Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
13. říj 2009

Mury, není vůbec zač a kouteček je překrásný 😵

murynka
13. říj 2009

kači a co ty a tadík?? 😵 😵

omlouvám se nestíháme ☹ ☹ děláme ne domečku abychom bydleli....

murynka
13. říj 2009

koukám pořád starosti s dědou co ☹ alespon že manža je na tvé straně 😉 .....
kolik je dědovi?

evi už jen 39dní 😀 😕 😕 mě dnes naskočilo 49 😅 😅 hrozně to letí 😖

holky to je zima co 😕 já nemám co na sebe 😅

kackark
13. říj 2009

Mury, zima je šílená. Dnes jsem si vyzvedla ušitou šatovku, ale nic jiného už kupovat nebudu, nějak to těch pár dní vydržím a nebudu nikam lézt.

Dědovi je skoro 83.

Taky mi příjde jak moc rychle to letí. Jsem zvědavá na manžu, jak bude Táďu zvládat, poslední dobou chodí z práce šíleně utahaný, teď už zase usnul u televize.

murynka
13. říj 2009

kači 😒 to mi povídej to manžovi nadhazuji pořád.....chodil z práce a usnul hned u tv ☹ 😠 tak jsme říkala jak si to představuje s malou 😕 🙄 ted také spí ale je utahaný to chápu pořád něco dělá na baráku....

ajaj to je jasný to je blbý věk má svou hlavu co ☹

strouzek
13. říj 2009

ahoj šarlotko jak se máš??

kači já jsem si zrovna objednala krásnej těhusvetr na ebutiku.cz tak jsem zvědavá, ty to máš za pár to už bych oblečení neřešila ale já musím nějak přežít zimu 😀

strouzek
13. říj 2009

holky aspoň máte manžu na večer doma, utahaného co spí u telky ale máte, já nevím jak těch 14 dnů přežiju. dneska mi manža volal tak jsem hned začla bulet, nic mě bez něho nebaví, teď mi psal na facebooku že tam 1 ráno a že jde spát, že je tam i v noci 30 stupnů a že je mu vedro 😠 sakra a my tu mrzneme 😀

strouzek
13. říj 2009

jů tercie má v albíčku nové fotečky mrňouska. terísku gratuluju ke kontrole, akorát s tou krví by si mohli pospíšit, my jí měli hned druhý den, více bych asi čekat nezvládla.

tercie
13. říj 2009

Hehééé Stroužinka už mě zas předběhla 😀

Ahoj vlaštovičky, tak dneska NT screening, naměřili max. hodnotu 2,1 paráda 😀 mám hroznou radost!!!
Brali mi krev, kdyby bylo něco špatně, tak mi dají vědět do týdne, jinak se výsledky dozvím až na kontrole u mýho gyn. Doporučili mi kontrolní odběr amnio, ale pokud bude screening v pořádku, tak jsem řekla, že zbytečně to riziko podstupovat nebudu, i když je malý. A tripple testy prý mám klidně odmítnout, když NT vyjde dobře, a tripply by náhodou vyšly špatně, tak abych neměla zbytečně nervy, kdyby byly jen falešně pozitivní.
Fotky mám v albu 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

strouzek
13. říj 2009

tercie to víš kdo zaváhá.... 😀 já jsem na tripli taky nešla, zbytečný nervy stejně jim nevěřím, říkali mi to i po telefonu když jsem se objednávala na velký utz v olmíku že oni vychází ze screeningu a tripli že berou s velkou rezervou. určitě to teď bude dobrý a mimi bude zdravé jak řípa 😉

strouzek
14. říj 2009

brý ránko, nevím jak u vás ale u nás je konec světa. zima, tma, sníh s deštěm, mlha no hnuuuuus

kackark
14. říj 2009

Ahojky strouzi, tady je to taky děs, běs, hrůza ☹
Terci: gratulace k výsledkům a krev bude určitě v pořádku 😉

Všechny ostatní taky moc zdravím 😵

kackark
14. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 16.10.
Murynka......čeká holčičku - 27.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla // 21.10. odběry
Farmi.........................24DC
Sarlotta......................13DC
Jaspina.......................10DC
Mimina.........................2DC

kackark
14. říj 2009

Strouzi, už se těším na fotečku v těhu svetýrku 😉

strouzek
14. říj 2009

ahoj kači, to je fakt síla, před pár dny ještě 27 stupňů a teď buch mrazy. na horách má prý dneska nastněžit až 70 cm 😕 bože jak já nesnáším zimu, nejradši bych se zazimovala jak medvěd a spala až do jara, probudila se začátkem března, přeprala mimču věcičky a šla rodit 😀 😀

kackark
14. říj 2009

Taky zimu normálně nesnáším, ale teď jsem se jí nemohla nějak dočkat, protože vím, že znamená, že tu s námi brzy bude Táďa. Tobě to bude dlouhé, to věřím, přes léto to přeci jen utíká rychleji.

strouzek
14. říj 2009

pěknej je viď? já nevěděla jakej si vybrat, být na mě koupím všechny, tam v tom obchodě na netu měli tolik krásných těhusvětříků byla jsem jak omámená ale pak jsem se probrala a řekla jsem si že si koupím jen jeden a další si třeba zažádám u ježíška,radši budu kupovat mimíšku než sobě 😉

a co ty, ani nevím jak to dopadlo s tím kočárkem máte ho?

kackark
14. říj 2009

Jinak manža Ti přijede dostatečně prohřátý, co? 😕 😀

strouzek
14. říj 2009

kači možná že až přehřátý, včera seděl na pokoji a rozčiloval se, klimošku si prej pustit nemůže protože by byl nemocnej jako vždy po klimošce takže naštvanej že chce do čech do zimy 😀 😀

kackark
14. říj 2009

Strouzi, snad to uteče jako voda a budeš ho tu mít cobydup 😉

strouzek
14. říj 2009

snad jo, už je pryč 3 dny, odpočítávám snad každou hodinu kdy už tu bude.

kackark
14. říj 2009

To ti věřím, na tohle je lepší, že chodíš do práce, alespoň o trochu rychleji Ti to utíká, než doma.

strouzek
14. říj 2009

holky platíte někdy něco u zubaře? dneska tam jdu, mám v jednom kaz a druhej je ulomenej tak se bojím abych neplatila třeba několik tisíc výplata je až zítra 😅

kackark
14. říj 2009

Strouzi, já neplatila nic za vrtání, ale jinak nevím. Snad po Tobě nebude nic chtít, ale s tím ulomeným si myslím, že nebudou v těhu chtít nic dělat.

strouzek
14. říj 2009

a proč ne v těhu?já si taky myslím že za vrtání nic nedám jen přemýšlím o tom zubu že jestli mě budou dělat jako můstek tak stejně to neudělají dneska ne? mojí mamce teď doktor dělal 4 nové zuby a chtěl za to 15 tis!! tak mamka říkala že to bude chtít po nás s bráchama, že s každým děckem měla zuby víc zničené 😀 ach jo já tak nesnáším zubaře, ani manža doma kdo by mě utěšil že mě bolí pusa.. to je život 🙄 😀

kackark
14. říj 2009

Strouzi, to si myslím, že by Ti rozhodně dnes nedělal, a já mám ulomeno špičičku na jednom zubu, a ona mi na to řekla, že dokud mi to nevadí, že to necháme, a že v těhu by s tím už vůbec nic nedělala. Tak jsem zvědavá, jak se k tomu postaví tvoje dr.

strouzek
14. říj 2009

fakt? no já nemám špičku, já mám jaksi v háji půl zuba, taky jsem měla kousínek ulomenej, jenže před 3 týdnama jsem jedla bramborák a najednou buch ulomenej půl zuba.já už jsem dokonce smířená s tím že mi ho vytrhnou, no možná by to bylo lepší, protože to je nejrychlejší verze a nebudu muset chodit k zubaři na žádné můstky a kanálky atd. 😀 můj manža má ze zubaře trauma, nebyl tam snad už 5 let, prostě ho tam nikdo nedonutí, už byl kolikrát objednanej ale vystoupil z auta a před dveřma ordinace se otočil a utekl. teď si zjišťoval jestli někde dělají prohlídky zubů v narkoze 😀 😀 a

kackark
14. říj 2009

Strouzi 😀 😀 😀 Je to s nima někdy sranda viď. Můj manža je na zubáka docela poctivej, možná chodí i častěji než já 😉

strouzek
14. říj 2009

tak to ho fakt obdivuju a smekám. můj manža se bojí každýho doktora ale zubaře totálně. mu vadí dokonce i pohled na zubaře v civilu, minule jsme seděli v pizzerce a byla tam dětská zubařka ke které manža kdysi chodil, říkal že mu okamžitě naskočili ty vzpomínky a stres že jsme si museli přesednout dál. 😀 nejhorší je že ho zuby fakt bolí , neustále se dopuje brufenama a tvrdí mi že ho bolí hlava, ale já vím že jsou to zuby, bohužel on je neukáže ani mě natož zubaři.

kackark
14. říj 2009

Jejku, tak to si zadělává na pořádný malér ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru