• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
stroži no to bol teda deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: ktovie či tam nebolo niečo pokazené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mne ešte perie práčka,to vyvešiam a hotovo :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači ahoj :slight_smile:
až teraz som si všimla že si napísala :sweat_smile: :sweat_smile: ako sa máte?
4. říj 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že to jídlo bylo v pořádku jen mi to prostě asi nesedlo,manža měl to samé, byla jsem nalačno a jídlo bylo celkem mastné, byl tam bramborák a mimču tam asi něco nesedělo, občas mi to tak dělá. jsou dny kdy jsem jak popelnice a můžu sníst vše a dny kdy od rána co sním to vybliju nebo je mi blbě.
4. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

my ráno makali na baráčku a ted jsme tu měla kámošku na kafi :dizzy_face: :dizzy_face:

strouzek já včéra blinkala také :sweat_smile: :sweat_smile: včéra byl vůbec divný den :rolling_eyes: :rolling_eyes:dnes už je mi mnohem lépe :slight_smile:

mimi jen si zalenoš :sunglasses: :dizzy_face:práce neuteče :grinning:

kači a co vy?jak dneska je??včéra jsme tu byla dlouho řešili jsme na jednom témetku něco co mi zvedlo tlak :frowning2:
a čekala jsme na manžu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj štěbetalky,
marti,
natynka se překonává, od 20-8, to je teda výkon :slight_smile: :wink:
strouži, mury,
koukám sobata nebyla nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi pozerala nové foto sú kúzelné :dizzy_face: :zipper_mouth:
4. říj 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, jejku, kdopak nebo copak tě naštvalo?

My dneska dělali jen běžné domácí práce, lenošili atd.

Evi, ta fotečka ve vaně je úžasnáááááááá :dizzy_face:
4. říj 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi to tedy sobota hnus :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kači IP :wink:
4. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík vlaštovičky:slight_smile:
evičko přidávám se... krásné:slight_smile:))
4. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Sarlottko,
jaký jsi měla dnes den? :dizzy_face:
4. říj 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík kači:slight_smile:) jo dneska to bylo fajn, byla jsem s malým a pesákem na procházce na ořechy:slight_smile:)) ať máme na Vánoce do cukroví a do štrůdlu :wink:

zítra zas do práce.... ufff... :grinning: nějak to uteklo ten víkendík....doufám že to zmáknu, ještě teď mě bolí ruky od motyky :sweat_smile: ... mosím se víc ulévat :wink:
4. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šarlotko,
to máš pravdu, ty víkendy letí děsně :frowning2:
holky díky, já už mám pupek jak hroch, ale zas vím, že malej by to už na světě zvládl :wink: :wink: :slight_smile:
manžel dneska konstatoval, že už chodím jak těhule, taková ta široká kývavá chůze :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě neutíkají jen víkendy :sweat_smile: :grinning: :grinning: ....

evi na pupek máš nárok :dizzy_face: :dizzy_face: za chvíli jsi ve finále :sunglasses:

a tou chůzí už chodím dávno prý je to srnda pozorovat no jak pro koho že :angry: :grinning:
4. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš jako tučňák jo? :grinning: :grinning: a bude hůř... až klesne bříško, tak budeš mít pocit, že prcek musí vypadnout když se rozkročíš:slight_smile:)))))

za měsíc a půl budete 3 Evičko... je to krásné. :dizzy_face:
4. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šarlotko,
hlavně jak si stoupnu a malej hlavičkou nalehne na čípek... tak tak si představuju že bych se cítila po kolektivním znásilnění nejmíň deseti mužskejma :grinning: :grinning: :grinning:
mury,
já tak prý chodím až teď, ale je fakt, že malej teď leží jakoby níž a víc uvnitř v pánvi...
4. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi ten čípek je síla co :frowning2: ....
4. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se tááák těším, až se narodí.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dnes jsem konečně dočetla těhu knížku a u některejch obrázků miminek si až polakala dojetím, jak si je ti tatínkové pyšně drží a maminky něžně koukají :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mury,
nechápu, jak někdo může tvrdit, že ležení mimčo nepomůže udržet, když vidím na sobě, co ta váha mimča dělá za psí kusy
4. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak jsem ráda, že jsem zjistila, že nejsem jediná, kdo si připadá jako znásilněný :astonished: Dost mě to zaskočilo. To víš, že by to Tomášek zvládl už krásně. Ale víš jak to bývá, holčiny co se bojí předčasného porodu pak většinou přenášejí, a když si vezmu jak moc jsem se bála, tak se budu s Táďou tahat asi do 50tt :grinning:
4. říj 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, taky to cítím, když si lehnu, jak se najednou uleví a malý se zklidní.
Když stojím celé dopoledne na nohách, tak už to není ono.

Sarlott: to je dobře, že jste měli pěkný den :dizzy_face: A zítra to v práci nepřeháněj :wink:
4. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
nakonec budeme mít čtyřkilové valibuky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se mnou nějak cloumou těhu hormony, jsem tu manželovi plakala, že se mi bude stýskat, přitom jsem zvyklá být tu v týdnu sama... doufám že po porodu nebude slzavé údolí, jak všude varují, že to bývá normální :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
4. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to mi je moc líto, že si s tebou hormony takhle pohrávají.
Mě by se stýskalo i jako netěhotné. Lituji Tě :pensive:
4. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
on manžel je pusinka a vždycky mi chodí hlásit, za kolik dnů se má tomík narodit... a dnes jsem koukali na bytečky v praze a že to asi nestihneme pronajmout od ledna, ale až od února a tak budeme s tomíkem dýl bez tatínka a pak že je teď v říjnu objednaný na alergologii tady v brně a neví, jak to udělat, když ještě nemá nárok na dovču, no a už byly slzičky... nějak mi dochází, že předtím byl sice také v praze, ale mohl si plán různě upravit, teď je prostě v nové práci a nemůže si vymejšlet, když zrovna nastoupil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: Nějak mi v tu chvíli došlo, že si malého vážně asi pochová až umytého v postýlce, že porod spíš nestihne než stihne :pensive:
4. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naty ne a ne usnout a u Kamaráda do deště to zalomila v lehátku a spala skoro do půl 8...tak jsem zvědavá jak usne večer a my s manžou si udělali hezké válecí a povídací odpoledne. Super den...až do doby,kdy jsme dělali rozpočet na příští rok s rodičákem...fakt to bude mazec!!!
ona už druhý den má tak super ...vůbec nepláče,hrozně se směje a pořád žvatlá

Evi bohužel u mě slzavé údolí po porodu bylo...smutek po manžovi,jak tu nebyl,kvůli chřipce,Naty plakala,moje bezmoc...ale třeba to budeš mít jinak..já si myslela,že se mnou ty hormony tak nezacloumaj,ale teda jo a pořádně :sweat_smile:
To zvládneš a věřím,že i manžel Tomíka uvidí u porodu :dizzy_face:

moje švagrová už přenáší 4 dny a to je druhorodička...jsem teda zvědavá kdy to bude..Dominiku rodila 2 dny před TP
4. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti,
já vím, že mám houby starosti, že je podstatné, že je malý v pořádku, manžel si rychle našel práci, že za pár měsíců budem spolu od pondělka do neděle, což neznám, protože manžel dřív dělal pro firmu v žilině a do brna šel s tím, aby míň cestoval a byla z toho několik dnů v týdnu praha... vlastně se mi všechno plní a čím víc se mám radovat, tím víc mne dojímají maličkosti :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
na jak dlouho si chceš brát rodičák? Já bych moc ráda měla do 2let dalšího cvrčka, takže i kvůli hypotéce chci dvouletý
4. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jů,
ty budeš co nevidět tetička :wink: :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu si ho brát na tři roky...radši nepočítám s tím,že do dvou let se nám povede sourozenec a být pak úplně bez příjmů...Natálku mi jako dvouletou do školky nevezmou
to dojímání je normální :dizzy_face: a patří k tomu :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti,
ty školky jsou obecně mazec, kamarádka má 3letého kluka, rozvedená samoživitelka, manžel neplatí alimenty... no a v brně školku nesehnala, takže malého vozí k rodičům vždycky na dva týdny a ty pracuje, pak ho týden má a tak dokola...
já budu mít malého skoro v 33, proto chci druhé hned jak to půjde, sice záhul pro zdraví, ale mám právě strach, aby se pak podařilo, když u nás trvá otěhulení dlouho. Takže chci nejmíň půl kojit a neřešit antikoncepci a když si pžíroda skulinku najde, tak budu šťasná :wink: :slight_smile: ale víš jak, to jsou předporodní představy, když bude tomík hodné zdravé miminko, kojení dobře půjde a tak... všechno může být úplně jinak
4. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no jo přibude nám do rodiny Anežka :slight_smile:
přeji ti,aby ti to vyšlo, tak jak si přeješ :dizzy_face:
ve vaně ti to s bříškem moooc sluší :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek