• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
autor
teda holky,
já celý den spím, protože ta moje viroza se mne drží zuby nehty a když se vzbudím a pustím PC, tak zjistím, že nám tu admin musel upravovat příspěvky... ach jo.
Mury,
moc moc ti gratuluji ke kontrole :wink:
2. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mám pro vás novou zprávu:
Vlaštovka má kluka, jmenuje se Tibor má 52 cm a 3,87kg - narodil se dnes ve 14,28. Oba jsme v pořádku.
2. čer 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla //
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 2.6.
Dracek........čeká chlapečka,KO 23.6.
Kačka..........čeká chlapečka KO 24.6.
Jaspina..................22DC
Tercie...................20DC
Strouzek................18DC
Nella......................16DC
Mimina...................15DC
Papua....................11DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS, 8.6. gentetické vyšetření
2. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci nechaj dnes alebo zajtra poviem kamoške aby to zmenšila a dám to do albumu :dizzy_face: dakujem za pochvalu :dizzy_face:
robila som jahodkový džem a mám 8 pohárov tých menších,vo štvrtok budem variť znova
je to sranda variť ked vôbec necítim chute :sunglasses:
2. čer 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé kači to je hezká zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
moc vlastovce gratuluji!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

kači děkuju za sms a za přepsání zprávy holkám :slight_smile: jinak mi napiš kontrolu na 16.6 děkuju :dizzy_face:
2. čer 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastovce gratuluji k Tiborkovi :dizzy_face:
2. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: želám im obom skoré zotavenie :dizzy_face: :grinning:

a je mi smutno,že tu boli príspnky do kt. museli zasahovať admi.
2. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme na svete prvého lastovičiaka :slight_smile: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé kači,
to je krásné, velká gratulace vlaštovce k tiborkovi, těším se na fotečky :wink: :wink: :wink:
2. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velikánská gratulace Vlaštovce a Tiborkovi!!!!!!!!!!!!!

A strašně moc síly a štěstí Mao!!!!!!! tfuj, tfuj, tfuj

Jinak vás samozřejmě všechny zdravím :slight_smile:
2. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlaštovce gratuluji k Tiborkovi!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:
Hlídali jsme odpoledne Aničku, tak jsme se nedostali celou dobu k netu, jen jsem vám stihla napsat o vlaštovce :wink:

Mury, ty se ale máš, že máš kontroly tak často. To je ta zdravotnická protekce, co? :grinning: :grinning: :grinning:
A co pohlaví, vyjádřili se k němu dnes nějak?
2. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Nanai..........našla//
Maova.........našla //
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Jaspina..................22DC
Tercie...................20DC
Strouzek................18DC
Nella......................16DC
Mimina...................15DC
Papua....................11DC
2. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači nevím proč mě zve tak často :confused: ale za 14 dní mi dá asi jen žádanku na krev a do gennetu UZ nečekám :grinning:
ale jinak asi nějaká protekce tam bude :sweat_smile: že mi dělá UZ pokaždé :confused: kámoška k němu chodí a od 8tt jí nedělal.. :confused: :confused:

pohlaví??řekl že říká až kolem 30tt :confused: :confused: takže doufám že v tom gennetu se v tom 20tt vyjádří už chci nakupovat :grinning: :grinning: ale řekl dnes asi kluk kdyby to byla holka má ručku na prdýlce :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, ono je možné, že mají na NT lepší utz a proto to dříve viděli, mě dělal dr. nejdřív NT a pak si tu sondu vyměnil, prý aby si mohli zaznamenat normální KO s UTZ. Jinak já mám UTZ taky pokaždé. A příště budu mít tripply. To ty už možná taky. Tak proto jdeš tak brzy. A nebo je ještě jedna varianta, že já byla na NT tam, kam normálně chodím, to bude asi tím :grinning: Takže jsem to spláchla najednou.
2. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači on má fakt blbej UZ :frowning2: takže jsem ráda že mě posílá jinam :wink: jo jo za 14 dnů jdu kvůi žádance na tripply...a kvůli objednání do gennetu :wink: ale jsme ráda alespon prcka zase uvidí manžel :dizzy_face: :dizzy_face:

a jak je??
2. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, to já myslela, že Ti tripply rovnou udělá, když už budeš v 17tt, já jdu také v 17tt :wink:

Pořád zvracím a jsem slabá, ale je toho na mě docela dost i v okolí, tak je to možná i trošku tím. Mamka není pořád úplně v pořádku a babička leží v nemocnici a moc bych si přála, aby se dočkala mého malého broučka :pensive:
2. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači moc držím palečky aby byli obě v pořádku :pensive: :pensive:
2. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, díky :dizzy_face: No my máme ještě strach o dědu, protože téměř celý manželský život se o ní staral, babička je na vozíku a má roztroušenou sklerozu, tak je jasné, jak jsou na sebe fixovaní a jak to teď snáší :pensive:
2. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackar:budem drzet pesticky,at je vse dobre :pensive:
2. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko to mě mrzí,že k těm svým trápením ještě máš toho tolik,ale babičce i mamince přeji ať je jim brzy lépe a obě můžou mít radost z další generace :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačka pripájam sa k dievčatám a prajem mamičke aj babičke skoré uzdravenie
2. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Obcas sem k vam nakouknu kvuli kristyw:slight_smile:.
Trosku me mrzi co se tady dneska semlelo a neda mi to nezareagovat (ja jsem takova huba nevymachana).
Myslim si, ze obe strany mely svoji pravdu.
Chapu Dracka, ze dostavat denne xy IP co je s Martou, kdyz ta si to nepreje zverejnit je na palici.
Priznam se taky jsem si rikala co s ni asi je, ale kdyz jsem pouzila mozek (znacne teda vyprazdneny materstvim) tak pokud se tady Martinka neobjevuje a psala IP jen valstovkam a mame na ni myslet tak to asi neni nic dobreho.
Verim, ze si s ni spousta holek psalo taky IP, ale Maova si prala nezverejnovat tak jedine co je spravne je na ni a miminko moc myslet a verit, ze to dopadne dobre a vsechno se casem dozvime. A opravdu cely den si rikam, ze tomu musime verit, ze to bude az za par mesicu az bude mit Martinka u sebe miminko v naruci - myslim, ze si to zaslouzi hrozne, hrozne moc.

Jinak holky vlastovky - za vsechno co jste si prosly a nezblaznily se z toho mate muj obrovsky a neskonaly obdiva a horzne Vam vsem preju zdrave a krasne miminka.
3. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, :wink:
tiež mi nedá nereagovať.(robím to prvýkrát)..snažila som sa zistiť, čo je s Martinkou, pretože sa u nás v októbrovkách neozvala niekoľko dní a viem, že chodí sem, tak som ráno nakukla..nechcela som vyzvedať, mala som jednoducho strach, či je všetko OK..úplne rešpektujem, že si želala neinformovať o tom "verejne", len mi nedá nereagovať na reakciu dráčka..trošku ma to sklamalo..nie preto, že sme sa nedozvedeli, čo s Martinkou je, to plne chápem..ale Dráčku, ty predsa musíš sama najlepšie vedieť, koľko ľudí Ti tu držalo a drží palce v tvojom boji..ja nikomu nepíšem IP, ale napriek tomu Ti už dlho držím palce (dlho znamená už za čias Lavazzi a pod.)..nemala si to jednoduché ani tu na koníkovi a názov tvojho albumu sa prehliadnuť nedá a veľa ľudí ťa sleduje, ani o tom nevieš..a verím tomu, že všetci ťa podporujú..preto ma voľba slov v reacii na meggie zamrzela..napriek tomu Ti veľmi držím palce aj naďalej a Martinke samozrejme tiež..veľmi veľmi!! :wink:
3. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nanai..........našla//
Maova.........našla //
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Jaspina..................23DC
Tercie...................21DC
Strouzek................19DC
Nella......................17DC
Mimina...................16DC
Papua....................12DC
3. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje, děkuji moc za včerejší podporu, jste moje zlatíčka a mám vás moc ráda :dizzy_face:

Jinak ostatní moc prosím, ať Martince moc drží pěstičky (což určitě děláte), ale přestaňme se o tom, tady takhle veřejně bavit a "dohadovat". Myslím si, že by byla Martinka smutná, kdyby věděla, co se tu strhlo. Dráček respektoval jen a jen její přání, tak ho respektujme, prosím, všechny.
3. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
kačka naozaj si to vystihla,prosím nechajte už dráčka na pokoji stresy naozaj neprospievajú jej ani bábenku
na martinku naozaj velmi myslím a držím palce
3. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já si myslím, že Martinka bude teda z těch příspěvků zklamaná. Pořád do toho rejete.... absolutně žádnej respekt k tomu, co si sama přála.
Chtěla bych podpořit Dráčka - zachovala se velmi správně, dodržela slib, který dala Martince a jedině ona to odnesla!!
My tady na vlaštovkách nechceme žádné rejpání, tak sem nelezte (pro ty, kterých se to týká). Tohle téma není od toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mimi, jak je dneska? Už lépe? Doufám, že to tolik nebolí.
3. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
už ovela lepšie aj ked jesť ešte nemôžem čo by som chcela :sweat_smile: ale hlavne,že to už tolko nebolí
som sklamaná tento mesiac to vyzerá bez ovu :frowning2: test je stále neg.
3. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek