkého tomečka s velkým tomem dost stojím a naštvali by mě 😝 😝 😝 Vem si jak rychle roste natynka, každej týden je na mimču děsně vidět

murynka
3. říj 2009

já už chchi také ukecanou holčičku ☹ 😀 😀

marti to jsou ty nedonošené vid?ale i tak vypadají krásně 😵 😵 😵

evanek77
autor
3. říj 2009

vážně už štěbetá? Ve dvou měsících? Já se tááák těším...

mar26
3. říj 2009

Evi jj roste mega rychle..až budete bydlet v Praze,tak k tobě přijdu asi na focení 😀 😀 ...můžeš si za to v klidu účtovat ...taky chci teď s Naty na focení..už je veselá a tak,může to být fajn 😵 ,předtím přeci jen jak hodně plakala,tak jsem si netroufla,aby to celé prořvala

murynka
3. říj 2009

evi to jo obříček 😀 😀
tak moc držím palečky ale to stihnete do porodu máš ještě čas 😉
já ti nevím zda ho objednat manžel se netvářil moc na tu cenu ☹ ☹
cpeme ted do baráčku..asi koupím jen černou deku a bude 😀 😀 😀

jinak s těmi dětmi to je pravda rostou před očima 😕 😕

evanek77
autor
3. říj 2009

marti,
nic se účtovat nebude, hele, fotit moc neumím, ale retušování mě baví... ale nikdo mi nechce pozovat, takže tě beru za slovo 😉 🙂 🙂 🙂
Ono tři měsíce utečou jako voda.... a jsem další moravskej pražák 😀 😀 😀

mar26
3. říj 2009

Evi tak jednu fotomodelku máš...Naty ti půjčím 😀

mury jj narozené ve 29tt,ale jsou úplně zdravoučký 😵

Evi fakt kecá a jak a děsně se směje 😵 ...včera jí byly vlastně 2 měsíce a 2 týdny a včera povídala snad celý den 🙂

evanek77
autor
3. říj 2009

mury,
pořád lepší jak můj, ten chtěl k tomu rovnou i světla a novej foťák 😀 😀 😀 😀 Ale hošík ví, že do dubna nic nakupovat nesmí, jinak ho s klukama v březnu nepustím na golf do Irska a už má letenku a těší se, letos byl také a vrátil se nadšenej 😉 Ale holt hypotéka se sama nevyplatí a vzhledem k tomu, že v praze chceme byt 80-100m2, tak novej úvěr bude také pecka 😝 😀

murynka
3. říj 2009

evi 😀 😀 to bych brala pokud by mi nabídl i světla...foták mám ale to plátno bych chtěla 😖 no budu muset udělat psí oči 😀 😀 😀
jéé on poletí do irska ten se má to je manželův sen také....ale tam me nedostane 😅 😅 já raději teplo 😀 😵

evanek77
autor
3. říj 2009

marti, sousedčin také povídá v jednom kuse, ale ten je na konci dubna, takže už velikej. Navíc on si tak hodniku povídá, nikdo nereaguje, tak začne volat, pak kňourat a nakonec se vztekne a řve a řve.... je mi ho trochu líto 😔

mar26
3. říj 2009

Evi to je ten od té starší mámy viď? Ach jo...já sice jsem někdy na PC...ale myslím,že Naty nešidím...mám ji totiž na nohách a vykládám si s ní 😀
Teď je sice v lehátku,ale vehementně vykládá něco medvídkům 😀
to bude asi pálka za takový byteček a v Praze 😝

evanek77
autor
3. říj 2009

mury,
já svého času dost cestovala a musím říct, že tyhle syrové země jsou nádherné, když je poznáš, i když moje nej jsou norsko-švédsko-dánsko-finsko, hlavně je neskutečné vidět ty vodopády a ledovce, škoda, že tehdy nebyly digitály a já fotila dost málo, protože to bylo drahé 😝 Ale i amerika, to jsem byla texas-luisiena-missisipi a také paráda, tedy až na vedras okolo 45°

murynka
3. říj 2009

evi to věřím že je tam krásně 😵 😵 kdo ví třeba se tam někdy podíváme 😀 😀

prosím tě poslala bys mi do IP ten odkaz na ty plátna??moc děkuji 🙂 já tamten nemůžu najít ☹

evanek77
autor
3. říj 2009

marti,
sousedka na něj skoro nemluví...
a byt bude někde na okraji, manžel má teď kancelář v hrdlořezech, takže něco na té straně na Hradec. A pálka to 14let bude, ale zas to bude pak naše, né jak tady v Brně, kdy dal do bytu milion a nakonec z něj nemá nic a ještě ho budem do r. 2017 splácet... ještě že jsme měla byt já a můžem ho prodat, jinak bychom neměli šanci dostat úvěr

evanek77
autor
3. říj 2009

mury, ten můj je linkstar 2016, odkaz jsem už smazala, ale já to kupovala přes AD shop.cz

evanek77
autor
3. říj 2009

jinak na aukru mají 3-4m stojany kolem 1200,-, ale to se nám do bytu nevejde, ale vám by se vešlo, tak koukni, je to v sekci foto a pak to projít, tuším příslušenství nebo ostatní

kackark
3. říj 2009

Teda holky, já než se nasnídám, tak vy toho napovídáte 😕

Marti, ta tvoje princeznička je vážně kouzelná a ke všemu si povídá, to je parádá 😵

Mury, deset těch jednorázových plíneček jsem si koupila, ale jen tak pro jistotu, víc jich kupovat nebudu.

Evi, jsi úžasně zcestovalá, je dobře, že jsi stihla navštívit tolik zemí, určitě máš krásné zážitky 😵

mar26
3. říj 2009

Kačko vy budete látkovat že máte jen 10 jednorázovek?

kackark
3. říj 2009

Marti, ne já myslela, že mury myslí jednorázové plínky na podložení miminka (přebalení atd.)
Jinak mám už dva velké balíky jednorázových plínek 😀

evanek77
autor
3. říj 2009

kači,
to je, co? Já jsem zas celá dojatá 😉 🙂 🙂
a jinak, cestovat bys také stíhala, kdybys toho pravého potkala jako já až ve 29 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
3. říj 2009

normálně už podruhé mi sociálka udělala to, že jsme měla lístek na peníze např. k 30.9., účetní to tam odnesla 24.9. a oni to tedy proplatili jen do toho 24.9.... jako mně je to jedno, ale birokrati jak blázen

mimina321
3. říj 2009

ahoj no vy ste toho naštebotali 🙂
papu ten test je ukážkoví,beriem inšpiráciu 😀 😵
ja som sa sem nedostala,mali sme vela návštev-tak nebolo kedy
mar z Natinky je už slečna 🤐
mrzí ma ,že katuške sa to celé akosi komplikuje
ahoj kačka a evička 🙂

kackark
3. říj 2009

Evi, taky mě ten článek úplně dostal 😉
Evi, a jak to s tou sociálkou poznáš? To je od nich teda zvláštní chování, ale spíš si myslím, že tvoje účetní měla počkat, až opravdu na 1.10. a pak to tam poslat. Oni nemůžou vědět, jestli třeba neporodíš, nebo nemocenskou nepřerušíš, atd.

Ahojky mimi 😵 Věřím, že // budou brzy. Víš co? Já tě pro jistotu poprskám 😵 😵 😵

Prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk.

evanek77
autor
3. říj 2009

kači,
no to s tím porodem je fakt, to mne nenapadlo 😀
posnám to z výpisu na internetbanking, dojde mi tam od kdy do kdy mi to platí a kolik na den 😉
já zas neodolala a ještě tomáškovi dokupovala nějaká bodýčka s dlouhým rukávem, měla jsem jen jedno a jinak samá s krátkým, tak jak jsem posílala peníze, tak na mne vykouklo, že už mám září na účtě 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru