Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
7. říj 2009

v albu mám, že srdíčko bylo 9+0tt 😉 🙂

evanek77
autor
7. říj 2009

to mne teda malej napínal, potvůrek 😀 😀 😀

kackark
7. říj 2009

Berušky, tak já frčím, mějte se tu hezky 😵

Papu, gratuluji těhulinko jedna 😉

A Tercince taky 😵

murynka
7. říj 2009

kači hezký den 🙂

papua
7. říj 2009

Mimi: ja som to tiez tak mala minuly krat, ale teraz som trosku bola zarazena, ze mu to neslo vobec zaostrit, aj ta dutinka je strasne rozmazana, ze nechapem ako vie ze je to dutinka 🙂, ale snad teda je....

strouzek
7. říj 2009

papu neboj je ještě brzo 😉 já byla u dr. v 5+4 a taky jenom dutinka, jak velká nevím ale za 6+0 jsme pak už měli srdíčko 😉 já vím začátky jsou na houby, doktoři nemůžou nic pořádně říct jen že tam něco vidí ale neví co a jak se to bude vyvíjet, že je brzo a bla bla. ale uvidíš že za pár týdnů už budeš koukat na krásné fotky prcka 😵

papua
7. říj 2009

Evinka: dakujem zlaticko, no mna tiez trapi ako to tak vyzera 😀
Kaci: Dakujem skoromaminka 🙂 !!!

papua
7. říj 2009

Strouzi dakujem! Mas uplnu pravdu, asi to moc riesim aj ja !!!!

murynka
7. říj 2009

holky ty začátky co...

strouzek má absolutní pravdu 😉

jen my chceme zázraky 😀 😀 aby tam hned bylo miminko co 😵 😵 😵

papua dočkáš se!!ani se nenaděješ a máš ty týdny co mi 😎

evanek77
autor
7. říj 2009

mury,
ale bylo by to fajn... jako jaké bude mít oči, vlasy, co bude mít rádo a tak.... takovej pěknej seznámek aby z UZ vyjel 😀 😀 😀 😀 😀 a samozřejmě zdravé, to ani nepíšu 😉

murynka
7. říj 2009

evi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

papua
7. říj 2009

Evi: to by bolo naozaj super! No bohuzial...to su tie nase zle predosle spomienky....Ked som bola prvy krat tehu, nic som nevedela a neriesila....Tie cas su prec a teraz to uz je uplne ine....

strouzek
7. říj 2009

papu nemáš zač, já si úplně pamatuju sebe u obou těhu, hned jsem chtěla krásný fotky mimíška a teď u toho druhého jsem chtěla hned úplně všechno, příznaky, srdíčko atd. pořád jsem říkala že jak otěhu tak počkám do 8 tt a co myslíš? hned jsem valila k doktorce jak se vrátila z dovči, hned jsem po ní chtěla vyjádření jak to vypadá jestli se může ZP opakovat atd.´jenže co mi měla říct když na utz tečka že? 😅 z čistého zoufalství nebo spíš šílenství jsem pořád zkoušela testy (však sbírku mám v albíčku) abychse uklidnila, jenže spíš jsem se vynervovala protože mi začli slábnout, v den kdyjsem byla 6+0 tak jsem měla čárečku slabounkou přitom jsem už předtím měla kolejnice tak jsem letěla do nemocnice na pohotovost, tam jsem jim udělala scénu že nutně potřebuju utz, v nemocnici na mě koukali co blázním že spousta lidí má bílé testy i v 8 tt a proč vůbec zkouším testy když už mám těhu potvrzené. 😀

babulka123
7. říj 2009

babulky co je s dracekmacek??

strouzek
7. říj 2009

Papu neboj se je to úplně normální, já u prvního těhu byla nedočkavá ale v pohodě, chodila jsem k dr. 1x za měsíc na kontrolu a v klidu ale teď? já si vynutila utz v 1. trimu snad každý týden jeden, sama doktorka mi řekla že jestli fakt potřebuju na svoje nervíky chodit na utz tak mám přijít. Já tam totiž jednou letěla že mi nic není žádné příznaky že nutně potřebuju utz, no a druhý den mi začlo být tak zle že jsem tam zase telefonovala že je mi tak hrozně jestli to nemůže ublížit mimču a jak to mám dělat s lékama když vybliju i vodu natož prášek. Dobrý co? mě když vidí sestřičky v čekárně už jim vstávají vlasy hrůzou 😀

mimina321
7. říj 2009

papu je jasné z našich predcházajúcich skúseností,že budeme mať aj srach 😔 ale o to večšiu radosť s tých miminečiek máme alebo mať budeme 😵 😵 😵 🤐
čo je z katuškou ked sa všetci pýtajú 😕 😕 hádam sa nič nestalo

mimina321
7. říj 2009

srtroži 😀 😀 😀 😀 😵

evanek77
autor
7. říj 2009

😀 strouži, jsi číslo 😀 😀

murynka
7. říj 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

holky to mi upletla kolegyně 😵 😵 😵

papua
7. říj 2009

Strouzi: si ma trosku pobavila teraz...No tie testiky som videla, ale vies co...chapem to....niekedy je to fakt strasne....
Dufam, ze katuska je ok...

evanek77
autor
7. říj 2009

mury, 😉

papua
7. říj 2009

Mury: krasna supravicka! tak na zimu si pripravena....😉

murynka
7. říj 2009

holky děkuju mě to tak dojalo 😵 😵

loučím s epřeji hezký den 😵 😵

papua
7. říj 2009

Aj tebe Mury..paaaa

mimina321
7. říj 2009

mury to je krásne 🙂
aj moja baby robila takéto súpravičky

strouzek
7. říj 2009

papu v klídku, určitě stresuješ ale vsadím se že ne víc jak já,páč já jsem to dotáhla k dokonalosti 😀 😀 já v 6 tt čichala k odpadkovému koši a ke kočičí konzervě abych si vyvolala příznaky a mohla se uklidnit že snad když jsou příznaky je vše okej. prostě jsem magor 😔 😀

mury krásná soupravička, nějakou takovou podobnou mám u našich akorát bílou,pletla jsem jí na základce v těch hodinách rodinné výchovy nebo tak něco, prej jsem to měla nejhezčí z celé třídy. 😉 akorát doufám že mi to nesežraly moly za ty roky 😀

papua
7. říj 2009

Strouzi: ty si fakt cislo 😀 😀 😀 😀 ...Tak taketo to az nemam 😀 !!!

strouzek
7. říj 2009

jé zrovna koukám že kačka už začíná 8. měsíc. sakra to letí, já začínám o víkendu 5. včera jsem zjistila že jsem nějaká moc šikovná a spořivá protože jsem volala do komerčky kolik tam ještě dlužíme na úvěru a prej jenom 20 kč 😕 manža zase doplatil minulý měsíc 2 jiné půjčky takže teď budeme mít k dobru každý měsíc 6 tis!! ale že by mi leželi ladem to se nebojím, hned jsem naplánovala že příští týden sednu k netu, objednám postýlku, kolotoč,spirálku atd. 😀

strouzek
7. říj 2009

papu no však to říkám že na mě nemáš s těma nervíkama 😀 😀

mimina321
7. říj 2009

stroži teraz sa vám naozaj zídu 😵 tak ich minieš ani nebudeš veriť ako rýchlo sa to dá 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru